Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

καληνηχτα παιδακια !!!

καληνυχτα Τασο

καληνυχτα Σηφαλιο

καληνυχτα Λιτσα

καληνυχτα Νικολακη

Καληνύχτα μαμά

Καληνύχτα Παρασκευούλα, και φρόνιμα...

Άνοιξε αυτό το κουτί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καληνηχτα παιδακια !!!

καληνυχτα Τασο

καληνυχτα Σηφαλιο

καληνυχτα Λιτσα

καληνυχτα Νικολακη

έτσι έτσι....με αλφαβητική σειρά να χαιρετάς :rolleyes: ξεκινώντας από εμένα

καλησπέρα μαμά emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβα γτ σε πειραξε τοσο που σε ειπε "θεοντοριντις"... ουτε γτ πειραχτηκε τοσο που της ειπες "ουστ".. δεν ξερω τι προηγουμενα εχετε... αλλα δεν αφορουν κανεναν... οποτε cool και ηρεμια! make love not war! επισης το να ξερεις ονοματα δεν σημαινει πως θα πρεπει να τα λες ακομα κι αν καποιος σε προσβαλλει ή σχολιασει ασχημα κατι δικο σου. μοναχα αν καποιος θελει ο ιδιος λεει τ' ονομα του. αυτα και τελος. να ξεκατινιαζεστε με τακτ :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To θεμα του τοπικ για οποιον/α δεν το εχει καταλαβει ειναι:

ΝΕΤ μηνυματάκια..., Ας αφήσουμε μηνύματα σε φίλους και μη...

Ριξτε μια ματια στα ποστ 7514 και 7522

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν καταλαβα γτ σε πειραξε τοσο που σε ειπε "θεοντοριντις"... ουτε γτ πειραχτηκε τοσο που της ειπες "ουστ".. δεν ξερω τι προηγουμενα εχετε... αλλα δεν αφορουν κανεναν... οποτε cool και ηρεμια! make love not war! επισης το να ξερεις ονοματα δεν σημαινει πως θα πρεπει να τα λες ακομα κι αν καποιος σε προσβαλλει ή σχολιασει ασχημα κατι δικο σου. μοναχα αν καποιος θελει ο ιδιος λεει τ' ονομα του. αυτα και τελος. να ξεκατινιαζεστε με τακτ :bloodomen:
είχες δεν είχες την ανέφερες την φίλη σου

make war not love :angry: .....με μερικούςsbox_grin.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To θεμα του τοπικ για οποιον/α δεν το εχει καταλαβει ειναι:

ΝΕΤ μηνυματάκια..., Ας αφήσουμε μηνύματα σε φίλους και μη...

Ριξτε μια ματια στα ποστ 7514 και 7522

Ευχαριστω

οπότε δεν είμαι emofftopic:rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπορεις επισης να κανεις "ερωτα" σαν να κανεις "πολεμο"... :bloodomen:

αιντες και οχι αλλοι τσακωμοι... κοιταξτε τα πουλακια, τον ηλιο, τη μερα...... λαλαλαλα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπορεις επισης να κανεις "ερωτα" σαν να κανεις "πολεμο"... :bloodomen:

αιντες και οχι αλλοι τσακωμοι... κοιταξτε τα πουλακια, τον ηλιο, τη μερα...... λαλαλαλα :P

για τον "έρωτα" κρατιέμαι για το βράδυ..... :rolleyes: στη φορουμοσυνάντηση

πουλάκια....ήλιο και μέρα μέσα στο υπόγειο ενός εργαστηρίου δεν υπάρχει περίπτωση να δω :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Winmx σου ζήτησα απλά να μου εξηγήσεις αυτό το π.μ.

Increase Warning Level

Το να είσαι μέσα ορατή και μόλις σου ζητάνε εξηγήσεις να μπαίνεις private δε σημαίνει πως δεν είσαι μέσα......

