Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Όλο το τσιρκουλιστάν παρέλασε από ένα τόπικ που μιλάει γιά ουρανοξύστες. Aπίστευτο σουρεαλιστικό τόπικ!

Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να το διαβάσετε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γράψε κι εσύ κάτι. Μη μείνει ο σουρεαλισμός χωρίς επίλογο! :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από loser XXL
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο το τσιρκουλιστάν παρέλασε από ένα τόπικ που μιλάει γιά ουρανοξύστες. Aπίστευτο σουρεαλιστικό τόπικ!

Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να το διαβάσετε!

μιλαει για τσιρκο ποιος emquestion ο φιλπολις!

που αν εχει δωσει και δωσει τσιρκοπαραστασεις κατα καιρους με συγγραφεα σκηνοθετη και κυριο πρωταγωνιστη τον εαυτο του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ακου κει μιλαει για τσιρκο ο φιλπολις...

αυτο ειναι που λενε εδω γελαει κι ο καθε πικραμενος! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο το τσιρκουλιστάν παρέλασε από ένα τόπικ που μιλάει γιά ουρανοξύστες. Aπίστευτο σουρεαλιστικό τόπικ!

Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να το διαβάσετε!

Ευχαριστούμε για την προτίμησή σου! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Dikaios Interests: Διάβασμα, βόλτες, τηλεόραση, περιοδικά και γκόμενες.

Για πότε μεγάλωσε το αγνό παιδί αυτό? emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο το τσιρκουλιστάν παρέλασε από ένα τόπικ που μιλάει γιά ουρανοξύστες. Aπίστευτο σουρεαλιστικό τόπικ!

Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να το διαβάσετε!

μιλαει για τσιρκο ποιος emquestion ο φιλπολις!

που αν εχει δωσει και δωσει τσιρκοπαραστασεις κατα καιρους με συγγραφεα σκηνοθετη και κυριο πρωταγωνιστη τον εαυτο του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ακου κει μιλαει για τσιρκο ο φιλπολις...

αυτο ειναι που λενε εδω γελαει κι ο καθε πικραμενος! :splats:

to be continued...

Τροποποιήθηκε από Born
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όλο το τσιρκουλιστάν παρέλασε από ένα τόπικ που μιλάει γιά ουρανοξύστες. Aπίστευτο σουρεαλιστικό τόπικ!

Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα να το διαβάσετε!

Γειά σου σύντροφε σοσιαλιστή με τις δεξιές τσέπες ... :splats:

Σε commie block μένεις στην Σουηδία ?

Μοιάζει με τον "υπαρκτό" ώστε να ταιριάζει στις αντιλήψεις σου ? emvensius

Τροποποιήθηκε από kopritis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@!@#$%^&*

τι εγινε ρε αντρακι του κωλου :anavwfwties: ;;;;

σ αρεσε η ιδεα του κανταβερ κι ειπες να τη συνεχισεις;;

εκεινος μπορει να χει τα χιλια δυο κακα της μοιρας μαζεμενα πανω του,αλλα τουλαχιστον εχει κι ενα δεικτη ευφυιας να τον βγαζει ασπροσωπο.

εσυ τι πας να κανεις τωρα,ρε σκατακι;;;;;;;

να πουλησεις εξυπναδα αλλων για δικη σου;;;;;;;;;

ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ μωρη κατσαριδα

εχω ξεμεινει κι απ αροξολ σημερα

Τροποποιήθηκε από Born
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΞΕΡΕΙΣ !@#$%^&*,ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ emxmm.

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ FEELS LIKE SHIT,ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ "SHIT" emcolgate ,EΕΕ?

ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΜΗ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΙQ,ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤΑΣ ΝΑ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ,ΜΥΚΡΟΨΥΧΙΑ ΝΑ ΣΤΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΣΕΠΕΣ,ΑΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΣΕ ΑΦΙΣΒΗΤΟΥΝ ΩΣ ΓΙΑΤΡΟ,ΑΝΥΠΑΡΚΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΑ Η ΛΙΣΤΑ,ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΩ.

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΠΟ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΡΩΓΕΣΑΙ Η ΕΙΣΑΙ ΜΠΑΖΟ empuke ?ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ,ΤΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΝΑ ΜOY ΠΕΙ.

ΑΝ ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ emxmm ,ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΟΛΩΝ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΟΥ,ΛΟΓΙΚΟ ΚΙ ΕΠΟΜΕΝΟ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ,

ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ :) .

ΑΝΤΕ ΤΥΧΕΡΟΥΛΗ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΣΩΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ :D .

ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΑΠΑΝΤΕΣ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΑ ΟΣΑ ΓΡΑΦΕΙΣ??ΔΕ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΜΟΥΤΡΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ LOG IN ΣΤΟ FOROUM :) .

ΤΕΛΙΚΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ?????ΛΕΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!

ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ...

ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ ΕΓΩ(ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΑΡ :) ) ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΙΔΙΑ ΕΣΥ...ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!! emlmfaoemsexwarsemsexwarsemsexwars

Τροποποιήθηκε από Born
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γτ έτσι πρωινιάτικο βρε καλά μου? emconfused

emnysta ποιός κάνει 2 ώρες international commercial taxation??

α ρε born, για σένα δουλεύω γαμώτο..! :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε καμαρώνω ζικηγόρε μου το ξέρεις!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε Σήλια, μη βρίζεις άλλο!! Έχει ανοιξει τοπικ επί του θέματος αυτού!! Άνοιξε τη καρδιά σου και φανέρωσε τα συναισθηματά σου εκεί!!

Σε λίγο θα πιστέψω πως μόνο να βρίζεις ξέρεις!!

Που είναι εκείνο το γλυκό κοριτσάκι, που είχα γνωρίσει στα μέσα του Απρίλη, όταν έκανα τα πρωτα μου....βήματα στο γμ? Που είναι εκείνο το κορίτσάκι που για χάρη του έλεγα ένα σωρο βλακείες και αυτό ακόλουθούσε το δικό μου μοτίβο?

Που είναι εκείνο το κοριτσάκι που του αφιέρωσα καμια 10 τραγούδια.....και αυτή είχε ερωτευτεί καμιά 60αρια άλλα μέλη του φόρουμ?

Αυτά.....

Μεγάλωσα Άγγλε και ....προσθεσα στα ενδιαφεροντά μου τις γκομενες!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ,ΤΟ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΝΑ ΜOY ΠΕΙ.
Μου αρέσει που μου ζήτησες να μην ξανααναφερθώ σε σένα. Έχεις 2 post που εσύ αναφέρεσαι σε μένα, χωρίς να ξέρω και το λόγο.

Τέσπα.....καλή συνέχεια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δράττομαι της ευκαιρίας που παρουσιάστηκε και θέλω να δώσω και δημόσια συγχαρητήρια στην loser xxl .Παρατηρήσατε με πόσο όμορφο και έξυπνο τρόπο ανταπάντησε στην εξυπνάδα που πέταξα.Τα σέβη μου,με τάπωσε όμορφα.Στην αντίπερα όχθη όμως καραδοκεί η ....δυστυχώς για την αισθητική μας.

@kopritis

μην τσιμπάς ρε συ και εγώ δικό σας είμαι,των χρυσών αυγών...απλως για να ''καρφώνω'' το παίζω αριστερός, ξέρεις είναι της μόδας. :bloodomen:

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς mixmavros:

Το αν θα ανοίξω κάποιο topic μάλλον δεν ήξερα πως πρέπει πρώτα να ρωτήσω.

Το αν έθεσα κάποιο ζήτημα δημόσια είναι απλά για να πάρω και την γνώμη κάποιων μελών οι οποίοι κατά το παρελθόν έθεσαν το θέμα, διάσπαρτα μέσα σε διάφορα topic.

Την απάντησή σου σε π.μ. ΔΕΝ ΤΗΝ "ΠΕΡΙΕΚΟΨΑ" όπως με βολεύει, απλά παρέθεσα την απάντησή σου στο ποια θέματα μπαίνουν στην αρχική σελίδα. Οπότε η κατηγορία μάλλον είναι και αυτή αβάσιμη.

Τώρα αν πράγματι θεωρείς πως η ΝΕΑ σελίδα του ΥΥΚΚΑ είναι πολύ εύκολο να βρεθεί, σε παραπέμπω στα τόσα post των συναδέλφων που επί μία εβδομάδα ρωτούσαν τι συμβαίνει με τη σελίδα του Υπουργείου.

Και σίγουρα θα συμφωνήσω μαζί σου πως δεν θα ρωτάς ποια θέματα θα προσθέσεις στην αρχική σελίδα. Μήπως στο ζήτησα και δεν το θυμάμαι;

Οπότε εντύπωση πράγματι μου κάνει η απάντησή σου.

