Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup Και τι σ'εχει φαει βρε Doctor_7??? Αυτο θελω πολυ να το ακουσω!!! :blink:  :blink:  :rolleyes:  :P

Στείλε πμ στον χρήστη doctor-x...Δεσμεύομαι από το συμβόλαιο... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μη περιμενετε απο το μανατζερ του.....υπαρχει κ αλλη λυση  :bloodomen:  emdevil μπορω να πω εγω τι τον εφαγε  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Silence εσύ.......ατσαλόπροκα! :P

Τον έχω αμολυτο-δεμένο τον _7,με συμβόλαιο πλουσιοπάροχο...σαν του Καραγκούνη ένα πράμα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν βλέπω control panel, τα καινούργια pm, τις περισσότερες εικόνες εκτός από εκείνες που είναι attached...

Ισχύει για όλους ή μόνο το δικό μου πισι έχει πρόβλημα?

Κάποιος μάστορας ας βοηθήσει... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν και έχουμ ξέχωρο τόπικ για απορίες..... :angry::D

Το κοντρόλ πάνελ θα είναι μόνο δικό σου πρόβλημα... για ξαναδοκίμασε...

Τα Προσωπικά Μηνύματα τι εννοείς δεν τα βλέπεις? λίγο πιο αναλυτικά?

όσες εικόνες δεν είναι attached αλλά είναι με μορφή Link, για να τις δείξει πρέπει να δουελεύει το λινκ...αν αυτό αλλάξει, τότε λογικό είναι να μην βρίσκει τπτ να δείξει!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αν δε ακουσω καμια προσφορα Νεφελη απο το μανατζερ του 7.....εχμμμ θα τα πω εγω  :lol:  :lol:  :lol: ......υπομονη!!!! :splaaaats:

Πρόσεξε διότι το τέρας έχει δυο κεφάλια.....if you know what i mean! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλώντας για κεφάλια, πώς είναι το δικό σου μάνατζερ?

αα...επίσης μάνατζερ ο δοκ7 θέλει επειγόντως συμβουλές γενικου περιεχομένου!!! να είσαι έτοιμος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επίσης btw ποιος θα το περίμενε ότι το ποιο εύκολο κεφάλαιο της θεραπευτικής θα ήταν τα νοσήματα του μυοσκελετικού.... νομίζω ότι αρκετοι τα έχουν παρεξηγήσει... αν μάθεις στην αρχή γενικά όλα τα φάρμακα και μετά απλώς που δίνεις τι (μάλιστα στην ΡΑ δίνεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ :) ) , τότε γίνεται εξαιρετικά εύκολο κεφάλαιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρόσεξε διότι το τέρας έχει δυο κεφάλια.....if you know what i mean! :splaaaats:

θελει κ το 2ο κεφαλι κολαρο;θελει να μη κουνιεται πχ emheheemhehe 1 μηνα;2 μηνες;παραπανω; emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλώντας για κεφάλια, πώς είναι το δικό σου μάνατζερ?

αα...επίσης μάνατζερ ο δοκ7 θέλει επειγόντως συμβουλές γενικου περιεχομένου!!! να είσαι έτοιμος!

Έχω φορέσει την μισή Αμερική ως τώρα.....θα δείξει την Παρασκευή

Ο αγαπητός πελάτης ας επικοινωνήσει μαζί μου,το μόνο που δεν παραβλάφτηκε ήταν η εγκεφαλική μου λειτουργία (η ποιά? emstupid εχμ.....η όποια τεσπα υπήρχε)

θελει κ το 2ο κεφαλι κολαρο;θελει να μη κουνιεται πχ emhehe  emhehe 1 μηνα;2 μηνες;παραπανω; emdevil

Αναλόγως....μπορεί να το θυμάσαι σκληρό και άκαμπτο,αλλά δεν είναι οστό! :splaaaats: νο 1

Επίσης,εξαρτάται από το πόσο έχεις παχύνει,ξέρεις εσύ πού! :splaaaats: νο 2

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααα

Προς φορουμομάστορα! (MD)

Μπορει να ενεργοποιηθεί η html στα ποστς; για όσους ξερουν... :rolleyes:

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupembaaaembaaa

για να μας ρίξουν το φόρουμ? :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αααα

Προς φορουμομάστορα! (MD)

Μπορει να ενεργοποιηθεί η html στα ποστς; για όσους ξερουν...  :rolleyes:

emthanx

html ??

Κώστα ακόμα και στον εαυτό σου ...να το έχεις απενεργοποιημένο!!!

χαχα!

