Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Όλα καλά θα πάνε..Θα συνέλθεις και θα νιώσεις καλύτερα... Η ζωή είναι μπροστά σου και σου επιφυλάσσει τα καλύτερα...

Δεν ξέρω τι να κάνω, για να το πιστέψεις. Θα προσπαθήσω διακριτικά, όμως, και πάντα χωρίς καμιά υστεροβουλία να σου το αποδείξω.

Είναι πολλά αυτά που θέλω να σου πω, αλλά σιωπώ διακριτικά...

Μια κακή ανάμνηση θα είναι όλα όσα βιώνεις μετά από λίγο καιρό. Μιλάω εκ πείρας...

...και να θυμάσαι να χαμογελάς, έστω και με το ζόρι που και που...κάποια στιγμή θα συμβαίνει και αυθόρμητα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οσοι θελουν να με βρισουν με πμ...ας κοπιασουν :bloodomen:

Sorry για την αναστατωση...δεν περιμενα οτι θα υπηρχαν τοσοι πολλοι με αισθηση του χιουμορ-ειλικρινα συγγνωμη guyz!

Δεν ματαξανασβηνω τπτ! Να ειμαστε ολοι χαρουμενοι κ ευτυχισμενοι! :)

Θα ασχοληθουμε πολυ ακομα με το θεμα? βαρεθηκα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πείτε μου κι εμένα τι παίχτηκε ντεεε...

Κάθε φορά που μπαίνω, όλα έχουν σβηστεί...

Είναι σαν να πηγαίνεις σε πάρτυ και να έχουν φάει όλη την τούρτα...

Δεν παίζω λέμε... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Let me take you far away

You'd like a holiday

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πείτε μου κι εμένα τι παίχτηκε ντεεε...

Κάθε φορά που μπαίνω, όλα έχουν σβηστεί...

Είναι σαν να πηγαίνεις σε πάρτυ και να έχουν φάει όλη την τούρτα...

Δεν παίζω λέμε... :P

Άσε ρε 7ακι...εδώ δεν πήρα χαμπάρι τπτ εγώ...που είμαι και όλη μέρα στο νέτ λόγω αμυγδαλών...Θα έπαιρνες εσύ που είσαι και εν όψη γυναικολογίας? Μα τι απαιτήσεις είναι αυτές που έχεις?Τστστστστς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εισαι μια γλυκα!ξερεις εσυ! :)

Aχ thanks!!! :P:)

:P

το ξαναγραφω για να μην παρεξηγηθω:εισαι μια γλυκα.ξερεις εσυ!καλη σου νυχτα .και βαλε κατι τωρα που πας για υπνο.θα κανει κρυο αποψε! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 5 και 45, άλλη μια τριήμερη εφημερία...

Έχω πραγματικά και απίστευτα πήξει με τις καλπάζουσες.

Ζητείται νταβραντισμένος και πρόσφατα αποφυλακισμένος, μπαζοκτόνος σαβουρογ@μης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 5 και 45, άλλη μια τριήμερη εφημερία...

Έχω πραγματικά και απίστευτα πήξει με τις καλπάζουσες.

Ζητείται νταβραντισμένος και πρόσφατα αποφυλακισμένος, μπαζοκτόνος σαβουρογ@μης...

με ζήτησε κανείς???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 5 και 45, άλλη μια τριήμερη εφημερία...

Έχω πραγματικά και απίστευτα πήξει με τις καλπάζουσες.

Ζητείται νταβραντισμένος και πρόσφατα αποφυλακισμένος, μπαζοκτόνος σαβουρογ@μης...

με ζήτησε κανείς???

Το μεροκάματο είναι 110€, συν φαγητό και στέγη. Πμ για τα περαιτέρω.

Τα προφυλακτικά δικά μας.

Αβάδιστα σε περιμένουμε, πως και πως.

Σώσε μας, φίλε..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εχω διαβασει γραμμουλα απο τον Θουκυδιδη emblush λογω ελλειψης χρονου(ενταξει αν δεν ηταν ο Θουκυδιδης μπορει να ειχα διαβασει το βιβλιο :P ).θα σας διαβαζω μηπως τον αγαπησω εστω λιγο ,και μετα απο λιγο καιρο ελπιζω να συμμετεχω ενεργα στη λεσχη μας (που θα εχουμε περασει και σε αλλο βιβλιο :rolleyes: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εχω διαβασει γραμμουλα απο τον Θουκυδιδη emblush λογω ελλειψης χρονου(ενταξει αν δεν ηταν ο Θουκυδιδης μπορει να ειχα διαβασει το βιβλιο :P ).θα σας διαβαζω μηπως τον αγαπησω εστω λιγο ,και μετα απο λιγο καιρο ελπιζω να συμμετεχω ενεργα στη λεσχη μας (που θα εχουμε περασει και σε αλλο βιβλιο :rolleyes: )

τα ίδια είχα πάθει κι εγώ...χιχιχι...

