Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ύστερα από την απόρριψη έγγραφης αίτησης μου από την διεύθυνση για την παραχώρηση ενός γλυφιτζουριού με άρωμα κεράσι σαν επιβράβευση για την προσφορά μου στο φορουμ αποχωρώ. :angry:

Αφού λοιπόν δεν έχει γλυφιτζούρι και στολή COWBOY η μπαλαρίνας για τις απόκριες να μου το λέγατε να ΑΠΟΣΥΡΘΩ. :angry:

Υ.Γ 1

Το ότι αποχωρώ δεν σημαίνει οτι φεύγω ηττημένος ΑΛΛΑ ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΜΕΝΟΣ

Υ.Γ.2

Σας εχω όλους χεσ emcensored ους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας εχω όλους χεσ emcensored ους!

emarup

Αμοιβαια τα αισθηματα...

Η Κουραδα "Φιλπολις" = οσο κι αν θες να τη δεις να φευγει, ποτε δε ξεκολλαει! :lol:

ΥΓ: Ουφ!Ξαλαφρωσααα κι εγω! emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φίλε μου tsatsos, η παρουσία του καθενός κρίνεται από τα μέλη του forum.

Απλά δέχτηκα τελευταία αρκετά π.μ. από τον διαχειριστή mixmavros, όσο αφορά τη στάση μου απέναντι σε συγκεκριμένο μέλος.

Το μέλος αυτό, δικαίωμά του να γράφει "λάθος" απαντήσεις στα σοβαρά θέματα και να μην προσέχει καν το που ποστάρει (λάθος έκανα κι εγώ στο θέμα της απόστασης του ιατρού από το αγροτικό ιατρείο, αλλά το παραδέχτηκα μετά από επισημάνσεις του Sov).

Το να προκαλεί όμως με τις απαντήσεις του το παραπάνω μέλος, π.χ. "ασχοληθείτε με κανέναν άλλον" επειδή της επισημάναμε το λάθος και η εν συνεχεία παρωδία της (για δεύτερη φορά) με post στα ΝΕΤ μηνυματάκια "όταν ανακατεύεσαι με τα σκατά, πασαλείβεσαι κ εσύ!!" καθώς και τώρα πλέον με την αξιοθαύμαστη υπογραφή του "ένας άντρας πρέπει να μένει σταθερός στις αποφάσεις του!! " την οποία πρόσθεσε μόλις πόσταρα το Σχέδιο Νόμου για τα αγροτικά δείχνει μόνο ανικανότητα του διαχειριστή να αντιληφθεί τι συμβαίνει καθώς και το λόγο που αντιδρώ και απαντάω ανάλογα στο μέλος αυτό.

Από εκεί και πέρα, όσο αφορά την παράκληση να αναρτηθεί το θέμα με το νέο site του υπουργείου υγείας στην αρχική σελίδα, μάλλον και πάλι δεν κατάλαβε ο διαχειριστής το λόγο που το ζήτησα.

Αν ήταν τόσο εύκολο να βρεθεί από το internet η εν λόγω ιστοσελίδα, το αποδεικνύει η συνεχιζόμενη αναφορά στο θέμα των αγροτικών για το πρόβλημα της παλαιότερης ιστοσελίδας του υπουργείου.

Το κατά πόσο επίκαιρα και σημαντικά θέματα παρέλασαν στην αρχική σελίδα, είναι πολύ σχετικό.

Σίγουρα πολύ ενδιαφέρον είχε η ανάρτηση post συναδέλφου "υποψήφιου στις εκλογές του Ι.Σ.Α." μερικές ημέρες πριν τις εκλογές την απάντησης σε αίτηση που έκανε όσο αφορά την πληρωμή εισφοράς στον Ι.Σ.Α. από άνεργους ιατρούς και η "επισήμανση" πως αν βγει στο Δ.Σ. του Ι.Σ.Α. θα βοηθήσει τους συναδέλφους.

