Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

ok, where the f... do I place it? περι ανεμων ή cine?

σορυ, ειναι η παλια μου mod-φυση που ομιλει emcolgate

ας το μεταφερει η maf απο δω εκει που νομιζει ... ειναι ήδη ετοιμο :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμφωναου... αν και το σινεμα θα αποκτουσε λιγη κινηση emcolgate

υγ--ολια....! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε και παλι δε γκαταλαβαινω ομως

δηλαδη τι πουλανε τα δικαιωματα σε δυο καναλια;γινεται αυτο;και γενικως μιας που το ανεφερε η κουβεντα μπορει να μου εξηγησει καποιοςπως παει αυτη η ιστορια;ειναι μια σειρα που παιζεται στις ηπα πχ.για να την παιξξει το ταδε καναλι σκαει μυρια σε ποιον ακριβως;

και τι;μετα αυτη τη σειρα μπορει να την παιζει για παντα κι οσες φορες θελει;;δεν υπαρχουν περιορισμοι;;;η εχει να κανει εμ το συμβολαιο; :wacko:

Πες μου πού θα παίξεις να κανονίσω να προβάλλεται όπου γουστάρεις :P:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σύνοψη μηνύματος:

Όπου υπάρχει μίσος, περισσεύει η αγάπη

Τροποποιήθηκε από Born
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΚΑΙ ΜΙΣΗ...---> ΚΑΙ TA ΔΥΟ ΓΙΑ ΝΤΟ ΜΠΕΟΝΤΑ ΟΣΟ ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ.-

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H παρούσα ενότητα είναι για να αφήνουμε Νετ-μηνυματάκια...STOP!

Δεν είναι χώρος για να εκθέτουμε στοιχεία από τα π.μ. που ανταλλάσσουμε μεταξύ μας.

Δεν είναι χώρος για να τσακωνόμαστε.Δεν είναι χωρος για να την "πούμε" ο ένας στον άλλο.

Δεν είναι χωρος για να εκθέτουμε την (νετ)-προσωπικότητά μας στα μάτια όλων των μελών.

Ας σεβαστούμε τα μέλη που δεν θέλουν να βλέπουν μπαχαλέματα τόπικ ή δεν θέλουν

να βλέπουν διαδικτυακούς τσακωμούς,ανταλλαγή ασεβών χαρακτηρισμών κοκ.

Η ιστοσελίδα μάς φιλοξενεί , δεν χρειάζεται να την κάνουμε ανω-κάτω.

Υπάρχουν πολλοι τρόποι (π.μ.,μέιλ,προσωπικές συναντησεις ,καφετέρια,πορείες κοκ )

για να μεταφέρουμε το διάλογό μας , τις εντάσεις μας εκτός του φόρουμ .

Δεν χρειάζεται να κάνουμε όλους τους υπόλοιπους θεατές.

Η ΓΜ-προσωπικότητά μας είναι ένα μικρό τμήμα της προσωπικότητάς μας , ενδεικτική βέβαια αυτής,

αλλά αλίμονο αν περιμένουμε να επιβεβαιωνόμαστε μόνο μέσα απ'αυτην.

υγ:αυτη τη στιγμή μιλώ ως μέλος και όχι ως άτομο που βοηθά στο moderating team.

Δεν μ'αρεσει να μπαχαλευονται οι ενότητες μόνο και μονο για να εκτονωθουν 2-3 κάθε φορά άτομα.

Η εικονα , η εντυπωση που προκαλεί τότε το φορουμ ειναι απωθητική!

Πάνω από τον εγωισμό της νετ-προσωπικότητας μας, ας βάλουμε πρωτα απ'όλα το

σεβασμό προς όλα εκέινα τα μέλη που το μόνο που επιθυμούν είναι ενημέρωση, ανταλλαγή απόψεων και χαλαρή κουβεντουλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τικ-τακ τικ-τακ τικ-τακ τικ-τακ :P

σε λάθος ενότητα είσαι mod.....στους τελειωμένους θα έπρεπε να είσαι να παρεμβαίνεις μετά από κάθε post :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

...μα για κεινη την ενότητα "δουλεύω":

για να ακούσουν προπτυχιακοι , που με τη σειρά τους θα μπουν κι αυτοί στους τελειωμένους

...χιχιχι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η shlia δεν ακούει γενικώς....

