Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Hi. Μπορείς να συστηθείς στο "Πούθε κρατά η σκούφια σας". Happy posting!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό βράδυ και σε όσους δεν μας μίλησαν απόψε... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καληνύχτα σου και κάποιος σήμερα θα ξενυχτήσει για να σου διηγηθεί τί ωραίο που είναι το ξημέρωμα emkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με τη emgademis που μας δέρνει....το επόμενο πονηρό που θα κάνουμε θα είναι τουλάχιστον σε καμία 2ετία :o

Boa noite ;)

Τι εγινε βρε Τζουλ?Εσυ δεν τα'χες με εναν ντοκτορ?Παει και αυτος?Τον σχολασες :D ?Ποτε προλαβες :lol: ?

Παντως η αληθεια ειναι πως στο σεξουαλικο τομεα εχει πεσει χειμερια ναρκη :( (και ανοιξιατικη...και καλοκαιρινη...)Οχι τιποτα αλλο,αλλα πιανει ανοιξη οπου να 'ναι και τα κοριτσακια θ'αρχισουν να πετανε οξω σιγα σιγα και ζητω που καηκαμε :lol: ...Γιατι η ανοιξη ειναι η εποχη του ζευγαρωματος και οσο να 'ναι μια εξαψη την εχουμε :splaaaats: ...Υπομονη...τι να πουν και τα καημενα οι φοιτητες που τις εχουνε και μπροστα τους καθε μερα :D ...

Θυμαμαι ειχα παει να δωσω παφυσ 2 Ιουνη μηνα με τους τριτοετεις...ε,ρε γλεντια emband ...πισω μου η μια με το στραπλες και το μινι emdribble ...διπλα μου η αλλη με το ραντακι(και χωρις σουτιεν απο μεσα η αθεοφοβη :wacko: )...μπροστα η αλλη με το λευκο διαφανες παντελονακι και το στρινγκ με την ετικετα να εχει βγει εξω emypoklinomai ...Αντε γεια συντροφοι embyebye ...καλο κουραγιο στ'αμφιθεατρα embounce8 !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol: Ρε συ τι'ν'αυτά που λες δημοσίως, ακούς εκεί φαινόταν η ετικέτα μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P Την επόμενη φορά θ'ανοίξω 1 τοπικ "τι τραβάνε οι άντρες την ταραχώδη περίοδο της θερινής εξεταστικής" και θα τα στείλω όλα εκεί μέσα :P

emarright @ Ιωνάθαν: μου χρωστάς πμ... :) Χαμογέλα λέμε!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα...!!! :P

Ωραία μέρα μα τα κεφάλια μέσα... <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol: Ρε συ τι'ν'αυτά που λες δημοσίως, ακούς εκεί φαινόταν η ετικέτα μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :P Την επόμενη φορά θ'ανοίξω 1 τοπικ "τι τραβάνε οι άντρες την ταραχώδη περίοδο της θερινής εξεταστικής" και θα τα στείλω όλα εκεί μέσα :P

Απλα λεω δημοσιως αυτα που οι αλλοι συζητουν κατα κορον ιδιωτικως...αλλα μια και φαινεται πως ειμαι απο τους λιγους που αυτοσαρκαζονται και σαρκαζουν εδω μεσα,καλυτερα να την "κανουμε" σιγα σιγα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup γιατι να την κανεις ρε...κατσε εδω...που θα βρεις χειροτερα :P

Πωωωωωω τι νυστα ειναι αυτη....ενα Σαββατο εχουμε κ μας ξυπνανε!Αααααχ Ελλαδα που δε βαρανε τα τηλεφωνα το Σ/Κ πρωι πρωι ....εδω κοιμουνται/ξυπνανε με τις κοτες ρε γμτ

Αντε καλημερα σας...παω να πιω το 2ο emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουράγιο και υπομονή emkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλα λεω δημοσιως αυτα που οι αλλοι συζητουν κατα κορον ιδιωτικως...αλλα μια και φαινεται πως ειμαι απο τους λιγους που αυτοσαρκαζονται και σαρκαζουν εδω μεσα,καλυτερα να την "κανουμε" σιγα σιγα...
Ωραία, και γιατί να την κάνεις? Κι εγώ αυτοσαρκάζομαι, δεν έχω ωστόσο καμιά όρεξη να φύγω :splats:

Aπό το φορουμ τουλάχιστον ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Περαστικά αλλά σε λάθος τοπικ το έγραψες :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγγνώμη αλλά αυτό με τη μέση υποτίθεται οτι είναι δικιά μου ατάκα emhehe

Περαστικά ρε συ Μιχ και άσε τα οριεντάλ :P

Καληνύχτα σου με το πρωί μια φωτεινή ακτίδα να φωτίσει απαλά το προσωπό σου emkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλή ξεκούραση μετά την μεταμεσονύχτια ταλαιπωρία! emnysta

Κυριακή είναι όμως και ευτυχώς έχουμε αυτή την ευκαιρία!

Eλπίζω ,ότι προέκυψε ,ήταν στη βάση του mutualism και όχι commensalism,για να μην πω parasitism :P !

Συγγνώμη πάντως! emrose

Τροποποιήθηκε από Ιωνάθαν Λίβινγκστον
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Αααααααα σε ευχαριστώ πολύ δεν ήταν ανάγκη, αλλά αφού νιώθεις έτσι B)

Καλαηνύχτα σου και μη ξεχάσεις να κουκουλωθείς καλά σήμερα γιατί κρύωσε emkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στα εξηγώ όλα στο πμ ;)

emarright Σας άρεσε η τελετή λήξης? Μήπως λέω μήηηηηηηηηηηπως ήταν λίγο κλεμμένη (και αυτή)??? <_<

Θα επανέλθω μετά το φαδερ emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό ταξίδι αν δε τα πούμεε!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!! :D

Και καλές αγορές ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας επρηξαν με το curling!!!Ακομα και τωρα αυτο δειχνει η τβ.

Πατιναζ μας επρηξαν με τις γυναικες κ με το ζευγαρι που εφαγε τη χυμα....Κατα τ'αλλα τπτ το σπουδαιο.Ααααα ξεχασα το σκανδαλο με το snowboard .... :splats:

Ποιό σκάνδαλο με το snowboard? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα...θές να μου πείς κάτι...και δεν το λές...το ξέρω...-->ελπίζω να καταλάβεις... ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Jul

Καλό σου ταξίδι, καλή επιτυχία σους (υψηλούς) στόχους που βάζεις, σου εύχομαι να ανοίξει από την Αγγλία ένας δρόμος στον οποίο θα ζήσεις το όνειρό σου και να μας γυρίσεις με μια βαλίτσα γεμάτη ωραίες εμπειρίες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.