Όσο αφορά θέματα "Σήκω Όρθιος-Δράσε" και "Το πλύσιμο των οχημάτων από τους συναδέλφους στο ΑΤΤΙΚΟΝ" σίγουρα αποτελεί ένα πολύ σημαντικό και ενδιαφέρον θέμα, που αν δεν το μαθαίναμε από την αρχική σελίδα θα μέναμε πίσω στην ενημέρωση.

Δε θα πω πολλά, γιατί μάλλον μερικοί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΚΑΝΟΙ να αντιληφθούν.

Αν για μερικούς ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ είναι το "επιλεγόμενο μάθημα" για κάποιους άλλους ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ είναι η προκήρυξη αγροτικών και οι θέσεις ειδικότητας.

Το ότι θα κρίνουν οι administrator το τι θα αναρτηθεί στην αρχική σελίδα το ανέφερα κι εγώ, απλά ζήτησα μια απάντηση, βάσει ποιας λογικής αναρτούνται post στην αρχική σελίδα. Άλλωστε είναι η πρώτη φορά που ζήτησα κάτι από τους διαχειριστές.

Και δέχτηκα την πολύ ενδιαφέρουσα επισήμανση "Η υπομονή έχει και όρια! Το παρόν κλειδώνεται και σου συστήνω να συμπεριφέρεσαι πιο συνετά."

Η σύνεση καλό θα είναι να ξεκινά από τους διαχειριστές ώστε να μπορούν και να την απαιτούν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, τι πίνετε; Τι σνιφάρετε; Είστε όλοι διεγερτικοί σήμερα.

Ηρεμήστε. Χαλαρώστε. Κλείστε τα μάτια και σκεφτείτε ένα όμορφο μέρος... πάρτε μια ανάσα... έτσι, έτσι! Μη σκέφτεστε πρόσωπα, πράγματα και αναμονές, ΦΕΚ και προκηρύξεις, μέλη και μοντς. Σκεφτείτε την ιατρική, που τόσο αγαπήσατε έφηβοι ακόμη. Άλλη μια ανάσα...

:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, τι πίνετε; Τι σνιφάρετε; Είστε όλοι διεγερτικοί σήμερα.

Ηρεμήστε. Χαλαρώστε. Κλείστε τα μάτια και σκεφτείτε ένα όμορφο μέρος... πάρτε μια ανάσα... έτσι, έτσι! Μη σκέφτεστε πρόσωπα, πράγματα και αναμονές, ΦΕΚ και προκηρύξεις, μέλη και μοντς. Σκεφτείτε την ιατρική, που τόσο αγαπήσατε έφηβοι ακόμη. Άλλη μια ανάσα...

:bloodomen:

Εγώ τι να σκεφτώ, ως διεγερτικός μεν, μη ερωτευμένος με την ιατρική ως έφηβος δε? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά, τι πίνετε; Τι σνιφάρετε; Είστε όλοι διεγερτικοί σήμερα.

Ηρεμήστε. Χαλαρώστε. Κλείστε τα μάτια και σκεφτείτε ένα όμορφο μέρος... πάρτε μια ανάσα... έτσι, έτσι! Μη σκέφτεστε πρόσωπα, πράγματα και αναμονές, ΦΕΚ και προκηρύξεις, μέλη και μοντς. Σκεφτείτε την ιατρική, που τόσο αγαπήσατε έφηβοι ακόμη. Άλλη μια ανάσα...

:bloodomen:

Εγώ τι να σκεφτώ, ως διεγερτικός μεν, μη ερωτευμένος με την ιατρική ως έφηβος δε? :P

Eσύ πάρε ανάσες με αργό ρυθμό. Διαφορετικά θα πάθεις αναπνευστική αλκάλωση :)

Τροποποιήθηκε από loser XXL
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω γιατι αραγε οταν κλεινω τα ματια, μου ερχονται μονο ...."κουραδες" στο μυαλο....χαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

καλα παντως ηταν φοβερο το τοπικ της κουραδας.... θα γελαω μεχρι αυριο....

