Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

καλημέρουδια Πατρινέ! (και σε φορουμίστικο επίπεδο!)

καλή μέρα σε όλους!, υπέροχη μέρα η σημερινή , ήλιος αλλά και αεράκι! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το κινητό κλειστό από χτες το πρωί, το αρκουδίσιον στο φουλ, 70+ Α4 σελίδες σημειώσεις στο γραφείο, (ίσως καλύτερα από τις εκατοντάδες σελίδες του βιβλίου) τα χάπια έχουν τελειώσει, οι μέρες λίγες, το MSN κλειστό, τα τηλέφωνα του σπιτιού χαμένα στο διάστημα, τον πούλο γενικώς....

Σόβερ, σόρυ παιδί μου που δε πήρα για χρόνια πολλά, αλλά ξέρεις πώς στα ευχήθηκα όταν είδα ότι είχες γενέθλια...

Κατά τα άλλα γνωστοί και φίλοι αυτές τις μέρες δεν είναι καλό να με παίρνετε τηλέφωνο, αφήστε που θα βρείτε το κινητό κλειστό...... Από Παρασκευή μεσημέρι θα επιστρέψω στους ζωντανούς και αυτό μόνο για μερικές ώρες και μόνο αν δε με έχουν σκίσει και εμένα σαν σαρδέλα, όπως λέει και ο Χελάκης...

Τέλος πρέπει επιτέλους να στείλω εκείνο το RANA και το anti-ssDNA..... Αυτή η τενοντοθυλακίτιδα 2η φορά στον μέσο, με αδυναμία έκτασης και με προσβολή της μετακαρποφαλαγγικής και της εγγύς φαλαγγικής δε μου αρέσει καθόλου.....

Και αφού βγουν θετικά θα γράψουμε στον Stein και άλλον ένα προδιαθεσικό παράγοντα στην ΡΑ: ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ..... :splaaaats:

ΥΓ. Μάνα, φέρε μου τσιγάρα γιατί τέλειωσαν πάλι......

ΥΓ. (πάμε σε ρυθμό "τρίγωνα-κάλαντα") Κύπελο, κύπελο Ευρωπαϊκό... και συ μ@λ@κ@ Φίγκο τα @@ μας τα δυο.... :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.... και μου το είπαν οι δικοί μου....

"θες παιδί μου να παρατήσεις τις εξετάσεις και να φύγεις διακοπές όλο το καλοκαίρι???? και εγώ ο κλασικός ο μαλ@κας ο γιος... ΟΧΙ...θέλω να δώσω μαθήματα....."

Τον πούλο μου! :antegeia::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup παέι το χάσαμε και αυτό!

λίγο το κοντοκουρεμένο μαλλάκι , που δυστυχώς όμως πάλι δεν αερίζεται καλά το μυαλουδάκι , λίγο η γεροντική άνοια του , λίγο τα μαθήματα , πάει.

δε θέλει και πολύ ο άνθρωπος!

κύριε MD αναλαμβάνω δωρεάν το κομμάτι των ψυχοθεραπείων σου!(δεν παέι σίγουρα κάτι καλά αν σου προσφέρον διακοπές και τις αρνείσαι! :blink: )

χαμογέλα βρε! θα σκίσεις την Παρασκευή! ;) το είδα στη γυαλινη σφαίρα μου -ένα 8 σε γυροφέρνει! emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μόνο 8;; ...κάτι παραπάνω θα πάρει, γιατι το αξίζει!!!!!

καλή δύναμη!!! καλή συνέχεια!!!

κράτα γεράααααα!!!!

:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Όλοι μαζί στην επιχείρηση εμψύχωσης του Μαστρο-Κώστα! emhehe

Κώστα? Θα πάει καλά το μάθημα, λέμεεεεεεεεε... μην αγχώνεσαι!!! :)

Με το καλό... το δεκαράκι!!! ;)

Υ.Γ.1 Αν πέσεις στον Παπαδιά να ξέρεις ότι είναι, λιγάκι, φειδωλός στους βαθμούς.

Υ.Γ.2 Mε’ γειά το κούρεμα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γλυκιε μου γερακο, ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας περιφυμα την Παρασκευη γιατι οι κοποι μας παντα στο τελος αμοιβονται..

Οσο για το 8 που η αγαπημενη μας Ηρα ειδε στην γιαλυνη της σφαιρα θελω να δηλωσω οτι υπεστηκα θυμα λογοκλοπης αφου εγω το ειδα στην γιαλυνη μου σφαιρα (και σου απεδειξα οτι κατεχω την μαντικη emexclemexcl:) ) και ετρεξε να στο πει πρωτη..μην χασει!!! emrantingemranting

Καλη επιτυχια και απο'μενα! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ευχαριστώ αλλά... embaaa -8 θα πάρω... γιατί για να πάρω 8 πρέπει να συμβούν τα εξής 2 σημαντικά πράγματα...

