Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Τωρα φταιω εγω που ειμαι περιεργη να μαθω που πηγατε,ποιοι βγηκατε και τι ειπατε;;;;;;;Εεεεεεεεεεεε

Κι εγω βγηκα......ΖΗΗΗΗΗΛΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έκλαιγα απ'τα γέλια...ειδικά μετά το ξανακουσμένο ανέκδοτο, αλλά ξαναλέω η Άννα είναι μια απόλαυση!!! :Demiloveyou

emarright Φώτηηηηηηηηηημ δώσε μου τα φώτα σου για το τροφοδοτικό-δεν αντέχω άλλο να περιμένω πότε θα αποφασίσει να μου το φτιάξει ο μπρόδερ emplease

Αααααααα και τελικά πώς ήταν το Δελαγουάρδα? Και τα μπουφανάκια σου άρεσαν??? :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη με δώσεις αφεντικό μου... εγώ σ'αγαπάω πολύ...emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:blink: Ρε τι'ν'αυτά που ακούω!!!! Για να σας επαναφέρω στην τάξη!! :splats:

(κουταβάκι και μεις σ'αγαπάμε) emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στην αφεντικίνα μου να τα πεις! Που έχει αρχίσει να αμφιβάλλει αν είναι η κατάλληλη ιδιοκτήτρια...:P

emiloveyou too, φυσικά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αηδίες που δεν είναι καλή ιδιοκτήτρια ;)

Νταξ μην ανησυχείς, θα βάλω σε εφαρμογή τα μεγάλα μέσα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάλτα τα μεγάλα (μέσα)! Μη με διώξει και πάω πίσω πάλι στην απαίσια, υγρή και παγερή κούτα στη Σταδίου! Τώρα που συνήθισα την αγκαλιά της... emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ μέλι σ'αυτό το φόρουμ!!Εμένα δε μ'αγαπάει κανείς?? :mellow: (για καινούριες γνωριμίες καλέστε 090...)

Ξέρω..επειδή είμαι κοντό,χοντρό,άθλιο κι ελεεινό.Και μπλε(αλλά είμαι τρυφερό,αστείο και καλό,ποτέ θα το καταλάβετε?? :P )

Ήταν πράγματι όμορφα και ευχαριστώ 1)για το alter ego μου emkiss διότι μ'αρέσει τρελά!!2) για τη μεταφορά στο σπίτι(σόρυ που κάηκε-λες να φταίω εγώ??) emoops

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Έεεεελααα.... emiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οοw.. emroseemiloveyou κι εγώ.

Ρε αριανέ που χάθηκες??Μίλα μας κι ας μη μας αγαπάς ρε μεγάλε-Come back!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολύ μέλι σ'αυτό το φόρουμ!!Εμένα δε μ'αγαπάει κανείς?? :mellow: (για καινούριες γνωριμίες καλέστε 090...)

Ξέρω..επειδή είμαι κοντό,χοντρό,άθλιο κι ελεεινό.Και μπλε(αλλά είμαι τρυφερό,αστείο και καλό,ποτέ θα το καταλάβετε?? :P )

Ήταν πράγματι όμορφα και ευχαριστώ 1)για το alter ego μου emkiss διότι μ'αρέσει τρελά!!2) για τη μεταφορά στο σπίτι(σόρυ που κάηκε-λες να φταίω εγώ??) emoops

Μωιό μου :P Εγώ βρε δεν σε αγαπάω;;;; Αμφιβάλλεις για'μένα, για την στοργή και την φροντίδα μου;; Εγώ που σε νιώθω τόσο; Που είδα στο μουτράκι σου την φάτσα μου όπως ήταν πριν 7 χρόνια; Μα σαφώς και emiloveyou Και η ζουζουνιά συνεχίζεται, για να την σπάσουμε στους "απ'έξω" :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ σας αγαπάω κι εγώωωωωωωωωωωωωωωωωωω emiloveyou

emarright Αννούλι κι εγώ είμαι χοντρή άθλια και ελεεινή αλλά τιμή μου και καμάρι μου και καουμποϊλίκι μου ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Αννούλι κι εγώ είμαι χοντρή άθλια και ελεεινή

δεν είσαι χοντρή, στραβισμό έχεις. Άντε τώρα μιλάνε όλοι, μιλάει και η Jul.

Για το άθλια και ελεεινή συμφωνώ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και χοντρή, επιμένω. Ααααααααα το άθλια και ελεεινή ελπίζω να μεταφράζεται σε bitch (για να ακούνε μερικοί-μερικοί...) ;):rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2) για τη μεταφορά στο σπίτι(σόρυ που κάηκε-λες να φταίω εγώ??) emoops

Άμα έχεις πρόγονο πρώην πρωθυπουργό με τικ στον ώμο, χαρακτηριστικό υποχθόνιο γέλιο και ύφος "Θα σας φάω όλα, απαίσια στρουμφάκια!", ναι, φταις!! :P

edit: Αυτόν εννοώ!! 1557B4B8-9834-4D72-8E29-E79CB0882602.jpg

Τροποποιήθηκε από mixmavros
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mικρή και μαργαριταρένια,δεν ξέχασα να σου απαντήσω!Αντιμετωπίζω κάποια προβλήματα με τον πυρήνα και τα primitives του GNU (προσπαθώ να καταλήξω στην εικόνα(live Cd) του Πιγκουίνου παντρεμένου με τα XΡ :P ),αλλά θα επανέλθω σύντομα!

Και τα κοσμητικά επίθετα των παραπάνω post,από μερικές ,είναι παραπλανητικά!Δεν τα πιστεύει κανείς! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.