Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Το ότι στο προφίλ μου ο/η Maxima μου άφησε comment στο οποίο αναρωτιέται αν τελικά είμαι αγοράκι ή κοριτσάκι να μου δημιουργήσει τη σημερινή μου σύγχυση φύλου ή να το αφήσω για άλλη μέρα?! emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτη την απορια θυμαμαι να την εκφραζει κι αλλο μελος στο παρελθον...ονοματα δεν λεμε...υποληψεις δε θιγουμε...

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτη την απορια θυμαμαι να την εκφραζει κι αλλο μελος στο παρελθον...ονοματα δεν λεμε...υποληψεις δε θιγουμε...

:P

Αυτό δείχνει ότι το 'χετε συνήθειο(!) να δημιουργείτε στα αγοράκια κρίσεις φύλου.

Αυτό είστε. Ευνουχίζετε ψυχολογικά ώστε να δώσετε το τελικό χτύπημα! :bloodomen::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκύλες ρε gay μου τι να πεις..........

υ.γ ρε gay μου stands for ρε π@@στη μου , μην εχουμε καμια παρεξηγηση με τον Χαρη :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκύλες ρε gay μου τι να πεις..........

υ.γ ρε gay μου stands for ρε π@@στη μου , μην εχουμε καμια παρεξηγηση με τον Χαρη :P

Μέχρι να δω το Ps είχα μείνει μαλάκας. Και μαλάκας, και σύγχυση φύλου, και gay. Καταλαβαίνεις... emiloveyou

αχ!δε με πιανεις αγορινα! :P

(ενω βλεπω ο kots τη μυριστηκε τη δουλεια εξ'αρχης) :lol:

Είμαι καστανός, ανοιχτόχρωμος.. Δικαιολόγησέ με λιγάκι... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκύλες ρε gay μου τι να πεις..........

υ.γ ρε gay μου stands for ρε π@@στη μου , μην εχουμε καμια παρεξηγηση με τον Χαρη :P

Μέχρι να δω το Ps είχα μείνει μαλάκας. Και μαλάκας, και σύγχυση φύλου, και gay. Καταλαβαίνεις... emiloveyou

ήμουνα σιγουρη , γι αυτο και έβαλα υπότιτλους :P

αχ!δε με πιανεις αγορινα! :P

(ενω βλεπω ο kots τη μυριστηκε τη δουλεια εξ'αρχης) :lol:

Είμαι καστανός, ανοιχτόχρωμος.. emiloveyou

και τι φοράς τώρα μανάρι μου? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρες λέω, μην με πείτε καληνυχτάκια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευτυχώς ήρθαν κ άλλοι, τέλειωσε η βάρδια μου. Καλημέρες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορώ ρε φίλε τους ανθρώπους που δεν έχουν αυτογνωσία. Ακόμα κι αν αυτό οφείλεται σε μια αίσθηση του να ζουν ευτυχισμένοι τη ζωή τους και συμβιβασμένοι με την εικόνα τους και τις δυνατότητές τους. Δεν τους μπορώ. Ίσως γτ εγώ πάντα αναζητούσα το τέλειο και ποτέ δε φχαριστιέμαι όντας αυστηρός με την πάρτη μου? Πες το κι έτσι. Ζήλεια! :P Παρ' όλα αυτά, εξακολουθώ να μην τους μπορώ. Δε μπορώ έναν κοντό να θεωρείται ψηλός, μία άσχημη να θεωρεί τον εαυτό της όμορφη, ένας άνθρωπος που δεν ξέρει προπαίδεια να νομίζει πως μπορεί να διδάξει Μαθηματικά και λοιπά. Προτιμώ το αντίθετο άκρο. Μια όμορφη να θεωρεί τον εαυτό της άσχημο. Θα υποφέρει, αλλά θα τη βρει την άκρη της. Ο ψηλός να θεωρεί πως δεν είναι τόσο ψηλός, τουλάχιστον δε θα βλέπει τους άλλους τόσο κοντούς. Και το μυαλό που έχει ανασφάλεια για τις δυνατότητές του, πάντα θα προσπαθεί να βελτιώνεται και θα τελειοποιείται χωρίς να το καταλαβαίνει. Γι' αυτό.. Σάλτα. :)

Α, καλή όρεξη ρε παιδιά..

