Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Το αραξοβόλι μου ήσουνα

ΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΧΟΝΤΡΟ :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το αραξοβόλι μου ήσουνα και που θα στηριχτώ εγώ τώρα Άγκοοοοοοοοοοο μουουουουου?!!?!???!

...ΙΤΣ ΜΑΡΗ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί οι άνθρωποι έχουν πολλά να πουν μεταξύ των

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν σε έπλασε ο Θεός

πρέπει να είχε προφανώς έμπνευση emrockon

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Επίσης,σήμερα αποφάσισα τι θέλω να γίνω όταν μεγαλώσω!!Agomahodas!! emgoal

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω,αλλά απέκτησα ένα στόχo επιτέλους!

Αν δε μπορέσω,εναλλακτικά Alban!! emgoalemgoal

Τροποποιήθηκε από Heavenly Demonic
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

<_< Χμ;

Χαίρομαι πολύ έχεις βάλει στόχους, εις ανώτερα πάντα..

Αγαπητέ Χέβ, μιας σε κατέχει μιας αίσθηση αξιοποίησης των στόχων σου αυτό τον καιρό θα σου δώσω μερικές φιλικές :blink: συμβουλές και κάποια βήματα που πρέπει να ακολουθήσεις :blink:

Βήμα 1ο: Κάνε τη αρχή αι απάλλαξε τα παιδιά του φόρουμ από τη γκρίνια μου πείθοντας τη συνάδελφο σου να βγει μαζί μας emhelp

Βήμα 2ο: μα κάφρεψε επιτέλους... Οι ευγένειες χρειάζονται μόνο οταν θες να πείσεις για το καλό του χαρακτήρα σου

Βήμα 3ο: Εδώ πρέπει να αναλάβει ο Αγκομαχό να συμπληρώσει... κ εγώ θα επανέλθω δριμύτερος

emhelp:splats::splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βήμα 2ο: μα κάφρεψε επιτέλους... Οι ευγένειες χρειάζονται μόνο οταν θες να πείσεις για το καλό του χαρακτήρα σου

:blink::blink:emhelp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιχαίνομαι να ακούω αυτό το ρήμα. Φτάνει πια μ'αυτό το κάφρος. Τί θα πεί να γίνεις κάφρος? Να εξαχρειωθείς? Επειδή οι περισσότεροι είναι μαλάκες θα γίνεις κι εσύ? Γι αυτό παμε κατά διαόλου και οι ανθρώπινες σχέσεις είναι ανύπαρκτες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ξέρω, δεν είναι τέτοιος τύπος!!

Πάω να μαζέψω παπαρούνες..!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιχαίνομαι να ακούω αυτό το ρήμα. Φτάνει πια μ'αυτό το κάφρος. Τί θα πεί να γίνεις κάφρος? Να εξαχρειωθείς? Επειδή οι περισσότεροι είναι μαλάκες θα γίνεις κι εσύ? Γι αυτό παμε κατά διαόλου και οι ανθρώπινες σχέσεις είναι ανύπαρκτες

Οχι οχι οχι

Κάφρος είσαι εκει που χρειάζεται.. ποτέ στην κοπέλα σου..

Η γυναίκα θέλει αγάπη στοργή κατανόηση και τότε σου δείχνει όσο σεβασμό θες και εσυ να νοιώσεις σαν άντρας..

Η καφρίλα είναι χρήσιμη στη ζωή σου για να μη σε πατάει κανείς και να μη προσπαθήσει να σε γ@@μησει κανείς

και τα δύο αμα τα χειρίζεσαι σωστά εχεις μια τέλεια ισσοροπεία

Το ξέρω, δεν είναι τέτοιος τύπος!!

Πάω να μαζέψω παπαρούνες..!! emrose

Αχ!! να έρθω και εγω μαζί σου; emrose emrose emrose.. Θα μαζέψω όσες πιο πολλές μπορώ. Ε;!; emrose

Τροποποιήθηκε από Alban
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η καφρίλα είναι χρήσιμη στη ζωή σου για να μη σε πατάει κανείς και να μη προσπαθήσει να σε γ@@μησει κανείς

Γι αυτό μου έδωσες τη συμβουλή 2?Θα την ακολουθήσω! emrockonemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οχι οχι οχι

Κάφρος είσαι εκει που χρειάζεται.. ποτέ στην κοπέλα σου..

