Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Αηδίες καλά λες Νικούλα!!!!

Με το βρωμοκάπνισμα μυρίζουν τα ρούχα σου, τα μαλλιά σου, το στόμα σου, τα χέρια σου!!!κιτρινίζουν τα δόντια....και μην πούμε και τα χειρότερα....

Μένω σ'αυτά που φαίνονται και στον άλλο κόσμο! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αηδίες καλά λες Νικούλα!!!!

Με το βρωμοκάπνισμα μυρίζουν τα ρούχα σου, τα μαλλιά σου, το στόμα σου, τα χέρια σου!!!κιτρινίζουν τα δόντια....και μην πούμε και τα χειρότερα....

Μένω σ'αυτά που φαίνονται και στον άλλο κόσμο! :P

Συμφωνώ ότι πρέπει να το κόψουμε όλοι.Συμφωνώ ότι έχει ένα σωρό άσχημες επιπτώσεις.Αλλά έτσι όπως τα είπες βρε Στελλάκι,με σιχάθηκα!

Δεν είμαι κι έτσι..καμία σχέση δηλαδή!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχα εντάξει βρε το ξέρω....αλλά είναι μέρος της αντικαπνιστικής μου εκστρατείας να τα λέω τόσο χάλια που να το κόβετε μαχαίρι, επειδή σας πιάνει σιχαμάρα :P

emblush συγνώμη Σοφάκι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι όντως!!!

Κόψτε το!

Και η μηχανή είναι "σκοτώστρα", αλλά..........τρομερήηηηη........πολύ ωραία αίσθηση........ :)

Ήθελα να μάθω να οδηγάω , αλλά θα πάθει η μάνα μου τριπλό εγκεφαλικό αν το ακούσει αυτό :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τη μηχανή συμφωνώ... Τουλάχιστον, ας φορούν κράνος όσοι την καβαλάνε και ειδικό εξοπλισμό, όταν κάνουν μακρινά ταξίδια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επέστρεψα.. Κι έτσι όπως επέστρεψα, ξαναφεύγω.. Δεν άξιζε τον κόπο τελικά..

Ένα πολύ σημαντικό τμήμα του φόρουμ έχει καταρρεύσει..

Παραιτήθηκαν mods.. Είδα άλλους -ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εντελώς άσχετους- να γίνονται mods..ήμαρτον..

Είδα ότι άνοιξε poll με ποιόν mod συμπαθείτε κ αντιπαθείτε περισσότερο.. -Αν είναι δυνατον-..

Προσωπικά είμαι εκπαιδευμένη να μη με αφορούν και να μη με αγγίζουν κρίσεις αγνώστων και πραγματικά, I really don't give a fuckin' damn..

Διαβάζω ένα κάρο αηδίες και απογοητεύομαι.. Άλλοι βρίζονται μεσω ποστ, άλλοι βγάζουν τα απωθημένα τους μέσω ποστ, άλλοι τα κόμπλεξ τους, άλλοι τις ανασφάλειές τους.. Άλλοι προσποιούνται, άλλοι τα φτιάχνουν μέσω ποστ κι άλλοι πηδιούνται μέσω ποστ.. Και πάλι νιώθω ότι δε με αφορούν όλα αυτά..και φεύγω. Καθένας μόνος του τοποθετεί τον εαυτό του, κι απ'ότι βλέπω, η αξιοπρέπεια παρουσιάζει τρομερή έλλειψη εδω μέσα.

@Φωτεινή: Στις 26!

@Val:δε θα ρθει ποτέ αυτή η μέρα..

@Nίκη:ευχαριστώ για το friendship, ό,τι θες, msn, υπάρχει στο προφίλ μου. Σε περιμένω.

@Tsouknidaki:τώρα το δα το πμ κοριτσάκι μου, που να ξερα..συγνώμη.. Ειχα 32 μέρες να μπω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:rolleyes: Κάτσε ρε συ Μάφια.....

Καλωσήρθες πίσω! Και λυπάμαι αν αποφάσισες να ξαναφύγεις αμέσως...

