Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

embounce8 Κατόπιν παρακλήσεως της Juliette, μεταφέρω τους θερμότερους χαιρετισμούς της εκλεκτής τραγουδιάρας προς τα μέλη του forum, από το κρύο Λονδίνο. emkissemiloveyou

(σχόλιο του υπογράφοντος: το βλέπω να μένει καμιά Αγγλία στο τέλος και να μη γυρίζει από βδομάδα.

Τι να κάνουμε, η τέχνη δε μακράααααα...

emharp

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embounce8 Κατόπιν παρακλήσεως της Juliette, μεταφέρω τους θερμότερους χαιρετισμούς της εκλεκτής τραγουδιάρας προς τα μέλη του forum, από το κρύο Λονδίνο. emkissemiloveyou

(σχόλιο του υπογράφοντος: το βλέπω να μένει καμιά Αγγλία στο τέλος και να μη γυρίζει από βδομάδα.

Τι να κάνουμε, η τέχνη δε μακράααααα...

emharp

Και εμείς ,της στέλνουμε τις θερμότερες ευχές μας για σταδιοδρομία και επιτυχία στο ταξίδι προς τις Ιθάκες της!

Περιμένουμε με αγωνία το videoclip της από το συννεφιασμένο Λονδίνο! :P

Δεν μπορεί να μην γυρίσει από εβδομάδα ,γιατί θα αφήσει τον Κωνσταντίνο χωρίς παλτό....you know (Μητσάκης)..

"ο μάγκας τουρτουρίζει ,χωρίς παλτό ,στο κρύο που γυρίζει ,γιατί το παλτουδάκι που φορούσε, δεν του το έφερε εκείνη που αγαπούσε....κι αν τύχει καμμιά μέρα και σε αφήσει και την παλιά ζωή της ξαναρχίσει, μάγκα πρέπει να το ξέρεις πως πολύ θα υποφέρεις ,θα έχεις χάσει και τα δυο και αυτήν και το παλτό!.."

Οπότε, τραγουδιάρα του φόρουμ ,επέστρεψε γρήγορα γιατί δεν θα το αντέξουμε και πολύ, να πίνουμε τον ελληνικό μας και να βλέπουμε τα μισά ποστ με κοκκορομαχίες!

Αλλά ,έχεις δίκιο ,η τέχνη απαιτεί θυσίες...,μιας από τις Χάριτες!

Τα χαιρετίσματα και τα δικά μας! emrose

Τροποποιήθηκε από Ιωνάθαν Λίβινγκστον
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωπωωωω πάλι τέτοια κούραση σήμερα... :mellow:

Καλά πού χαθήκαν όλοι τέτοια ώρα;;; :blink:

Τουλάχιστον αύριο ελπίζω να σε δω... emlookaround

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τς τς τς πάλι άδειο το φόρουμ.... Άντε να γυρίσετε απ' τις Πάτρες κτλ να ζωντανέψουμε!!!! :anavwfwties:

Αύριο δε μου ξεφεύγεις!! ;-)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ήρθαμε-ήρθαμεεεε embounce8

Βασικά μου λείψατε....αλλά τι απίστευτο πράγμα να ακούς μουσική όλη μέρα, να ξεχνιέσαι μέσα στη βιβλιοθήκη του Royal College και να σε πιάνει κατάθλιψη και μόνο που βλέπεις τις μέρες να περνάνε.. :(

Θα ξαναπάω χαλαρά, κοννέξια έγιναν, άντε και στην άλλη πρωτεύουσα που λέει η φιλτάτη αποπάνω (περιμένω ξενάγηση, εε!!!) :P

emarright Nantia χρόνια πολλά να ζήσεις και να ευτυχήσεις κι άλλο, αλλά είμαι στο πισί του Μήτσουλα και βιάζομαι, γιατί ποιος τον ακούει άμα με πετύχει... (η τρομοκρατία δε θα περάσει)... Τοπικ θα σου ανοίξω αύριο emkissempresentemrose

emarright Του ΚΜΔ του το πήρα το παλτουδάκι, δε θα κρυώσει :P Και μαζί με τα δικά μου ψώνια, συνολικά ξόδεψα.... και 10' στα μαγαζιά emdevil

emarright @ Liszt: νια νια νια νια νιααααααααα :splats:

emarright @ Ιωνάθαν: θυσία το λες εσύ να μείνω αλλού??? Αμ αν ήταν έτσι, να θυσιαστούμε βρε emroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εσείς μας λείψατε ... :wub: καλή ξεκούραση τώρα και γρήγορα γιατί έχετε υποχρεώσεις ... όσο για τη ξενάγηση nella citta' eterna εννοείται :rolleyes: Άντε και καλό διάβασμα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιστρέψαμε από Πάτρα και οτι και να πώ θα είναι λίγο...... :mellow::splats:

