Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

"For once you have tasted flight you will walk the earth with your eyes turned skywards, for there you have been and there you will long to return."

Leonardo Da Vinci

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελικά οι μεγάλες αλυσίδες super market μας αντιμετωπίζουν σαν ιθαγενείς (με την κακή έννοια)... emfurious

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορία 1: Γιατί στην Ελλάδα κυκλοφορούν αυτοκίνητα με φλας αφού δεν το χρησιμοποιεί κανένας; :withstupid:

Απορία 2: Πώς παίρνουν δίπλωμα αμόρφωτα και χαμηλού πνευματικού επιπέδου άτομα; Να υποθέσω ότι διαβάζουν και περνούν τα σήματα; :bloodomen:emnono

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορία 2: Πώς παίρνουν δίπλωμα αμόρφωτα και χαμηλού πνευματικού επιπέδου άτομα; Να υποθέσω ότι διαβάζουν και περνούν τα σήματα;

Γιατί για να οδηγεί κάποιος πρέπει να έχει πτυχείο Πυρηνικής Φυσικής;

Τροποποιήθηκε από k0st
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορία 2: Πώς παίρνουν δίπλωμα αμόρφωτα και χαμηλού πνευματικού επιπέδου άτομα; Να υποθέσω ότι διαβάζουν και περνούν τα σήματα;

Γιατί για να οδηγεί κάποιος πρέπει να έχει πτυχείο Πυρηνικής Φυσικής;

Για να πάρεις δίπλωμα πρέπει να περάσεις τα σήματα. Για να τα μάθεις πρέπει να διαβάσεις, σωστά; Πώς λοιπόν κάποιος που δεν έχει διαβάσει ποτέ στη ζωή του πήρε δίπλωμα ε; Αλλά τι λέω, στην Ελλάδα όλοι τα ξέρουν από τη γέννηση τους. :withstupid:

Έχω δει ανθρώπους με 6 απορρίψεις στις εξετάσεις σημάτων ως δια μαγείας να περνάνε στην έβδομη (όταν ακόμα οι εξετάσεις ήταν γραπτές). Θαύμα, θαύμα!

Πόσοι είπαμε σκοτώθηκαν το Πάσχα; Κάπου... 25-30; Ψιλά γράμματα...

Τροποποιήθηκε από doctcom
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλυνηχτα Δικαιε!

Καλυνηχτα Τασο!

Καλυνηχτα Ελληνωγιατρουδακια μου!!!

...

κλαψ-κλαψ

...

αυριο οπως καθε μερα εχω εγερτηριο

...

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΙΚΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα ποιοι ειναι ολοι αυτοι οι αμορφωτοι που οδηγουν και σκοτωνουν τους μορφωμενους?

σε τι κοσμο ζουμε επιτελους? o tempora o mores!emlmfao:antegeia:

Γιατί για να οδηγεί κάποιος πρέπει να έχει πτυχείο Πυρηνικής Φυσικής;

:Pemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα ποιοι ειναι ολοι αυτοι οι αμορφωτοι που οδηγουν και σκοτωνουν τους μορφωμενους?

σε τι κοσμο ζουμε επιτελους? o tempora o mores!emlmfao:antegeia:

Γιατί για να οδηγεί κάποιος πρέπει να έχει πτυχείο Πυρηνικής Φυσικής;

:Pemgoal

emarup

Έχω δει ανθρώπους με 6 απορρίψεις στις εξετάσεις σημάτων ως δια μαγείας να περνάνε στην έβδομη (όταν ακόμα οι εξετάσεις ήταν γραπτές). Θαύμα, θαύμα!

Αυτό μάλλον δεν το είδες και δεν αφορά ένα μόνο άτομο.

