Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

ντοκτελειτσακομ σου ζητα και δημοσιως να μου στειλεις φωτο.

υγ κανταβέρι σε βλεπω εισαι εντος τοπικ,σου αφιερωνω ρο θα σ εκδικηθω του μητροπανου :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα διαβιβάσω το αίτημα σου στην εξεταστική επιτροπή της Βουλής και θα αποφανθεί η ολομέλεια. (πάει, το έκαψα το ρημάδι, περασμένα μεσάνυχτα και γράφω μλκιες :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σηλια.... γω σε φανταζομαι μαυρομαλλα :bloodomen:

εκαψα το ρυζι---πιφ! :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ που νόμιζα ότι η Σήλια ζήταγε μόνο τη δική μου φώτο!!! Αχ Αχ! ανικανοποίητο πλάσμα!!!

σ'ολες τα ιδια λεει :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

εγω παντως εχω μια απορια για τις κοκκινομαλλες απο παλια/

ειναι παντου... κοκκινομαλλες? emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σηλια.... γω σε φανταζομαι μαυρομαλλα :bloodomen:

δεν ξερω πως σου προεκυψε το μαυρομαλλα αλλα επειδη με ρωτησε κι αλλος αν ειμαι λεει η σηλια που ναι στους φρεντς του χεβενλι στο φεισμπουκ κι επειδη ησουν στα πολυ σουξουμουξου με το χεβενλι τελευταια και ισως εχετε γινει φιλοι και στο φεισμπουκ :rolleyes: και ειδες εκει καμια φωτο της συγκεκριμενης σηλιας,να πω οτι εννοειται οτι δεν ειμαι η σηλια στη λιστα των φιλων του!φορ γκοαντς σεικ δηλαδης,θα δινομουν τοσο αγρια;; :D:blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μωρο μου δεν ψαχνω ποτε τους φιλους φιλων μου στο Fac_book γτ βαριεμαι :P

οοοοχι... δεν το ψαξα το πραμα... απλα σε ειδα στον υπνο μου ως μαυρομαλλα :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: ελεος?! :bloodomen: :bloodomen: [ισως επηρεαστηκα απο μια αλλη Fac_book φιλη μας κοινη των 5 λεπτων... δεν ξερω :lol: ]

αυτο που ξερω ειναι οτι στοιχειωνεις τα ονειρα μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ που νόμιζα ότι η Σήλια ζήταγε μόνο τη δική μου φώτο!!! Αχ Αχ! ανικανοποίητο πλάσμα!!!

σ'ολες τα ιδια λεει :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

εγω παντως εχω μια απορια για τις κοκκινομαλλες απο παλια/

ειναι παντου... κοκκινομαλλες? emconfused

Εκτός και αν το ξυρίζουν :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ που νόμιζα ότι η Σήλια ζήταγε μόνο τη δική μου φώτο!!! Αχ Αχ! ανικανοποίητο πλάσμα!!!

σ'ολες τα ιδια λεει :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

να προσθεσω...."και σ ολους!!!" :rolleyes::lol:

εγω παντως εχω μια απορια για τις κοκκινομαλλες απο παλια/

ειναι παντου... κοκκινομαλλες? emconfused

οχι απαραιτητα.οπως αλλωστε συμβαινει και με τις ξανθες.για να μαι ομως σιγουρη θα ξανακοιταξω ενα μπουκ στο οποιο καποτε που διαβαζα emconfused:rolleyes: ειχα διαβασει τι παιζει με τις διαφορες τριχες μας και τα χρωματα και τα μηκη τους κλπ αναλυτικα περαν του δεοντος,για την ακριβεια ηταν βιβλιο ιστολογιας -ασχετο;;;; :lol::lol: και θα επανελθω να σε απαντησω την ερωτηση μορ επιστημονικα μανταμιτσα,νταξ;; :anavwfwties::D:lol:

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ που νόμιζα ότι η Σήλια ζήταγε μόνο τη δική μου φώτο!!! Αχ Αχ! ανικανοποίητο πλάσμα!!!

σ'ολες τα ιδια λεει :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

να προσθεσω...."και σ ολους!!!" :rolleyes::lol:

εγω παντως εχω μια απορια για τις κοκκινομαλλες απο παλια/

ειναι παντου... κοκκινομαλλες? emconfused

οχι απαραιτητα.οπως αλλωστε συμβαινει και με τις ξανθες.για να μαι ομως σιγουρη θα ξανακοιταξω ενα μπουκ στο οποιο καποτε που διαβαζα emconfused:rolleyes: ειχα διαβασει τι παιζει με τις διαφορες τριχες μας και τα χρωματα και τα μκη τους κλπ αναλυτικα περαν του δεοντως,για την ακριβεια ηταν βιβλιο ιστολογιας -ασχετο;;;; :lol::lol: και θα επανελθω να σε απαντησω την ερωτηση μορ επιστημονικα μανταμιτσα,νταξ;; :anavwfwties::D:lol:

emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect emrespect

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να είστε αγαπήμένες, να μην τσακώνεστε,, αυτό θα ήθελε ο Τζίσους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο τζιζους ειναι dead ομως... :bloodomen: ... ενω γω που ειμαι alive θελω ξεκατινιασμα :bloodomen: [α-σορρυ: γω και η Λιλ :bloodomen: ]