:splaaaats::withstupid::lol::lol::lol:

καλα οσο για την υποτιθεμενη ασπιρινη που εδωσα στον υποτιθεμενο γαστρορραγιας.... και που να δεις τι πηγα να κανω σε παππου που ειχε μη ανατασσομενη κηλη σα πορτοκαλι απο 3ωρου... τοκετο θα του εκανα... εχε χαρη που ηταν ανυπαντρος και τρεντυ και τον λυπηθηκα, αλλιως θα τον ανοιγα, ετσι απο περιεργια να εβλεπα τι ειχε μεσα.... :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Διαφορετικά θα πάθεις αναπνευστική αλκάλωση :)

Τι είναι αυτό????? emconfused

Πάντως τόσο γρήγορη αποχώρηση και επιστροφή σαν του Θεοδωρίδη σε φόρουμ δεν έχω ματαξαναδει!!!!!!!! emcolgate

Αναποφάσιστο αγόρι..

(τώρα ελπίζω να φαίνεται το χιουμοριστικό μου ύφος, μη με πάρει τσάμπα κανάς διάολος!)

επίσης, για να είμαι δίκαιος (και όχι ο δίκαιος!!! :anavwfwties:) δε μου αρέσει που η medpead έκανε αυτή την προσθήκη στην υπογραφή της.

Μπορείτε να συνεχίσετε!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω γιατι αραγε οταν κλεινω τα ματια, μου ερχονται μονο ...."κουραδες" στο μυαλο....χαχαχαχαχαχαχαχ :lol::lol::lol:

καλα παντως ηταν φοβερο το τοπικ της κουραδας.... θα γελαω μεχρι αυριο....

:splaaaats::withstupid::lol::lol::lol:

καλα οσο για την υποτιθεμενη ασπιρινη που εδωσα στον υποτιθεμενο γαστρορραγιας.... και που να δεις τι πηγα να κανω σε παππου που ειχε μη ανατασσομενη κηλη σα πορτοκαλι απο 3ωρου... τοκετο θα του εκανα... εχε χαρη που ηταν ανυπαντρος και τρεντυ και τον λυπηθηκα, αλλιως θα τον ανοιγα, ετσι απο περιεργια να εβλεπα τι ειχε μεσα.... :lol::lol::lol::lol:

Εσένα σου έχω πει ότι σε φοβάμαι, ναι? Ναι. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

" Ποτέ μη λογομαχείς με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του & θα σε νικήσει..... λόγω πείρας.."

;) οκ, το έπιασα!

πάω πάσο αν το όλο θέμα με τις υπογραφές είχε ξεκινήσει νωρίτερα!

φιλάκι σε medpead: βασικά δε βρίσκω emoticon, πάρε ένα emfilaki :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

" Ποτέ μη λογομαχείς με έναν ηλίθιο. Θα σε ρίξει στο επίπεδο του & θα σε νικήσει..... λόγω πείρας.."

;) οκ, το έπιασα!

πάω πάσο αν το όλο θέμα με τις υπογραφές είχε ξεκινήσει νωρίτερα!

φιλάκι σε medpead: βασικά δε βρίσκω emoticon, πάρε ένα emfilaki :bloodomen:

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάντως είναι σίγουρο πως ο τάσος είχε την υπογραφή για ηλιθίους εξαιτίας σου? emconfused

γτ εγώ θυμόμουν την είχε από πιο παλιά? emconfused

Ο Σολομών της γειτονιάς σας! emcolgate emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πάντως είναι σίγουρο πως ο τάσος είχε την υπογραφή για ηλιθίους εξαιτίας σου? emconfused

γτ εγώ θυμόμουν την είχε από πιο παλιά? emconfused

Ο Σολομών της γειτονιάς σας! emcolgateemcolgate

μην το κοψεις το παιδι παντως στα δυο δεν θα το παρω!!! :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι η παρουσια του τασου μονο ως θετικη μπορει να χαρακτηριστει.

ολοι μας εχουμε αποριες

και νομιζω οτι ηταν η πιο εγκυρη και πιο εγκαιρη πληροφορηση που ειχαμε εδω μεσα

δεν καταλαβαινω γιατι αυτο ενοχλησε καποιους

και θα ηθελα πολυ να τους ακουσω

Συμφωνώ.. εάν εξαιρέσουμε τα μαλλιοτραβήγματα κατά καιρούς που κάνει από εδώ και από εκει...

