Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

βρε ολιζύζ να χαρείς ότι αγαπάς, επειδή έχω ένα issue με τις πατούσες, αν μπορείς να βγάλεις αυτές τις απαίσιες ποδοδαχτυλάρες από την οθόνη μας...δηλαδή πλιζ σαν προσωπική χάρη. Να σκεφτείς δεν μπορώ να πατήσω ξυπόλητη και μέχρι 6 χρονών δεν πατούσα ξυπόλητη ούτε στην παραλία. Καθόμουν στην άκρη του κύματος και φώναζα τον μπαμπά μου να με κουβαλήσει μέχρι την ψάθα και μετά σκούπιζα καλά καλά τις πατούσες μου κι έβαζα κάλτσες και παπούτσια. Δηλαδή τελείως ψυχανώμαλο μωρό. Πιστεύω ότι η πατούσα είναι ότι χειρότερο μας έδωσε ο καλός (μπζουτ) Θεούλης. Επίσης νομίζω ότι όπως η μαντήλα είναι υποχρεωτική στις αραβικές χώρες πρέπει να γίνει υποχρεωτικό το παπούτσι παντού. Κανείς ξυπόλητος ποτέ!

Ok αγαπητή notbad ... δε χαλάω χατίρια... και εμένα δε μου αρέσει... αλλά ταίριαζε με το θέμα μου αυτή την εποχή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ προτιμούσα τις πατούσες...

olizyz μπορείς επίσης να αγοράσεις ένα μικρό μέγεθος παντελόνι και να το βάλεις κάπου να φαίνεται... στο τοίχο όπως τις αφίσες... να το κρεμάσεις από το ταβάνι... και να γράψεις σε ένα χαρτάκι σημειωμα... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΩ ....

:lol: :lol: το έχω κάνει... με επιτυχία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ προτιμούσα τις πατούσες...

olizyz μπορείς επίσης να αγοράσεις ένα μικρό μέγεθος παντελόνι και να το βάλεις κάπου να φαίνεται... στο τοίχο όπως τις αφίσες... να το κρεμάσεις από το ταβάνι... και να γράψεις σε ένα χαρτάκι σημειωμα... ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΩ ....

:lol: :lol: το έχω κάνει... με επιτυχία...

και εγώ έτσι ξεκίνησα και έχω μαζέψει μια ντουλάπα ρούχα...

Όταν σπούδαζα και έμενα μόνη μου είχα κάνει κάτι πολύ αποτελεσματικό ... είχα άδεια τα ντουλάπια και εκτός πρίζας το ψυγείο... πολύ αποτελεσματικο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί να γεμίσεις την ντουλάπα...?

ένα για δείγμα είπαμε...

όσο για το ψυγείο εμένα προσωπικά δεν με βοηθά...το πρόβλημα μου παλιά ήταν τα φαστ φουντ και όχι τα φρούτα... :lol::unsure::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ότι θα γινόμουν και υπογραφή μέλους, ε ποτέ...! emiloveyou Μαφιόζάκι μην παραδίδεις όπλα, μην κατεβάζεις λευκές σημαίες.....ποτέ και για κανέναν. emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μαζεύουμε πορτοκάλια..Σε ευχαριστώ για όλα.. emhug

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περι διαιτων-απο προσωπικη πειρα εχω καταληξει οτι τρια ειναι τα μυστικα

1.αδυνατιζουμε για εμας ,αυτο δεν ειναι θεωρητικουρα ,πολλες φορες ξεκιναμε διαιτα για λαθος λογους , ερωτευομαστε , εχουμε να παμε καπου κτλ, οκ αυτα ειναι ισχυρα κινητρα , αφορμες αλλα ΠΡΕΠΕΙ η αιτια να ειναι να αρεσουμε σε εμας και μονο, μια πραξη αγαπης στον εαυτο μας.και αυτο προυποθετει να μην επηρεαζομαστε απο γνωμες τριτων στα ποσα κιλα ειμαστε καλα .προσωπικα θυμαμαι να ειμαι 62 κιλα και ηλιθιωδως να προσπαθω να γινω 55 επειδη επηρεαζομουν απο προτυπα που σαφως δεν εχουν σχεση με τον σωματοτυπο μου ,πραγμα που με εκανε να φαινομαι σαν αρρωστη και τελικα με εξαντλησε .

2.ο πιο αποτελεσματικος τροπος για να αδυνατισει κανεις , ειναι να μην το σκεφτεται ,και αν το καταφερει να μη νιωθει οτι κανει διατα , απλα οτι ορθως απο δω και περα αλλαζει την διατροφη του.κοινως , γεμιστε το κεφαλι με χιλια δυο αλλα , βγειτε βολτες , διαβαστε κτλ και οι ληγουρες παιρνουν δρομο.και οταν ερχονται ,μην προσπαθησετε να τις ξεγελασετε με ο,τι σας αρεσε πριν , αν φατε γλυκα ,θα ξαναφατε μετα απο λιγο γλυκα ,φατε κατι που αποφευγατε πριν , φρουτα , λαχανικα .

3.ΝΕΡΟ!!!!!

(οπως ειπε και ο Παγκαλος ,η ηδονη του να φας μια πιαταρα μακαρονια ειναι μικροτερη απο την ηδονη που αισθανεσαι λιγη ωρα μετα την νικη του να μην την φας )

υγ-καλη δυναμη olizyz :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mα τι ειναι αυτα που λετε??????????????????????????????????????????

