Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Καλο ταξίδι στο πιο γλυκό κοορίτσι εδώ μέσα. Νέα χώρα, νέα ζωή, μια καινούρια αρχή..όπως το είπες.. Στεναχωριέμαι (έμπηξα κάτι κλάματα..το παραδέχομαι..), μα ξέρω ότι φεύγεις για κάτι καλό. ένα μεγάλο ευχαριστώ για το ότι είσαι στη ζωή μου...κι ας μας χωρίζουν χιλιάδες χιλιόμετρα. Να προσέχεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να καταλαβω

επαγωγικα απο μην μαφιας και γουιν εγω καταληγω οτι η ολια παει ιταλια για μονιμα για το αμεσο τουλαχιστον μελλον.

καμια σχεση????? :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

... Μα καμία σχέση... η Όλια έχει κόψει τα πήγαινε έλα με την Ιταλία απο το 2002. Εγώ λέω να κάνω εσωτερική μετανάστευση... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α ρε Σηλια....εσυ και η περιεργεια σου!!!

Η Μαφια μιλαει για αλλο μελος...χιχιχιχι ξερω αλλα να σε φαει ρε η περιεργεια

Οσον αφορα τα ιταλικα μου στην Ολια...ε απλα ξερω οτι κατιτις το μιλαει :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανταλλάσω οικογενειακό οικόπεδο με αντιπαροχή με αντίστοιχο οικόπεδο μονής, κατά προτίμηση παραθαλάσσιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

lilpapaki σ'ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανταλλάσω μισθό αγροτικού γιατρού με μισθό βουλευτή.Δεκτές και προσφορές ευρωβουλευτών.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένας άλλος για ταρατσοθεραπεία??? Ακούω εθελοντές. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένας άλλος για ταρατσοθεραπεία??? Ακούω εθελοντές. Μόνο σοβαρές προτάσεις.

Παρών!Που είναι η ταράτσα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν πρόκειται για ξάπλα σε ταράτσα κάτω από έναστρο ουρανό με μπύρες, είμαι μέσα κι εγώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι μακριά από ταράτσες, τώρα δεν λέει, εγώ σε ταράτσα έβγαλα το καλοκαίρι, τώρα κάνει κρύο

Ζητείται εξωσυζυγική σχέση με κόρη κληρονόμο, κατά προτίμηση αλυσίδας ξενοδοχείων ή παραθαλάσσιων οικοπέδων. Δεκτές κ κόρες καθηγητών Ιατρικής Σχολής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι μακριά από ταράτσες, τώρα δεν λέει, εγώ σε ταράτσα έβγαλα το καλοκαίρι, τώρα κάνει κρύο

Ζητείται εξωσυζυγική σχέση με κόρη κληρονόμο, κατά προτίμηση αλυσίδας ξενοδοχείων ή παραθαλάσσιων οικοπέδων. Δεκτές κ κόρες καθηγητών Ιατρικής Σχολής.

Εξωσυζυγικη;;;; Καλα θα ηθελε ο Τζιζους τετοια πραγματα;

Συζυγικη συναδελφε, και με την κληρονομο αλυσιδας ξενοδοχειων. Οσο για τις κορες καθηγητων καλα μας πηδηξαν οι πατεραδες, να μας πηδανε και οι κορες παει πολυ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπάτε αλλήλους, είπε, όχι μόνο συζύγους. emhehe

Η συζυγική θέση προβλέπει προκήρυξη για:

1. Οφθαλμίατρος

2. Ρευματολόγα

3. Αναισθησιολόγα

δέκτες μόνο προτάσεις με παραθαλάσσια προίκα, 6ψήφια κληρονομιά ή κόρη βουλευτού/καθηγητού

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπάτε αλλήλους, είπε, όχι μόνο συζύγους. emhehe

Η συζυγική θέση προβλέπει προκήρυξη για:

1. Οφθαλμίατρος

2. Ρευματολόγα

3. Αναισθησιολόγα

δέκτες μόνο προτάσεις με παραθαλάσσια προίκα, 6ψήφια κληρονομιά ή κόρη βουλευτού/καθηγητού

κι αν φας τον ερωτα με μια πτωχη κορη γιδοβοσκου με καλη κι ευγενικη καρδια και μοναδικη προικα ενα μποστανι?? :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο mr Hyde που σας ελεγα....... :rolleyes:

emardown

"filpolis

Rating: 3

View Member Profile

Add as Friend

Send Message

Add to PM block list

Forward PM

Find Member's Topics

Find Member's Posts

///, Today, 01:05

Ιατρός (επίπεδο V)

*****

Group: Prominent Members

Posts: 248

Member No.: 6,371

Joined: 21-June 07

εισαι μια αξιοθρηνητη καριολα.Εγω θα σου τα χωνω με π.μ πραγματικα σε λυπαμαι...

