Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

...χμμμ

κάτι θα σου έχεις κάνει...

εγώ πάλι...

Σ'ΑΓΑΠΑΩ!!!!!!!!!!!!!!

ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙ

ΘΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ΒΡΕ

κάνε ένα copy αυτά που έχεις γράψει τον τελευταίο καιρό

για να τα βλέπεις και να γελάς από εβδομάδα!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kανε κουράγιο....και εγώ το ίδιο κάνω. Προσπαθώ τουλάχιστον...ξέρω πως είναι δύσκολο..ξέρω πως είναι βαρύ. Τελειώνει. Τώρα στο τέλος, πάρε μια βαθιά ανάσα, κλείσε τα μάτια, σφίξε την καρδιά, και σου υπόσχομαι, πως όταν τα ξαναανοίξεις..όλα θα είναι αλλιώς. Καλή επιτυχιά στο τελευταίο σου μάθημα.... emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε μια ψυχή που λάτρεψα κάθε στιγμή διπλα της:

Ό,τι έκανα και ό,τι κάνω το κάνω για να σε προστατέψω από εμένα, γιατί πήρες τις αποφάσεις σου και εγώ τις δικές μου.

Δεν σου κρατάω κακία, δεν μπορώ άλλοστε.

Απαγορεύω στους αγνώμονες να με κρίνουν.

Σαν γνήσιος Paladin λέω το εξής: No Goodwill Without Free Will.

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - tiruvantel, i harar mahalmassen mi i Numen. Nal Valda nin...

Roquen Valaiva

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕΡΑ!!!!!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σκεφτηκα μηπως ησουν εκει! μακαρι να εννοεις αυτο!

καλημερουδια πονηρουλι! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεξια δεξια!! και αν και ο Φιλιππος εχει σαφη αριστεροροπη , νομιζω οτι νικησαν οι δεξιοι χιχιχι :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωρε, τι μας λεςςςςς;;;;

στην αρχή ,το πήραμε δειλά , για να μην φανερώσουμε απο την αρχή τις δυνάμεις μας...

μετά εκτιμήσαμε τι μπορούσατε να δώσετε....πφφφφφ....

και μετά σας πήραμε φαλάγγι.....χιχιχιχι...

μπορεί να είσαι και μεσα στη μικρή φωτο...χιχχιι...δίπλα στον κύριο με το μουστάκι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ε οχι και φαλαγγι !!νικησαμε κατα κρατος! και ειχατε και την υποστηριξη του αριστερου Φιλιππου , παρολα αυτα η υπεροχη μας ηταν ξεκαθαρη!! :rolleyes:

ενα αλλο ''κακο'' της συναυλιας , με αφορμη τα πλαστικα , ηταν που στην δικη μας κερκιδα παραλιγο να ξεσπασει καυγας , γιατι καποια παιδια στεκονταν πανω στη σιδερενια σκαλα και ετσι εμποδιζαν ολοκληρη κερκιδα , αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι πως παρα οτι πολλοι πηγαν και τους ειπαν οτι αυτο δεν ηταν δικαιο για μια ολοκληρη κερκιδα , δεν εδιναν σημασια και κατεβηκαν μονο οταν ηρθε η σεκιουριτι.νομιζω οτι ειναι ελλειψη πολιτισμου να σεβεσαι την διασκεδαση των αλλων πολυ λιγοτερο απο την δικη σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ λυπάμαι...εγώ απλά σε πείραζα λιγάκι... και εσύ πειράχτηκες... ελπίζω να απαντήσεις στο τηλ. μου... δεν έχω και άλλον πλην από εσένα... αφού ξέρεις ότι σε αγαπάω... και σε πειράζω για να μου δώσεις λίγο πιο πολύ σημασία...

Τροποποιήθηκε από olizyz
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γκουχ,γκουχ....μηνυματάκι προς Ήρα:

τάξε μου,τάξε μου!

