Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Πάρτε και το N και φτιάξτε μόνοι σας το morning γιατί βαρίεμαι να κάνω 40 ποστ... :P

Αμάν...γιατί να μη μπορούμε να ανεβάσουμε πολλά αρχεία... :(

post-34-1089237241.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πατρινέ μου τι πήρες ?πάλι... :wacko:

μπράβο για το 9! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξαιρετικά αφιερωμένο στα νεούδια του φόρουμ που μπήκαν τους τελευταίους μήνες και από ιατρικό έγινε μπαχαλοφόρουμ :D

Eνας μηχανικός πεθαίνει και πάει κατα λάθος στην κόλαση. Για λόγους πολιτικής όλοι οι μηχανικοί πάνε στον παράδεισο αλλά αυτός τους ξέφυγε. Κατεβαίνει στην κόλαση ο μηχανικός, άθλια η κατάσταση, πολύ ζέστη, φωτιές, λάβα, υδρατμοί, πανικός.

Βρίσκει τον διάβολο του τα λέει ένα χεράκι και σε ένα μήνα μέσα έχει εγκαταστήσει κλιματισμό, υδρομασάζ, τουαλέτες και κυλιόμενες σκάλες.

Παίρνει ο Θεός τηλέφωνο:

- Πως περνάτε εσείς εκεί κάτω;

- Χάρμα, έχουμε ένα μηχανικό εδώ, δουλευταράς το παιδί, έφτιαξε τουαλέτες, υδρομασάζ, κυλιόμενες σκάλες...

- Tι; Eγινε λάθος, δεν πρέπει να έχετε εσείς μηχανικούς, να τον στείλεις πίσω!

- Τι λε ρε, έχουμε βάλει μπροστά για πισίνες αίθρια, πάρκα, σιγά μην στον στείλω

- Στείλε τον αμέσως διαφορετικά θα σου κάνω μήνυση!

- Σοβαρά; Και που θα βρεις δικηγόρο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξαιρετικά αφιερωμένο στα νεούδια του φόρουμ που μπήκαν τους τελευταίους μήνες και από ιατρικό έγινε μπαχαλοφόρουμ :D

εγώ είπα... θα φτιάξω ταμπελάκι σαν του trivialx ... αλλά θα λέει... SUPER ΜΠΑΧΑΛΕΥΤΗΣ :P:P:P

κάλα ντέ μη βαράτεεεεεε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο embaaaembaaaembaaa

emoopsemoopsemoopsemoopsemoopsemoopsemoops

ΟΚ το πιάσαμε το υπονοούμενο.... emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νυστάζω απίστευτα, δε θυμάμαι τίποτα, έχω ένα βλέμμα σαν να πηγαίνω στην γκιλοτίνα, δε θυμάμαι τίποτα και αυτά....

Τρίβιαλ, αν όλα πάνε καλά, στείλε μου ένα ΠΜ αν θα έχεις καμιά ώρα ελεύθερη σήμερα, αύιο ή μεθαύριο, μήπως έρθω, χτυπήσουμε το backup και ανεβάσουμε το IBP 2.0 PF1 ... (επιτέλους βγήκε.....)... (αν δεν έχεις πές το μου!!! θα φορτωθώ του Doctor-X... :D)

Πάω να ντυθώ..... τί φοράνε γμτ όταν πάνε στη γκιλοτίνα? :unsure::unsure:

Αντε καλημέρα σας.....

-Ενδείξεις ΚΤ?

-Μπαααααααααα....

-Κλινική εικόνα μύλης κύησης?

-Μπαααααααααααααααα...

Τον πουλο μου....

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup έλα ρε φίλε ...καλημέρα ..τι σίφουνας ήσουν...χαμπάρι δεν πήρα ότι είσαι μέσα... :)

καλή επιτυχία για σήμερα...ελπίζω να είσαι αρκετά χαρούμενος όταν διαβάζεις αυτό το ποστ!!! :):):)

....τα υπόλοιπα σε π.μ.

αισιοδοξία ρεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Τροποποιήθηκε από trivialx
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μουαχαχαχαχααχαχαχαχα!

Έκτακτο χρυσή μου έκτακτο...