άσε που δεν ανήκει σε καμία από τις κατηγορίες που έγραψες

είναι από μόνη της μια κατηγορία :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπορν απαραδεκτος.

μπας και στο ζητησε η μαφια να το σβησεις το μηνυμα για να μην εκτιθεται και ταραζεται;;; :splats:

ικανη την εχω.

το να το εσβηνε η ιδια δε θα λεγε,το καταλαβαινεις.

απαραδεκτος εισαι επειδη ουτε βρωμολογα χρησιμοποιησα ουτε δημοσιευσα κανενα προσωπικο μηνυμα

το θεμα ειναι νετ μηνυματακια σε φιλους και μη κι εγω εστειλα ενα μηνυμα δημοσιως στη μη φιλη μου μαφια.

εσενα δε σου πεφτει λογος.

εχουν ειπωθει πραγματικα οικτρα πραματα εδω μεσα για διαφορους κι ομως εξακολουθουν να υπαρχουν,δεν τα εχει σβησει κανεις.γιατι αραγε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

τικ τακ πριν μας κανεις μαθημα την επομενη φορα,να φροντισεις να υπαρχουν τα στοιχεια με αφορμη τα οποια κανεις το μαθημα σου γιατι αλλιως ειναι πανευκολο να βγουν λαθος συμπερασματα.

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τικ τακ πριν μας κανεις μαθημα την επομενη φορα,να φροντισεις να υπαρχουν τα στοιχεια με αφορμη τα οποια κανεις το μαθημα σου γιατι αλλιως ειναι πανευκολο να βγουν λαθος συμπερασματα.

το ιδιο ισχυει και για σενα Σήλια....μάθημα δεν σας έκανα...

Εξέφρασα το τι με ενοχλεί και τι με απωθεί στην ιστοσελίδα και γιαυτό δεν περιμένω ειδικά στοιχεία για να προσκομίσω.

Η αποψή μου δεν απευθυνεται σε καποιον προσωπικά (γιατι θα το έκανα με π.μ.---ξέρω πού βρίσκεται το κουμπάκι ), η αφορμή δοθηκε τωρα, ναι- αλλά ειναι παντος καιρού και ειναι γενική!

Επιτέλους,το φορουμ δεν ειναι εκτονωτηριο.

Απωθεί νεα και παλια μελη αυτη η συμπεριφορά.

Δεν ειμαι υποχρεωμένη να διαβάζω μπαχαλεμένες ενότητες , τσακωμους και αλλα τετοια.

Φαντάζομαι οτι αυτό εκφραζει πολλούς.

Τι πιο απλό να καταλάβετε οτι οι θεατές/μελη δεν ειναι απαραιτητοι στο πώς θα διαπραγματευτείτε τις μεταξύ σας σχέσεις.

Υπάρχουν κι άλλοι τρόοοοποι,λέμε, εκτός του φόρουμ.........και αυτό δεν χρειάζεται μάθημα για να το καταλάβει κανείς , αρκεί να

θυμηθεί με τι συμφώνησε κατά την εγγραφή του στο ΓΜ ...αρκεί να μπεί στη θέση των άλλων μελών , που πρέπει να ξεσκαρτάρουν ενότητες

κι ενότητες για να ενημερωθουν ή να κουβεντιάσουν χαλαρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχα, θα θέλε ο Αντιτζίσους, αλλιώς όμως έχουν τα πράγματα, μάλιστα σκέφτομαι να μετονομάσω το περί ανέμων κ υδάτων σε

Ιερά Μονή Περί Ανέμων κ Υδάτων

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελεια!

οποτε,παρακαλω οταν αναφερεστε σ'εμενα στην παρουσα ενοτητα,να με αποκαλειτε με το βαπτιστικο μου ονομα -θεοδωρα emharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελεια!

οποτε,παρακαλω οταν αναφερεστε σ'εμενα στην παρουσα ενοτητα,να με αποκαλειτε με το βαπτιστικο μου ονομα -θεοδωρα emharp

έτσι αποκαλεί βρε Δωράκι η φίλη σου :splats: η shlia εμένα :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.