Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Μη γράφεις μ@λ@κιες σε sms! γράψτες εδώ να έχουμε και εμείς κάτι να σχολιάζουμε :P

Τώρα το σωσα (το σκηνικό, όχι το sms :P ) ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν αντέχω να φτιάχνω αιτήσεις LPT αισθάνομαι σαν σκουλίκι που έρπεται....γιατρός ειμαι ρε πούστη οχι εισαγγελέας....

ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΙΑ.... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και κάθε ευτυχία

στο πιο γλυκό, πιο χαμογελαστό, πιο χαρούμενο, πιο αισιόδοξο, πιο ζεστό και πιο καλόψυχο άτομο του φόρουμ.

Ήρα μου Χρόνια πολλά!!! emrose

το δώρο μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΓΚΟΤΖΟΣ, ΓΚΟΤΖΟΣ

συγνωμη αλλα ειναι:

ΓΚΟΡΤΣΟΣ, ΓΚΟΡΤΣΟΣ!!! (ΝΕΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ!!! :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φορουμοευχές πολλές και θερμές για τα παιδιά που γιορτάζουν ή γενεθλιάζουν σήμερα!!

χρόνια πολλά dcool!(να τα ομορφοχαρουμενο-εκατοστήσεις!)

χρόνια πολλά Hρα!

χρόνια πολλά Lilian!

χρόνια πολλά Γλαύκη!

χρόνια πολλά Sunshine!

χρόνια πολλά σε ολες τις φορουμοΚατερίνες!!!!!!!

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτός ο JordanMC θα ξεπεράσει και μένα σε post.

26 post σε 60 λεπτά :o

Χύσαμε ρε.....φτάνει! whatever.gif

Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξερει κανεις να μου πει αν το τοπικ "Βριστε αβερτα" το βγαλανε εξαιτιας μου? Εξαφανιστηκε και δεν καταλαβα τι εγινε! Μηπως το στειλαν στο Γκουανταναμο χωρις καν να περασει απο δικη? Ουτε η σι αι ει δεν κανει τετοιες απαγωγες ρε παιδια... emeleos

Εχω αρχισει να πιστευω οτι τελικα υπαρχει καταχρηση εξουσιας στο GM...

Οχι, δεν το βγαλαμε εξαιτίας σου, τραστ μι!

ΑΣΧΕΤΟ: ΝΕΡΝΤΑΝΕΛ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΑΒΑΤΑΡ ΣΟΥ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ!! ΜΕ ΤΡΟΜΑΖΕΙ!! ΚΑΤΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΕΙΠΑ!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εεεετσι.... και τι θα μου κανεις εσυ σε ανταλλαγμα Μαφια...? :rolleyes:

το αβαταρ ειναι το μακιγιαζ που εκανε το ξαδερφακι μου σ' εναν τρελομουρλο τυπα στο Βερολινο! και ειναι απο θεατρο καμπουκι! θα ειδω... πες μου προτασεις.... :bloodomen: και αλλοι... ακουω! :bloodomen: ετσι γτ εμενα κανεις δεν μου στελνει πικαντικα πμ...χοχο! :bloodomen:

ασχετο αλλα: ειναι τοσο ομορφο να εχεις διπλα σου ανθρωπους που σ' αγαπουν και σε νοιαζονται emcryemcry

πολυ ευσυγκινητο ειμαι τελευταια---γκρρρρ...

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αιντε μαφιοζα... σου κανα το χατιρι και εβαλα μια φωτο με ταιραστια συναισθηματικη αξια--και οχι μονο! :)

ουφ---δεν θελω να ξημερωσει λεμε :anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

- Χρόνια πολλά σε όλους... στην Στελίτσα, στον Τάσο ....(τους υπόλοιπους σε νέο ποστ... δεν σας θυμάμαι... :P )

- Μου τι σπαει που δεν παίρνεις τηλ και καλά με το πρόσχημα να μη με ξυπνήσεις. Τόσο διάστημα δλδ που το έκανες? grrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάποιες φορές με αυτά που λες με αφήνεις μαλάκα!

Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αιντε μαφιοζα... σου κανα το χατιρι και εβαλα μια φωτο με ταιραστια συναισθηματικη αξια--και οχι μονο! :)

ουφ---δεν θελω να ξημερωσει λεμε :anavwfwties::anavwfwties:

Κοιτα, τουλάχιστον αυτη τη φορά δεν καταλαβαίνω τί ακριβώς δείχνει το αβαταρ, :rolleyes: άρα ηρέμησα!!! :anavwfwties: χιχιχιχιχι!!!!!!! Α! δε μου κανες σχόλια για το αλλοδαπό!! Περιμένω πμ!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δειχνει ενα στερεο-πανω εχει μπαμπουσκες-διπλα μια ντισκομπαλα και παραδιπλα ενα διακοσμητικο "πλανηταριο" που φωτιζει στον τοιχο αστερακια και φεγγαρακια... :rolleyes: ειδες τι υπακουο παιδι ειμαι??? αμεσως τ' αλλαξα :P

Τι πμ... που κολαστηκα ο ανθρωπας και ειμαι και σε περιοδο νηστειας... Ασε με-ασε με... :bloodomen:

Να δηλωσω πως μισω τη μαμα μου που εφερε τσουρεκι απο Τερκενλη ΕΝΩ της ειπα να μην το κανει :anavwfwties: Εχω τσακισει το μισοοοοοο :anavwfwties:

Επισης να δηλωσω πως βαριεμαι φριχτα σημερα :anavwfwties:

υγ--ααααα... πες μου οτι αυτο με την παεγια δεν το χεις κανει :lol:

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ολο Τερκενλη ακουω αλλα δεν εχω δοκιμασει ποτε μου!Μα τοσο καλο ειναι πια;;;;;Προσεχε μη παχυνεις με μισο τσουρεκι :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ολο Τερκενλη ακουω αλλα δεν εχω δοκιμασει ποτε μου!Μα τοσο καλο ειναι πια;;;;;Προσεχε μη παχυνεις με μισο τσουρεκι :P

Δεν έχεις ιδέα

Η ωραιότερη εικόνα: το τρένο για Αθήνα από Θεσ/νικη τίγκα στους φοιτητές και όλοι με μια σακούλα Τερκενλή.

Έχει και στην Αθήνα, στο αεροδρόμιο και στη Παπανικολή (Χαλάνδρι) όπου γίνεται χαμός. Προτείνω το τσουρέκι με λευκή σοκολάτα απ'έξω και κρέμα κάστανο γέμιση.

Θεσσαλονίκη... κλαψ σνιφ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο αεροδρομιο δε το εχω δει ρε γμτ...βεβαια την τελευταια φορα ετρεχα σαν την τρελη!Που ειναι στο αεροδρομιο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ολο Τερκενλη ακουω αλλα δεν εχω δοκιμασει ποτε μου!Μα τοσο καλο ειναι πια;;;;;Προσεχε μη παχυνεις με μισο τσουρεκι :P

Δεν έχεις ιδέα

Η ωραιότερη εικόνα: το τρένο για Αθήνα από Θεσ/νικη τίγκα στους φοιτητές και όλοι με μια σακούλα Τερκενλή.

Έχει και στην Αθήνα, στο αεροδρόμιο και στη Παπανικολή (Χαλάνδρι) όπου γίνεται χαμός. Προτείνω το τσουρέκι με λευκή σοκολάτα απ'έξω και κρέμα κάστανο γέμιση.

Θεσσαλονίκη... κλαψ σνιφ

μα καμία σχέση.... :anavwfwties: τζάμπα τα λεφτά

τι ώρα φτάνουν αυτά τα τρένα Άλεξ στην Αθήνα; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκοπεύεις να τους στήσεις ενέδρα?

(αν ναι, από βδομάδα θα'μαι Αθήνα και θα φέρω και τη στολή νίντζα που έχω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

α καλα...αν δεν ειναι καλο στο Χαλανδρι παω στο Βαρσο που ειμαι σιγουρη :)....εμ τι να τρεχω μεχρι την πλατεια Κενεντι για μαπα τσουρεκι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πεφτω μακρια :) ....δυσκολο το κοβω.

Επειδη ομως θα περασω απο το Ελευθεριος ηθελα να μαθω που βρισκεται;Στις αναχωρησεις;Εξω στο εμπορικο;Στις αφιξεις; (αν κι εδω εχει τα Leonidas,τα λουλουδια,φαρμακειο κτλ)

Τεσπα....θελω ενα για τα Χμας.Φχαστω :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.