Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

τελικά οι τρελές ιδέες όπως μου έρχονται πρέπει να φεύγουν. Εάν δεν μπορεί ο άλλος να συμμετέχει έστω παθητικά... γ@μ@τ@

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιος είπε ότι οι γυναίκες ωριμάζουν πιο γρήγορα από εμάς; :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Η ωριμότητα δεν έχει να κάνει με φύλο και ηλικία μανάρι μου.... ;)

emarup οχι βεβαια ... ολοι ξερουμε οτι εχει να κανει μονο με τα χρονια που εχει κανεις στο νετ ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup στο GM βασικά, όχι στο νετ γενικά κι αόριστα :P

στο GM και για να ειμαστε ακομα πιο συγκεκριμενοι σε θεσεις ευθυνης του GM emcolgate

η απολυτη εξουσια ... ωριμαζει, που λεμε ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θέλει προσοχή μην παραωριμάσει και σαπίσει όμως..... :P

απ΄το ωριμο φρουτο που πεφτει στο ευφορο χωμα θα βγουν αλλα καλυτερα φρουτα ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαριέμαι σου λέω!!!!!!!! (και ας μην το διαβάζεις...)

αν κανω μια επαναληψη τα τελευταια σου μηνυματα καταληγω στο οτι τα χεις με ντοκτορι που χει εφημερια αποψε και γενικοτερα σου κανει τη ζωη δυσκολη.ειμαι μεσα η εξω;;; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααααααααααααιντε κααααααααααληνυυυυυυυυυυυυυυυυυυχτααααααααααααααααααααααααα πααααααααιδαααααααααααααααααααααααακια!(η φραση ηταν τραγουδισμενη σε ρυθμο δημοτικου τραγουδιου για πολυ μερακλωμα και κεφι)

υγ επεσε και χτυπημα δακτυλων και ποδιου για οπα!

εχω ξεφυγει λεεεεεμε :lol:

που ναι η σουαβ να μου πει 5-6 απο τα δικα της να με συνεφερει

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βαριέμαι σου λέω!!!!!!!! (και ας μην το διαβάζεις...)

αν κανω μια επαναληψη τα τελευταια σου μηνυματα καταληγω στο οτι τα χεις με ντοκτορι που χει εφημερια αποψε και γενικοτερα σου κανει τη ζωη δυσκολη.ειμαι μεσα η εξω;;; :rolleyes:

lol O νοσοκόμος γιατί σε χαλάει? ή έστω βρε παιδί μου ένας τεχνολόγος. (πλάκα πλάκα ήμουν in love μία εποχή με έναν τεχνολόγο... κοντός, χοντρός, με περνούσε 11 χρόνια και κομπλεξικός ...με έφτυσε γιατί νόμιζε ότι "τον δούλευα")

Αμαν βρε Σήλια καλό μου... πουθενά πια δεν μπορώ να πω τον πόνο

...στη φαμίλια...(ας το ξεχάσουμε καλύτερα...για ευνόητους λόγους)

...στον κολλητό ...το ξεχνάμε και αυτό.. είναι σε περίοδο ζευγαρώματος

...στο νετ έχω εσένα... να με προξενεύεις :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στον κολλητο το ξεχναμε ειναι σε περιοδο ζευγαρωματος λεει χαααααααααααααααχα ωραιο

και ποσο αληθες

τραγικο το βρισκω βεβαια οταν συμβαινει αλλα ενιγουει

βρισκουν γκομενο γκομενα και κανουν λες και δεν υπαρχιε τιποτ αλλο.τραγικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :splats: :splats:

τεσπα

ρε συ θαλασσο τωρα πανω δε σε προξενεψα.αλλα κι οταν σε προξενευω τοσο κακο ειναι;αλλωστε δε σε προξενευω οπου κι οπου σε δινω σε περιζητητο φορουμογαμπρο :rolleyes::P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στον κολλητο το ξεχναμε ειναι σε περιοδο ζευγαρωματος λεει χαααααααααααααααχα ωραιο