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λάθος, τζίσους ρουλζζζ, τώρα που έγινα μοντ θα εισάγω καινοτομία, όχι ξεκατινιάσματα, πλέον αφορισμοί

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λάθος, τζίσους ρουλζζζ, τώρα που έγινα μοντ θα εισάγω καινοτομία, όχι ξεκατινιάσματα, πλέον αφορισμοί

δε νομιζω οτι ο δημοκρατης τζιζους θα συμφωνουσε με αυτη την τακτικη... πιστευω οτι εισαι δακτυλος αντι-τζιζους και παραπλανεις... :bloodomen: je t' aime--που λεει και η αγαπημενη :bloodomen: "δημοκρατια" και μαλακιες :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μωρο μου δεν ψαχνω ποτε τους φιλους φιλων μου στο Fac_book γτ βαριεμαι :P

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΩΝ ΜΟΥ ΦΙΛΩΝ ΝΟΑΤΑΙ ΟΤΙ ΤΟΥΣ ΨΑΧΝΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.

ΤΟΥ ΑΣΧΕΤΟΥ ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΕΣΤΗΚΑ

οοοοχι... δεν το ψαξα το πραμα... απλα σε ειδα στον υπνο μου ως μαυρομαλλα :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: ελεος?! :bloodomen: :bloodomen:

ΝΤΑΞ ΑΝ ΟΝΤΩς ΜΕ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΓΚΜ ΜΕΙΚΣ ΜΠΑΝΤ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΝΑ ΠΟΥΜΕ,ΚΟΦΤΟ!!!

[ισως επηρεαστηκα απο μια αλλη Fac_book φιλη μας κοινη των 5 λεπτων... δεν ξερω :lol: ]

ΥΠΟΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΣΕ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ ;;;ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΧΕΣ ΑΝΑΦΕΡΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ,ΟΤΙ ΣΕ ΠΡΟΣΘΕΣΕ ΕΝΑΣ ΜΕ ΝΕΟΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΝ ΠΡΟΦΙΛ ΚΑΙ Σ ΕΣΒΗΣΕ ΠΑΡΑΥΤΑ ΣΧΕΔΟΝ,ΚΑΙ ΕΧΩΝΕΣ,ΕΛΕΓΕΣ ΤΙ ΔΙΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΟ ΓΚΟΣΜΟ ΚΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ.ΥΠΟΝΟΑΣ ΛΕΠΟΝ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ;;;;

ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ..."ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕΣ...!"ΜΕΡΣΙ ΞΑΝΑΛΕΩ.

ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΚΙ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ,ΠΑΙΡΝΩ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΟΥ ΤΙ ΡΟΛΟ ΒΑΡΑΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΨΑΞΩ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ;;;ΜΟΥ ΧΕΙ ΛΥΘΕΙ Η ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΦΩΤΟ ΣΟΥ ΘΑ ΤΗ ΖΗΤΟΥΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟΟΟΣΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΟΣΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ :anavwfwties::rolleyes::lol: ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΤΟΥΣ

αυτο που ξερω ειναι οτι στοιχειωνεις τα ονειρα μου :P

ΜΟΥ ΧΟΥΝ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ! :lol: :lol:

ΜΛΚ ΣΟΒΑΡΑ ΤΩΡΑ Σ ΕΧΕΙ ΕΠΗΡΕΑΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΑΡΕ ΑΔΕΙΑ :P

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λάθος, τζίσους ρουλζζζ, τώρα που έγινα μοντ θα εισάγω καινοτομία, όχι ξεκατινιάσματα, πλέον αφορισμοί

συγχαρητηρια μπορν για το μοντ!

με βλεπω αφορισμενη εδω μεσα κ επισημα!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αργεις ρε Σηλι :bloodomen: μπα--τους φιλους τους ρωτω... βαριεμαι να ψαχνω.. αν ητανε να κοιταξω θα ητανε οι ασχετοι-χοχο!

δεν κρυβομαι βρε πουλοπο μ'... και βεβαια εχω τη μαπα μου! και μαλιστα σε μια πολυ εκνευρισμενη ποζα [αν με ψαξεις ποτες να με βρεις--μην παιδευτεις ποια ειμαι :bloodomen: ]

αι στιλ λαβ γιου :Pemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.