Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Αυτό το Θεσσαλονίκη -> ερωτική πόλη είναι αλήθεια ότι ενοχλεί;

Μακάρι να μπορούσα πάντως να είχα περάσει εκεί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα ζουζούνια!!!

PS1 Κουτάβι μου, είσαι εκπληκτικός, και θα μπω και γω στη λίστα αναμονής αφεντικών! :P Περιμένω, αυτό που υποσχέθηκες να στείλεις!

PS2 Mικρούλα μου, άμα δεν κόψεις τον πληθυντικό, δεν θα σου ξαναμιλήσω γιατί με κομπλάρεις, και νιώθω ωσάν ΄"Λάιζα στα καπη". emdribble

PS3 Amelie, Τα λόγια περιττεύουν, αυτά που είπαμε σήμερα αρκούν..ξέρεις καμιά φορά αυτό που φταίει δεν είναι ο πομπός, αλλά η αδυναμία του δέκτη να επεξεργαστεί και αφεθεί στο"πολύ".. emroseemlove1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γκουχ! Nerdanelούδι μου η αντιπαλότητα που έγραψα για την Αθήνα και τη Θεσσαλονίκη δεν είχε να κάνει με το κουτάβι, αλλά είχε ως αφορμή κάτι που ειπώθηκε στις "κρέπες" ;) Με χαλάει αφάνταστα πολύ η διαμάχη που υπάρχει ανάμεσα σε μερικούς κατοίκους και από τις δυο μεριές, γιατί τυχαίνει η Θεσσαλονίκη να είναι μεγάααααααλος έρωτας για 'μένα (από όποια μεριά κι αν το κοιτάξω) και από την άλλη αγαπώ πολύ και την Αθήνα για "τα δικά της". (επεξήγηση για αποφυγή τυχόν παρεξηγήσεων). Και φυσικά emiloveyou too :lol:

Κουταβουλάκι μου τα κατάφερες!!! emcolgateemcolgateemcolgate Νομίζω πως μετά τις προηγούμενες δηλώσεις θα μπορώ να κοιμάμαι ήσυχη όσον αφορά την ασφάλειά σου. :P

Ωραίο ζεύγος- μπράβο, μπράβο!!! B)emrose

Αχ, τι καλά που ήταν... Τι όμορφα που ένιωσα (κι ας μου ξέφυγαν διάφορα σε κάποια φάση...απλώς μερικές φορές ο άνθρωπος που έχεις δίπλα σου, σε σπρώχνει να μιλήσεις πολύ..... emblush )

emiloveyou all!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω ΜΣΝ διευθύνσεις!!!! Το έχω στείλει στη Σοφία...

Σόρρυ, αλλά το αφεντικό μου παρουσιάζει ύφεση και θέλω να είμαι κοντά του. Αν ξαναυποτροπιάσει, τα λέμε! :P

Ήταν όλα υπέροχα...και εσείς πιο πολύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πρώτη όχι, αλλά όντως είναι από τον ισπανικό εμφύλιο.

http://www.worcesterart.org/Exhibitions/Past/capa_death.html

Εχω διαβασει πιο η συγκεκριμενη φωτο ειναι φτιαχτη.....αν κ ειναι η μονη απεικονιση του μεταιχμιου μεταξυ ζωης κ θανατου.....Οπως κ να χει παντως μια υπεροχη φωτογραφια...

Αυτό το Θεσσαλονίκη -> ερωτική πόλη είναι αλήθεια ότι ενοχλεί;

Ναι! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι Σάντυ μου, τη διεύθυνση της Cartoonin ήθελα!!! :P :P :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω ΜΣΝ διευθύνσεις!!!! Το έχω στείλει στη Σοφία...

Σόρρυ, αλλά το αφεντικό μου παρουσιάζει ύφεση και θέλω να είμαι κοντά του. Αν ξαναυποτροπιάσει, τα λέμε! :P

Ήταν όλα υπέροχα...και εσείς πιο πολύ...

Το πήρα και σε ευχαριστώ... !emrose Μόλις το μελετήσω θα σου πω εντυπώσεις! (Μόλις σηκώθηκα από μια μισάωρη προβολή Woody (New York Stories) -για να μη ξεχνιόμαστε- και πάω πάραυτα να πάρω το βιβλίο! ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με έχεις απογοητεύσει καλέ.....!!!(και δεν πάει σε σένα..) :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

<_<emdots:angry:

Εγώ ΑΥΤΟΝ το ρόλο δεν τον αναλαμβάνω ξανά.