Η ηδονη του καλου φαγητου δεν συγκρινεται με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mα τι ειναι αυτα που λετε??????????????????????????????????????????

Η ηδονη του καλου φαγητου δεν συγκρινεται με ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

πέστα... :rolleyes:

:lol::lol::lol:

Τροποποιήθηκε από ania
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέτσα ή πέστα; :rolleyes:

Έναν άντρα να γνωρίσω στην ζωή μου και να μου πει ΄μωρό μου αδυνάτισες! φάε τίποτα μην σε χάσουμε' αλλά μπααααα, όνειρο απατηλό B) Είναι αστείο και γλυκό ταυτόχρονα πως προσεγγίζει κάποιος άντρας το πως έχεις παχύνει και σιγά σιγά δεν σε χωράνε οι πόρτες (αν έχει τακτ και δεν είναι γαιδούρι)...'Μωράκι μου εκείνη την περίοδο που έκανες γιόγκα είχες φοβερό σώμα...και το καλοκαίρι με εκείνο το μαγιώ είχες τέλεια πόδια' που σημαίνει ότι καιρός να ξαναρχίσεις να σκέφτεσαι την γιόγκα και εκείνο το μαγιώ ούτε να διανοηθείς να το φορέσεις :lol:

Πάντως όσο μεγαλώνεις τόσο πιο δύσκολο είναι να αδυνατίσεις...βάζεις κιλά και δεν τα βγάζεις με την ευκολία που έλιωναν από πάνω σου όταν ήσουν 20. Οπότε φάτε όσο είστε μικρές :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι και σ αυτο ! emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

me 2 ...

Ελπίζω να είσαι καλά, δε με πειράζει που δε μου απαντάς και δεν ήθελα τπτ, μόνο να σου πω πως ό,τι σου είχα πει κάποτε ισχύει ... θα είμαι εδώ :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KΑΤΕΒΑΙΝΩ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΑΚΟΥΤΕ????????????????? emiloveyouemrockonemgoal

Τροποποιήθηκε από Sofoula-Sofaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήρθε κι ο Βλαδίμηρος (Πούτιν) στην Ελλάδα, αλλά δεν το έκανε ζήτημα, Sofoula. Μόνο κάποιοι δρόμοι έκλεισαν και μερικά ελικόπτερα ζουζουνίζουν πάνω απ' τα κεφάλια μας.

Semna and Tapeina.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KΑΤΕΒΑΙΝΩ ΕΛΛΑΔΑ!!! ΑΚΟΥΤΕ????????????????? emiloveyouemrockonemgoal

ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!! ΥAHOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

ΠΟΤΕ???????????? ΛΕΓΕ, ΔΕΝ ΞΕΦΕΥΓΕΙΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Semna and Tapeina.

Ιδιο φόρεμα, άλλη κλάση εγώ και ο Βλαδίμηρος! *λαθος οπτική γωνία (!)

Τροποποιήθηκε από Sofoula-Sofaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπίζω να μην παρεξήγησες, Sofoula. Χθες, γενικώς, μπήκα στο gm με μπόλικη αγένεια...

Καλώς να έρθεις και να το ευχαριστηθείς! ! !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχω στεναχωρηθεί πάρα πολύ με κάποιο θέμα που δημιουργήθηκε ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ εδώ μέσα και που αφορούσε ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ WINMX ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ-εκείνο με το φεγγάρι, u know-. (ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΕΝΑ XAZO MISUNDERSTANDING ΗΤΑΝ!)

ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΟΠΟΙΟΣ ΕΝΟΧΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΑ PM ΤΟΥ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΖΑΛΙΖΕΙ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ "ΑΝΤΡΙΚΕΙΟ". ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΕ ΜΕΝΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΟ. ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΩΣΤΟΣΟ, ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΕΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΥΓ: ΘΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΑΠΛΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΩ ΑΝΑΛΟΓΩΣ. ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΡΙΣΤΙΚΑ.

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι τώρα αυτό κατάσταση όποτε μπαίνω στο msn να βγαίνεις εσύ??Και αν καταλάβαινες αυτό που είπες..

Με κρίνεις πολύ επιφανειακά.Ώρες ώρες νιώθω πως είσαι κλεισμένη σε ένα καβούκι-δεν υπάρχει διαδραστικότητα.Πετάς ότι θες απ'έξω αλλά από εμένα μαζεύεις μόνο αυτά που μετά μπορείς να μου χτυπήσεις.Κι αυτό είναι άδικο.Δεν είσαι ο μόνος άνθρωπος σ'αυτόν τον πλανήτη κι ούτε έχεις δικαίωμα να με υποτιμάς έτσι.Κι αν περνάς άσχημα,περνάω κι εγώ-και δεν είναι αυτό δικαιολογία να με πληγώνεις με τέτοιες ατάκες.

Δε μπορούσα να το πιστέψω ότι το διάβαζα.Χτύπημα κάτω απ'τη ζώνη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά αφού βλέπεις ότι ούτε με την αυτόματη διόρθωση δε σε θέλει ... βάλε κάποιον να σου τα διορθώνει ρε παιδί μου emofftopic:antegeia:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.