Ήταν...καταπληκτικά...!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα...!!! :P

Χιονίζει...???εδώ κοντεύω να σκάσω με τόσο ήλιο... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάστορααααααααααα τελικά κατάλαβα ποιο σταθμό έλεγες... Πράγματι ανακαινισμένο αγγλικό μετρό, γιουπι γιαγια :P αλλά δεν ήταν στην Silverling, ήταν στη Jubilee στο Westminster. Ομολογώ εντυπωσιακό σε σχέση με τη φρικαλεώδη μπίχλα του υπολοίπου δικτύου.. αααα και ξέρεις τι βρώμαγε τελικά την Κυριακή? Σταυλίλα...μάλιστα emanakatevomai

Να προσθέσω ότι το παράθυρό μου είχε θραύσματα από σφαίρες στα τζάμια :blink: στο μπάνιο χωρούσα μόνο αν έμπαινα πλαγιαστά (ΔΕΝ έχω παχύνει πια τόσο πολύ) emdevil και το πάτωμα ήταν επικλινές :blink: :blink: αλλά τι με νοιάζει, λες και έμενα πολύ μέσα :lol:

Ζματς, φεύγωωωωωωωωωωωωωω emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι πολυ κατσαμε...επρεπε να ειχε γινει απο την προηγουμενη βδομαδα,οπως το σκεφτομουν...αμφιταλαντευτηκα...τωρα ειμαι σιγουρος...αλλωστε,εξεταζοντας το εκ των υστερων,ειναι κουραστικο να απολογεισαι χωρις λογο,να σε κατακρινουν χωρις να σε εχουν γνωρισει,να τσακωνεσαι για μαλακιες(βλ. αθλητικα),να μπλεκεσαι σε συζητησεις για το επαγγελμα που αγαπας,τις προοπτικες του οποιου στην Ελλαδα καποιοι μηδενισαν με το ετσι θελω...η κατασταση ειναι για κλαματα και οι αλλοι βριζονται,λες και ετσι θα αλλαξει κατι...Χαρηκα που "γνωρισα" 2-3 αξιολογα ατομα...μακαρι να τα γνωριζα και απο κοντα...θα το παρακολουθω το φορουμ και θα μπαινω που και που για τυπικα θεματα της σχολης...

ΥΓ.Πιο πολυ ομως χαρηκα που τα ειπαμε καπως περισσοτερο με σενα...πιο πολυ εσενα θα ηθελα να δω απο κοντα...δεν εισαι ομως οπως πριν λιγο καιρο...παγωσες...ξενερωσες?Ελπιζω να σου πηγαινουν ολα καλα...υγεια να εχεις και ο,τι επιθυμεις να το κατακτησεις...σου αξιζει emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ότι και να πείς έχεις δίκιο...πρέπει να μην φθαρεί όλο αυτό... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι πολυ κατσαμε...επρεπε να ειχε γινει απο την προηγουμενη βδομαδα,οπως το σκεφτομουν...αμφιταλαντευτηκα...τωρα ειμαι σιγουρος...αλλωστε,εξεταζοντας το εκ των υστερων,ειναι κουραστικο να απολογεισαι χωρις λογο,να σε κατακρινουν χωρις να σε εχουν γνωρισει,να τσακωνεσαι για μαλακιες(βλ. αθλητικα),να μπλεκεσαι σε συζητησεις για το επαγγελμα που αγαπας,τις προοπτικες του οποιου στην Ελλαδα καποιοι μηδενισαν με το ετσι θελω...η κατασταση ειναι για κλαματα και οι αλλοι βριζονται,λες και ετσι θα αλλαξει κατι...Χαρηκα που "γνωρισα" 2-3 αξιολογα ατομα...μακαρι να τα γνωριζα και απο κοντα...θα το παρακολουθω το φορουμ και θα μπαινω που και που για τυπικα θεματα της σχολης...
Τι παθαίνετε ρε όλοι? Συν-αρειανέ, πρόταση-συμβουλή: μην τσακώνεσαι για μαλακίες, αλλά ούτε και για σοβαρά. Το στομάχι σου θα χαλάσεις. Σ'όποιον αρέσεις και δεν έχεις λόγο να αποδείξεις το ποιόν σου σε κανέναν. Εγώ πάντως προτείνω να μείνεις και να γελάς με τα αλληλο-βρισίδια ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα, γιατί έφυγες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μου, αν αναφέρεσαι σε μένα, δεν με θέλει ούτε το msn... emno

emarup

Λίγη επιμονή παραπάνω dearest, και εμένα με πέταγε αλλά δεν του πέρασε τελικά ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αροοοοοουυυυυυυυυυυ.... emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.