Υ.Γ. Σοφάκι πώς πήγε το Προφίσιενσυ;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λυπάμαι και για σένα και για μένα. Μάλλον έκανα λάθος απ' την αρχή. Μάλλον πρέπει να σε αφήσω στο λαβύρινθό σου. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πανουκο αστα...αν υποψιαστω οτι κοπηκα (κ μαλιστα στην κασετα!!!) θα κρεμαστω απο το πολυφωτο, θα φαω κατσαριδες μεχρι τελικης πτωσεως, θα τσιμεντωσω τα ποδια μου κ θα βουτηξω στο Αιγαιο, θα αυτοπυρποληθω με 38αρι, θα παω στην Ακτη Ελεφαντοστου να κολλησω κανα παρασιτο που προκαλει αργο κ βασανιστικο θανατο! :mellow:

Στα προφορικα ομως πηρα 4αρι! :P (αχ δεν τον πετυχα ξανα! :wub: )!

ΥΓ-Α! Δεν διαβασα το μικρου μηκους.... :P Θα το φροντισω αμεσα! emkiss

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πανουκο αστα...αν υποψιαστω οτι κοπηκα (κ μαλιστα στην κασετα!!!) θα κρεμαστω απο το πολυφωτο, θα φαω κατσαριδες μεχρι τελικης πτωσεως, θα τσιμεντωσω τα ποδια μου κ θα βουτηξω στο Αιγαιο, θα αυτοπυρποληθω με 38αρι, θα παω στην Ακτη Ελεντοστου να κολλησω κανα παρασιτο που προκαλει αργο κ βασανιστικο θανατο!

Ever dramatic my Sophie! :P:D Μην ανησυχείς, έτσι έλεγε κι ένας φίλος και τελικά πήρε "Α"...

Τροποποιήθηκε από NM25
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ώρα για μααααααααάμ λέμε!!!!

Πάντως είμαι σίγουρος οτι τα κορίτσια του ΓΜ θα τα πάρουν τα πτυχία του Μίτσιγκαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμμμ....

Όντως άν κόπηκα θα είναι λόγω του listening...!!! :anavwfwties: μα άν είναι δυνατόν...!!! :unsure:

Όσο για σένα...μου λείπεις.... :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τσα! Μετά από πολυήμερη απουσία... emblush γκουχχχχχ γκουχ (α στο καλό αυτή η σκόνη απ'τη Σαχάρα ακόμα να φύγει...) έχω να πω ότι στο Φώτημ χρωστάω το λούτρινο κουκλί από το Ντίσνεϋ Στορ, και ότι τώρα μένει να πάμε και στη Μορφούλα emgoal

Μιλάμε χάρηκα όσο δεν παίρνει!!! :D :D :D

emarright Sofoula-Sofaki: χρωστάω σημειώσεις ;)

emiloveyou ALL emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπίζω να μην είναι Γκούφυ, γιουκ γιούκ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καληνύχτα και καλή τύχη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφάκι,εύχομαι ότι θες,γτ δε παίρνω ως δεδομένο αν θες να περάσεις ή όχι.. :rolleyes::P Καλή επιτυχία,λοιπόν!!

Τον πληθυντικό θα τον κόψω όταν αρχίσω να παραβλέπω τα 20 χρόνια διαφορά(είμαι ελεεινή??),και οκ,σιγά σιγά το καταφέρνω.. :P

Ρε γμτ,νομίζω ότι είμαι λίγο ηλίθια που είπα ότι είπα,αλλά εγω θα θελα να τα΄ξέρω σε αντίστοιχη περίπτωση..Δε μ'αρέσει όμως να πληγώνω ανθρώπους και δε το'πα για να το πω,αλλά για να ληφθούν μέτρα. :mellow:

Btw,ιπι ιπι ούμε(sic),σας ευχαριστούμε emrose για σήμερα,αλλά είπαμε να κάτσουμε μέσα για διάβασμα-τελικά δεν έγινε,θα προτιμούσα να είχα ακολουθήσει την επιλογή των σουβλακίων και του ερχομού μου. :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

eminlove Δεν θα αφεθώ, δεν θα αφεθώ, είναι λάθος! :splats: Θα το εκλάβω απλά σαν ενθουσιασμό (ακούς εκεί, αντιστέκομαι όταν με μαζεύετε :P Γιατί είσαι τόσο σκληρή μαζί μου, φιλενάς emblush )
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ emcrybaby

Θέλω να τελειώνω πια! Γαμώ την κατάληψή σας γαμώ!!!

emranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.