--------------------

Απο μελος του φορουμ: ''Xρήστη filpolis τα post σου είναι από τα πλέον απαράδεκτα .Έχεις αυτόματα καταχωρηθεί,υποθέτω,σε όλων μας τα κεφάλια ως ο εφιάλτης του forum!''

www.vansterpartiet.se

www.iatros.forumotion.com "

κι εδω emarup φυσικα κολλαει το ταααααααα λοοοοογια ειναι περιταααααααααααα-αααααα-α-ααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!της μαρινελας η της οποιας οποιου το ειπε τελοσπαντων

και μη μου πειτε τις γνωστες παπαριτσες ειναι αρχη του φορουμ να μη δημοσιευονται πμ γιατι θα σας πω σκασιλα μου.

αν θεωρειτε οτι παραβιαζω τους κανονες σας,καντε με ban η πως αλλιως τα λετε αυτα τα κολπακια κι εξαφανιζομαι.ποιος τον ειδε τον παναη.

σιγουρα θα μπαινω για τα σος και τετοια αλλα δεν προκειται να ξαναποσταρω ΕΒΕΡ ουτε σαν σηλια ουτε σαν friend :anavwfwties:

κι επι τη ευκαιρια,καληνυχτα!

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εν τω μεταξυ αυτη φραση που βλεπω τωρα εκει καπου προς το τελος

"Απο μελος του φορουμ: ''Xρήστη filpolis τα post σου είναι από τα πλέον απαράδεκτα .Έχεις αυτόματα καταχωρηθεί,υποθέτω,σε όλων μας τα κεφάλια ως ο εφιάλτης του forum!'' "

εχει ειπωθει σε τοπικ στο φορουμ αλλα μιλαμε για κανα δυο μηνες μηνες πισω και,αν θυμαμαι καλα

τι δουλεια ειχε στο πμ του το σημερινο που αντεγραψα,ο θεος κι η ψυχη του!

α υπογραφη ειναι...

τι μας το κοτσαρες πρωτο τραπεζι πιστα ρε γελοιε,ως ενδειξη αυτογνωσιας;;;; emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate emcolgate

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κουλ ντάουν σουλάρα, θα κάνεις διαβήτη κ υπέρταση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπάτε αλλήλους, είπε, όχι μόνο συζύγους. emhehe

Η συζυγική θέση προβλέπει προκήρυξη για:

1. Οφθαλμίατρος

2. Ρευματολόγα

3. Αναισθησιολόγα

δέκτες μόνο προτάσεις με παραθαλάσσια προίκα, 6ψήφια κληρονομιά ή κόρη βουλευτού/καθηγητού

κι αν φας τον ερωτα με μια πτωχη κορη γιδοβοσκου με καλη κι ευγενικη καρδια και μοναδικη προικα ενα μποστανι?? :rolleyes:

χμμ τουλάχιστον θα έχει κάποια κατσίκα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κουλ ντάουν σουλάρα, θα κάνεις διαβήτη κ υπέρταση

αν δεν ημουν κουλ μπορν δε θα ποσταρα τα χυδαια λογακια που αφορουν το ατομο μου.

αν ειχα την φωλια μου λερωμενη δε θα δημοσιευα,γιατι θα φοβομουν μηπως δημοσιευσει κι αυτος αισχη δικα μου σαν αυτα τα δικα του

κι αν ενιωθα οτι με προσβαλλουν τα λογια του επισης θα ντρεπομουνα να τα δημοσιευσω.οταν νιωθω οτι θιγομαι ντρεπομαι να εκτεθω,ετσι λειτουργω γενικως.οποτε ποφανως και δε θιχτηκα προφανως και δεν προσβληθηκα.

ο τυπος ειναι αυτα που εχω πολυ ωραια πει σε 2-3 διασπαρτα ποστ που του χω αφιερωσει εξαιρετικα emcolgate μεχρι σημερα-

ειναι αδυνατον εναςνοημων συγκροτημενος ανθρωπος να προσβληθει απο λογια τετοιων υποκειμενων.η να πω αντικειμενων; emcolgate του ταιριαζει καλυτερα το αντικειμενων νομιζω.

το μονο που παθαινω ειναι να τα παιρνω κρανιο και να συφιλιαζομαι με το θρασος τους.

αυτο οσο κι αν πρπσπαθω δε μπορω να το νικησω,το παραδεχομαι.

επισης σουλαρα να πεις το ματι σου τη θεια σου :P κλπ

να μην ξαναλεμε τα ιδια :D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα νόμιζα οτι έτσι ήθελες να σε φωνάζουνε :blink:

τέσπα, δικό μου λάθος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.