Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Πωπω.. ό,τι να'ναι..

Αστο, δε σε παίρνει, φρόντισες να πληροφορηθείς για το ποιά είμαι ΠΡΙΝ προλάβω να απαντήσω στο pm...και το χεις γράψει ΚΑΙ ΆΠΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ καμιά δεκαριά σελίδες πίσω, εδώ, στα νετ μηνυματάκια.... Γι αυτό σου λέω, μην τα βάζεις με τη μνήμη σου, αυτοακυρώνεσαι. Όσο για το άλλο που γράφω, για το οποίο φημίζομαι,είναι κάποιο συγκεκριμένο χαρακτηριστικό μου,της εξωτερικής μου εμφάνισης, που μόνο εαν με δει καποιος live θα καταλάβει. ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΤΥΧΟ. Όσο για το ποιος σέβεται και δεν εκθέτει προσωπικά δεδομένα, αυτό είναι μια άλλη ιστορία. Κι επειδή κάποιοι αξίζουν να τους φέρομαι όπως μου φέρονται, ναι, κάτω τα χέρια απ την άννα. Την οποία άννα δεν ξέρω καν, απλά γουστάρω τον τρόπο που "ξεδιπλώνεται" εδώ μέσα.Αυτά. Τελειώσαμε.

Τροποποιήθηκε από mafia
ήρθαμε σε διακανονισμό
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να το συντάξω καλύτερα.

Δε θεωρώ πως η Μάφια μερολήπτησε.Ανέφερε ένα παλιότερο περιστατικό που είχε λάβει μέρος,ΕΤΥΧΕ να είμαι εγώ εμπλεκόμενη αυτή τη φορά κι γι'αυτό με υποστήριξε..Είναι κάτι που κι εγώ θα έκανα. :)

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ σε αυτά που λές...για αυτό και δεν έχω πρόβλημα να σχολιάζονται τα λεγόμενα μου επί της ουσίας με όποιο τρόπο και με όση ένταση θέλει ο άλλος...αλλά είναι άλλο πράγμα να σχολιάζονται προσωπικότητες...και να έλεγα ότι γνωριζόμαστε εδώ μέσα παει στο καλό...αλλά όχι και να μην έχουμε γνωριστεί να να αρχίζουν να βγαίνουν συμπεράσματα...Και ο άσχετος κόσμος μετά βγάζει το συμπέρασμα ότι εεε...για να υπάρχει καπνός τότε υπάρχει και φωτία...και μετά άντε να βρείς το δίκιο σου.

να εισαι σιγουρος οτι δεν θα καταλαβαινε κανεις τπτ για υπαινιγμους και ιστοριες αν δεν ειχατε μπει σαυτο παιχνιδι των ερωταπαντησεων.τελοσπαντων ο καθενας ειναι ελευθερος να λεει και να κανει οτι θελει...go on και σορρυ για την αναμιξη μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο για το άλλο που γράφω, για το οποίο φημίζομαι,είναι κάποιο συγκεκριμένο χαρακτηριστικό μου,της εξωτερικής μου εμφάνισης, που μόνο εαν με δει καποιος live θα καταλάβει. ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΡΟΣΤΥΧΟ και επειδή φοβάμαι ότι παίζει τρελός υπαινυγμός στο πρόσωπό μου,και επειδή εσύ από υπαινυγμούς και σαρκασμό άλλο τίποτα,στο λέω ότι κάνω τώρα έντιτ στο ποστ σου.

Το ότι φοβάσαι δεν σημαίνει ότι συμβαίνει και όλας! Στο post μου δεν ενοούσα τίποτα παραπάνω από αυτό που εννούσες εσύ στο δικό σου. Οπότε μάλλον πρέπει να κάνεις edit και στο δικό σου για να είσαι δίκαιη (είσαι?). Επίσης πρέπει να κάνεις edit στα χτεσινά post που αναφέρεται ευθέως ότι μπαίνω για να βρω κοπέλα (λές και δεν έχω). θα κάνεις edit ή η "δικαιοσύνη" είναι μονομερής.

Επειδή ο/η Saint έχει δίκιο, σταματάω. Άλλωστε δεν είναι ωραίο να "παίζεις" σε γήπεδο που έχει κλίση. Σας απαλλάσω από την παρουσία μου διά παντώς. Χαιρετώ σας.

Τροποποιήθηκε από Citizen
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα ξαναγυρισω στον προ του πολεμου χαρακτηρα του τοπικ και θ αφησω ενα μηνυματακι σε σενα -αν καταλαβεις , καταλαβες... :

μην κανεις αλλο ονειρα

και παψε να ελπιζεις

πως κλαινε κι αλλονων καρδιες

την ωρα πυ δακρυζεις. . .