Δεν μπορώ να κάνω υποδείξεις αλλά στο συγκεκριμένο θέμα δεν συμφωνώ ούτε με τον mixmavro ούτε με τον Τασο για το πως έπραξαν.

Θεωρώ ότι από την στιγμή που είμαστε σε ένα φόρουμ, πρέπει να ακολουθούμε κάποιους κανόνες για την ομαλότερη λειτουργία του χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν μπορούν να γίνουν προτάσεις για την βελτιστοποίηση του. Οι δε προτάσεις θα πρέπει να έχουν συμβουλευτικό χαρακτήρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιλίσια περιοχη που μοιράζεται στους δήμους Αθηναίων και Ζωγράφου

Τώρα το 'χω!!

Βασικά δε βρίσκω το λόγο ύπαρξής τους! Άπαξ και έχουμε περιοχή Ζωγράφου, γτ να έχουμε μια υποπεριοχή Ιλίσια, που μοιράζεται και με άλλο Δήμο?

Χμ.. Τώρα που έπιασα τις καταργήσεις περιοχών, βγάλτε από το χάρτη και το Κερατσίνι!

τοση αγαπη για την αθηνα που δε βλεπεις την ωρα να σβησουν και τα τελευταια πραγματα που συνδεουν αυτη τη πολη με το παρελθον της?

γιατι?

μου θυμισες καποιον συναδελφο που το φυσαγε και δεν κρυωνε γιατι του ειχαν βαλει ερωτηση στο ΔΟΑΤΑΠ σχετικη με ''μελιταιο πυρετο'' ενω στα χαρβαρντ που ειχε παρει πτυχιο δεν του ειχε μαθει κανεις οτι καποτε ετσι λεγονταν η βρουκελλωση ... :blink:

:angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ..

Αφενός, το Κερατσίνι το είπα για να πειράξω το Ποπίνι, αφετέρου τι με κόφτει εμένα το μέλλον των Ιλισίων?

Και γενικότερα, δε νομίζω πως ένα ποστ μου στο πού φάγαμε για τα Ιλίσια, χρήζει τέτοιας σοβαρής αντιμετώπισης και προβληματισμού.. :wacko:

(Πάντως, την Αθήνα τη μισώ η αλήθεια είναι, όπως και την Ελλάδα γενικότερα, αλλά δε νομίζω πως το βασικό μου επιχείρημα θα ήταν η χωροχρονική ύπαρξη των Ιλισίων..)

Τροποποιήθηκε από Englishman in New York
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πλακα εκανα καλε ... τί επαθες?

emcolgate

Ομολογώ πως ψάρωσα γτ ψιλοφοβάμαι πλέον εδώ μέσα να μιλάω άνετα :P

Ενημερώνω πως αφαίρεσα και 2 photos από την υπογραφή μου μετά από το πολύ(!) ευγενικό πμ που έλαβα το οποίο έλεγε πως είμαι ένας spammer που βάζει συνεχώς 139 photos στην υπογραφή του και έχει κουράσει. Ευχαριστώ το μέλος με τα συνολικά 2 posts που μου έστειλε αυτό το πμ! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη, σκέψου και αυτούς που έχουν αργή σύνδεση. Τότε ίσως καταλάβεις το πρόβλημα που δημιουργεί η υπογραφή σου. :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη, σκέψου και αυτούς που έχουν αργή σύνδεση. Τότε ίσως καταλάβεις το πρόβλημα που δημιουργεί η υπογραφή σου. :wacko:

Μωρέ Τάσο το σκέφτηκα!

Δε θα την άφηνα πάνω από μία μέρα όμως. Δηλαδή οκ, δεν είμαι κανένας σταρχιδιστής να κάνω ό,τι μου γουστάρει..

Αλλά το θέμα είναι πώς ζητάμε τι..

Κοινώς: Όχι και σπάμερ!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.