Τώρα όσο αφορά τα επίκαιρα θέματα "Σήκω Όρθιος-Δράσε"," Δωρεάν πλύσιμο αυτοκινήτων στη Λεωφόρο Αθηνών (με χειρουργική ακρίβεια)" σίγουρα δεν μπορεί κανείς να τα βρει στο διαδίκτυο ώστε να ενημερωθεί για τα άκρως ιατρικά ενδιαφέροντά του.

Όσο για το " η υπομονή έχει και τα όριά του" θα το αφήσω ασχολίαστο.

Τα τελευταία π.μ. σου, που πάντα χωρίς να δεις τι προηγήθηκε να κάνεις παρατήρηση δείχνουν μάλλον κάποιες προσπάθειες που δεν ξέρω σε τι αποσκοπούν.

Στο δια ταύτα, αγαπητέ συνάδελφε.

Αν ο Θεοδωρίδης ΕΝΟΧΛΕΙ, έχει μάθει να μην είναι εμπόδιο και να αποσύρεται. Αν αυτό είναι ο στόχος, δεν έχεις να το γράψεις ξεκάθαρα.

Ένα χρόνο ακριβώς εδώ μέσα, διάβασα πολλά, έμαθα αρκετά και έδωσα λίγα.

Απέκτησα τις γνωριμίες που επιθυμούσα και δεν έχω λόγο να δημιουργώ πρόβλημα.

Εγώ λοιπόν, πρόβλημα, ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΩ.

Σας ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο forum.

Καλή συνέχεια.

υ.γ. η αποχώρηση, δε σημαίνει πάντα ήττα, αλλά και αγανάκτηση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μεγάλωσα Άγγλε και ....προσθεσα στα ενδιαφεροντά μου τις γκομενες!!

Με κάνεις πολύ περήφανο μικρέ μου... emrose

Άντε, και στα δικά μας! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πως θα την παλέψεις εκτός gm Τάσο ?

Με σύνολο ποστ 8,022 (σε ένα χρόνο) και μ.ο 22 ποστ την ημέρα, σίγουρα το gm παίζει σημαντικό ρόλο στην ζωή σου ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κύριο Τάσο Θεοδωρίδη για τις στιγμές και τους διαλόγους που είχαμε εκατέροθεν για ποικίλου ενδιαφέροντος θέματά!!

Έστω και αν φτάσαμε σε οριακό σημείο, καταλήγοντας να βρίζουμε ο ένας τον άλλο, θα ήθελα να τονίσω τις πληροφορίες και τη βοήθεια που πρόσφερε σε νέους γιατρούς, κατί που σε διαφορετική περίπτωση, από άλλα μέλη ίσως να μη γινόταν!!

Επίσης, για τις ανακοινώσεις που ομολογουμένως ήταν άμεσα και πλήρως ενημερωμένες!!

Τέλος να του ευχηθώ να πετύχει σε ότι και αν κάνει στη ζωή και την επαγγελματικη σταδιοδρομία.

υ.γ. η αποχώρηση, δε σημαίνει πάντα ήττα, αλλά και αγανάκτηση!

Εδω θα συμφωνήσω!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον κύριο Τάσο Θεοδωρίδη για τις στιγμές και τους διαλόγους που είχαμε εκατέροθεν για ποικίλου ενδιαφέροντος θέματά!!

Έστω και αν φτάσαμε σε οριακό σημείο, καταλήγοντας να βρίζουμε ο ένας τον άλλο, θα ήθελα να τονίσω τις πληροφορίες και τη βοήθεια που πρόσφερε σε νέους γιατρούς, κατί που σε διαφορετική περίπτωση, από άλλα μέλη ίσως να μη γινόταν!!

Επίσης, για τις ανακοινώσεις που ομολογουμένως ήταν άμεσα και πλήρως ενημερωμένες!!

Τέλος να του ευχηθώ να πετύχει σε ότι και αν κάνει στη ζωή και την επαγγελματικη σταδιοδρομία.

υ.γ. η αποχώρηση, δε σημαίνει πάντα ήττα, αλλά και αγανάκτηση!

Εδω θα συμφωνήσω!!

Σαν λογύδριο του νέου υπουργού προς τον αποχωρήσαντα υπουργό κατόπιν ανασχηματισμού!

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η προσωπικη μου γνωμη ειναι οτι η παρουσια του τασου μονο ως θετικη μπορει να χαρακτηριστει.

ολοι μας εχουμε αποριες

και νομιζω οτι ηταν η πιο εγκυρη και πιο εγκαιρη πληροφορηση που ειχαμε εδω μεσα

δεν καταλαβαινω γιατι αυτο ενοχλησε καποιους

και θα ηθελα πολυ να τους ακουσω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.