Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

άντε ρε θεέ..

ακόμα;;;

19 down, 10 to go

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πουλάκια καλημέρα!!!!

έχει υπέροχη μέρα, ξαμοληθείτε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

που την ειδες βρε Αγο την τρομερη μερα.....εδω βρεχει,βρεχει....ΒΡΕΧΕΙ!!!Ολα γκρι ειναι!

Αντε καλημερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emiloveyou

Ο καιρός στην Κοζάνη είναι συννεφιασμένος :(

Να ρωτήσω...Μήπως υπάρχει συνάδελφος από Κοζάνη που ξέρει που γίνεται η ημερίδα Φαρμακολογίας που έχει το απόγευμα?Νομίζω στη Νομαρχία :wacko:emdots Τέλος πάντων..θα το βρω emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ !!!!!!

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΣ !!!!!!

:anavwfwties:

Στα καλλυντικά έχει? emcolgate

Αν ναι,ραντεβού στο H****S emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup στο...χμ...μαγαζι που ψωνιζω εχει εδω και 15μερες εκπτωσεις! emcolgate

επισης,ναι,εχει εκπτωσεις στα καλλυντικα-με πηρε τηλ. η αισθητικος προχτες (ελπιζω να μην ηταν μονο για το σ/κ :P )

i am a material girl, living in a material world... emcool

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη ειμαι μεσα στην καλη χαρα και για να σας κανω να ζουλεψετε.....εδω εχει εκπτωσεις απο 5/1!!!!!!!!.....προς το παρον πηρα λιγα πραγματακια(οτι ειναιηδη -50%).....απο βδομαδα θα πανε -50% και τα υπολοιπα καταστηματα....περιμενω!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλενάδεεεεεεεες...Ευχαριστώ!!!! emiloveyou

Τελικά είμαι "Ο Τζακ κοιμάται" emcolgateemcolgate Χαμπάρι δεν πήρα...Ευτυχώς που υπάρχει το γμ emrockon

Δευτέρα πρωϊ-πρωϊ πάω για καλλυντικά! Δεν μου αρέσει να ψωνίζω ρούχα,αλλά στα αρώματα τις κρέμες και το μακιγιάζ ξεπαραδιάζομαι κανονικότατα emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη ειμαι μεσα στην καλη χαρα και για να σας κανω να ζουλεψετε.....εδω εχει εκπτωσεις απο 5/1!!!!!!!!.....προς το παρον πηρα λιγα πραγματακια(οτι ειναιηδη -50%).....απο βδομαδα θα πανε -50% και τα υπολοιπα καταστηματα....περιμενω!!!!

εκτος απο το να ζουλεψουμε ,κινδυνευεις να καταφτασουμε-μα Μιλανο με 33 ευρω? B) σου ρχομαστε!!!!!!!! (λες να ερθουμε στα αληθεια?ενα σκ? ο καναπες υπαρχει ακομη? χωραει ιπποποταμακι και γουρουνακι μαζι η τελοσπαντων βρισκεται κοντα σου κανενας σταυλος? :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!! 19:00 στη ΝΕΤ!

ΠΑΟ ΟΛΕ ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕΕΕ

ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ Σ΄ ΑΚΟΛΟΥΘΑΩ ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΠΑΩ

ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ ΧΑΝΕΙΣ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ

ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Τροποποιήθηκε από Stellitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα δεν θέλω αηδίες .....άκου φλώροι οι βάζελοι....όταν θα γ@μ@με απόψε θα δείτε την μαγκιά μας!!! :P

οε οε οεεεεεεεεεε!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα δεν θέλω αηδίες .....άκου φλώροι οι βάζελοι....όταν θα γ@μ@με απόψε θα δείτε την μαγκιά μας!!! :P

οε οε οεεεεεεεεεε!!!!

Εντάξει Στελλίτσα κατούρα και λίγο! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupτώρα πάω για κατούρημα (ε γκουχου γκουχου συγγνώμη να πουδράρω την μύτη μου εννοώ) γιατί αρχίζει και το παιχνίδι!!! :P Τροποποιήθηκε από Stellitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δωρα, σορυ για χτες. με πεταξε εξω και δεν εχω καταφερει να ξαναμπω καθολου. συγνωμη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupτώρα πάω για κατούρημα (ε γκουχου γκουχου συγγνώμη να πουδράρω την μύτη μου εννοώ) γιατί αρχίζει και το παιχνίδι!!! :P

Aκομα κατουρας Στελλιτσα??? :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δωρα, σορυ για χτες. με πεταξε εξω και δεν εχω καταφερει να ξαναμπω καθολου. συγνωμη.

i forgive you emjesus

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήνυμα προς την Α***Σ.