Η γυναίκα θέλει αγάπη στοργή κατανόηση και τότε σου δείχνει όσο σεβασμό θες και εσυ να νοιώσεις σαν άντρας..

Η καφρίλα είναι χρήσιμη στη ζωή σου για να μη σε πατάει κανείς και να μη προσπαθήσει να σε γ@@μησει κανείς

και τα δύο αμα τα χειρίζεσαι σωστά εχεις μια τέλεια ισσοροπεία

Αχ!! να έρθω και μαζί σου; emrose emrose emrose.. Θα μαζέψω όσες πιο πολλές μπορώ. Ε;!; emrose

Aφορμή να ξεπορτίσεις θές!! Αποκλείεται!! Το μάζεμα των ενλογω λουλουδιών είναι καθαρά προσωπική υπόθεση..σε οδηγούν στον δράστη!

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aφορμή να ξεπορτίσεις θές!! Αποκλείεται!! Το μάζεμα των ενλογω λουλουδιών είναι καθαρά προσωπική υπόθεση..σε οδηγούν στον δράστη!

Αφορμή να κάτσω σπίτι ψάχνω :blink::blink:

Αλλωστε γνωρίζω εκ των προτέρων :blink: οτι θα με απορρίψεις για πολλοστή φορά <_<:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατροί μου, να κάνω μια ερώτηση?

Σοβαρά τώρα, υπάρχει περίπτωση η κατανάλωση σοκολάτας και γλυκών να προξενεί ημικρανίες ή τελοσπάντων να συνδέεται με κάποιο τρόπο με ημικρανίες?!? Λέω εγώ τώρα..

Τροποποιήθηκε από mafia
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατροί μου, να κάνω μια ερώτηση?

Σοβαρά τώρα, υπάρχει περίπτωση η κατανάλωση σοκολάτας και γλυκών να προξενεί ημικρανίες ή τελοσπάντων να συνδέεται με κάποιο τρόπο με ημικρανίες?!? Λέω εγώ τώρα..

Aaaa αυτός είναι τομέας του Αγκο…για πες μας Άγκο….

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aaaa αυτός είναι τομέας του Αγκο…για πες μας Άγκο….

Είναι και δικός μου τομέας..

Εσυ να κάτσεις στα αυγά σου.. emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, τελικά απάντηση δε μου δώσατε όμως.. Μαλώνετε για την αποκλειστικότητα αλλά επί της ουσίας, τίποτις!!Γιατροί σου λέει μετά! :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατροί μου, να κάνω μια ερώτηση?

Σοβαρά τώρα, υπάρχει περίπτωση η κατανάλωση σοκολάτας και γλυκών να προξενεί ημικρανίες ή τελοσπάντων να συνδέεται με κάποιο τρόπο με ημικρανίες?!? Λέω εγώ τώρα..

σοκολάτα, τυριά και καπνιστά, αλκοόλ και σπάνια κατά το σεξ

αντίθετα ο καφές (με μέτρο βέβαια 1-2/ημέρα) φαίνεται να βοηθά

άλλωστε υπάρχει και σε σκεύασμα μαζί με παρακεταμόλη

έχεις ημικρανία ψυχούλα μου???

έλα στον καλό τον αγκομαχούλη... emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, έχω ημικρανία! Αλλά νομίζω ότι οποιοσδήποτε έτρωγε 3 σοκολάτες (μεγάλες) :blink: και 24 μπισκότα OREO με επικάλυψη λευκής σοκολάτας ΤΗ ΜΕΡΑ, :blink: κι αυτός ημικρανίες θα είχε!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, έχω ημικρανία! Αλλά νομίζω ότι οποιοσδήποτε έτρωγε 3 σοκολάτες (μεγάλες) :blink: και 24 μπισκότα OREO με επικάλυψη λευκής σοκολάτας ΤΗ ΜΕΡΑ, :blink: κι αυτός ημικρανίες θα είχε!!!!!!!!

... 3 σοκολάτες και 24 μπισκότα σοκολάτα??? :blink:emeleos:wacko:

εσύ καλή μου δεν έχεις ημικρανία...

...έλλειψη έχεις emkissemrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μμμμμμμμμμμμ... το βγαλε το πόρισμα ο γιατρός!!!!!!! Θεραπεία υπάρχει γιατρέ μου?!?!?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.