ποιος ήρθε και κάθησε δίπλα μου στο θέατρο Βράχων;

η μεταξύ μας απόσταση ήταν γύρω στα 30 εκατοστά,

αρκετή βέβαια  να με αποθαρρυνει από το να πέσω κατα λάθος πάνω του

και να του πω:"ωωωω, με συγχωρείτε, ήταν τυχαίο!"

έψαχνε τον αναπτηρά του σε όλες του τις τσέπες,

δυστυχώς λίγο πριν του προσφέρω το δικό μου, τον βρήκε...γκρρρ

κάπνιζε πολύ συχνά, φορούσε το μπουφαν της μηχανής,το κράνος στα πόδια του

αφήνει και μουσάκι....βέβαια,δεν γελούσε πολύ , όμως στο τέλος χειροκρότησε παρατεταμένα...

ταξε μου,τάξε μου!!!

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μηνυματάκι προς idler:

διαβάζοντας τα βιογραφικά των ηθοποιών απο το πρόγραμμα της παράστασης θεσμοφοριάζουσες

έπεσα πάνω στον τιτλο ταινίας : "ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΠΟΥ Ο ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΕΣΣΟΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΒΑΦΗ"

http://www.gfc.gr/gr/movies/film.asp?id=4802

ε;

;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας παρακαλω να μην ξαναστειλετε αλλο πμ να δωσω φωτο μου... γτ οκ... εχει γεμισει το inbox μου... και εξαλλου ειχαμε ενα ερωτικο καυγαδακι με τον αντρα της ζωης μου... αλλα τα βρηκαμε... και παρακαλω να μην τον ενοχλειτε κυριες μου καθοτι ειναι επιρρεπης.

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο Ντεπ αποκλειεται.

ο Μαυρογεωργιου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.....θα του πω οτι δεν το βρήκες με την πρώτη...οτι έδωσες τόπο στα νιάτα....

μα τον παλιο, βρε Ήρα, τον παλιο;;;

το Θοδωρή Αθερίδη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμ αφου ο νεος ειναι ωραιος ,τι να κανω κι εγω το ατιμο... :P (μας εχει αφησει και με το παραμυθι μισο ,να τρεχουμε παλι εκει στο Νοτο του χρονου )

για τον Θοδωρη απο φιλους μου που εκαναν μαθηματα μαζι του εχω ακουσει τα καλυτερα!φιλικος , ευθυς , δημιουργει οικειοτητα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να είχα ζήσει στη Roma για λίγο

oli αν έχεις χρόνο τον οκτώβριο πάμε μια βόλτα και σε ξεναγώ όσο θέλεις, έχω ζήσει τόσα χρόνια που θα σε κάνω να τη δεις με άλλο μάτι :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην ανησυχείς για το τι σκέφτονται οι άνθρωποι για σένα- διότι δεν σκέφτονται για σένα. Αναρωτιούνται τι σκέφτεσαι εσύ γι αυτούς.

Αεροδυναμικά, ο μπάμπουρας δεν θα 'πρεπε να μπορεί να πετάξει. Αλλά ο μπάμπουρας δεν το ξέρει, κι έτσι συνεχίζει να πετάει. ;)

Mary Kay Ash

Ο αισιόδοξος βλέπει τον λουκουμά. Ο απαισιόδοξος μόνο την τρύπα! :P

McLandburgh Wilson

Η υπέρτατη ευτυχία στη ζωή είναι να ξέρεις ότι σ'αγαπούν!

Βίκτορ Ουγκώ

Ποτέ δεν είναι αργά για να ζήσεις χαρούμενα παιδικά χρόνια

Η αγάπη δεν είναι μόνο συναίσθημα, είναι και τέχνη emgoal

Honore de Balzac

Κάθε άνθρωπος είναι αμαθής σε διαφορετικά αντικείμενα γνώσης

Will Rogers

Ο απαισιόδοξος βλέπει δυσκολίες σε κάθε ευκαιρία και ο αισιόδοξος βλέπει ευκαιρίες σε κάθε δυσκολία

