Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ρε μαφιοζα το μσν δεν προσθετει gmail!!!! Φτιαξε hotmail λεμε....!!! :anavwfwties:

ΥΓ-ω, ναι...ειμαι τρελη...ειμαι χαζη...απο ερωτα για σενα! :bloodomen:

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μαφιοζα το μσν δεν προσθετει gmail!!!! Φτιαξε hotmail λεμε....!!! :anavwfwties:

ΥΓ-ω, ναι...ειμαι τρελη...ειμαι χαζη...απο ερωτα για σενα! :bloodomen:

...κι επαναλαμβάνω...

ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ

ΚΙ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΩ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι λες μαφια? να παιξουμε τον αγκο? να φωναξουμε κ 2-3 ακομα να γινει τζερτζελος? :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε κάνω πριγκήπισσα βρε!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε κάνω πριγκήπισσα βρε!!!!!!!!

ο,τι πει η συμβια μου, το αστερακι μου κ ο "αντρας" μου :rolleyes:

ΥΓ-ειμαι παλαιων αρχων εγω! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aχα κουκλάκια μου!!! 2 μέρες μόνο έλειψα και βλέπω σκόρπισα πάνικ δια της απουσίας μου!! Οργιάζετε!! Είμαι μέσα σε όλα!!!! Ago, απαιτώ να απόσχεις..παντρεμένος άνθρωπος πια, σα δε ντρέπεσαι!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έκτακτη ανακοίνωση!!!

ακούσατε-ακούσατε!!!

οι κανόνες αλλάζουν...

από τούδε και στο εξής ,

δεν θα επιτρέπεται η συμμετοχή των μελών στα

φορουμοπαιχνίδια και στα ...μαθήματα αυλισμου,

αν δεν περάσουν πρωτα να παίξουν και σε

μια άλλη αυλή:

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?sh...15294&st=20

ανοίξαμε και σας περιμένουμε...

χιχιχιχι

:P  

πόσο πιεστική μπορώ να είμαι; πόσο;

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aχα κουκλάκια μου!!! 2 μέρες μόνο έλειψα και βλέπω σκόρπισα πάνικ δια της απουσίας μου!! Οργιάζετε!! Είμαι μέσα σε όλα!!!! Ago, απαιτώ να απόσχεις..παντρεμένος άνθρωπος πια, σα δε ντρέπεσαι!!!!

που σαι επιτελους? ε?

μη με ξενερωνεις...δεν ειπαμε πως ειμαι free σε ολα...τι πειραζει που ειναι παντρεμενος? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εξακολουθείς να έχεις αμφιβολίες για το σε ποιον αναφερόμουν;

ίσως, να μην καταλαβαίνω πολλά...αλλά έστω λίγα τα καταλαβαίνω...και προσπαθώ...βοήθησέ με και λιγάκι! emblush

Τροποποιήθηκε από dr_f
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαράκι, ελπίζω να το διαβάσεις, για σένα το γράφω. Είμαι επιεικώς απαράδεκτη, το ξέρω. Ευτυχώς που ένας κοινός γνωστός άγνωστος, μου βαλε χέρι και με επανέφερε στην τάξη. Δεν σε έχω ξεχάσει. Και σε σκέφτομαι. Και αναρρωτιέμαι. Απλά, από απόσταση, τα πράγματα δυσκολεύουν πολύ. Είμαι σωματικά απούσα, όσο παρούσα και αν είμαι ψυχικά. Και αυτό είναι πρόβλημα.

Πέρασα μια απίστευτα άβολη φάση, με πολλές και εντελώς ανεπιθύμητες επισκέψεις, αρρώστησα και παράλληλα, και ήρθε και έδεσε το γλυκό. Ελπίζω να την πολεμάς καλύτερα από εμένα.

Σου χρωστάω. Εξηγησεις, Συγγνώμες για την απουσία, λόγια για τον χρόνο που πέρασε, παραμύθια για τον χρόνο που θάρθει. Να προσέχεις τον εαυτό σου, να τον γιατροπορεύεις και να τον αγαπάς. emrose

Σ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η πρώτη λέξη που μου ήρθε στο μυαλό ήταν ανακούφιση. Που δεν έχει γίνει κάτι και είναι όλα καλά. Έχω να σου πω άπειρα. Κυρίως όμως ν'ακούσω τα άπειρα δικά σου.

