Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Αααα πολύ κούραση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

And a Man sat alone, drenched deep in sadness. And all the animals drew near to him and said, "We do not like to see you so sad. Ask us for whatever you wish and you shall have it." The Man said, "I want to have good sight." The vulture replied, "You shall have mine." The Man said, "I want to be strong." The jaguar said, "You shall be strong like me." Then the Man said, "I long to know the secrets of the earth." The serpent replied, "I will show them to you." And so it went with all the animals. And when the Man had all the gifts that they could give, he left. Then the owl said to the other animals, "Now the Man knows much, he'll be able to do many things. Suddenly I am afraid." The deer said, "The Man has all that he needs. Now his sadness will stop." But the owl replied, "No. I saw a hole in the Man, deep like a hunger he will never fill. It is what makes him sad and what makes him want. He will go on taking and taking, until one day the World will say, 'I am no more and I have nothing left to give.'"

για ολους εμας που τοσο καταστρεφουμε τη "σπιτι" οπου ζουμε λες και δε μας φτανουν ολα οσα μας προσφερει η φυση για να ειμαστε πληρεις και ευτυχισμενοι.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με περιμένει μέσα η Διαφορική

την έχω στήσει σε παρακαλώ,

άσε με να μπωωώ, έστω ένα λεπτό

Υποχθόνιος φεατ Μ@Ν1Ι< δε ρεμίξ

emdj

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

just testing

testing

testing

Τροποποιήθηκε από agomahodas
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν μπορουσες μεσα μου να δεις βαθεια...

οποιος φτανει ως εκει μπορει να σε σκοτωσει...

ποιον εμπιστευεσαι να δει μεσα σου βαθια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που θα πας...θα σε βρω...

Τα καλύτερα μου χρόνια ίσως δεν έφυγαν...τότε που υπήρχε ακόμα ευκαιρία για ευτυχία...όχι δεν θα το επιτρέψω...θα τα καταφέρω...

ευχή σου μου καλή τύχη...θα την χρειαστώ σήμερα... σήμερα είναι μία μεγάααλη μέρα... έχω να συναντήσω το παρελθόν ,να καθορίσω το μέλλον και να μη συμβιβαστώ με το παρόν... έχω κάνει προετοιμασία... και πρόβα... για την σημερινή μέρα...

Αλλά ακόμα και αν δε μου ευχυθείς καλή τύχη σε αγνοώ... εγώ θα κάνω αυτό που θέλω, γιατί πολύ απλά το θέλω, το επιθυμώ και αυτό φτάνει για να συμβεί.

Τροποποιήθηκε από olizyz
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουφ καθαρός αέρας σήμερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ανθρωποι δε σταματουν να μου προκαλουν την ιδια αισθηση μονοτονιας...παλι συμπερασμα βγαζουμε ευκολα....αμαν ρε ...ελεοοοοοος....φτανει πια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξαφνικά ευπό ευπό ευπό!! Ευχαριστώ πολύ εσένα που με έβγαλες για καφέ και με ξεάγχωσες και με άκουσες και με έφερες σε επαφή με την πραγματικότητα (και ευχαριστώ πολύ για το δώρο επίσης!!!!) και εσένα τον ευγενέστατο κύριο που μου έφτιαξες τον υπολογιστή!!! Για δες και εγώ γκρίνιαζα πως δεν υπάρχουν πια ιππότες!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε έχω ερωτευτεί τόσο πολύ που έπαψες πια να υπάρχεις...

Καλέ...!!! ποια μου έκλεψε το quote μου από το msn??? Ζηλιάρα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΠΑΜ!!!

τωρα τρομαξες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να τα εκατοστήσεις!!! Το σκέφτομαι ακόμη αν θα είναι αλλόκοτο να πάρω μετά τα τελευταία γεγονότα πάντως μέχρι να αποφασίσω στο λέω από εδώ: Happy birthday!! emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαλτή είσαι βρε?????????????????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα πιστεύουν οι άλλοι για μένα...

όλοι γκαντέμη με λένε...

κι απόψε έχω βάρδια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχ μωρε σταματα....που εχεις βαρδια;σε ποια περιοχη εισαι...;να ξερω ρε παιδι μου να μη περασω αποψε!!!!

emevlogiesemevlogiesemevlogiesemevlogiesemevlogiesemevlogiesemevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όνειρα γλυκά

Οι κακές νεράιδες μακριά

Κ καλές κοντά...

Κ κακοί κ οι καλοί για μας τα φιμέιλς... δεν είμαστε ρατσίστριες

Γκέι ευχή ε?...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.