Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

To Member title πήγα να αλλάξω, αλλά κατά λάθος άλλαξε το nick μου (από μυαλό σκίζω!!!! :splaaaats: ) Διορθώνεται????? :withstupid:

Το νικ διορθωνεται....το μυαλο λιγο δυσκολο emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To Member title πήγα να αλλάξω, αλλά κατά λάθος άλλαξε το nick μου (από μυαλό σκίζω!!!! :splaaaats: ) Διορθώνεται????? :withstupid:

Το νικ διορθωνεται....το μυαλο λιγο δυσκολο emiloveyou

Τέλεια!Βοήθα με να διορθώσω το νικ, όσο για το μυαλό μετά τις διακοπές θα είναι οκ! :anavwfwties::splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mισώ τους πάντες και τα πάντα σήμερα. Kill and destroy διάθεση.

Μισώ. emcensored Μισώ. emcensored Μισώ. emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θέλω να έρθει η Πέμπτη, 1 Μαρτίου 2007!

δεν είμαι καθόλου περίεργη αλλά γιατί?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κ γω ευχομαι ολα να πανε καλα...κ ετσι για να με θυμηθεις στις ευχαριστιες....παραθετω σκηνικο...

λογω της ψυχολαλιασης κοιμηθηκα στις 4 τα ξημερωματα (ολο καμμενες ταινιες βλεπω τελευταια-αλλα πολυ καμμενες σου μιλαω!). Βαζω ξυπνητηρι να σηκωθω νωρις να κανω κανα μπανιο γτ γυριζω αργα καθε μερα σπιτι κ εχω ψιλομπιχλιαστει. Οπως καταλαβαινεις δεν εκανα μπανιο γτ το ματι ηταν κολλημενο με ΟΥΧΟΥ-ΓΙΟΥΧΟΥ κολλα κ το μυαλο πουρες. Στις 11 εσυρα το ταλαιπωρο κορμι μου, πλυθηκα, ντυθηκα ως απλη κουλτουρου-ενζενυ (παντελονι καρο, μπλουζα ιλεκτρικ, σκουφι γκρι, κασκολ βυσσινι, ομπρελα πουα ροζ...ενα χαρμα οπως καταλαβαινεις!). Το σκουφι εκρυβε τουλαχιστον το μαλλι λαδοτυρι κ αναδεικνυε τα υπεροχα ζυγωματικα μου!!! :bloodomen:

Φτανω που λες με το αμαξι...μεσα στη βροχη...τρελη κινηση....Ψαχνω να παρκαρω...και ψαχνω...τελικα το αφηνω παν/μια κ αντε με τα ποδια μεχρι Αριστοτελους κολυμπωντας υπτιο την Ολυμπου και πεταλουδα την Εγνατια. Μπαινω μεσα στο Ολυμπιον...ζηταω λαθος τ ονομα του Κυριου Λου. Με κοιταει ο πορτιερης σε στυλ: "Εδω Γη...!". Ειναι κ ενας αλλος καπως κουλτουρε τυπας, τον παιρνω απο πισω (ναι! να παει στο πονηρο ο νους σου!).

Βρισκω τον Κυριο Λου τελικα--κ ο νεαρος εκει πηγαινε. Με ρωταει αυτος: "Σπουδαστρια ειστε? ΤΙ?? Ειναι τρελοι οι σινεφιλ? Δλδ εγω ειμαι τρελος??"....Τωρα τι να του απαντησεις?...Χαμογελασα οσο πιο ηδυπαθως μπορουσα με ματι μπλαβι και μουσκεμα παντου κι εφυγα!

my best wishes..! emrockon

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό το τηλεφώνημα ήταν το καλύτερο και πιο ουσιαστικό δώρο γεννεθλίων...

Σε ευχαριστώ, που υπάρχεις...και είσαι κομμάτι της ζωής μου..

Πάω να αγοράσω κάρτες :rolleyes:

mi hermana

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξακολουθώ να μισώ. Θα μου περάσει, που θα πάει..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αι σιχτιρ πια! βαριεμαι, θελω να βριστω κ κανεις δεν καταδεχεται... :bloodomen::P

παω για νανι.....μας περιμενει ενα αγγουρι παλι αυριο...αχ....γιατι κατεστρεψα τα νιατα μου στην κωλοσχολη????

φιλακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λατρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρεύω το avatar της ljus! Είναι ότι πιο cute, γλυκό, ζουζουνιάρικο έχω δει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε θέλω να έρθει η Πέμπτη, 1 Μαρτίου 2007!

δεν είμαι καθόλου περίεργη αλλά γιατί?

Γιατί... απογοητεύτηκα 'πάλι για μια ακόμη φορά ξανά'-που λέγαμε στο δημοτικό και οι δάσκαλοι μας φώναζαν 'Πλεονασμός!'. Και το κυριότερο απογοήτευσα... Και ήξερα ότι θα γινόταν κάπως έτσι, όσο και αν το πάλεψα μέχρι τελικής πτώσης και μέχρι πρωίας.

