Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Επιτέλους έχουμε ίντερνετ σπίτι!

Θα αποκτήσω επιτέλους νέο λαπ τοπ..(με έχουν κατακλέψει..)

....Η καρδιά ποτέ δεν μπορεί να κάνει λάθος..

Υπάρχει φως στο τούνελ..

Έκλαιγα και γέλαγα ταυτόχρονα από ανακούφιση..Το πιο όμορφο και λυτρωτικό πράγμα που διάβασα ποτέ μου..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα απο τοσο ομορφες περιγραφες , απροσμενες αφιερωσεις , νυχτοβια μηνυματα αισιοδοξιας,μου ξαναεπιβεβαιωνω οτι τιποτε πιο ελπιδοφορο και ζωογονο απο την καλη διαθεση απεναντι στη ζωη. emthanxemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mafia μου που έχεις εξαφανιστεί?? Οι εφαρμογές φταίνε??? emiloveyou

Αυτές οι ρημάδες φταίνε..αυτές οι τρισκατάρατες, οι δαιμονισμένες!! Τις μισώ! Τις μισώ! Τις μισώώώώώώ!!!! Όπως μισώ και το Αμβούργο αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία!! Πάντως τις μισώ με το ίδιο πάθος!!! Θέλω να τις εξολοθρεύσω αλλά πνίγομαι μέσα στις σελίδες τους!!

Μiss u.. emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην φοβάσαι μαφιοζάκι μου...σου υπόσχομαι εγώ προσωπικά, πως θα σταυρώσουμε όλοι μαζί τα δάχτυλά μας, για να εξαφανιστούν ως δια μαγείας!! Και οι μισητές εφαρμογές, και το μισητό Αμβούργο! ! !

<όλα καλά θα πάνε...it's a promise>

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να υποθέσω ότι μιλάμε για Εφαρμογές Δημοσίου; Συμπονώ... μπορούμε να τις μισούμε όλοι μαζί! :) Τροποποιήθηκε από α^2
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΑΙ ΝΑΙ!! Τις μισούμε ΟΛΟΙ μαζί, ατελείωτα, απύθμενα, ατέρμονα, ασταμάτητα, ααααβάδιστα!! (το τελευταίο άσχετο, φανταστείτε σε τί ταραχή βρίσκομαι!!)

Να ιδρύσουμε σωματείο!!!!!!!!!!!!!!!

Μου είπες "όλα καλά θα πάνε..it's a promise.." Δεν το ξεχνάω..It's a promise..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Nιώθω πολύ παράξενα.. Ανυπεράσπιστη να το πω? Μετέωρη να το πω? Δεν ξέρω.. Νιώθω να βρίσκομαι σε μια διαρκή άμυνα..

Σοφάκι μου που είσαι? Τρέμω..

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμενα παλι μ'αρεσει η συνθεση δημοσιου.Η εξεταση της δεν μ'αρεσει.Ουχαχα :antegeia:emcolgate

Ενδιαφερεται κανεις να ερθει να φτιαξουμε εκμεκ στις 3 το βραδυ;;; emmatrix1embounce:blink:

Τροποποιήθηκε από faraway
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναιιιι!!!! emcrybaby

Παντως αν τυχον περασεις απο το σπιτι μου τις επομενες μερες δεν εχει για σενα εκμεκ. emfoodemdribbleemdevilemkafesemcolgateembaaa (αν κι εκει που θα το παω αυριο δε θα μεινει μαλλον ουτε και για μενα-αλλα αν ειναι να ερθεις θα σου φυλαξω! :rolleyes: )

Τωρα παντως βραζω την κρεμα και μετα emsleep1 !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πώς πήγε το εκμέκ?Πάντως απ ότι είδα σουρεαλίστηκες αρκετά!!! έτοιμη να φύγουμε>?? ( αντώνη ατύχησες, κινδυνεύει να φαγωθεί και το ταψί!!!! :anavwfwties: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην συγχίζεσαι. Καμά πληροφορία, από καμία πηγή.. Το nickname σου σε "πρόδωσε"..! :rolleyes:

EKMEK?!?!?!? ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗΗ!!! :splaaaats: ΠΑΛΙΟΠΑΙΔΑ, ΜΟΥ ΡΑΓΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ!! ΟΡΙΣΤΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΚΜΕΚ!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατι καλε αλλαξες νικ;γιατι τσουκνιδακι;που πηγε το κυκλαμινααααααααααααακι emcryemcrybaby

To Member title πήγα να αλλάξω, αλλά κατά λάθος άλλαξε το nick μου (από μυαλό σκίζω!!!! :splaaaats: ) Διορθώνεται????? :withstupid:

επίσης εσύ μη φας όλο το εκμέκ!!!Κράτα και για μένα!Και θα σου φτιάξω τυραμισού!!!!

Υπομονή μαφία!!! Ε αν είναι να σου ραγίσουμε την καρδιά, θα κάνουμε μια υποχώρηση και θα σκεφτούμε σοβαρά να ορίσουμε νέα ημερομηνία παρασκευής!.. :D

Τροποποιήθηκε από tsouknidaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ούσα συναχωμένη και περιορισμένη εντος του σπιτιού, θέλω να σας προειδοποιήσω :

ο,τι δείτε απόψε στο φορουμ από μέρους μου ειναι αποτέλεσμα κρεββατία(ω)σης και ουδεμία ευθυνη φέρω...χιιχιιχ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σας ντύνουνε ελαφρά εκεί στα ζία-ζίτσα που γυρνάτε και βαράτε τον κοσμάκη, εεεε;

Περαστικούλια στην νοικοκυρά των τόπικς!

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώωωωω!!!

( αρρώστησα που δεν πήγα εδώ και 6 ημερες,βρεεε...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περαστικά κι από μένα... emrose

Θα είχα ευχηθεί νωρίτερα, αν ήξερα... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

sos!!!!! NM25 ξέρεις πότε θα βγει το shrek 3??? Παλιμπαιδίζω αλλά τι να κάνουμε... :rolleyes:

ok άκυρο!!!18 Μάη!!!!!

Τροποποιήθηκε από tsouknidaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.