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αυτό είναι όμως Spider_ και όχι Spider ...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμ... σήμερα ετελείωσαν τα ρευματικά,λίγα από οστα, οι μηνιγγίτιδες,τα βασικά από πεπτικό και ουροποιητικό καθώς και μια μίνι ανάγνωση σε αναπνευστικό και λίγο από αίμα.

Αύριο θέλει γερά αναπνευστικό και καρδιαγγειακό και μια μίνι επαναλάληψη στα παραπάνω... Τετάρτη θέλει μια μίνι επανάληψη πάλι σε όλα τα παραπάνω με την προσθήκε καλύτερα του αίματος και των γενικών, Πέμπτη μια επανάληψη όλα τα παραπάνω και προσθέτουμε και λοιμώξεις και ο θεός βοηθός, κύριε ελέησον κύριε ελέησον τα νεύρα μου σπαζέισον....

κατά τα άλλα πάλι σήμερα έκοψα επικοινωνία με έξω κόσμο, μπορεί να στεναχώρησα κάποιους αλλά δεν γινόταν διαφορετικά....τα 3γραμμάρια βρωμαζεπάμης βοήθησαν και σήμερα (ευτυχώς βρήκα που ήταν καταχωνιασμένα, έτσι έτσι ! :bloodomen: .. μόνο τα τσιγάρα της αδερφής μου δυσκολεύομαι πλέον να βρω σε αυτό το σπίτι... όλα τα άλλα τα έχω ανακαλύψει)

Επίσης πρέπει την παρασκευή μετά το μάθημα να κάνω κάποια σοβαρή συζήτηση που θα έπρεπε να την έχω κάνει εδώ και καμια εβδομάδα, αλλά οι συνθήκες δε το έχουν επιτρέψει....

Ακόμη περιέργως χαλάρωσα ακόμη περισσότερο σήμερα που θα κοπώ....και δε φταίει η βρωμαζεπάμη για αυτό....

χμμ, τί άλλο βραδιάτικα? ααα. ναι!!! τελικά ο καιρός είναι απίστευτος για διάβασμα στη βεράντα!!!! και για όσους δεν έχουν την "χαρά" : στο στέγαστρο Καλατράβα εδώ και μερικές μέρες δοκιμάζουν τους φωτισμούς της τελετής έναρξης!!!! μιλάμε φωτίζει μπλε ο ουρανός!!!! Βγαίνω στο μπαλκόνι και χαζεύω...

αααααααααααα... Μπράβο στη μαμά για την βυσσινάδα που έφτιαξε παρέα με το γλυκό βύσσινο (πάνε πακέτο αυτά) Μούρλια είναι.....πάνω που έπεσα κάτω απο τα 65, με βλέπω να καναλώνω όλο το βάζο σε 2 μέρες και να φτάνω 80...

τίποτα αλλο?

α ναι...

μα καλά ρε Μαρίζα... 30 άτομα στο μαγαζί που θα χωρέσουν??????

αυτά νομίζω... ναι ναι ..... αυτά...

Καληνύχτα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κωνσταντινε τεστ..... :blink:

•Στην προληψη ρευματικου πυρετου, ποια η χρονικη διαρκεια της χορηγησης φαρμακου στις περιπτωσεις υποτροπων στους:

(α) ασθενείς χωρίς καρδίτιδα

(β) με καρδίτιδα αλλά χωρίς βαλβιδοπάθεια

(γ) με παραμένουσα βαλβιδοπάθεια

•Στην προληψη εναντι βακτηριδιακης ενδοκαρδιτιδας, στην περιπτωση που ο ασθενης θεωρειται μεσου κινδυνου και ειναι αλλεργικος:

(α) Ποιο φαρμακο χορηγειται;

(β) Ποια η δοσολογια του φαρμακου;

(γ) Ποτε χρονολογικα δινεται το φαρμακο;

•Σε περιπτωση σηψαιμιας, τι αντιβιωτικο προστιθεται επι παρουσιας IV καθετήρα;

•Σταφυλοκοκκικες λοιμωξεις – δερματικες λοιμωξεις.

Επί αλλεργίας στην πενικιλλίνη ή ανθεκτικού σ’αυτή σταφυλόκοκκου τι

χορηγειται;

Για να δειτε τι διαβαζουν οι λογιστες στις ελευθερες τους ωρες.....

Ουαχαχαχαχαχαχαχαααααα!!!!!!!!!!!

Μεχρι κι'εγω τα'μαθα!!! Εσυ ακομη?????

:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup το περίεργο είναι ότι τα ήξερα :wacko::wacko:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.