όχι πως δεν θα κοιμηθώ αν δεν απαντήσεις.....αλλά λέω εγώ τώρα.....πόσο πιστεύεις πως δουλεύεις κάποιον......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σεις ο κανακης εκανε εμφυτευση μαλλιων και ηταν και επιτυχης;;;γιατι αλλιως δεν εξηγειται αυτο που βλεπω.

υπαρχει οντως ελπιδα δηλαδη;;; :anavwfwties: γω αν και για να ειμαι ειλικρινης,δεν το χα ψαξει ποτε επιστημονικα το ολο θεμα,νομιζα ηταν μουφα το ολο στορι με τις εμφυτευσεις

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κριμα

εβγαλα σημαια ανακωχης και εσυ δουλεμα!!

οι μοντ και οι αντ ας δουν τουλαχιστον οτι προσπαθησα!

Τροποποιήθηκε από MEDPEAD
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοπελιά, έχεις την εντύπωση πως το ζόρι μου είναι η "επίλυση του επίμαχου ζητήματος" όπως το λες εσύ, και αυτό είναι το πως θα συζητήσουμε εμείς οι δύο σε ένα forum.

Είναι το τελευταίο που με απασχολεί.

Και για να τελειώνω με τις συζητήσεις τέτοιου τύπου θα σου (σας) πω τα εξής:

1. Γράφω επώνυμα και κρίνομαι γι αυτά που λέω.

2. Δεν κατηγορώ κανέναν για τίποτα παρά μόνο εάν έχω στοιχεία.

3. Δεν ασχολούμαι με την προσωπική ζωή κανενός και δεν θέλω να ασχολείται κανείς με τη δική μου.

Γι αυτό μέλη όπως εσύ, dikaios, neurodiabet και λοιποί που δεν έχετε να ασχοληθείτε με κάτι άλλο από το να σχολιάζετε αβίαστα τα post μου κάνοντας spam ή με το να αναρωτιέστε πότε προλαβαίνω και ασχολούμαι με την εργασία μου ή οτιδήποτε ειρωνευτικό σχόλιο θα λαμβάνετε τις ανάλογες απαντήσεις.

Δεν μπήκα στο forum αυτό, ούτε να κάνω χαβαλέ, ούτε να κάνω chat ψάχνοντας οτιδήποτε εκτός από θέματα ιατρικής.

Όσο αφορά τις αναφορές σου προς τους διαχειριστές και συντονιστές της συζήτησης,καθώς επίσης και παλαιότερα άλλων μελών, για τον τρόπο που γράφω και απευθύνομαι σε συγκεκριμένα άτομα, αυτός είναι ανάλογος με την εκτίμηση που δείχνω στον καθένα που απευθύνομαι. Και την εκτίμηση την κερδίζεις δεν την ζητάς επίμονα από μόνος σου.

Αρκετό χρόνο αφιέρωσα......

Και μία τελευταία αναφορά για συγκεκριμένη συντονίστρια:

Μαθήματα ήθους δεν δέχομαι. Αν πιστεύεις πως δεν πρέπει να ανήκω στα μέλη του forum που συντονίζεις το λες ξεκάθαρα.

ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ.

Έχω μάθει να απομακρύνομαι από χώρους που η παρουσία μου είναι ενοχλητική.

Εδώ μέσα μπήκα για να βοηθηθώ και να βοηθήσω. Εδώ μέσα μπήκες και τον λόγο μόνο εσύ τον γνωρίζεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Τασο... ηρεμησε ρε συ... Οντως βοηθας και σ' ευχαριστουμε ολοι γι αυτο.... Η συντονιστρια οπως τη λες αμα ομως δεχεται 389289372783 ποστ παραπονων τι να κανει κι αυτη?! Καπως πρεπει να ηρεμησει η κατασταση. Με την MED νομιζω ητανε ακυρη η παρεξηγηση. Μην κανουμε σαν παιδακια ρε σεις. . . Αντε.... Δωστε ενα φιλακι για χαρη του Born :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειρήνη παιδιά..... Ας κρατάμε χαμηλά τους τόνους. Έχουμε σοβαρά προβλήματα να δίνουμε όλη την προσοχή μας. Γνώμη μου, φτάνουν οι δηλώσεις. Λετς γκετ μπακ του γορκ....χαχαχαχαχαχα !!!

