Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

γτ μαλωνεται ρε παιδια να συμμετεχω κ γω στο τουρλουμπουκι? (οπου γαμος κ χαρα... :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να μπαίνουν άσχετοι από ιατρικοί 30 something άντρες(εκεί τους κόβω) για να βρουν γκόμενα

Μουαχαχαχαχαχαχα....Τα ειχα πει κι εγω αλλα ποιος (?) με ακουγε....

Εγω βεβαια αναφερομαι σε αλλους.(και στο μακρινο αρκετα παρελθον)

Τροποποιήθηκε από Βικη
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα...με ξεχασεεεεεεεες....Ιταλικο ταμπεραμεντο....

Βικυ δεν ξεχνα τα καλα παιδια....να προσεχεις το βροχανθρωπακι , βροχανθρωπακι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ να πω κάτι άσχετο??

Σήμερα είδα στον ύπνο μου τη Τζούλια Αλεξανδράτου!

Αν αυτό δεν είναι ονείρωξη,τότε τι είναι? emiloveyouemsosemstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aννούλα και λοιποί, μένω εκτός. Παρακαλούνται όσοι ασχολούνται ακόμα με την πάρτη μου, να σταματήσουν πάραυτα να το πράττουν, γιατί δεν γουστάρω. Τα ξεκατινιάσματα δεν ταιριάζουν στο επίπεδο ρετιρέ μου, ενίοτε όμως κάνω και καμια εξαίρεση κα θυμάμαι και υπόγειο άμα λάχει. Αντε γεια, άντε γεια! :antegeia:emiloveyouemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρεις όμως δεν δίαβασε κανένα δικό μου email...κάτι παλία δικά σου email διάβασε, και αν εσυ δεν έχεις πρόβλημα με αυτό γιατί να έχω εγώ? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν..επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου.. Τον citizen δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά παλιότερα στο site των νομικάριων είχε γίνει ανταλλαγή κάποιων παρεξηγημένων και "παρεξηγιάρικων" μηνυμάτων.. Κάπου χάθηκε η μπάλα, κάπου βαρέθηκα να το ψάξω παραπάνω, εν πάσει περιπτώσει, δεν έχουμε καν τυπική επικοινωνία. Είναι δικαίωμά του -και πρόβλημά του- να μου κρατάει μούτρα εσαεί, παρά την κάποια φιλότιμη προσέγγιση που του έκανα όταν πρωτογράφτηκε στο greekmeds.

Αυτό ήταν απλή παράθεση ιστορικού.

Από κει και πέρα, από τη στιγμή που αρχίζει να μπλέκεται η κουβέντα για το τί κάνει ο κάθε ένας στο κρεβάτι του, λυπάμαι, αλλά όφειλα να αναμειχθώ. Aυτά από μένα. Τέλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...παρά την κάποια φιλότιμη προσέγγιση που του έκανα όταν πρωτογράφτηκε στο greekmeds.

Αυτό ήταν απλή παράθεση ιστορικού.

emeleos Είναι μεροληπτική παράθεση του ιστορικού. Θέλεις να σου κάνω forward τα pms που είχαμε ανταλλάξει

Από κει και πέρα, από τη στιγμή που αρχίζει να μπλέκεται η κουβέντα για το τί κάνει ο κάθε ένας στο κρεβάτι του, λυπάμαι, αλλά όφειλα να αναμειχθώ.

Καλά κάνεις και αναμείχθηκές από την στιγμή που είσαι και mod...αλλά ξεχνάς ότι η κουβέντα περιστρεφόταν γύρω από το τί κάνω εγώ στο κρεβάτι μου και όχι το άλλο μέλος. Δεν είπες κάτι για να σταματήσουν τα λόγια για το κρεβάτι του καθενός emclapping απλά υπερασπιστικές το μέλος που έλεγε τι κάνω στο κρεβάτι μου.... <_<

Τροποποιήθηκε από Citizen
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλλον ούτε εσύ θυμάσαι καλά.. Για 2 πράγματα φημίζομαι..το ενα η μνήμη μου. Το άλλο δε χρειάζεται να το πω.