Έχω όμως μερικές ενστάσεις σε αυτά που λες:

1. Μετά από 1000 τόσα posts τα είδες αυτά που δε σου αρέσουνε; Και εντελώς τυχαία όλα χάλασαν με το που πήρες (το πήρες έτσι; emblush ) εσύ πτυχίο;

2. Προφανώς, για να μετράς τις μέρες (32...) που λείπεις πάει να πει ότι σου έλειπε κάτι αυτές τις μέρες, σωστά;

3. ...τα φτιάχνουν μέσω post, πηδιούνται μέσω post....ποιοι είναι αυτοί...άραγε υπάρχουν ανάμεσά μας; :rolleyes::anavwfwties::anavwfwties:

Τροποποιήθηκε από Evanescent_doctor
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμμ , παιδάκια εγώ λέω να μην τα παίρνουμε όλοι μας, όλα τόσοοο σοβαρά! συμμετέχουμε όποτε και όσο μας αρέσει στο forum, αλλιώς κάνουμε ένα log out και ησυχάζουμε για λίγο καιρό....είναι κρίμα να χαλάμε την ζαχαρένια μας!!! emno

Άντε καληνυχτες!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μου ελειψε η στελλιτσα....διαδικτυακα! ;)

Τροποποιήθηκε από dcool!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άλλοι προσποιούνται, άλλοι τα φτιάχνουν μέσω ποστ κι άλλοι πηδιούνται μέσω ποστ.. Και πάλι νιώθω ότι δε με αφορούν όλα αυτά..και φεύγω. Καθένας μόνος του τοποθετεί τον εαυτό του, κι απ'ότι βλέπω, η αξιοπρέπεια παρουσιάζει τρομερή έλλειψη εδω μέσα.

Mαρτυρα τους καλεεεεε :P:P:P:P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Evanescent_doctor: θα σου απαντησω λίαν συντόμως μέσω πμ. Ευχαριστώ που απευθύνθηκες προσωπικά. Ήσουν κι ο/η μόνος/η. Αυτό κι αν ήταν ξάφνιασμα.

Destruction14: κοίτα στον καθρέφτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λατρείες μου πουλάκια!!!!

Σας αγαπάω όλα!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγκο,γιατί τέτοιες αγάπες?

Πάντως σύμφωνη με βρίσκεις.

Μαφία είσαι αστέρι!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι είναι αυτό που λείπει από το βασίλειο της Δανιμαρκίας και δεν ελπίζεις πια να το βρεις emquestion:huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς το παρόν λείπει από το βασίλειο της Δανιμαρκίας...

Θα είναι το τρόπαιο του επόμενου πολέμου! ! !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επέστρεψα.. Κι έτσι όπως επέστρεψα, ξαναφεύγω.. Δεν άξιζε τον κόπο τελικά..

Ένα πολύ σημαντικό τμήμα του φόρουμ έχει καταρρεύσει..

Παραιτήθηκαν mods.. Είδα άλλους -ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ εντελώς άσχετους- να γίνονται mods..ήμαρτον..

Είδα ότι άνοιξε poll με ποιόν mod συμπαθείτε κ αντιπαθείτε περισσότερο.. -Αν είναι δυνατον-..

Προσωπικά είμαι εκπαιδευμένη να μη με αφορούν και να μη με αγγίζουν κρίσεις αγνώστων και πραγματικά, I really don't give a fuckin' damn..

Διαβάζω ένα κάρο αηδίες και απογοητεύομαι.. Άλλοι βρίζονται μεσω ποστ, άλλοι βγάζουν τα απωθημένα τους μέσω ποστ, άλλοι τα κόμπλεξ τους, άλλοι τις ανασφάλειές τους.. Άλλοι προσποιούνται, άλλοι τα φτιάχνουν μέσω ποστ κι άλλοι πηδιούνται μέσω ποστ.. Και πάλι νιώθω ότι δε με αφορούν όλα αυτά..και φεύγω. Καθένας μόνος του τοποθετεί τον εαυτό του, κι απ'ότι βλέπω, η αξιοπρέπεια παρουσιάζει τρομερή έλλειψη εδω μέσα.

@Φωτεινή: Στις 26!

@Val:δε θα ρθει ποτέ αυτή η μέρα..

@Nίκη:ευχαριστώ για το friendship, ό,τι θες, msn, υπάρχει στο προφίλ μου. Σε περιμένω.

@Tsouknidaki:τώρα το δα το πμ κοριτσάκι μου, που να ξερα..συγνώμη.. Ειχα 32 μέρες να μπω..

AΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ...

Ποσο παρερμηνευμενη εννοια...

Η υπερτιμημενη να πω?

Χμμ

Λιγο κι απο τα δυο μαλλον.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.