Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

καλησπερα σας και παλι μετα απο καιρο..

εβελινακι!

που χαθηκες σεξουλινι μου?

ριξε κατι πανω σου,φθινοπωριασε,θα πουντιασεις :P

σεξουλινι μου λεεει χααααααααααααααααααααααχα ολα τα θυμαται το ντουκουλοπαιδο

γεια σου εβελινααακι!ηρθες την καταλληλη ωρα εκει που παει ο καιρος να κρυωσει ηρθες να μας αναψεις...παλι ευγε! :rolleyes::lol::P ο συγχρονισμος σου ειναι ααααλλο πραμα! :wub:

ερωτηση κρισεως ετσι σε ολα συγχρονιζεσαι;; :anavwfwties: αν ναι να σε προτιμησουμε :P:P

welcome back οπως και να χει και μην πτοασαι ασε με μενα να λεω τις παπαριτσες μου ^_^

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα emrose

Εβελίνα welcome back emcolgate

Τροποποιήθηκε από doctcom
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μήνα σε όλους...

Φωτεινούλα μου κοιμήσου πουλάκι μου....άντε να βοηθήσω με ένα νανούρισμα emiloveyou:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποναωωωωωωωωωωωωωωω..

Εναν γιατροοοοοοοοοοοοο ρε παιδιαααααααααα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολυ ησυχια εχει πεσει....

που ειναι κανενας τσακωμος , κανενα ξεκατινιασμα ? emsexwars

ειναι που λειπεις εσυ... emsadwalk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

amore εγω? εγωωωωω? με παρεξηγησες!

penny ηρθε σημερα ο γνωστος μας ... ολα οκ!

καληνυχτα και ονειρα γλυκα 2all

:angry: ..........τέσπα emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

penny ηρθε σημερα ο γνωστος μας ... ολα οκ!

καληνυχτα και ονειρα γλυκα 2all

Ωραία :)

θα σου στείλω και άλλους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτός ο έρωτας με πεθαίνει... μέχρι και κλέφτες μπήκανε στο σπίτι και εγώ χαμπάρι δεν πήρα... (που θα πάει όμως... καρτέρι τους εχω στήσει... λάδωσα και την κυνηγετική με βλέπω στις ειδήσεις... )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε ξενερώσω λίγο αλλά παίζει να σου έριξαν αναισθητικό αέριο αν κοιμόσουν την ώρα που μπήκαν...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε ξενερώσω λίγο αλλά παίζει να σου έριξαν αναισθητικό αέριο αν κοιμόσουν την ώρα που μπήκαν...

Σου λεω..ο ερωτας φταίει.. μίλαγα στο τηλέφωνο εκείνη την ώρα που μπήκαν... με άκουσαν φαίνεται και δεν προχώρησαν σε άλλο όροφο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως τους έστειλε να σε παρακολουθήσουν; :P

...λες ε? και φεύγοντας είπαν να πάρουν και κάτι για τον κόπο τους. (Βρε τσιφούτη... είπαμε χάλασε η μπουμπού έχεις έξοδα αλλά απλήρωτους τους άφησες??????? :angry: - τώρα πάω να του πω....)

Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως τους έστειλε να σε παρακολουθήσουν; :P

...λες ε? και φεύγοντας είπαν να πάρουν και κάτι για τον κόπο τους. (Βρε τσιφούτη... είπαμε χάλασε η μπουμπού έχεις έξοδα αλλά απλήρωτους τους άφησες??????? :angry: - τώρα πάω να του πω....)

αν ποτε μπουν κλεφτες σπιτι μου και τους παρω χαμπαρι η θα με πιασει η μαλακια μου σε φαση ρε παιδιαααα πως απο δω;;;;;;τι θα θελατε πως μπορω να σας εξυπηρετησω ;μην τρελλαινεστε βγαλτε κουκουλες να γνωριστουμε καλυτερα, σουγιαδες οπλα και λοιπα αξεσουαρ μαζευτε τα, αχρειαστα μας ειναι,μην κουραζεστεα δικα,τι σας κανει κεφι να παρετε;;τηελοραση υπολογιστη εμενα;;;; :lol: κι αλλα τετοια που λετε η θα με πιασει η μαλακυνση και θα παρανοησουν και θα φυγουν :lol: η θα πεθανω επι τοπου απο ανακοπη με το που τους παρω χαμπαρι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σηλια εισαι μαυρομαλλουσα?!

Δωρακι: Μετά την επιτυχή ολοκλήρωση της περιόδου κινητικότητας, το ίδρυμα υποδοχής θα χορηγεί στους φοιτητές αναλυτική βαθμολογία, σύμφωνα με τη Συμφωνία Σπουδών/ Πρακτικής Άσκησης. --> αυτο το χαρτονι δεν εχω...κλαψ κλαψ... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pourquoi δεν ειχα καμια επαφη με το ιδρυμα υποδοχης!!!! :anavwfwties: εκανα οπου να ειναι τις κλινικες!!! γτ ο εκει κοορντινειτορ ητανε μαλακας!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.