την εχω ξανακανει ποστ στο κρητικο τοπικ αλλα νομιζω οτι ειναι επι της ουσιας

να προσεχεις . .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι δεν έχεις κοπέλα Citizen,το είπα εγώ,όχι η Μάφια,και δεν είχε στόχο την προσωπική προσβολή προς το προσωπό σου,αλλά το πείραγμα ως απάντηση σε ότι μου είχες πει.(είναι θέμα αισθητικής και χιούμορ,είπαμε πως ήταν παρεξήγηση και λάθος μου που δεν υπολόγισα πως ο απέναντί μου-εσύ σε αυτή την περίπτωση- ίσως να μη το εκλάβει έτσι.).Μην εμπλέκεις τη Μάφια με αυτό γιατί δεν φταίει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντε, να κάνω edit και στο δικό μου!! Όσο για το άλλο που λες, η λύση είναι απλή: στείλε report. Εαν σε ενοχλεί τόσο, στείλε!Μιλάω σοβαρά.

Άσχετο: μ'εχουν πιάσει τρελά νευρικά γέλια με τη φάση και μ αυτά που γράφουμε!! Σα μωρά παιδιά κάνουμε..άντε, φτάνει..ξεδώσαμε..

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην δίνετε σημασία σε κανέναν!!!!

Εγώ σας αγαπάω όλες!!!!

Η αγκαλιά του Agomahodas είναι τεράστια!!!

Λατρείες μου πουλάκια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcolgate Νάτος ο άντρας ο σωστός!!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Agoooooooooooo!!!!!!!!!!!! Τρελή ατάκα!! Ήρθε(ς) κι έδεσε(ς)!!

ΥΓ(άσχετο): να προσέχω? Εγώ δεν προσέχω ποτέ. Ξεκίνα..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συγγνώμη κιόλας...

εγώ με ποια τα είχα?

με εσένα ή με την όλι?

εσύ ήσουν ή κουμπάρα, σωστόςτ?

οκ,

θέλω mafia, apapa και oli!!!

γιατί η αναμονή θέλει καλοπέραση!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καληνύχτα πουλάκια!!!

πολύ σας αγαπάω!!

αλλά θα με κόψει η λογοκρισία και σταματάω!!!

!

Λατρείες μου πουλάκια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπημένε Αγιε, αν και μου έκοψες το μαλλάκι και από γυμνασμένο τεκνό και κάτι από μιξ "οργισμένο νιάτο" και "επάναστάτης χωρίς αιτία" μου έγινες λίγο πιο σαν "παιδί της νύχτας" να το πω, "μη βροντοχτυπάς τις χάντρες-η δουλειά κάνει τους άντρες" να το πω? (είναι που κρυφοπετρελίζεις, καίτοι τα πολλά υποσχόμενα τραγουδάκια του Λιδάκη που μου έχεις κατά καιρούς στείλει) θέλω να σου πω ότι πρέπει να έχεις το γνώθι σαυτόν, και να θυμάσαι , πως όπως πολύ σωστά έλεγε και ο λατρεμένος Oscar Wilde, "H μετριοφροσύνη είναι για τους μετρίους". Α-Σ-Τ-Ε-Ρ-Ι ! ! ! emrockonemiloveyouemgoalB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κι εγω θα προσθεσω και η ταπεινοφροσυνη για τους σοφους...

τελοσπαντων , σοφακι με εκανες και κοκκινησα .πιστευω οτι υπερβαλλεις χαρακτηριστικα, αν και εστω και καθυστερημενα

καταλαβα το νοημα του ποστ:θελεις να μου φτιαξεις τη διαθεση και να τονωσεις την αυτοεκτιμηση μου.σευχαριστω πολυ.

απολα τα χαρακτηριστικα που αναφερεις κρατω μονο το αγριο νιατο και το παιδι της νυχτας (εξ ου και η ωρα. . .).οσο για τα υπολοιπα θα ηθελα να ειμια πιο επαναστικος και σιγουρα γυμνασμενο τεκνο. . .αλλα δυστυχως....στον ηλιο μοιρα. . .

τελοσπαντων θαινκς και παλι!

σου ευχομαι να βελτιωσεις τα γερμανικα σου οσο δεν παει . . . :P

καληνυχτα!

Τροποποιήθηκε από saint
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΑΣ ... θυμάσαι τι μου είπες πως σημαίνει??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερώτηση που θέλω να σου κάνω εδώ και καιρό.. γιατί δε μου μιλάς? Φταίει κάτι? Εγώ περιμένω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην δίνετε σημασία σε κανέναν!!!!

Εγώ σας αγαπάω όλες!!!!

Η αγκαλιά του Agomahodas είναι τεράστια!!!

Λατρείες μου πουλάκια!!!

emrockon

(αυτο πουλακια μου πολυ βρεταννια μου θυμιζει... :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιχαλη σευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!δεν ξερω τι θα κανω τελικα στην εξεταση αυριο , αλλα σευχαριστω που με βοηθησες και ας μη με ξερεις καθολου!

και κατι ακομα:ρε μαικ πολυ ψηλος εισαι! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΗ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙΤΕ "ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ" ΝΑ ΧΑΡΕΙΤΕ......δεν ειμαι κ η μητερα Τερεζα...! B)

ΥΓ-εσυ κυριος θα διαβαζες...Big brother is watching you! :bloodomen: (αντε ανεβα το σκ :bloodomen: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τίποτα ρε Γιώργο αλοίμονο συμφοιτητές είμαστε! Anyway άμα δώσεις αύριο τσέκαρε εδώ, έχω τις εντυπώσεις μου απ' τη σημερινή εξέταση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.