Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarright Παναχακι: emthanx για το sms, ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσα να περιμένω!!!!!!!!!

ΥΓ: Αι λοβ γιου αλλ γκαιζζζζζζζζζζζζζζ!!!!!!! emlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Julliette μοοοοοοοοοοοοοοου....

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

emgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoal

Τροποποιήθηκε από α^2
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μαριζάκι και Ντοντώνη μου φχαστώωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!! :wub:emthanxemiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΦΑΚΙ!!!

Είσαι μια φτυχιούχα πλεόν!

Είσαι και η κρότη...που λες και εσύ :P :P :P

Ποιος τη χάρη...σου πλέον!

Ελπίζω να το γιόρτασες καλά!!!

Αλίμονο από μας που το κυνηγάμε το αναθεματισμένο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Φχαστώ και πάλι ;)

Μια χαρά το γιόρτασα... και εσείς οι νέοι έχετε καιρό (ελπίζω όχι τα διπλάσια χρόνια σαν εμένα....)

Πότε θες τις σημειώσεις? emstar

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemthanxemrose κουκλίτσα μου!!! :wub:

(στο τέλος θα το πιστέψω αυτό το γλυκιά... όχι τπτ άλλο γιατί κάποιοι μιλάνε για αγριάδες....)

emdevil

emarright Μνμ από τη winmx: δεν μπορεί να κάνει λογγιν. Παρακαλούνται οι: κάπταιν ή 40 ή τριβιαλ να κάνουν κάτι. Mayday, mayday!!! :P

Εντιτ: Κάνει λογγιν και της βγαίνει το παρακάτω:

Warning: load_template(./forum/skin_cache/cacheid_3/skin_global.php) [function.load-template]: failed to create stream: No such file or directory in /home/httpd/vhosts/greekmeds.gr/httpdocs/forum/sources/functions.php on line 426

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω μια απορία  emstupid

αν θέλω π.χ. να γράψω τα σχολιά μου μετά απο μιά θεατρική παράσταση ή  συναυλία στα πλαίσια των θερινών φεστιβαλ  που θα ήταν προτιμότερο για την οργάνωση και τη μη μπαχαλοποίηση να το κάνω;

στο τόπικ που αναφέρεται στο εκάστοτε φεστιβαλ  ή στην φορουμοπολιτιστική αντζέντα (  http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=4809 ) ή στο φόρουμ "κινηματογράφος/θέατρο" (αν πρόκειται για θεατρική παράσταση )  ή στο θέμα  "νύχτες μαγικές..." ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=2467 )

:rolleyes:

σχόλια για θέατρο στο emarright "κινηματογράφος/θέατρο"

σχόλια για συναυλίες κ.α. στο emarright "νύχτες μαγικές..." ή σε δικό του θέμα!!!

:)

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σχόλια για θέατρο στο emarright "κινηματογράφος/θέατρο"

σχόλια για συναυλίες κ.α. στο emarright  "νύχτες μαγικές..." ή σε δικό του θέμα!!!

αχ..δεν με πρόλαβες ...εχω ήδη γράψει τις εντυπώσεις μου απο μια τραγωδία στο νύχτες μαγικές... :unsure:

επειδή το θέμα "νύχτες μαγικές..." που αναφέρεται σε ....φεστιβαλικές βραδιές έχει εξελιχθεί να περιλαμβάνει εντυπώσεις τόσο απο συναυλίες όσο και απο θέατρο, θα πρότεινα να το έχουμε πια σαν χώρο καταγραφής απο φεστιβαλ γενικότερα ,ανεξαρτήτως ειδους θεάματος, εκτός άπο τις περιπτώσεις που επιθυμούμε να ανοιξουμε ξεχωριστό θέμα...

Δεν προτίμησα να γράψω τις θεατρικές εντυπώσεις στην ενότητα "κινηματογράφος/θέατρο", με το σκεπτικό οτι τα φεστιβαλ κρατουν 1-2 μήνες και η παράσταση δεν συνεχίζεται στους επόμενους μήνες .

Η καταγραφή εκεί εντυπώσεων /σχολίων απο χειμερινές παραστάσεις ,επειδή οι παραστάσεις έχουν διάρκεια, λειτουργεί και σαν πρόταση για εξοδο,για ψυχαγωγία...

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αχ..δεν με πρόλαβες ...εχω ήδη γράψει τις εντυπώσεις μου απο μια τραγωδία στο νύχτες μαγικές... :unsure:

επειδή το θέμα "νύχτες μαγικές..."  που αναφέρεται σε ....φεστιβαλικές βραδιές  έχει εξελιχθεί να περιλαμβάνει εντυπώσεις τόσο απο συναυλίες όσο και απο θέατρο, θα πρότεινα να το έχουμε πια σαν χώρο καταγραφής απο φεστιβαλ γενικότερα ,ανεξαρτήτως ειδους θεάματος, εκτός άπο τις περιπτώσεις που επιθυμούμε να ανοιξουμε ξεχωριστό θέμα...

Δεν προτίμησα να γράψω τις θεατρικές εντυπώσεις στην ενότητα "κινηματογράφος/θέατρο", με το σκεπτικό οτι  τα φεστιβαλ κρατουν 1-2 μήνες και η παράσταση δεν συνεχίζεται στους επόμενους μήνες .

Η καταγραφή εκεί εντυπώσεων /σχολίων απο χειμερινές παραστάσεις  ,επειδή οι παραστάσεις έχουν διάρκεια,  λειτουργεί  και σαν πρόταση για εξοδο,για ψυχαγωγία...

:rolleyes:

έγραψα κάτι emarrightεδώ!!!

:)

Τροποποιήθηκε από trivialx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επίσης τα ΝΕΤ μηνυματάκια καρφιτσώθηκαν...

γιατί ακριβώς είναι ..ΝΕΤ μηνυματάκια..., Ας αφήσουμε μηνύματα σε φίλους και μη...

:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και έλεγα να μη το πω εγώ.... :lol::P:P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας ξαναματαδώσω συγχαρητήριααααααα στην τραγουδιάρα δικηγόρο του φόρουμ!  :)

emthanx και πάλι ζουκουλίνι μου!!!!! :wub:

Φολέγανδρο σου'ρχομαιιιιιιιιιιι!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

:splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats::splaaaats:B)B)B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επίσης τα ΝΕΤ μηνυματάκια καρφιτσώθηκαν...

γιατί ακριβώς είναι ..ΝΕΤ μηνυματάκια..., Ας αφήσουμε μηνύματα σε φίλους και μη...

Τriviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal.... :angry:

Πάτησες το πόδι σου σε ξένα χωράφια??? :o:o:o

Αυτό είναι προσβολή... emdevil

Ετοιμάσου να αποθάνεις... :P:splaaaats::P:splaaaats::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.