να είμαι στο πλοιο και να προσπαθώ επι 5 ώρες να ξεπεράσω τις πρωτες 2-3 σελίδες...

....και όχι μόνο αυτό, όταν το πήρα απόφαση να ασχοληθώ με το βιβλίο ,

τις ξαναδιάβασα γιατί δεν θυμόμουν τιποτα...ήμουν ένα ψωνιο, που στο πλοιο , αλλά και στις

πασχαλιάτικες διακοπές κουβαλούσα ένα χοντρό μαυρο πράγμα...το εναπόθετα εντός του οπτικού μου πεδίου, 

μπας και φιλοτιμηθώ να ασχοληθώ, αλλά  είχε καταλήξει να "θαφτεί" κάτω από ενα κουβάρι ρούχων και πραγμάτων....

 

τελικά,διάβασα ένα βιβλίο, που πίστευα οτι δεν θα επέλεγα  να διαβάσω  ποτέ....

και το χάρηκα...δεν επικεντρωθηκα τόσο στις μάχες και τις στρατιωτικές τακτικές, 

αλλά σε αυτά τα στοιχεία που  συνθέτουν την εικόνα του ανθρωπου,μια εικόνα τελικά ίδια

ανεξαρτήτως εποχής και επιπέδου πολιτισμού...πάντοτε ετοιμος για το καλύτερο,αλλά και

για το χειρότερο...

δεν το κρύβω, έχω έναν...τρόμο...μπρος την καινούργια μας βιβλιοεπιλογή...

τι άλλο θα μας λάχει,Θεε μου;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μα καλα οταν εισαι πανω στο πλοιο επρεπε να κοιτας τον ηλιο, τη θαλασσα, τους γλαρους κτλ . :)

Εγω προτεινω για την επομενη βιβλιοεπιλογη να προταθουν 5-6 βιβλια και να ψηφισουμε και να διαλεξουμε ενα. Η ιστορια ειναι καπως βαρυ διαβασμα για τον ελευθερο χρονο. Ισως ειναι καλυτερο να διαλεξουμε καποιο ποιοτικο μυθιστορημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα αυτό έκανα...κοιτούσα τη θάλασσα, τους γλάρους , τον ήλιο...ή μαλλον τα ηλιο-καμένα ναυτάκια....

όποιος δεν θέλει να ζυμώσει,10 μερες κοσκινίζει...χιχιχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Γιαυτο πρεπει να βρουμε ενα βιβλιο που να ειναι πιο τραβηχτικο και να μην μπορεις να το αφησεις, να θες να το διαβαζεις συνεχως. Δεν πρεπει να γινει το διαβασμα αγγαρεια. Ενα βιβλιο που θα σε κανει να θελεις να... ζυμωσεις. :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενα βιβλιο που θα σε κανει να θελεις να... ζυμωσεις

"...Είμαι η Μαίρη Παναγιωταρά μια εργαζόμενη μητέρα μια καλή νοικοκυρά.

Δεν είμαι τίποτα το σπέσιαλ, το καταπληκτικό, είμαι αυτό που λέμε δείγμα τυπικό.

Μόλις ξυπνήσω το πρωί, πολύ πρωί, πριν ξημερώσει δηλαδή καλά-καλά,

λέω από μέσα μου μουλάρι σήκω ντύσου γιατί εδώ σε περιμένουνε πολλά....

Τροποποιήθηκε από tik-tak
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καλα, αμα εχεις παιδια, μου φαινεται απιστευτο που βρηκες και χρονο να διαβασεις ολοκληρο Θουκιδιδη! Θα πρεπει να ειναι πολυ ησυχα τα μικρα. :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααχχχχχχ....ετσι ειναι , αρχικα δε μπορει να χορεψει γιατι ειναι μεγαλη η κοιλια και προσκρουει στους διπλανους , μετα δε μπορει να περπατησει στην εκθεση γιατι δεν περπαταει γρηγορα και θα κανει 8 ωρες για την μια πλευρα μονο , κοιμαται 25 ωρες ,ποιος ξερει τι θα ακολουθησει..τα γηρατεια δεν ερχονται μονα τους ...

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ??????? emtrout

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όσοι θέλετε πάρτε ενα τηλέφωνο ή στείλτε ενα sms για την ανέγερση του παιδοογκολογικού νοσοκομείου

90111121121 ή ΕΛΠΙΔΑ στο 1919

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.