Το θέμα δεν είναι ΑΝ θα έρθει ( γιατί ΟΛΟΙ ξέρουμε πως δε θα έρθει :bloodomen: )...το θέμα είναι ΤΙ θέλει να της τάξουμε για να μας καταδεχτεί και να έρθει... emnoemnoemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Μια ω-ραί- ααααααα πε-τα-λού-δα....! :wub:

Φχαστώ πολύ, γλυκιά Μαριζομαριζούλα!!!!

Τέλη Ιουλίου κανονίσατε, ε? Δε ξέρω πού θα βρίσκομαι τότε... Θα δούμε! :rolleyes:

Μου έχετε λείψει!!! :(

emarright Doc_7, τάξε μου...! Θα ήθελα ένα home cinema, ένα air-condition χειρός (αρχίζει το παραλήρημα), ένα ελικόπτερο για να μπορώ να μετακινούμαι εύκολα, κατά τη διάρκεια των ολυμπιακών αγώνων (μικρό, όχι τίποτα το ιδιαίτερο... είμαι απλός άνθρωπος), ένα πακέτο διακοπών σε κάποιο ήσυχο, ελληνικό νησάκι (όλα τα έξοδα πληρωμένα -> εισιτήρια, μετακίνηση, βόλτες με κλιματιζόμενο αυτοκινήτο (σωφέρ δε χρειάζεται) και διαμονή σε ξενοδοχείο αστεράτο) και μια φανέλα της εθνικής (XXΧL, γιατί έχω πάρει βάρος).... ε, δε ζητάω πολλά...! :P

emarright Πολύχρωμη Νεφέλη, τι καλή που είσαι! emthanx

Kαλύτερα να μη με γνωρίσεις... μην χαλάσω την εικόνα που έχεις σχηματίσει για μένα...! emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...το θέμα είναι ΤΙ θέλει να της τάξουμε ...
...ένα κινητό, ίσως? ;):P

:)

Υ.Γ.Συγχώρεσέ με, zkwούλα emblush , αλλά δεν άντεξα να μην πω το παράπονό μου! :wub:

emiloveyou

Τροποποιήθηκε από smile
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω μια απορία emstupid

αν θέλω π.χ. να γράψω τα σχολιά μου μετά απο μιά θεατρική παράσταση ή συναυλία στα πλαίσια των θερινών φεστιβαλ που θα ήταν προτιμότερο για την οργάνωση και τη μη μπαχαλοποίηση να το κάνω;

στο τόπικ που αναφέρεται στο εκάστοτε φεστιβαλ ή στην φορουμοπολιτιστική αντζέντα ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=4809 ) ή στο φόρουμ "κινηματογράφος/θέατρο" (αν πρόκειται για θεατρική παράσταση ) ή στο θέμα "νύχτες μαγικές..." ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=2467 )

:rolleyes:

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupemarup Νύχτες μαγικέεεεεεεεεεες ονειρεμένεεεεεεεεεεεες...λαλαλαλα...

7άκο...ήθελες να της τάξεις για να 'ρθει έ???Άρπα την τώρα...

"Θα ήθελα ένα home cinema, ένα air-condition χειρός (αρχίζει το παραλήρημα), ένα ελικόπτερο για να μπορώ να μετακινούμαι εύκολα, κατά τη διάρκεια των ολυμπιακών αγώνων (μικρό, όχι τίποτα το ιδιαίτερο... είμαι απλός άνθρωπος), ένα πακέτο διακοπών σε κάποιο ήσυχο, ελληνικό νησάκι (όλα τα έξοδα πληρωμένα -> εισιτήρια, μετακίνηση, βόλτες με κλιματιζόμενο αυτοκινήτο (σωφέρ δε χρειάζεται) και διαμονή σε ξενοδοχείο αστεράτο) και μια φανέλα της εθνικής (XXΧL, γιατί έχω πάρει βάρος).... "

Ξεκίνα να ψάχνεις γιατί μέχρι τη συνάντηση δε σε βλέπω να προλαβαίνεις... :splaaaats::P

Όσο για το zkwκινητό...δε θέλω να μιλήσω αλλά με προκαλείτε...ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕ??? :angry::angry::angry::angry:

emiloveyou:rolleyes:emiloveyou:rolleyes:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και μια φανέλα της εθνικής (XXΧL, γιατί έχω πάρει βάρος)....

Να σου δώσω τη δικά μου;Μουάχαχαχαχαχαχαχα!

