Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

1. My best wishes to everyone who had their nameday these days (sorry to inform you that mom calls me on my cell -although I'm staying in a super house with tel- so I have no card to text you guys) ;)

2. London sucks big time and now it's more crowded that ever. I almost hope to take the bird :P so that I return to Greece and have some real food FINALLY!!! I'm starving to death... I think that only my shadow will return!!

3. Dr Lecter, sorry for not getting in touch, but I was in bed with a fever the whole weekend. I'll let you know how it went today however..

4. Went to a super concert with a super russian tenor :wub: who signed me the best autograph ever!! Thanx a million Sushi babe!!!

5. Love you tons and will return in 2 days (can't wait, no matter how many carols I'll sing during xmas and new year's Eve) emcolgate

6. Tonight the Choir and Orchestra have a concert in the National opera at 8.30. Admission free, go and tell me plz how it went!!

emkiss emkiss emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα ρε που ειναι χαλια το φαγητο στην Αγγλια!!!!Εγω γιατι οποτε παω τρωω γαματα; :huh: Αντιθετως...οποτε παω τρωω σα το μοσχαρι!

C u next week dear....!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε κακοπερναει κα8ολου σας πληροφορω!!!!

Τζου ξαναγραφτηκα γιατι ειχα ξεχασει το password μου, μονο και μονο για να απαντησω στο απιστευτα μιζερο ποστ σου.... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σεις, ποιος είπε ότι κακοπερνάω? Θεϊκά είναι, αλλά δεν το αντέχω αυτό το μουχλιασμένο κρύο... Ρε Γουιν, εγώ δεν τρώω πλαστικούρα... πώς να φάω της προκοπής στη χαρά του τζανκ φουντ? Μέχρι και τα μαγειρευτά τους είναι άθλια λόγω άνοστων υλικών..

Και λες και το κανουν επίτηδες, στα 100μ απ'το σπίτι έχουμε Σταρμπακς, KFC, και ένα σωρό άλλες αηδίες... ευτυχώς που η Βίκυ μαγειρεύει απίστευτα!!

Γουιν, πότε έρχεσαι? Η Σούσι ξέρω. Θα μου κάνετε καμιά φορά την τιμή να ρθετε σε καμια συναυλία?? άντεεεεεεεεεε!!!! :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ψιτ γιαννιώτες, ελάτε να κάψουμε όλοι μαζί βιοχημεία βιολογίαααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω δε ειπα οτι κακοπερναει ειπα:

Ελα ρε που ειναι χαλια το φαγητο στην Αγγλια!!!!Εγω γιατι οποτε παω τρωω γαματα; Αντιθετως...οποτε παω τρωω σα το μοσχαρι!

Και παλι δε συμφωνω οτι ειναι χαλια το φαγητο....ινδικα,ταυλανδεζικα,αφγαν,αραβικα,τουρκικα ....μπισκοτα,τσαγακια,ο μπακαλιαρος (νταξ αυτος πια ειναι δυσκολα να τον βρεις ΚΑΛΟ μεσα στο Λονδινο).

Κρυο;Μουχαχαχα κ μετα θες να μου'ρθεις!Ρε συ ....μονο φετος εχουμε τετοια ζεστη εδω περα....δλδ 1-7 βαθμους καθμερινα!Περσι τετοια εποχη ειχε ηδη χιονισει 2 φορες!Ασε που εβρεχε επι 1 βδομαδα!

Σε 8 μερες ερχομαι καλη μου....συναυλια;Στο κεντρο της Αθηνας;Με το χαμο;Εγω δεν εχω κανει ακομα τα ψωνια γιατι γινεται χαμος....θα ξενιτευτω για να ερθω στο κεντρο;;;;

Αντε φιλια σου ρε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τα κινέζικα κλπ άνοστα είναι. Κάτσε να δεις που δε θα το γλιτώσω το Λονδίνο τελικά.. καλά πήγε σήμερα, και είναι το μόνο κολλέγιο που είναι στην όχθη του Τάμεση. Δηλ και ΓΑΜΩ τις υγρασίες!!! Αστεροσκοπείο δεν πήγα γιατί ήμουν τόσο φορτωμενη που ήθελα απλά να γυρίσω σπίτι. Το 8ωρο το χτύπησα κανονικά σήμερα, πονάει το σύστημα ολόκληρο, και πέφτω για νάνι γιατί στο τρένο παραλίγο να με πάρει ο ύπνος και να συνεχίσω ως το τέρμα της γραμμής (εκτός πολιτισμού)...

Άντε καλό μου ταξίδι και θα τα πούμε Αθήνα!!! μουτς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να μην χαλαμε την κριτικη μας με προσωπικα emofftopic , emhug .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emhug back at ya :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τα κινέζικα κλπ άνοστα είναι. Κάτσε να δεις που δε θα το γλιτώσω το Λονδίνο τελικά.. καλά πήγε σήμερα, και είναι το μόνο κολλέγιο που είναι στην όχθη του Τάμεση. Δηλ και ΓΑΜΩ τις υγρασίες!!! Αστεροσκοπείο δεν πήγα γιατί ήμουν τόσο φορτωμενη που ήθελα απλά να γυρίσω σπίτι. Το 8ωρο το χτύπησα κανονικά σήμερα, πονάει το σύστημα ολόκληρο, και πέφτω για νάνι γιατί στο τρένο παραλίγο να με πάρει ο ύπνος και να συνεχίσω ως το τέρμα της γραμμής (εκτός πολιτισμού)...

Άντε καλό μου ταξίδι και θα τα πούμε Αθήνα!!! μουτς!!

