Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Ερώτηση: έχει κανείς ιδέα για το πώς μπορεί κανείς να γίνει συνδρομητής στο cine-something κανάλι της κρατικής τηλεόρασης??? Μαθαίνω ότι είναι ποοοοοοολύ καλό ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρέπει να πάρεις έναν αποκωδικοποιητή της τάξης των 60 Ε από ότι άκουσα στο κανάλι της ΝΕΤ τις προάλλες... :blink:

Τροποποιήθηκε από Doctor_7
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@mixmavros: Δεν το είχε κάνει το σαμποτάζ ο αδερφός μου, το ρούτερ μάλλον....

Βασικά έχω να δηλώσω ότι άλλοι διαμορφώνουν γνώμη μέσα από κλίκες και απόψεις γνωστών, και χωρίς να διασταυρώνουν πληροφορίες με σκοπό να βρουν την πραγματική αλήθεια, αλλά βέβαια κρίνοντας εξ ιδίων τα αλλότρια, τι άλλο μπορείς να πεις? :splaaaats:

ΥΓ: τι διάολο, παρουσίες κρατάει αυτός ο άνθρωπος? Προτείνω τη δημιουργία θεσμού εφόρου στο γμ, θα είναι άξιος χαφιές! emdevil

Εντιτ: Σαντουλίνιιιιιιιιιιιιιι πού χάθηκες από ΜΣΝ? Εκεί μπαίνω, δεν έχω πρόβλημα ("όταν" είμαι νετ, γιατί έχουμε και δουλειές).... :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπαινω...πως δε μπαινω μσν.....το απογευμα συνηθως.Τα βραδια με εχουν φαει τα ξενυχτια,τα φαγια,τα dvd και τα ποταααααααα!

Μηπως να κλεισουμε κανα ραντεβου-μσν;Την Παρασκευη θα ειμαι ολη μερα σπιτι...να'ναι καλα οι ιταλικες αργιες!!!!

Φιλιααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλώς τινα. Μου έλειψαν οι κουβεντούλες μας δε λέω :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά μου: Επειδή είναι κρίμα να έρχονται άνθρωποι σε δύσκολη θέση (γιατί ουδείς τέλειος) θα πρότεινα να ηρεμήσουμε όλοι, να κοιτάξουμε μπροστά και να σχεδιάσουμε τις καλοκαιρινές μας διακοπές! Τί λετε??? :wub:emiloveyou:wub:emiloveyou

Τροποποιήθηκε από Sofoula-Sofaki
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarup Εδώ είναι που λέμε να μην κανεις μονος σου το γιατρο..ιδίως αμα δεν έχεις και πτυχίο ακόμα!!! emiloveyou

Περαστικά μικρή μου! emiloveyou

:splats::P

Ολα καλα? emiloveyou too!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας παιδιά! Πολλή κατάθλιψη επικρατεί εδω μέσα ρε σεις... emconfused γιατι έτσι?

εμμμ έτσι είναι αυτά... χωρίς την χρυσομαλλούσα πως να γελάμε :P:P:P

ΥΓ. γκρινιάρα μας βγήκες <_< You can always make the difference!

Κατα τα άλλα I still emiloveyou ALL

Τροποποιήθηκε από Roadrunner
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια καλημερα κ απο'μενα

Λαγουδακι καλοκαιρινο Μαριζα.....μηπως τελικα να παω στην πισινα με τις τρελες παρολο που κανει κρυο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τουμόροου πάμε να βρούμε τη νερντ!!! Να δούμε το Λευκό Πύργο, να φάμε τρίγωνα... see you in 72 hours! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Περιμένω να επιστρέψετε, με φτιαγμένο κινητό και pc, βεβαίως βεβαίως.. emroseemroseemroseemiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.