το πρώτο είναι να τελειώσω την επανάληψή μου σωστά και όπως θέλω και αν και φυλακισμένος δε μου πάει καθόλου καλά...

το δεύτερο είναι να ανοίξω το στόμα μου και το βασικότερο να απαντήσω την πρώτη ερώτηση... γιατί αν απαντάω την πρώτη ερώτηση όλα μετά συνήθως πάνε τέλεια, όταν δεν την απαντάω μετά όλα συνήθως πάνε σκατορολόι.... :splaaaats:

το καλό είναι ότι βρήκα καινούρια χάπια και χαπακώθηκα emdoc emdoc .... με τρέλα και κορδέλα....

emgoalemheheemermmemlookaroundemiloveyouemcat

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup

1. Κόψε τα χαπάκια ρεεεεεεεεεεεε..... emeleos

2. Μεγειά το κούρεμα!! :P

3. Καλή επιτυχία!!! emrockon Ξέρω πώς είναι το προφορικό μάθημα (εδώ και 5 εξεταστικές το έδινα το γ@μημένο-μια και είναι μόδα τώρα πια.... :Pemoopsemcensored )

ΧΩΣΕ!!!! :splaaaats:

ΥΓ: Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το-Σήκωσέ το ... κλπ.....

:antegeia::splaaaats::bloodomen:

emgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoalemgoal

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Roadrunner:.... η φωτογραφία είναι ένα από τα μικρά μου πάθη... μ'αρέσει πολυυυυυυυ η φωτογραφία...

emarright Roadrunner……..(τελικά όταν θυμάμαι, χαίρομαι :P ….)

Έχεις ακούσει για τα CD-ROM “φωτογραφία από το Α ως το Ω” , που συνοδεύουν το περιοδικό national geographic κάθε μήνα;;;

είναι μια σειρά από 8 CD-ROM εκμάθησης της τέχνης της φωτογραφίας. Αυτό το μήνα κυκλοφορεί το 6ο….

εμμμμ, δεν θυμήθηκα να στο πω νωρίτερα, όταν μας αποκάλυψες τη μεγάλη σου αγάπη , τη φωτογραφία, γιατί έχω αντανακλαστικά Ραν Ταν Πλαν…

αν δεν τα έχεις πάρεις, ίσως να βρεις τα περασμένα τεύχη τους στα κεντρικά γραφεία τους …( εκδ. Λαμπράκη, Χρ. Λαδά 3, τηλ : 210 3333555 και 210 3333456-8)

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και εσένα τι σε έχουμε; θα μου τα γράψεις emdevil

είδες όμως πόσο ευγενικά σου το ζήτησας; ε; εεε;;;;

empleaseempleaseempleaseempleaseempleaseempleaseemplease

emblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblushemblush

πότε κυκλοφορεί το 6ο είπες;; :rolleyes:

ααααα δε σου είπα..

emthanxemthanxemthanxemthanx

emroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemroseemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βεβαίως!!!!!!πολύ ευχαριστως!!!!!

...μπορώ να στα γράψω;;; πώς;; όπως αντιγράφω cd; emblush (ειπαμε εκτος του οτι ειμαι άσχετη απο υπολογιστες , ειμαι και χαζη...)

γιατι έχει μέσα εκτος απο τα μαθήματα σε κειμενο και ασκήσεις interactive...ειναι σε macromedia flash 6....

θα κάνω τώρα μια πρωτη προσπάθεια

τωρα τον Ιούλιο ειναι το 6ο ;)

αναμένω οδηγίες για αντιγραφή, ειδάλλως απο Σεπτέμβρη σε νέα συνάντηση θα στα δώσω να τα αντιγράψεις :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νύστα νύστα...μεγάλη νύστα... emnysta  emnysta  emnysta  emnysta

ε μα πας και εσύ κουράζεσαι..... πιο ήρεμα... σιγά σιγά... emdevilemdevilemdevil

:splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ο κόσμος κουράζεται γιατί έχει δουλειές χερρ μάνατζερ emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emblushemblushemblushemblush

Ωραίο καιρό έχει σήμερα ε? :P:splaaaats:

SOS Άυριο απο τις 11 το πρωί έως τις 5 το μεσημέρι δε θα έχει ούτε bus ούτε μετρό...οπότε...πεζό2... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.