Μια και μιλάς για μεροληπτικές τάσεις, την ατάκα μου "παρά την κάποια φιλότιμη προσέγγιση που του έκανα όταν πρωτογράφτηκε στο greekmeds", την περάσαμε στο ντούκου!!!όταν εγώ λέω για πάγια τακτική.... Αλλά δε θα ταραχτώ..

Όσο για το κρεβατι μου, σου, του, έχω-χάσει-πλέον-τη-μπάλα, ας μην έσβηνες τα ποστ σου για να βγαινε άκρη. Τώρα, ό,τι και να μου λες, αυτοακυρώνεται.

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"παρά την κάποια φιλότιμη προσέγγιση που του έκανα όταν πρωτογράφτηκε στο greekmeds", την περάσαμε στο ντούκου!!!

Καλά από μνήμη standard είσαι καλή αλλά απλά τα λες όπως θες... η φιλότιμη "προσέγγιση" που έκανες ήταν να μου δείξεις ότι με ξέρεις και μάλιστα και με το πραγματικό μου όνομα από άλλο forum και μετά να αγνοήσεις παντελώς pm μου που απλά προσπαθούσα να καταλάβω με ποίον άνθρωπο μιλάω!...Αν είναι έτσι η φιλοτιμία σου άστο καλύτερα...

Όσο για το κρεβατι μου, σου, του, έχω-χάσει-πλέον-τη-μπάλα, ας μην έσβηνες τα ποστ σου για να βγαινε άκρη. Τώρα, ό,τι και να μου λες, αυτοακυρώνεται.

Εσύ αυτοακυρώνεσαι γιατί στο ποστ σου δεν παρότρυνες κανέναν να σταματήσει να μιλάει για το κρεβάτι του άλλου. Αν έκανες καλά την δουλεία σου θα έπρεπε να κανεiς συστάσεις με βάση τις αρχές του Forum, τις οποίες ή δεν σέβεσαι ή δεν ξέρεις, και όχι να λες "Κάτω τα χέρια από την Άννα γιατί θα γίνει της Π@τ@@ννας"...έτσι κάνουν οι moderators? Και μιλάς για πάγιες τακτικές μετά και αμεροληψία....

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια , αφηστε τα μιση ...

Να τα αφήσουμε αλλά ξέρεις ποιο είναι το κακό...ότι εγώ δεν γνωρίζω κανέναν αλλά ξαφνικά κάποιοι "γνωρίζουν" για μένα τί έκανα ακόμα και στην προηγούμενη ζωή μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φιλε εγω δεν ξερω και πολλα πολλα.αυτο που βλεπω ειναι οτι πιανεται ο ενας απο μια κουβεντα του αλλου , πιθανον να βγαζει και αυθαιρετα συμπερασματα κααι καταληγετε σε μια ανουσια διαμαχη η οποια ουσιαστικα οδηγει σε ενα φαυλο κυκλο.

καποιος πρεπει να αφησει και καμια κουβεντα να πεσει κατω.φιλικα παντα.

α και κατι αλλο.σε οτι αφορα ορισμενες απαντησεις μου στον FOTISMD , ενδεχομενως να υπηρξα υπερβολικος.υπηρξε μεν προκληση , παρολαυτα η υπερβολη παραμενει υπερβολη.καποιος πρπει γενικανα διατηρει την ψυχραιμια κ το επιπεδο της κουβεντας που γινεται εδω μεσα.κι αυτο ισχυει για ολους μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embored Τροποποιήθηκε από Sofoula-Sofaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ σε αυτά που λές...για αυτό και δεν έχω πρόβλημα να σχολιάζονται τα λεγόμενα μου επί της ουσίας με όποιο τρόπο και με όση ένταση θέλει ο άλλος...αλλά είναι άλλο πράγμα να σχολιάζονται προσωπικότητες...και να έλεγα ότι γνωριζόμαστε εδώ μέσα παει στο καλό...αλλά όχι και να μην έχουμε γνωριστεί να να αρχίζουν να βγαίνουν συμπεράσματα...Και ο άσχετος κόσμος μετά βγάζει το συμπέρασμα ότι εεε...για να υπάρχει καπνός τότε υπάρχει και φωτία...και μετά άντε να βρείς το δίκιο σου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.