Hard Rock Cafe θα φας το πιο νόστιμο burger που έχεις δοκιμάσει... γενικά είναι καλή λύση :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικα εχω να πω οτι γνωστη μου με τον πατερα της πριν μερικα χρονια στο Λονδινο.....μαζι με το μπιφτεκι βρηκαν και μια κατσαριδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup και που είναι το κακό.. ίσα ίσα έχει και μεγάλη θρεπτική αξία :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τα κινέζικα κλπ άνοστα είναι. Κάτσε να δεις που δε θα το γλιτώσω το Λονδίνο τελικά..

ψυχραιμία. Για τις δυσκολες στιγμές "Αλεξανδρος" Bayswater στη γωνία moscow road, διαγωνια απο την εκκλησία. Φραπογαλο διπλα στο βυζαντιο.

Εναλλακτική τα TAS (τουρκικο, καλο φαγητο, μετριες μεριδες, σχετικα φτηνο, παντου στο λονδίνο).

γκουντ λακ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ψυχραιμία. Για τις δυσκολες στιγμές "Αλεξανδρος" Bayswater στη γωνία moscow road, διαγωνια απο την εκκλησία. Φραπογαλο διπλα στο βυζαντιο.

Εναλλακτική τα TAS (τουρκικο, καλο φαγητο, μετριες μεριδες, σχετικα φτηνο, παντου στο λονδίνο).

γκουντ λακ.

Σκωτία και πάλι Σκωτία τελικά ... Perth και καλό ινδικό pappous μου. Όσο για κατσαρίδες για contorno εννοείται ότι ΜΟΝΟ στο London Town γίνονται τέτοια πράγματα :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σας πω...αν ειναι να αρχισουμε για φαγαδικα στο Λονδινο και γενικα Αγγλια....περικαλω να ανοιξετε αντιστοιχο τοπικ στο Οι χωροι διασκεδαης των γιατρων.Δεν παει χαμενο κ ειναι αρκετα παιδια εξω ή πανε βολτα

Φχαστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκωτία και πάλι Σκωτία τελικά ... Perth και καλό ινδικό pappous μου. Όσο για κατσαρίδες για contorno εννοείται ότι ΜΟΝΟ στο London Town γίνονται τέτοια πράγματα :anavwfwties:

εχεις πολύ δίκιο για σκωτία clemence. Συμφωνώ. Παντως και λονδινισταν βρισκεις τα πάντα. Ορεξη, χρόνο και λεφτα (χμ...) να εχεις!

Ισως θα ήταν καλη ιδεα όπως λεει η γουιν να ανοιχτει σχετικό τοπικ! Οποιαδηποτε συνεισφορα επι του συγκεκριμένου θέματος θα είναι ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις πολύ δίκιο για σκωτία clemence. Συμφωνώ. Παντως και λονδινισταν βρισκεις τα πάντα. Ορεξη, χρόνο και λεφτα (χμ...) να εχεις!

Ισως θα ήταν καλη ιδεα όπως λεει η γουιν να ανοιχτει σχετικό τοπικ! Οποιαδηποτε συνεισφορα επι του συγκεκριμένου θέματος θα είναι ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Dearest, δεν είναι όλα θέμα χρήματος. Αν κάποιος γνωρίζει μια πόλη, ξέρει πού θα φάει καλά. Μα δεν αρκεί να έχεις χρήμα για να τα μάθεις αυτά.

Win, είχα ανοίξει κάποτε ένα topic για αγαπημένα σημεία (και γευστικά hotspots) από αγαπημένες γωνιές του πλανήτη. Δε μπορώ να πω πως έσπευσαν πολλοί να μας ξεναγήσουν. Αν θέλεις μπορείς να μεταφέρεις ό,τι περισσεύει προς τα κει (?) Φιλάκια και καλές γιορτές )))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΟΣ!!!

ΕΛΕΟΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν τώρα το 'μαθα, βαριέμαι να ψάξω το σχετικό τόπικ γι' αυτό το γράφω εδώ:

Κάντε αναζήτηση στο google για «γουρούνια»! Ναι, σωστά μαντέψατε.... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν τώρα το 'μαθα, βαριέμαι να ψάξω το σχετικό τόπικ γι' αυτό το γράφω εδώ:

Κάντε αναζήτηση στο google για «γουρούνια»! Ναι, σωστά μαντέψατε.... :P

Έψαξα και βγήκαν τα εξής: 1. Ελληνική Αστυνομία, 2. Άνδρες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ισως θα ήταν καλη ιδεα όπως λεει η γουιν να ανοιχτει σχετικό τοπικ! Οποιαδηποτε συνεισφορα επι του συγκεκριμένου θέματος θα είναι ευπρόσδεκτη :rolleyes:

Λοιπον....το τοπικ το ανοιξα....περιμενω τρελα ποσταρισματα.....τι στο καλο τοσοι κ τοσοι εχουν παει,θα πανε...μπλα μπλα

Win, είχα ανοίξει κάποτε ένα topic για αγαπημένα σημεία (και γευστικά hotspots) από αγαπημένες γωνιές του πλανήτη. Δε μπορώ να πω πως έσπευσαν πολλοί να μας ξεναγήσουν. Αν θέλεις μπορείς να μεταφέρεις ό,τι περισσεύει προς τα κει (?) Φιλάκια και καλές γιορτές )))

Δε θα τα μεταφεω τα ποστ απο εδω γιατι θα γινει ενα μπαχαλο.....καλοδεχουμενες οι πληροφοριες.Το τοπικ ειναι πιο συγκεκριμενο...για Μ.Βρετανια....οπως υπαρχει αντιστοιχο για την Ιταλια αφου κ απο εδω ειμαστε μαζεμενοι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.