Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

@valentinaaaaa!

βλεπεις tv? :P:lol:

Φανατικά! Ειδικά γύρω στις 10 μμ, μη σου πω ότι βάζω και τα καλά μου :) Βασιλιάς είναι αυτός. Δεν μπορείς να τον βλέπεις με τα πυτζαμάκια :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arrow%20up.gifαν υπαρχει θεος και τα κανει οντως ολα αυτα.. ας κανει κατι και για τις κατσαριδες στο σπιτι μου γιατι τις σιχαινομαι!

μπλιακ.... emalienemanakatevomaiemfearemforeio

υγ:βαλεντινη (κατα ο κλημεντινη) παιδι μου τωρα που πιστεψες στο θεο μηπως να μετακομιζες?

12574480_125x125.jpg

υγ2: το σημερινο καψιμο δεν περιγραφεται.... emdown

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ti ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -???

ti ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika -???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς φάινεται ότι είναι καινούριος/α :P Αυτό βγαίνει αυτόματα όταν γράφουμε greeklish ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα μόνο το ανθρωπάκι που ήταν άσπρο οπότε δεν έκανα τον κόπο να κοιτάξω το προφίλ emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδω γραφουμε ο,τι θελουμε;;

εδω γραφουμε αυτο που λέει το τόπικ δλδ "ΝΕΤ μηνυματάκια....Ας αφήσουμε μηνύματα σε φίλους και μη..."

Ριξε μια ματια Announcement: Μερικες οδηγιες για την ενοτητα και στα καρφιτσωμενα "Για να βρίσκετε τα τοπικ που αναζητάτε...με ένα κλικ! χάρτης της ενότητας!"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Αφιερωμένο στην invitro, να θυμηθεί τα παιδικά της χρόνια....πάει καιρός....πολύςςςςςςς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφιερωμένο στην invitro, να θυμηθεί τα παιδικά της χρόνια....πάει καιρός....πολύςςςςςςς

Ρε Τάσο τα 80's ήταν τα δικά μου παιδικά χρόνια που γεννήθηκα το 83 να πούμε!

Είσαι σίγουρος ότι αφιέρωσες το σωστό βιντεάκι στην invitro?? :lol::P

invitro emiloveyouemiloveyouemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup τς τς τς κακίες....

η ινβίτρο ρε ήταν μαζί μου στο νηπιαγωγείο , μωρό παιδί....ουστ απο δω :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η ινβίτρο ρε ήταν μαζί μου στο νηπιαγωγείο , μωρό παιδί....ουστ απο δω :antegeia:

Αν ήταν βαθύ το κόψιμο, δικαιολογώ αυτή την απώλεια μνήμης!! :lol:emsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η ινβίτρο ρε ήταν μαζί μου στο νηπιαγωγείο , μωρό παιδί....ουστ απο δω :antegeia:
Stellitsa, όταν εσύ γεννήθηκες η invitro έκανε το σφάλμα της ζωής της.....δήλωνε στο μηχανογραφικό "Ιατρική Ηρακλείου" :lol::lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κούκλε

Αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

μήπως ήμαστε μαζί στο νηπιαγωγείο? :lol::wub:

η ινβίτρο ρε ήταν μαζί μου στο νηπιαγωγείο , μωρό παιδί....ουστ απο δω :antegeia:
Stellitsa, όταν εσύ γεννήθηκες η invitro έκανε το σφάλμα της ζωής της.....δήλωνε στο μηχανογραφικό "Ιατρική Ηρακλείου" :lol::lol:

Στο Ηράκλειο είναι??

Ούτε καν στα Χανιά??

Δε λέει!

invitro έκανες λάθος επιλογή.

κάτι μου λέει πως το γνωρίζεις ήδη! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω ένα κανάλι του γμ στο mirc

ναι ναι ξέρω ..κ τώρα θέλω ένα σκούτερ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.