και ποσο αληθες

τραγικο το βρισκω βεβαια οταν συμβαινει αλλα ενιγουει

βρισκουν γκομενο γκομενα και κανουν λες και δεν υπαρχιε τιποτ αλλο.τραγικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :splats: :splats:

τεσπα

ρε συ θαλασσο τωρα πανω δε σε προξενεψα.αλλα κι οταν σε προξενευω τοσο κακο ειναι;αλλωστε δε σε προξενευω οπου κι οπου σε δινω σε περιζητητο φορουμογαμπρο :rolleyes::P:lol:

Ναι δε με προξένεψες απλά δε μου έχει ξανατύχει :rolleyes: Συνήθως τα αγοράκια... μου προξενεύονται μόνα τους...

Αλλα ξέρω γιατί το κάνεις... για να τσεκάρεις εάν τις φτύνει όλες :P ..πάλι πειραματόζωο.

Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλα ξέρω γιατί το κάνεις... για να τσεκάρεις εάν τις φτύνει όλες :P ..πάλι πειραματόζωο.

εδω εισαι λαθος.πολυ λαθος ομως.

αν δεν ταιριαζατε δε θα σας συμπεθεριαζα με τιποτα.

για πειραματαζωο θα χρησιμοποιουσα κανα ξεκωλο που δε το χω σε εκτιμηση,νοτ γιου.

επισης ποιος σου πε οτι τις υπολοιπες...τις εφτυσε;;; :anavwfwties: εχεις αποδειξεις;; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλα ξέρω γιατί το κάνεις... για να τσεκάρεις εάν τις φτύνει όλες :P ..πάλι πειραματόζωο.

εδω εισαι λαθος.πολυ λαθος ομως.

αν δεν ταιριαζατε δε θα σας συμπεθεριαζα με τιποτα.

για πειραματαζωο θα χρησιμοποιουσα κανα ξεκωλο που δε το χω σε εκτιμηση,νοτ γιου.

επισης ποιος σου πε οτι τις υπολοιπες...τις εφτυσε;;; :anavwfwties: εχεις αποδειξεις;; :lol:

lol Απλά εσύ αφήνεις να εννοηθεί κάτι τέτοιο... (και εγώ σε διαβάζω ανελλιπώς - αμοιβαία η εκτίμηση)

Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lol Απλά εσύ αφήνεις να εννοηθεί κάτι τέτοιο... (και εγώ σε διαβάζω ανελλιπώς - αμοιβαία η εκτίμηση)

κοιταξε θαλασο...για αν συνεννοηθουμε,θα πρεπει να διευκρινισεις τι εννοεις με το ρημα φτυνω :rolleyes: .αν το εννοεις με την εννοια του εκσπερμ#τωνω :Pemlmfao η με την εννοια τη μεταφορικη,γιου νοου γραφω στ @@ μου και καλα.

:P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lol βρε Σήλια αυτό εννοούσες τόσο καιρό λέγοντας "με φτύνει-με φτύνει" ??? :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. Σε πειράζω...

χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα ;):P

παντως σκουφιτσα μου γενικοτερα μιλωντας μην παιρνεις τοις μετρητοις τα λογια μου ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλο τροπο.

τις περισσοτερες φορες ειρωνευομαι(συνηθως καλοπροαιρετα αλλα φυσικα οχι παντα καλοπροαιρετα emcolgate:P :P )αλλους η/και αυτοσαρκαζομαι λεγοντας ο,τι λεω και δυστυχως δεν το κατανοειτε οι περισσοτεροι αυτο γι αυτο και παρεξηγουμαι ολη την ωρα.

οταν με μαθεις καλυτερα ;):P θα σου λυθουν ολες οι αποριες :P

emkiss ξαναμανακαλυνηχτα

υγ ασχετο ειμαι περιεργη να δω πως μοιαζει η pcklc.την εχω στο νου μου ως ενα τρομερα λεπτεπιλεπτο και καλοκαγαθο πλασμα με αρκετη δοσουλα καθωσπρεπισμου και αυστηρων αρχων :P

νυχτααααααααααααα κοσμεεεεεεεε

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.