Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

ΝΜ:κορυφαια αρχη για το Μανχαταν!!! Προχτες πηγα να το δω...αλλα....δεν το δα τελικα....βγηκα βολτα!

ζαλιζομαι, δεν μπορω να παρω τα ποδια μου...κ εχει εναν καλπικο καλο καιρο απο προχτες!!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΜ:κορυφαια αρχη για το Μανχαταν!!! Προχτες πηγα να το δω...αλλα....δεν το δα τελικα....βγηκα βολτα!

Δεν είναι; Και η φωτογραφία, η μουσική, τα πάντα σ' αυτήν την ταινία. Τελειώνω τώρα μια ανέγκριτη βιογραφία του Άλλεν- δώρο της Άννας- κι έχω μάθει πάαααρα πολλά για το Γούντυ <_<... ίσως και περισσότερα από θα ήθελα :(

Εγώ πάλι είμαι γριπιασμένος εδώ και μια βδομάδα, γι' αυτό και τα ωράρια μου είναι αυτά των κλινικών (σχεδόν): ύπνος στις δωδεκάμιση, ξύπνημα στις οκτώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήρθε η ώρα να γίνουν αλλαγές.

ΥΓ: δεν σε έχω ξεχάσει, θα απαντήσω στο pm. Να ανασυντάξω δυνάμεις μόνο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η αληθεια ειναι οτι σε εχω χασει.αποο κει και περα,δεν ξερω αν καταλαβα καλα.αν ναι , δεν πειραζει μη σκας!αν οχι , σορρυ!

φιλια,και καλο κουραγιο.

Τροποποιήθηκε από saint
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σόρρυ ρε-που να το ξερα τι γράφει!! Πως περνάνε οι ώρες-ααχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με το καλό να ανοίξουν οι σχολές, με το καλό να αρχίσουν οι κλινικές και με το καλό να τελειώσει η εξεταστική για να πάμε διακοπές! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περι διαιτων-απο προσωπικη πειρα εχω καταληξει οτι τρια ειναι τα μυστικα

1.αδυνατιζουμε για εμας ,αυτο δεν ειναι θεωρητικουρα ,πολλες φορες ξεκιναμε διαιτα για λαθος λογους , ερωτευομαστε , εχουμε να παμε καπου κτλ, οκ αυτα ειναι ισχυρα κινητρα , αφορμες αλλα ΠΡΕΠΕΙ η αιτια να ειναι να αρεσουμε σε εμας και μονο, μια πραξη αγαπης στον εαυτο μας.και αυτο προυποθετει να μην επηρεαζομαστε απο γνωμες τριτων στα ποσα κιλα ειμαστε καλα .προσωπικα θυμαμαι να ειμαι 62 κιλα και ηλιθιωδως να προσπαθω να γινω 55 επειδη επηρεαζομουν απο προτυπα που σαφως δεν εχουν σχεση με τον σωματοτυπο μου ,πραγμα που με εκανε να φαινομαι σαν αρρωστη και τελικα με εξαντλησε .

2.ο πιο αποτελεσματικος τροπος για να αδυνατισει κανεις , ειναι να μην το σκεφτεται ,και αν το καταφερει να μη νιωθει οτι κανει διατα , απλα οτι ορθως απο δω και περα αλλαζει την διατροφη του.κοινως , γεμιστε το κεφαλι με χιλια δυο αλλα , βγειτε βολτες , διαβαστε κτλ και οι ληγουρες παιρνουν δρομο.και οταν ερχονται ,μην προσπαθησετε να τις ξεγελασετε με ο,τι σας αρεσε πριν , αν φατε γλυκα ,θα ξαναφατε μετα απο λιγο γλυκα ,φατε κατι που αποφευγατε πριν , φρουτα , λαχανικα .

3.ΝΕΡΟ!!!!!

(οπως ειπε και ο Παγκαλος ,η ηδονη του να φας μια πιαταρα μακαρονια ειναι μικροτερη απο την ηδονη που αισθανεσαι λιγη ωρα μετα την νικη του να μην την φας )

υγ-καλη δυναμη olizyz :)

ty...αν και άργησα λίγο... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

spiral τελος-μενουν μοναχα οι τελικες διορθωσεις που ξεφυγαν :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγαπητε αν οντως εννοεις αυτα που λες σε περιμενω συντομα για την τελεση της αυτου καθεαυτου πραξης-δεν την παλευω ομως!!! :anavwfwties:

αφηστε μνμ μετα τον χαρακτηριστικο ηχο....

ΥΓ-την μπανανια δεν τη γλιτωνετε-θα την ακουσετε! αν κ πολυ φοβαμαι...το μαθημα θα το περασετε καθοτι ειμαι γουρλου (το μελλον ανιψακι του κολλητου θα ειναι ΚΟΡΙΤΣΙ οπως το θελα εγω κι ολο το σοι) και με το αγγουρι θα μεινω! <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

-

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην καταθλίβεσαι..Μπορεί να μην έχεις boy,αλλά τουλάχιστον έχεις μπόι!!

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτω τα χέρια απ'την Άννα, μη γίνει της που emcensored -άν(ν)ας. Όλως τυχαίως, ΚΑΙ ΕΔΩ δημιουργείς ίντριγκες.

Λοιπόν, προειδοποιώ δημόσια: έχω τρελά νεύρα και τρελό κέφι για edit και delete.

Και μη μου πει κανείς να μην ανακατεύομαι, πραγματικά ΜΗΝ ΑΚΟΥΣΩ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΑΚΑ, γιατί σε τέτοια σκηνικά είμαι εξ ορισμού εξουσιοδοτημένη να ανακατεύομαι.

ΝΕΤ μηνυματάκι προς άλλον (άσχετο με τη φάση): miss u too..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί έγινε ρε παιδιά? Λίγες μέρες είπα να απόσχω, αλλά βλέπω ότι εν τη απουσία μου, γίνονται πράγματα και θάματα! Πάντως, κακώς μπαίνεις σε τέτοιες διαδικασίες, εγώ ως γνωστόν, δεν εμπλέκομαι με τις κότες γιατί φοβάμαι τα πίτουρα, μόνος σου φαντάζεσαι και εμπλέκεσαι σε κηνύγι μαγισσών. Ναι ναι σε σένα αναφέρομαι! Τώρα για το καταπόσο κ εάν είμαι άξια ή ανάξια λόγου (εαν πήγαινε σε εμένα η ατάκα του Μουστάκα),

τι να πω, εσύ θα ξέρεις καλύτερα! emrose

Κατα τ'αλλα, μην φαγώνεστε ρε παιδιά, μια μεγάλη παρέα είμαστε όλοι, πάντως, εγώ σας αγαπώ όλους!! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτω τα χέρια απ'την Άννα, μη γίνει της που emcensored -άν(ν)ας.

Πάντα μου άρεσαν οι αμερόληπτοι moderators... :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από Citizen
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.