Και σήλια, ο Τάσος είναι σε άδεια διακοπές! Τον έφαγες τον άνθρωπο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενα μηνυμα στον χεβενλι

ω ευχαριστώ!

Αν απορείς τι είχα βρει σε αυτήν με το cd,

...είχε καλή ψυχή ρε μεντπιντ... emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορώ έναν κοντό να θεωρείται ψηλός, μία άσχημη να θεωρεί τον εαυτό της όμορφη, ένας άνθρωπος που δεν ξέρει προπαίδεια να νομίζει πως μπορεί να διδάξει Μαθηματικά και λοιπά.

Η ψευδαίσθηση δεν είναι αμαρτία ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερα μεντπιντ μου...οχι δεν ξερω...προσπαθησα κ εγω...σου απανταω εδω γιατι εχω ενα προβλημα με τ ρεπλαι στ μνμτα που μου στελνουν....αν μαθεις πως βαζουν φωτο,πες μου κ εμενα πλιζ...καλη σου μερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενα μηνυμα στον χεβενλι

ω ευχαριστώ!

Αν απορείς τι είχα βρει σε αυτήν με το cd,

...είχε καλή ψυχή ρε μεντπιντ... emkiss

Ο Χάρος είσαι

όσο για την απου πάνου, πας στου ριπλάι, ξάφνου σου ιμφαναζιτι δυου μπαρς πητάς αυτή που λέι αντ ίματζ, τέλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπορώ έναν κοντό να θεωρείται ψηλός, μία άσχημη να θεωρεί τον εαυτό της όμορφη, ένας άνθρωπος που δεν ξέρει προπαίδεια να νομίζει πως μπορεί να διδάξει Μαθηματικά και λοιπά.

Η ψευδαίσθηση δεν είναι αμαρτία ;)

Το ξέρω ρε valentina667-1..

Απλά εμένα με χαλάει η ψευδαίσθηση. Με ενοχλεί, τη ζηλεύω, γτ εγώ όποτε έκανα ή θεωρούσα κάτι λάθος πάνω μου ή μέσα μου, μιζέριαζα και έκανα το παν για να με τιμωρήσω και μετά να το διορθώσω. Οπότε άσε με στα κατηγορώ μου :P

Το πιο κουλό: Όταν φτάνω σε σημεία που τα γουστάρω όλα σε μένα και στην πορεία μου, η πρώτη μου σκέψη είναι: ''Ρε, μήπως έχω ψευδαισθήσεις?'' Χοχοχοχοχ :anavwfwties::anavwfwties::bloodomen:emkiss

ενα μηνυμα στον χεβενλι

ω ευχαριστώ!

Αν απορείς τι είχα βρει σε αυτήν με το cd,

...είχε καλή ψυχή ρε μεντπιντ... emkiss

Ο Χάρος είσαι

Όχι, ο Χάρης :D:lol:emsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι πουλύ ευτυχισμένος, δε με μάδησε. Πήγαμε σε εστιάτοριο, έτρωγα εγώ τα κέρατά μου, μαρουλάκι αυτή. Τα πλήρωσα που τα πλήρωσα. τουλάχιστον όμως ντερλίκωσα, γκρέιτ σαξέκς

Ηθικό δίδαγμα: όχι ποτάκια, μόνο μαμ

Τροποποιήθηκε από Born
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηθικό δίδαγμα: όχι ποτάκια, μόνο μαμ

........οχι μονο ποτακια......οχι μονο μαμ........αλλα και .......nmfm4.gif

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σηλια σ ευχαριστω γ το σχολιο σου και σ αφιερωνω το καινουριο του ρουβα που ειναι πολυ πολυ ανεβαστικο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουφ βαρυστομάχιασα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.