Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Back!!! Η Σαλόνικα υπέροχη, ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Σόφι και την παρέα της για την ξενάγηση και τη θερμή φιλοξενία. Αναμείνατε για το μονόωρo βιντεοσκοπημένο υλικό σε καταλλήλως μονταρισμένη έκδοση, με πλάνα από την αγωνιστική Ιατρική του ΑΠΘ, κομμένες/ extended σκηνές και πολλά έξτρα!! :D :D :P

Όλοι μαζί:

ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΣΘΕΝΕΙΙΙΙΣ

ΚΑΙ ΕΜΕΕΙΙΙΣ

ΚΑΙ ΕΜΕΙΙΙΙΙΣ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χακεράκο καλή επιτυχία για αύριο! Κάντους απλά να φάνε τη σκόνη σου! emgoalB)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν τα κλιειδιά τα αφήνω στην κυρία δίπλα. Thanks και πάλι, κανονικά θα έπρεπε να σου πληρώνω ενοίκιο, κατάληψη έχω κάνει στο σπιτάκι σου. I owe you emblush ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γκουχ-ακολουθεί άσχετη παρατήρηση: Προφανώς δεν πήραν χαμπάρι πως ο καιρός άλλαξε, και φυσικά το κρύο που κάνει μέσα στον εργασιακό μας χώρο, είναι άνευ προηγουμένου. Ήπια νερό και με έκπληξη διαπίστωσα πως το ποτήρι μου θολώνει από την αναπνοή μου! Nice.... :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Back!!! Η Σαλόνικα υπέροχη, ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Σόφι και την παρέα της για την ξενάγηση και τη θερμή φιλοξενία. Αναμείνατε για το μονόωρo βιντεοσκοπημένο υλικό σε καταλλήλως μονταρισμένη έκδοση, με πλάνα από την αγωνιστική Ιατρική του ΑΠΘ, κομμένες/ extended σκηνές και πολλά έξτρα!! :D :D :P

Όλοι μαζί:

ΚΑΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΣΘΕΝΕΙΙΙΙΣ

ΚΑΙ ΕΜΕΕΙΙΙΣ

ΚΑΙ ΕΜΕΙΙΙΙΙΣ!

Περιμενουμε περιμενουμε.....τα παιδια τα τραβηξες? Νομιζω οχι...κριμας....α! να βαλεις τα τετραγωανακια που λεγαμε :D

καλα να ειστε emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright ίριδα:τι αναμονή κι αυτή σήμερα... ;)

emarright milktray:όχι μπάνια στην κρύα θάλασσα της Ρόδου έχω πει!

emarright .... :είμαι πολύ εγωιστής για να κάνω κάτι τέτοιο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emrose καθυστερημένη όπως πάντα. :P

Ήταν τέλεια-αξέχαστα-υπέροχα emiloveyouemiloveyou

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

H σύνδεση τα έχει παίξει, το είδα όμως..Έπρεπε να με πάρεις τηλφ..Μου λείψατε αυτές τις μέρες..Για το δώρο θα σας ευχαριστήσω από κοντά..Οι υπέρχοι άνθρωποι, είναι απλά υπέροχοι, πόσο μάλλον αν εχετε τα ίδια μυαλά(βεβαίως, βεβαίως) emroseemroseemrose:)

Τροποποιήθηκε από Cartoonin
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emthankyou

Έχω τα σπηλαιικά και τα κωσταλεξικά μου εσχάτως.Σε πρώτη φάση πρέπει να πλησιάσω το τηλέφωνο,σε δεύτερη να στείλω κανένα μήνυμα ή με περίσσιο θάρρος να τηλεφωνήσω και σε τρίτη να βγούμε επιτέλους.

δεν είναι ιδιότυπα σκληρός αυτός ο εσωτερικός πόλεμος 'θέλω,δε θέλω να δω άνθρωπο' και να μη περνάς ούτε απ'τον καθρέφτη μπροστά.Κάτι άλλο με περιμένει εκεί από αυτό που στο μυαλό μου έχω.

ευτυχώς ο διαχωρισμός επέτυχε,μοιραστήκαμε τις έλικες,νομίζω πως με έριξαν στο ζύγι..για ακόμη μια φορά.

Θα'λεγα κι άλλα αλλά μη το ξεφτιλίσω,διαβάζουν και φυσιολογικοί άνθρωποι.

άτιμη εργασία σε έχω έννοια,αλλά θα σε φτάσω μέχρι τέλους πριν κοιμηθώ-κόφι πάουερ.

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήρθα κι εγώ για πολύ λίγο, έτσι για να με φοβούνται οι γνωστοί emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το Σάββατο λοιπόν... περισσότερες λεπτομέρειες προσεχώς ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει αδικία σε αυτόν τον κόσμο......Να το θυμάσαι αυτό... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε συ ΝΜ25...

Σκεφτομαι να ανοιξω ενα τοπικ στον "Κινηματογραφο",οπου θα κανουμε παρουσιασεις-κριτικη-ενημερωση ταινιων καπως πιο παλιων,που μας αρεσαν και μας σημαδεψαν...υπαρχει κατι παρομοιο πουθενα?Πως το βλεπεις σαν ιδεα?Κατι σαν nostalgia cinema και ετσι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Great! :D

Είχα σκοπό να ανοίξω δυο πιντ τόπικ, ένα "Σινεμα 101" με τις βασικές αρχές, την ιστορία και τα ρεύματα του σινεμά και το άλλο, "Μεγάλοι ΄Σκηνοθέτες". Άνοιξε τόπικ με "Κλασσικές Ταινίες" κι εγώ το "πινάρω". :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

OK.Θα το ανοιξω καποια στιγμη.Αλλα εγω θα γραφω για ταινιες καπως πιο παλιες,αλλα τυπου Ρομποκοπ,Καρπεντερ κτλ...Ταρκοφσκι,Κισλοφσκι,Παζολινι και τετοια δεν τα ξερω,ας τα γραφει καποιος που ξερει...

Ααααχχχ...με εχουν πιασει τα νοσταλγικα μου τον τελευταιο καιρο :P ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο,τι θεωρείς κλασσικό εν πάση περιπτωσει...

All fundamental things still apply, as time goes by

(προτεινόμενος υπότιτλος).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup

Έτσι,έτσι μη ξεχάσετε να βάλετε τα Γκρέμλινς, την Μύγα, την Ολική Επαναφορά και το Καπαμαρού δε Μούβι (υπάρχει τέτοιο;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mπραβο ρε Μανικ,αυτες τις ταινιες οπωσδηποτε θελω να βαλω και γω :D !!

Το καπαμαρου δεν το ξερω

υπαρχει ομως Ποκεμον δε μουβι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.