Κατάλαβες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιος/α μιλαει με lilpapaki ενημερωστε οτι δεν μπορω να της απαντησω γιατι

This message can not be sent because the recipient's inbox is full.

This personal message has not been sent

Ευχαριστω

Αααα τις ευχες της Μαριζας τις πηγα στο περσινο τοπικ...μην τις ψαχνετε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν λέω εγώ ότι σε έχει πειράξει η ξενιτιά... ;)

Βασικά πιστεύω ότι με έχετε παρεξηγήσει, βασικά. Πιστεύω ότι είμαι πάρα πολύ καλή και καλοσυνάτη και καλόψυχη και πιστεύω ότι το έχω αποδείξει με τις φατσούλες που βάζω τόσο καιρό και κάνει ένα σοβαρό ποστ να φαίνεται τσίρκουλο αλλά η καλοσύνη που βγάζει η φατσούλα είναι φανερή πιστεύω. Και γενικά μπορώ να ζουζουνίσω (μπζουτ μπζουτ) και να είμαι πολύ γλυκιά αλλά νταξ με εσάς που έχω μπλέξει εδώ μέσα πώς να το κάνω, ΕΕΕΕΕΕΕ?

βρε ολιζύζ να χαρείς ότι αγαπάς, επειδή έχω ένα issue με τις πατούσες, αν μπορείς να βγάλεις αυτές τις απαίσιες ποδοδαχτυλάρες από την οθόνη μας...δηλαδή πλιζ σαν προσωπική χάρη. Να σκεφτείς δεν μπορώ να πατήσω ξυπόλητη και μέχρι 6 χρονών δεν πατούσα ξυπόλητη ούτε στην παραλία. Καθόμουν στην άκρη του κύματος και φώναζα τον μπαμπά μου να με κουβαλήσει μέχρι την ψάθα και μετά σκούπιζα καλά καλά τις πατούσες μου κι έβαζα κάλτσες και παπούτσια. Δηλαδή τελείως ψυχανώμαλο μωρό. Πιστεύω ότι η πατούσα είναι ότι χειρότερο μας έδωσε ο καλός (μπζουτ) Θεούλης. Επίσης νομίζω ότι όπως η μαντήλα είναι υποχρεωτική στις αραβικές χώρες πρέπει να γίνει υποχρεωτικό το παπούτσι παντού. Κανείς ξυπόλητος ποτέ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ίριδα πολύ καλό το site.... άντε καλή αρχή...

Σ'ευχαριστώ πολύ Όλια μου! emroseemcolgateemrockonemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φανταστικη ηταν....την ειδα χθες μπαλκονι...ευτυχως που εχουν πιασει οι ζεστες γιατι με τις πυτζαμες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχε έκλειψηηηηηηηηη?!?!?!?!!?!?? Εμ έτσι εξηγείται που την τελευταία βδομάδα τα έκανα όλα που emcensored να στη ζωή μου!

Το παλιοφέγγαρο φταίει!!! ΟΧΙ ΕΓΩ!! ΤΟ ΠΑΛΙΟΦΕΓΓΑΡΟ ΛΕΜΕ!!

Είναι κυβερνήτης του ζωδίου μου, τί να κάνω δηλαδή, να μείνω ανεπηρρέαστη?!?!?! Ήταν άνω των δυνάμεών μου.. Καλά, μιλάμε για ολοκαύτωμα..και ποιός με σώνει τώρα..!

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είχε έκλειψηηηηηηηηη?!?!?!?!!?!?? Εμ έτσι εξηγείται που την τελευταία βδομάδα τα έκανα όλα που emcensored να στη ζωή μου!

Το παλιοφέγγαρο φταίει!!! ΟΧΙ ΕΓΩ!! ΤΟ ΠΑΛΙΟΦΕΓΓΑΡΟ ΛΕΜΕ!!

Είναι κυβερνήτης του ζωδίου μου, τί να κάνω δηλαδή, να μείνω ανεπηρρέαστη?!?!?! Ήταν άνω των δυνάμεών μου.. Καλά, μιλάμε για ολοκαύτωμα..και ποιός με σώνει τώρα..!

Πές τα!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εγινε βρε μικρακι? Σε επαιρνα τηλ, αλλα δεν το σηκωσες...

τι φοβασαι? χαλαρωσε....κοιτα εμενα...που το μονο που δεν φοβαμαι ειναι τα "περιστερια"...κατα τ αλλα εχω ολες τις φοβιες του κοσμου! αμα απηυδησουμε κ δουμε κι αποδουμε...μην ανησυχεις...θα παμε ΚΟΥΒΑ...εκει ολοι ειναι χαρουμενοι :rolleyes::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.