ΕΛΑ και τα λοιπά αναλώσιμα που ζήτηξες τα συζητάμε, παρουσία μάνατζερ βεβαίως βεβαίως... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω μια απορία  emstupid

αν θέλω π.χ. να γράψω τα σχολιά μου μετά απο μιά θεατρική παράσταση ή  συναυλία στα πλαίσια των θερινών φεστιβαλ  που θα ήταν προτιμότερο για την οργάνωση και τη μη μπαχαλοποίηση να το κάνω;

στο τόπικ που αναφέρεται στο εκάστοτε φεστιβαλ  ή στην φορουμοπολιτιστική αντζέντα (  http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=4809 ) ή στο φόρουμ "κινηματογράφος/θέατρο" (αν πρόκειται για θεατρική παράσταση )  ή  στο θέμα  "νύχτες μαγικές..." ( http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=2467 )

:rolleyes:

για θεατρο νομιζω οτι εχουν ηδη ανοιχθει αναλογα τοπικ με κριτικες στο φορα θεατρο/κινηματογραφος.....ασε που θα ανεβει κ λιγο

τωρα για τι συναυλιες....αλλου ειναι ατζεντα ....αλλου το προγραμμα....εδω ειναι λιγο μπερδεμενα τα πραγματα πιστευω.

εγω μαλλον θα'γραφα μια κριτικη συναυλιας που'δα στο θεμα που αναφερθηκε.

Βοηθησα καθολου τικ-τακ emermm ;

παντως εχω να προτεινω κατι αλλο σχετικα με το φορα Τεχνες.....αντι να ανοιγουμε συνεχεια τοπικ με ενα ποστ για τα νεα καποιου καλλιτεχνη να κανουμε ενα καρφιτσωμενο Music artists news κ να'ναι αποκλειστικα πχ για κουτσομπολια,νεα κτλ.Το σκεφτηκα επειδη πχ εγω ηθελα να γραψω για το Κολλινς που σταματαει πια τις συναυλιες μονο που θα ηταν θεμα 3 σειρων.Αν βεβαια προκειται για καλλιτεχνες οπως πχ ειχε ανοιξει ο Τριβιαλ για [Βιογραφία] The Beatles ειναι καλυτερα αφιερωμενο ενα δικο τους τοπικ.

μπορει καποιος απο τους μοδερατους να ενωσει τις Μαντιναδες;εχουμε 2 ενα παλιο θεμα απο μενα κ ενα τοπικ καινουριο απο τον δοκτορ

emthanx ελπιζω να περασει κανενας μοδερατος βολτα απο εδω :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Σεβενάκο, αν είναι έτσι... καλά... (η φανέλα αν γίνεται να είναι του Νικοπολίδη ή του Δέλλα, οκ?) emhehe

Τώρα που μου το θυμήσατε... μπορώ να προσθέσω και κάτι ακόμα???? Ένα κινητό (με βιντεοκάμερα, mp3 player, cool ανεμιστηράκι και μηχανή cappuccino-frappuccino), παρακαλώ. Φχαστώ εκ των προτέρων! :P

emarright Αγαπητό Χαμογελάκι, τι ρωτάς???? Αφού με ξέρεις...:wub:

Προτιμώ τους παλιούς, παραδοσιακούς, τρόπους επικοινωνίας... δηλ. το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο! :splats:

emarright Μαριζούλα, όταν έπαιρνα μήνυμά σου, δεν έστελνα- αμέσως- μαντιναδοαπάντηση, εεεεεεεε???? :)

Δεν είναι ότι δεν το σήκωνα... Απλώς, το είχα αρκετές ώρες της ημέρας (23h/24h) κλειστό... emstupid

emarright Τικτακτούλα, συμφωνώ με την Μαριζούλα- η οποία και πρότεινε τραγουδιστά τις μαγικές (και ονειρεμένες) νύχτες! :rolleyes:

Στην ατζέντα, καλύτερα να βάζει κανείς πληροφορίες για επικείμενες εκδηλώσεις, παραστάσεις, εκθέσεις (τώρα που το θυμήθηκα... να πάω να γράψω για δύο μουσειακές εκθέσεις που διάβασα). Ε, τι λέτε???? emquestion

Μην αργείς... Περιμένουμε τις θεατρομουσικοεντυπώσεις σου!!!! ;)

emarright Α, να μην ξεχάσω... Να στείλω ένα e-λουλουδάκι στη Νεφέλη! -> emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.