Κατάλαβα ποιός: γιώργο μου...σ'ευχαριστώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aχα κουκλάκια μου!!! 2 μέρες μόνο έλειψα και βλέπω σκόρπισα πάνικ δια της απουσίας μου!! Οργιάζετε!! Είμαι μέσα σε όλα!!!! Ago, απαιτώ να απόσχεις..παντρεμένος άνθρωπος πια, σα δε ντρέπεσαι!!!!

ου μοιχεύσεις είπε ο Μωυσής

όχι ου μπανιστηρέψεις!!!!

(..ρε ευτυχώς που δεν μπαίνει στο forum, αλλιώς...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι καλά.. Πείτε μου μία λέξη.. κάποιος..κάτι..ό,τι να'ναι..όποιος να'ναι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι καλά.. Πείτε μου μία λέξη.. κάποιος..κάτι..ό,τι να'ναι..όποιος να'ναι..

Μόλις έγινες καλά._

Τσέκαρε και το κινητό σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mafia,....ΓΕΡΑ,ΓΕΡΑ.....ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και μία μαντινάδα:

Όποτε αισθάνεσαι,

πως καθόλου καλά δεν είσαι...

Το βάσανό σου να θωρείς,

και να παρηγορήσε!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι καλά.. Πείτε μου μία λέξη.. κάποιος..κάτι..ό,τι να'ναι..όποιος να'ναι..

Σ' ΑΓΑΠΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩ!!!!!

ΚΙ ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΝΑ ΚΟΙΤΑΑΑΑΩΩΩΩΩ!!!!

ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΡΙΓΚΗΠΙΣΣΑ ΒΡΕ!!!!

τι κι αν οι άλλοι έχουν κοιλιακούς φέτες???...

εγώ έχω ΠΙΕΤΕΣ!!!!!

Τροποποιήθηκε από agomahodas
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν σε πρόλαβα χθες στο messenger..Αύριο έρχομαι Ελλάδα..Θα έχω πρόβλημα με κινητό, όποτε έχεις χρόνο πάρε με τηλέφωνο σπίτι για να συνεννοηθούμε..Ελπίζω να τα εννοούσες αυτά που είπες και να ξέρεις πως έχουμε πάρα πολλά να πούμε από κοντά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι καλά.. Πείτε μου μία λέξη.. κάποιος..κάτι..ό,τι να'ναι..όποιος να'ναι..

Μην μας στεναχωρεις κι εμας.....πες μας να το αναλυσουμε...ΟΛΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ....και το πρωι φαινονται ελαφρυτερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

It's high time I let you go...

Λυπάμαι απίστευτα πολύ που χρειάζεται να το κάνω... και πιο πολύ λυπάμαι για όσα θα μείνουν στις σκιές... ανείπωτα και ανεξιχνίαστα να καλύπτονται από μια δόση αμφιβολίας που αφήνει στα πάντα μια γεύση πολύ πικρή, όταν εγώ το μόνο που ήθελα ήταν γεύση φράουλας αλλά... είναι θέμα αυτοπροστασίας νομίζω... από ένα σημείο και μετά είναι και θέμα αξιοπρέπειας...

Έτσι κι αλλιώς νομίζω πως θα είσαι μια χαρά και χωρίς εμένα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Heavnenly, nok, mnk, ago και Βικυ... Πραγματικά ευχαριστώ... Και μονο που ειδα τοσα μηνύματα απο παιδιά που δεν με ξέρουν, μου λεει πολλά και με εκανε τουλάχιστον να χαμογελάσω όλη αυτή η ανταπόκριση.. Τελικά..I'm not walking τόσο alone όσο πίστευα... Να είστε καλά.. Μου χαρίσατε από ένα χαμόγελο ο καθένας.. Special thnx σε κάποιον που σηκώθηκε στο άσχετο απο τον καναπε του που άραζε..αυτό θα πει feeling... Διπλό thnx για τη μαντινάδα..και Βίκυ..εάν βρω το κουράγιο, θα σου στείλω πμ..

emiloveyou

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα!!!!!!!επιτελους ήλιος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.