Αυτή τη διαφήμιση με το χωριό που πάει ένας αντιπρόσωπος της Α***Σ να διαλέξει λάδια,ποιος τη σκέφτηκε?Πρέπει να έχει πολύ φαντασία και να μην έχει πάει ποτέ του σε χωριό.Που υπάρχουν τέτοια χωριά με γιαγιάδες που φοράνε άσπρα τσεμπέρια,κοκοράκια πεντακάθαρα και λάμπες πετρελαίου???

Έχει δει ποτέ του κοτέτσι ο άνθρωπος??? :lol: Οι κότες είναι πολύ βρώμικες.Τρώνε ότι να 'ναι και όποιος δει κοτέτσι δεν ξανατρώει κοτόπουλο :D

Λάμπες πετρελαίου?Τί θέλει να μας πει δηλαδή ο ποιητής?Ότι υπάρχουν ελληνικά χωριά χωρίς ρεύμα? :D

Που υπάρχουν πέτρινα ελαιοτριβεία το 2008 :huh: σε μία χώρα που έχει βασικό προϊόν εξαγωγής το ελαιόλαδο και ετοιμάζεται να εξάγει λάδι στην Κίνα και την Ινδία????

Από ποιο πλανήτη κατέβηκε ο διαφημιστής και τί θέλει να μας παρουσιάσει?Το καλό λάδι δεν έχει σχέση με τη γεύση αλλά με την οξύτητα.Θα ήταν πιο καλή μία διαφήμιση που δείχνει ένα πεντακάθαρο ελαιουργείο και δύο χημικούς,να μετράνε την οξύτητα του λαδιού και να διαλέγουν αυτό με τη χαμηλότερη.

Είπαμε να μας δουλεύουν οι διαφημίσεις,αλλά όχι και έτσι emeleos

Τροποποιήθηκε από captainJackSparrow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καλό λάδι δεν έχει σχέση με τη γεύση αλλά με την οξύτητα.Θα ήταν πιο καλή μία διαφήμιση που δείχνει ένα πεντακάθαρο ελαιουργείο και δύο χημικούς,να μετράνε την οξύτητα του λαδιού και να διαλέγουν αυτό με τη χαμηλότερη.

ωχ!

απο που εισαι εσυ και ξερεις απο αγνο παρθενο ελαιολαδο? emconfused

δεν εισαι θαλασσινη?

πως πηγες στα καραβια?

empirate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καλό λάδι δεν έχει σχέση με τη γεύση αλλά με την οξύτητα.Θα ήταν πιο καλή μία διαφήμιση που δείχνει ένα πεντακάθαρο ελαιουργείο και δύο χημικούς,να μετράνε την οξύτητα του λαδιού και να διαλέγουν αυτό με τη χαμηλότερη.

ωχ!

απο που εισαι εσυ και ξερεις απο αγνο παρθενο ελαιολαδο? emconfused

δεν εισαι θαλασσινη?

πως πηγες στα καραβια?

empirate

200 στρέμ με 3.800 ποτιστικά ελαιόδεντρα έχω φιλενάδα emcolgateemcolgate (έχω προίκα!!!)

Είμαι και θαλασσινή...κάτι ενοικιαζόμενα και ένα εξοχικό.

Στα καράβια βρέθηκα από έρωτα!!! :wub::wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupτώρα πάω για κατούρημα (ε γκουχου γκουχου συγγνώμη να πουδράρω την μύτη μου εννοώ) γιατί αρχίζει και το παιχνίδι!!! :P

Aκομα κατουρας Στελλιτσα??? :lol::lol::lol::lol::lol:

κατούρησαααα και μετά είδα τον αγώνα.....

1-1 γμτ ......έλεος emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup αν κρατιόσουνα, θα το'βαζε το πέναλτυ ο παπαδόπουλος...

βιάστηκες...

και κατέστρεψες το γούρι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.