Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

emarup

Πάνο εσείς τουλάχιστον πήρατε θέμα εργασίας στην αγγλική ορολογία, ενώ άλλες ομάδες..... emno

Τεσπα.... θα συγκρατήσω αξιοπρεπώς τα δάκρυά μου.... ( :P )

Καλημέρα είπα; :blink Καλημέρααααα!!!!!!!!!! emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό χειμώνα και καλό διάβασμα σε όλους :) Μαρίζα σου έφτασαν οι ευχές? Τις έστειλα με σίγουρο ... περιστέρι :rolleyes: αλλά άργησα :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστώ για τα εσώρουχα- το ένα το φοράω ήδη. Θα στο ΔΕΙΞΩ αύριο :P:splats:

Τροποποιήθηκε από NM25
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup + emarupemarup

emkissemkissemkiss;)

http://www.sophie.youaremighty.com/

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νομίζω πως καλό είναι να δεχόμαστε τη γνώμη των άλλων εφόσον μετέχουμε σε ένα φόρουμ. Δε μας πίεσε κανείς ούτε να μπούμε, ούτε να παραμείνουμε. Όσο αγενείς και αν μας φαίνονται κάποιες συμπεριφορές δεν αξίζει να χαλιόμαστε. Τελευταία όμως παρατηρώ ένα άλλο πρόβλημα που αγγίζει πολύ κόσμο: να μπλέκονται τα όρια του ''εδώ'' με του ''έξω'' ή αλλιώς των όσων λέγονται στο δίκτυο με την αληθινή ζωή έξω από αυτό. Δεν είμαι ειδικός αλλά θα έλεγα ότι μάλλον για καινούρια παθολογία πρόκειται. Ίσως είναι απλά η αφορμή για να βγουν στην επιφάνεια λανθάνουσες σε πολλούς παθολογίες. Σε μερικούς δίνονται ευκαιρίες να δείξουν το σκοτεινό τους πρόσωπο που δε θέλουν ή δε μπορούν να αφήσουν να φανεί ''έξω''. Θα έλεγα ότι το μέσον (το δίκτυο) προσφέρει και ευκαιρίες για επανόρθωση. Αρκεί να υπάρχει η θέληση και η δυνατότητα να κοιτάξουμε προσεκτικά ΠΟΥ και ΠΟΤΕ κάναμε το βραχυκύκλωμα.

Χαίρομαι που μου δώθηκε μια εξήγηση από κάποιον, όχι για άλλο λόγο παρά για την εκτίμηση που είχα και έχω για το άτομο αυτό. Είναι για μένα βασικό σημάδι ωριμότητας να μπορεί κανείς να αιτιολογεί τη συμπεριφορά του και να δίνει την ευκαιρία στους άλλους να καταλάβουν τη σκέψη του. Όλοι μπορεί να χάσουμε τη ψυχραιμία μας κάποια στιγμή, αλλά λίγοι έχουν τη διάθεση να το αναγνωρίσουν αυτό. Να ξέρεις ότι κάποια πράγματα τα παρεξήγησες πάντως. Ίσως στο μέλλον να έχουμε την ευκαιρία να τα ξαναπούμε. Και πάλι σου εύχομαι καλή επιτυχία σε όλα. Και συγγνώμη για όσα σε ενόχλησαν τόσο - αν το έλεγες θα μπορούσα να σου τα εξηγήσω και εγώ. Και αν σου απαντώ δημόσια είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνεις το γιατί. Αυτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου την έχει σπάσει τρελά το σκηνικό... να προσέχεις

_-_-_-_-_

Τι μου κάνετε... καιρό έχουμε να τα πούμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαράκι μου ευχαριστώ πολύ γι' αυτό που έστειλες... emrose

Να σου πω την αλήθεια, όμως , αν όντως κάτσω και το σκεφτώ σοβαρά, μάλλον θα δυσκολέψει το ζήτημα και δε θα βελτιωθεί... Προς το παρόν τουλάχιστον...

Μπες και μσν να σου πω.... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Hello!

good winter

Ασε μας ρε spiderman ακόμη δε γυρίσαμε και μας τη σπάς :splats:

Να'μαι κι εγω παλι πισω.

Βρέ καλώς την emiloveyou:rolleyes:

Εχει δεί κανείς τη κουμπάρα μου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μηνυματάκι προς τους εξεταστές μου: έτσι και δεν με περάσετε, θα γίνει της που emcensored ας..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.