Winston Churschill

Αρχισα δίαιτα. Σταμάτησα να πίνω και σε δύο βδομάδες έχασα δεκατέσσερις μέρες

Joe E. Lewis

Ο πατέρας μου ήταν ο μέθυσος του χωριού. Τις περισσότερες φορές αυτό δεν είναι κατ'ανάγκην κακό, αλλά εμείς ζούσαμε στη Νέα Υόρκη :lol:

Henny Youngman

Είναι ευκολότερο να πολεμάς για τις αρχές σου παρά να ζεις σύμφωνα μ'αυτές

Alfred Adler

Να είστε προσεκτικοί όταν διαβάζετε ιατρικά βιβλία. Μπορεί να πεθάνετε από τυπογραφικό λάθος B)

Marc Twain

Οποτε ζητούν παρουσίες στη Βουλή, οι βουλευτές δεν ξέρουν αν πρέπει να απαντήσουν "παρών" ή "αθώος" emgoal

Theodore Roosevelt

Δεν αξίζω αυτό το βραβείο, αλλά από την άλλη μεριά έχω αρθρίτιδα, την οποία επίσης δεν αξίζω :D

Jack Benny

Δεν μπόρεσα να το διαβάσω. Το ανθρώπινο μυαλό δεν είναι τόσο πολύπλοκο ...(μεγα λαθος :P )

Ο Αϊνστάιν επιστρέφοντας τη Δίκη του Κάφκα στον Τόμας Μαν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά από κανά 2-3 μήνες θυμήθηκα το πάσσγουόρντ μου στο ΓΜ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αεροδυναμικά, ο μπάμπουρας δεν θα 'πρεπε να μπορεί να πετάξει. Αλλά ο μπάμπουρας δεν το ξέρει, κι έτσι συνεχίζει να πετάει. ;)

Mary Kay Ash

Δηλαδή ένας μπάμπουρας στο πάτωμα είναι ένας μπάμπουρας που ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ;;; !!! Μήπως εγώ, που δεν πετάω, είμαι ένας μπάμπουρας, που ξέρει ότι δεν μπορεί να πετάξει, αλλά δεν ξέρει ότι είναι μπάμπουρας; Δηλαδή είμαι ένας μπάμπουρας που ξέρει πολλά, αλλά δεν έχει αυτογνωσία; emrockon

Τροποποιήθηκε από Basiliki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα σε κακό σου!!! μας μπάφιασες...

:P

  

--------------

μόλις έλαβα κλήση στο ...πορτοκαλί μου κινητό:

έχει ξεκινήσει στην κρατική τηλεόραση η προβολή της φρουτοπίας ,9πμ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να είχα ζήσει στη Roma για λίγο
oli αν έχεις χρόνο τον οκτώβριο πάμε μια βόλτα και σε ξεναγώ όσο θέλεις, έχω ζήσει τόσα χρόνια που θα σε κάνω να τη δεις με άλλο μάτι :)
Πολύ γλυκιά η πρόταση σου Clemence.... θα το συζητήσουμε εκτενέστερα ... σε πιο πριβε χώρο emiloveyou emiloveyou
Αεροδυναμικά, ο μπάμπουρας δεν θα 'πρεπε να μπορεί να πετάξει. Αλλά ο μπάμπουρας δεν το ξέρει, κι έτσι συνεχίζει να πετάει. ;) Mary Kay Ash
Δηλαδή ένας μπάμπουρας στο πάτωμα είναι ένας μπάμπουρας που ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ;;; !!! Μήπως εγώ, που δεν πετάω, είμαι ένας μπάμπουρας, που ξέρει ότι δεν μπορεί να πετάξει, αλλά δεν ξέρει ότι είναι μπάμπουρας; Δηλαδή είμαι ένας μπάμπουρας που ξέρει πολλά, αλλά δεν έχει αυτογνωσία; emrockon
Ε?????? :splats: :splats: :splaaaats: :splaaaats: :withstupid: :withstupid:Ποτέ δεν είναι αργά για να ζήσεις χαρούμενα παιδικά χρόνιαΝαι...αλλά νομίζω ότι πρέπει να τελιώσει πια αυτή η παιδική μου έκφραση...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πεινάω αλλά βαριέμαι να σηκωθώ να φάω empepsi

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.