Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Κι αναρωτιομουνα αν βλεπω μονο εγω τους χειμερινους ολυμπιακους αγωνες.

Τζουλ θα ριξω κ εγω φασινα...εχουμε κ το msn-gm!Ρε συ μακριααααα απο το Μιλανο....

Γιατρινα μπακουρι κ εσυ καλη μου;Καλως μας ηρθες :P

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ τους βλέπω, μετά μανίας

Μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το curling και όπως ανέφερα σε έταιρο ποστ και το σλάλομ το μέγα!!!!

Χτες σε μία κατάβαση είχε τόσο πολύ ομίχλη που οι αθλήτριες, φεύγανε η μία μετά την άλλη. Αλλού σκί, αλλού μπαστούνια, αλλού οι αθλήτριες (συνήθως στις πορτοκαλί σίτες)

Τον τελικό των ζευγαριών στο καλλιτεχνικό πατινάζ τον είδε κανείς;

Οι κινέζοι έκαναν επίδειξη ukemi

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κουτάβι κουνά την ουρά του... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τόσα χρόνια αδέσποτο έμαθε να είναι υπομονετικό..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελένη μου συγγνώμη για όλα όσα σου έχω κάνει!

Στέλλα, ποτε δε με κατάλαβες, ελπίζω να είσαι πάντα καλα!

Μαριλένα σε παρακαλώ θέλω να μίλήσουμε!

Γιώργο, συγγνώμη που σου φαγα τη γυναίκα (αν και μεταξυ μας δεν εφταιγα εγώ)

Στέλιο συγγνώμη που θέλω να φαω τη γυναίκα σου (ναι, αν το κάνω θα φταιω απόλυτα εγω!)

Φιλαράκια μου, συγγνώμη που χαθηκα μα σας θυμαμαι και σας σκέφτομαι!

Ισμήνη συγγνώμη αν σε πλήγωσα!

.....

Ουφ απολογήθηκα και ξαλαφρωσα ΥΓ: την επόμενη φορα θα επιστρεψω με αυτους που θελω να τους τα χωσω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί θα πρέπει να ερμηνεύονται όλα εκ του πονηρού? emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σένα εκεί έξω εύχομαι καληνύκτα σου και μην ανησυχείς που σήμερα φυσάει, ίσα ίσα το άρωμα από τις ανθισμένες αμυγδαλιές πλανάται ευκολότερα emkissing

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε σένα εκεί έξω εύχομαι καληνύκτα σου και μην ανησυχείς που σήμερα φυσάει, ίσα ίσα το άρωμα από τις ανθισμένες αμυγδαλιές πλανάται ευκολότερα emkissing
Τι λες Φώτημ, ανθίσαν οι αμυγδαλιές???? :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Με τη emgademis που μας δέρνει....το επόμενο πονηρό που θα κάνουμε θα είναι τουλάχιστον σε καμία 2ετία :o

Boa noite ;)

Τροποποιήθηκε από Juliette
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρες ... σας έχασα όλους ...

Μπορεί κάποιος απ΄τους Ιταλούς να μου πει νεότερα για τη σειρά εκείνη που λέγατε με ιατρικό περιεχόμενο (το House M.D.)? Α, και σε ποιό κανάλι την παίζει ???

Φιλάκια.

Τροποποιήθηκε από milktray
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γκρρρρρρ δεν την παλεύω!!!! έγινα πάλι κομμάτια χτες και δεν την παλέυωωωωωωωωωωωωω ( ε και έχω και τις στάνταρ τύψεις χεχεχεχεχε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλούσαμε χθες για μεγάλες ηλικίες (περί τα 35-45), ε ;;;; :P Έμαθα σήμερα για μια τέτοια κατάκτηση που είχα (μόλις χθες, από το περιβόητο meeting!!! :blink: ) και όχι απλά εξεπλάγην, αλλά εντελώς μα εντελώς εξεπλάγην!!! Μα πώς..; Δηλαδή..μα καμιά λογική δεν υπάρχει σε τέτοια θέματα τελικά; Τι γνώμη μπορεί να σχηματίσει κάποιος για το άτομο κάποιου άλλου μέσα σε 4 ώρες, χωρίς όμως να του έχει μιλήσει παρά μόνο ελάχιστα ("καλημέρα, χάρηκα, αντίο"); Πωπω... Ουφ! :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Aυτο λεγεται "ερωτας με την πρωτη ματια" :lol::lol: !!Ελα βρε Αμελι...σου κανει εντυπωση...Εγω μια την εψηνα 6 μηνες και εμεις αν ειχαμε μιλησει...και τα φτιαξε με εναν τυπο που του 'χε μιλησει 2-3 φορες στο στυλ "γεια σου,τι κανεις" :wacko: !!Φυσικα χωρισανε στους 3 μηνες(ενεκα και της καταρας που ειχα ριξει :lol: ),αλλα...

Τουλαχιστον απο εμφανιση ελεγε τιποτες το πουρό που του γυαλισες :D ?Παντως πολυ παιδι της εμπιστοσυνης το πουλακι που τον καρφωσε τον τυπο :lol: !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλό μαμ και ψιτ εσύ να φας καλά για να πάρεις δύναμη...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ τους βλέπω, μετά μανίας

Μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το curling και όπως ανέφερα σε έταιρο ποστ και το σλάλομ το μέγα!!!!

Χτες σε μία κατάβαση είχε τόσο πολύ ομίχλη που οι αθλήτριες, φεύγανε η μία μετά την άλλη. Αλλού σκί, αλλού μπαστούνια, αλλού οι αθλήτριες (συνήθως στις πορτοκαλί σίτες)

Τον τελικό των ζευγαριών στο καλλιτεχνικό πατινάζ τον είδε κανείς;

Οι κινέζοι έκαναν επίδειξη ukemi

Μας επρηξαν με το curling!!!Ακομα και τωρα αυτο δειχνει η τβ.

Πατιναζ μας επρηξαν με τις γυναικες κ με το ζευγαρι που εφαγε τη χυμα....Κατα τ'αλλα τπτ το σπουδαιο.Ααααα ξεχασα το σκανδαλο με το snowboard .... :splats:

Καλημέρες ... σας έχασα όλους ...

Μπορεί κάποιος απ΄τους Ιταλούς να μου πει νεότερα για τη σειρά εκείνη που λέγατε με ιατρικό περιεχόμενο (το House M.D.)? Α, και σε ποιό κανάλι την παίζει ???

Φιλάκια.

Δε την παιζει πια τη σειρα....Ατυχησες <_<

Ασχετο....γαμω τη βροχη μου............ emcensoredemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιλούσαμε χθες για μεγάλες ηλικίες (περί τα 35-45), ε ;;;; :P Έμαθα σήμερα για μια τέτοια κατάκτηση που είχα (μόλις χθες, από το περιβόητο meeting!!! :blink: ) και όχι απλά εξεπλάγην, αλλά εντελώς μα εντελώς εξεπλάγην!!! Μα πώς..; Δηλαδή..μα καμιά λογική δεν υπάρχει σε τέτοια θέματα τελικά; Τι γνώμη μπορεί να σχηματίσει κάποιος για το άτομο κάποιου άλλου μέσα σε 4 ώρες, χωρίς όμως να του έχει μιλήσει παρά μόνο ελάχιστα ("καλημέρα, χάρηκα, αντίο"); Πωπω... Ουφ! :wacko:
Καλόμ ένας άντρας εντυπωσιάζεται βασικά και κατά πρώτον από το αμπαλάζ. Και το δικό σου είναι άκρως εντυπωσιακό... ;)emiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.