Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

H αντίδρασή μου οφείλεται στην αηδία απο τη φέτα...

Όσο για το prosciutto e melone έχω φάει και επίσης έχω να πώ οτι ήταν αηδία...μετά το γεύμα έβρισα και τον αδερφό μου που είχε λυσάξει ντε και καλά να δοκιμάσω....φφφφφφ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις καλύτερες ευχές μου σε έναν φίλο που μόλις περνάει την πρώτη του ώρα σαν ΠΟΛΙΤΗΣ μετά από το στρατιωτικό του ... καλές διακοπές και σου εύχομαι σε λίγο καιρό να θυμάσαι μόνο τις ωραίες και αστείες φάσεις αυτής της εμπειρίας ... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλές διακοπές σε όσους έφυγαν ή φεύγουν.... emcolgateB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι μανια και αυτη να τρωμε τα φρουτα με τυρια!Απαππα καρπουζακι σκετο οπως λεει η Μαριζα.Νταξ δε ειναι ασχημο το πεπονι με το προσουτο...αλλα σκετο ειναι ακομα καλυτερο.Δε σας λεω για τα σταφυλια που τα τρωνε με τη γραβιερα......

Εγω προτιμω τα φρουτα σκετα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ που πεθύμησα τα γλυκά με ricotta τι να λέω? Εδώ ούτε καν συνταγές δεν έχουμε, καλά που έχω μερικά ιταλικά βιβλία μαγειρικής :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σου πω πως σ'αγαπώ? Να σου πω πως σε θέλω? Πως σε νοιάζομαι? Πως είσαι ο,τι πιο σημαντικό ήρθε στη ζωή μου? Πως φοβάμαι οτι με τούτα και μ'εκείνα οτι θα μου κουραστείς και θα μου :splaaaats: ?

Γιαυτό σου στέλνω ένα ΝΕΤ μηνυματάκι από εδώ για να το δεις, να γλυκαθείς και να κάτσεις στ'αβγά σου -και κυρίως στην αγκαλιά μου- γιατί αλλίως μαύρο φίδι που σε έφαγε! Χειρότερο από Anaconda θα είναι, να το ξέρεις! Χα! emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ που πεθύμησα τα γλυκά με ricotta τι να λέω? Εδώ ούτε καν συνταγές δεν έχουμε, καλά που έχω μερικά ιταλικά βιβλία μαγειρικής :wub:

Cassata Siciliana!!ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! :P Καλα,συνταγες βρισκεις....Ricotta που εστω και να πλησιαζει τη Σικελικη δεν νομιζω οτι βρισκεις πουθενα στην Ελλαδα...η κανω λαθος??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Δηλώνω ότι τα δύο τελευταία μηνύματα μου έφτιαξαν τη διάθεση :) Δε μπαίνετε και στο ''Περί ανέμων'' να μας συστηθήτε ως νέα μέλη να μάθουμε περισσότερα ;)

Πάει και για σας από κάτω αυτό συνάδελφε )))

Τροποποιήθηκε από Clemence
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Cassata Siciliana!!ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!! :P Καλα,συνταγες βρισκεις....Ricotta που εστω και να πλησιαζει τη Σικελικη δεν νομιζω οτι βρισκεις πουθενα στην Ελλαδα...η κανω λαθος??

CANNOLI SICILIANI!!!! Τελεια σας λεω.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεφτομαι να αλλαξω λιγο την υπογραφη μου :D ...να βαλω αλλο ξεκωλο δηλαδη :lol: !

Ποιο ειναι το πιο hot ξεκωλο αυτην την περιοδο emot178ev6.gif?

Eχω βρει κατι φωτος της Μπεζεντακου μουρλια παντωςemot15rt7.gif!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να σου στείλω φώτο μου?? :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχαχαχαχχαχαχαχχα...παιδιά τώρα το μάθατε εσείς?

Έχει γυρίσει απο την κυριακή!!! :P

Θα την ξαναστείλω όμως πίσω σε 3 μερούλες... :splats:

ΥΓ. Sov είσαι ένας μικρός Τατιάνος... :P

Τροποποιήθηκε από Mariza
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όποιος έχει .... κότσια υπογράφει όσα λέει, υπογράφει τα μυνήματα που στέλνει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλο καλοκαιρι σε ολους σας!!!

Καλα μπαχαλεματα....οταν γυρισω ελπιζω να το βρω ολοκληρο το φορουμ :anavwfwties:

Αν γινεται να μη βριζεστε.....φχαστω!

Μερικους θα σας ακουσω απο κοντα .....αντε απο αυριο να δροσιστω λιγακι γιατι δε την παλευω εδω περα emitaly .

Ας ελπισουμε οτι αυριο δε θα ξεχασω το κινητο οπως τα καταφερα το Πασχα :rolleyes: Αν δειτε οτι δε δινω σημεια ζωης.... i did it again :splats: γι'αυτο emphone me.

Καποιος να πει στο κουναβι οτι ερχομαι emdevil2

emgreece

embyeembye embye

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρηκα πολύ για το ριγιούνιον φιλαράκια... είχα σχεδόν ξεχάσει πως είναι όταν είμαστε οι 5 μας...

(D) Here's to you, A., M., A. and N. Let many, many years go by with us watching each other prosper and have fun and laugh and love and live life to its full, uncompromised and irreplaceable extent.

Τροποποιήθηκε από NM25
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα!!!!!

Τροποποιήθηκε από ΙΡΙΔΑ
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλο καλοκαιρι σε ολους σας!!!

emgreece

embyeembyeembye

καλως την μας! :) καλο ταξιδι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν άμα δε βαριέσαι δοκίμασε και τον Opera. Είναι η τελευταία έκδοση (εξεδόθη προ εβδομάδος). emwin

που σαι ρε μιχαλάκη-όπως βλέπεις τη συμβουλή σου τη θυμήθηκα.Καλό είναι,αλλά το firefox είναι still το πιο γρήγορο.. ;) Καλές διακοπές και καλά να περνάς άμα ρίχνεις καμμιά ματιά

Χάρηκα πολύ για το ριγιούνιον φιλαράκια... είχα σχεδόν ξεχάσει πως είναι όταν είμαστε οι 5 μας...

(D) Here's to you, A., M., A. and N. Let many, many years go by with us watching each other prosper and have fun and laugh and love and live life to its full, uncompromised and irreplaceable extent.

Είθε και να γίνει-το μόνο που θα μπορούσα να πω είναι ένα απλό κόπυ πέιστ από όσα είπε ο προλαλήσαντας. emroseemkissemdrunk

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ψιλονεκρα στο φορουμ :mellow: ...

και στο ΜΣΝ :mellow: ...

διακοπες γαρ...

μαλλον θα το συντομευσω και γω...

λεω να παω στο... μοναστηρι :lol: μια ωρα αρχυτερα!!!

Α,ρε κολλητε στην εξορια του Αδαμ βρηκες να κανεις αγροτικο emcolgate ...

Πως θα περασουμε την ωρα εκει τωρα :P ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιάμ καλές διακοπές και από μένα embye

Win, κανόνισε!!! Εγώ εδώ θα είμαι δυστυχώς.. κλαψ κλουψ...μέχρι να την κάνω για Λονδίνο-Μόναχο-Ρώμη κλπ....

emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.