Υ.Σ. Και μην κυνηγιέστε σε κάθε τόπικ.... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Τασο... ηρεμησε ρε συ... Οντως βοηθας και σ' ευχαριστουμε ολοι γι αυτο.... Η συντονιστρια οπως τη λες αμα ομως δεχεται 389289372783 ποστ παραπονων τι να κανει κι αυτη?! Καπως πρεπει να ηρεμησει η κατασταση. Με την MED νομιζω ητανε ακυρη η παρεξηγηση. Μην κανουμε σαν παιδακια ρε σεις. . . Αντε.... Δωστε ενα φιλακι για χαρη του Born :D
Είμαι τόσο ήρεμος που δεν μπορείς να φανταστείς.

Δε ζήτησα ποτέ να με ευχαριστήσει κανείς, ότι κάνω το κάνω γιατί ευχαριστεί πάνω απ' όλα εμένα.

Η συγκεκριμένη συντονίστρια κατέχει αυτή τη θέση και δυστυχώς η θέση αυτή έχει και κάποιες υποχρεώσεις.

Από εκεί και πέρα "ζυγίζει" τα post που δέχεται και λαμβάνει τις αποφάσεις.

Το να στέλνει π.μ. "warning" χωρίς να το αιτιολογήσει απλά αποδεικνύει το πόσο ακατάλληλη είναι.

Το ότι ένα μέλος είναι παλιό ή όχι δεν μου λέει τίποτα. Αυτό δεν του προσθέτει κύρος.

Την κατάσταση μπορεί να την ηρεμήσει ο κάθε συντονιστής με την παρέμβασή του στα σοβαρά θέματα συζήτησης δίνοντας τέλος στο spam που δημιουργείται από μέλη όπως η Medpend. Αλλά από σοβαρά θέματα συζήτησης είναι απών τουλάχιστον επί ένα χρόνο (όσο παρακολουθώ το forum) η συγκεκριμένη, οπότε λογικό να μην γνωρίζει τα προβλήματα που δημιουργούνται ώστε να με κάνουν να συμπεριφέρομαι έτσι στην Medpend και στην κάθε Medpead.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ αχ... ρε παιδια ο καθενας εχει και ζωη εκτος φορουμ... και δεν μπορει να παρακολουθει τα παντα... αν εχει καποιος παραπονο ας παραθετει τα γεγονοτα στον συντονιστη... προσωπικως (το ξαναπα) δεν εχω παρει πρεφα τπτ απο ολα αυτα--αλλα δε νομιζω οτι η Σαντυ εχει κατι μαζι σου. ρε σεις... προσπαθηστε να τα λυστετε ομορφα και ηρεμα... αντεεεεεεε... με στεναχωρειτε! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι τόσο δύσκολο να βάζουν τόνους σε ένα κείμενο; Βλέπω συνέχεια άτονα ποστ...δεν είναι δύσκολο, ντανγκ στο πλήκτρο και μετά πατάμε το γράμμα :P

(nerdanelάκι δεν πάει για σένα...γενικά μιλάω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι τόσο δύσκολο να βάζουν τόνους σε ένα κείμενο; Βλέπω συνέχεια άτονα ποστ...δεν είναι δύσκολο, ντανγκ στο πλήκτρο και μετά πατάμε το γράμμα :P

(nerdanelάκι δεν πάει για σένα...γενικά μιλάω)

εγω δεν βαζω τονους ουτε στο real life :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Chick chick chick...από το πολυτονικό στο ατονικό :P...βάλε ένα τόνο μπορείς :P

μονο στο "η" το διαζευτικο :P

[καναμε ποιηματακι!!]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.