Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

και μη σπευσει κανας κανταβερ να πει ποιος ειναι ο νοημων και συγκροτημενος ανθρωπος εσυ γιατι θα τον αποβαλω :anavwfwties::rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπάτε αλλήλους, είπε, όχι μόνο συζύγους. emhehe

Η συζυγική θέση προβλέπει προκήρυξη για:

1. Οφθαλμίατρος

2. Ρευματολόγα

3. Αναισθησιολόγα

δέκτες μόνο προτάσεις με παραθαλάσσια προίκα, 6ψήφια κληρονομιά ή κόρη βουλευτού/καθηγητού

κι αν φας τον ερωτα με μια πτωχη κορη γιδοβοσκου με καλη κι ευγενικη καρδια και μοναδικη προικα ενα μποστανι?? :rolleyes:

ΑΚΥΡΟ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυκλοφορούν πολλές γαλανομάτες τελευταία ή μου φαίνεται; Παίζει να είναι και φακοί βέβαια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κυκλοφορούν πολλές γαλανομάτες τελευταία ή μου φαίνεται; Παίζει να είναι και φακοί βέβαια...

Δεν είναι φακοί,κλώνοι είναι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mας τα χαλας σηλια !βγαζεις στη φορα οποια μηνυματακια θελεις και οσα δεν θελεις δεν τα βγαζεις! κανεις ζαβολιες , το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια!

Παρεμπιπτοντως θα σου πηγαινε γαντι μια φοτο της μις πιγκυ απο το μαπετς σοου στο αβαταρ σου , να μας θυμιζεις απο τις υστεριες σου πως κανει και η μις πιγκυ οταν τα περνει στην κρανα ! :rolleyes::anavwfwties:

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mας τα χαλας σηλια !βγαζεις στη φορα οποια μηνυματακια θελεις και οσα δεν θελεις δεν τα βγαζεις! κανεις ζαβολιες , το κουβαδακι σου και σε αλλη παραλια!

Παρεμπιπτοντως θα σου πηγαινε γαντι μια φοτο της μις πιγκυ απο το μαπετς σοου στο αβαταρ σου , να μας θυμιζεις απο τις υστεριες σου πως κανει και η μις πιγκυ οταν τα περνει στην κρανα ! :rolleyes::anavwfwties:

σε τρωει ο κωλος σου εσενα!

κανα αγγουρι ΝΑΑΑΑ,στο ψυγειο σου να τον...ξυσεις......δεν εχεις emquestion

πως και ξεμεινες ετσι σημερα,καλε;!

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να κανω γλυκα μου αλλη το τρωνε και δροσιζονται και αλλη το τρωνε και ζοριζονται ελπιζω το αγγουρακι του ψυγειου σου να το τρως...οπως σου αρεσει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να είστε αγαπημένοι, να μην τσακώνεστε, αυτό θα ήθελε κ ο Τζίσους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμ άσε εξαιτίας της έχω σπάσει σφράγισμα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου πόσα παιδάκια,στην Αφρική,θα έδιναν την ψυχή τους για μια ίον...Και εσύ που την έχεις,κάθεσαι και την κοιτάς;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου πόσα παιδάκια,στην Αφρική,θα έδιναν την ψυχή τους για μια ίον...Και εσύ που την έχεις,κάθεσαι και την κοιτάς;

Αχαχαχαχαχαχ

και με το που βλέπω το πρώτο σκέλος, νόμιζα πως θα ήθελες να μου δημιουργήσεις επιπρόσθετες τύψεις!!

Αλλά, ευτυχώς είσαι ο k0st ;):lol:emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκέψου πόσα παιδάκια,στην Αφρική,θα έδιναν την ψυχή τους για μια ίον...Και εσύ που την έχεις,κάθεσαι και την κοιτάς;

Αχαχαχαχαχαχ

και με το που βλέπω το πρώτο σκέλος, νόμιζα πως θα ήθελες να μου δημιουργήσεις επιπρόσθετες τύψεις!!

Αλλά, ευτυχώς είσαι ο k0st ;):lol:emrockon

Δεν είμαι τίποτα άλλο παρά ένας ταπεινός υπηρέτης της εντροπίας :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενας χρηστης και οι''φιλοι'' του ειπαν οτι θελουν να ερθουν στην Νορβηγια για δουλεια,να τους προειδοποιησω οτι δεν δειχνουν οι ατιμοι ελεος με φαλαινες... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι κάνεις όταν πρέπει μέσα σε ελάχιστο χρονικό διάστημα να κάνεις άπειρα πράγματα και να συγκεντρωθείς σε αυτά, η ψυχολογία σου δε βοηθά, και δεν υπάρχει το χρονικό περιθώριο να νταουνιάσεις?

Ουφ, καλημέρα, έχω τις μαύρες μου σήμερα.. emsadlittleangel

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κάνεις τίποτα.Χαλαρώνεις και περιμένεις,στωικά,να επέρθει το πλήρες χάος( emarleft η ιστορία της ζωής μου)

Καλημέρα;Είσαι σίγουρος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κάνεις τίποτα.Χαλαρώνεις και περιμένεις,στωικά,να επέρθει το πλήρες χάος( emarleft η ιστορία της ζωής μου)

Καλημέρα;Είσαι σίγουρος;

Και τι κάνεις όταν είσαι το απόλυτο control freak και δεν έχεις συνηθίσει το χάος emquestionemno

έλα ντε, τι καλημέρα λέω... emconfused:bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανακαλύπτεις πως η θεωρία του χάους ισχύει και για τα control freaks:Το πάτημα των κουμπιών του πληκτρολογίου σου επιφέρει τον θάνατο ενός μικρού εργάτη σε ένα εργοστάσιο κατασκευής κομπιούτερς κάπου στην Ασία

Τροποποιήθηκε από k0st
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανακαλύπτεις πως η θεωρία του χάους ισχύει και για τα control freaks:Το πάτημα των κουμπιών του πληκτρολογίου σου επιφέρει τον θάνατο ενός μικρού εργάτη σε ένα εργοστάσιο κατασκευής κομπιούτερς κάπου στην Ασιά

emnuke:lol:B)

Αρχίζει και φτιάχνει η διάθεσή μου!!!!!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.