Κι εγώ άμα θέλω διαβάζω επιλεκτικά μέσα από τα posts... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ μιλάω και γράφω με βάση προσωπικές εμπειρίες. Τώρα το πώς θα τα ερμηνεύσει ο καθένας δικό του πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιι!!! :rolleyes: παρολιγον αγαπημενη μου πατοτοσκουπιτσα δεν το περιμενα απο σενα αυτο!!! emno κι ομως σε πληροφορω οτι πρεπει κι εσυ να το διαβασεις!! και μη σου πω οτι θα στο στειλω!! :P

υγ1-η αληθεια ειναι οτι στο νηπιαγωγειο καλα περναμε ,ζωγραφιζουμε , τραγουδαμε , πλαθουμε πλαστελινες , παιζουμε καρεκλες ... :rolleyes:

υγ2-καλα δε θα γραψω σημερα και την δευτερη βιβλιοκριτικη , ας αφησω να περασουν μερικες μερες..

υγ3-με ειπες τραλαλα η εστω λιγοτερο τραλαλα απο την καθηγητρια η μου φανηκε? :unsure:

υγ4-ειδες ομως που φτανουν οι τραλαλα? :P

υγ5- emkiss:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι πολύυυυ down!!! emnoemdots:unsure:

pleaseee ελάτε να κάνουμε κανά καυγά , να πούμε καμιά μ@λακία να νιώσω λίγο καλύτερα!!! emhelpemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είμαι πολύυυυ down!!! emnoemdots:unsure:

pleaseee ελάτε να κάνουμε κανά καυγά , να πούμε καμιά μ@λακία να νιώσω λίγο καλύτερα!!! emhelpemkiss

Φιλική συμβουλή. Συζήτα το πρόβλημά σου με τον dikaios. Όλους τους ανεβάζει.....emoti_460.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τασουυυυυυυυυυυυυυυλη!!Καλημερες ρε Θηριο!!!

Ρε συ...με ζαλισε ο αετος με τα φτερα!!!Αλλαξε φωτο για αλλαγη!!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ιιιιι!!! :rolleyes: παρολιγον αγαπημενη μου πατοτοσκουπιτσα δεν το περιμενα απο σενα αυτο!!! emno κι ομως σε πληροφορω οτι πρεπει κι εσυ να το διαβασεις!! και μη σου πω οτι θα στο στειλω!! :P

υγ1-η αληθεια ειναι οτι στο νηπιαγωγειο καλα περναμε ,ζωγραφιζουμε , τραγουδαμε , πλαθουμε πλαστελινες , παιζουμε καρεκλες ... :rolleyes:

υγ2-καλα δε θα γραψω σημερα και την δευτερη βιβλιοκριτικη , ας αφησω να περασουν μερικες μερες..

υγ3-με ειπες τραλαλα η εστω λιγοτερο τραλαλα απο την καθηγητρια η μου φανηκε? :unsure:

υγ4-ειδες ομως που φτανουν οι τραλαλα? :P

υγ5- emkiss:)

Σε πειραζω βρεεεεεεεεεε :D

Να κοιτα , σου βρηκα κι αλλο βιβλιο να διαβασεις :rolleyes:

Σήμερα ήταν μια ξεχωριστή μέρα. Η μαμά φωνάζει τον Μίκο για μπάνιο, αλλά εκείνος αρνείται. Δε θέλει να κάνει μπάνιο, δε θέλει να τελειώσει το σήμερα, δε θέλει να ξεπλύνει όλα τα διασκεδαστικά πράγματα που έκανε. Η μαμά συμφωνεί και του προτείνει να κοιμηθεί στο πάτωμα. Τώρα ο Μίκο πρέπει να ανεχτεί τα βρόμικα ρούχα του, το ξεραμένο παγωτό στο πρόσωπό του και το σκληρό πάτωμα. Θα τα καταφέρει, ή μήπως θα βρει έναν καλύτερο τρόπο για να ονειρεύεται καθαρός την τέλεια μέρα που πέρασε;

post-1061-1210944037_thumbjpg

Τροποποιήθηκε από Papaphillips
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.