Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Πάνω από όλα..Άσε δυστυχώς υπάρχει τόση δυπροσωπία που καμία φορά με στραβοκοιτάζω στον καθρέφτη..!!! :splats:

Ανωτερότητα και στη τελική σκέψου και το εξής:Τι ψυχή θα παραδώσεις..??? :P

Τροποποιήθηκε από sunshine
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που είσαι καλέ και εγώ κάθομαι τέτοια μέρα και διαβάζω..??? <_<:blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ααααααααα καλημέρα, πλένομαι. ξυρίζομαι και βουρ για εργαστήριο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με το ζόρι κρατάω τα μάτια μου. Που 'σαι κρεβατάκι μου;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή εσύ στη θέση μου θα πήγαινες? Ρε, είσαι σοβαρή? Με το που θα με δουν θα πέσει ΤΟ σούσουρο (αααααα, είδες, ήρθε τελικά, μπράβο, μπράβο ανώτερος άνθρωπος). Κι εγώ θα πρέπει να παριστάνω την χαριτωμένη σε όλη αυτή την κωμωδία. Άσε που το ζώον η νύφη 99% θα στραβώσει. Ε, να της χαλάσω και την πιο ευτυχισμένη μέρα της ζωής της, δε λέει ,σωστά :splats: ? Πήγαινε εσύ και φέρε μου κουφέτα...

Ερωτησούλα: εσένα όταν συνέβη το σκηνικό σε ρώτησε κανείς αν πόνεσες; Αό την άλλη, τι σε νοιάζει αν χαλάσει η πιο ευτχισμένη μέρα της ζωής της; Στο κάτω-κάτω το επεδίωξε, αν καταλαβαίνω καλά. Δεν θα πας απρόσκλητη ;)

Συμβουλή: Αν αντέχεις πήγαινε. Όχι για την ανωτερότητα, ούτε για να τους χαλάσεις την καρδιά (αν και δεν βρίσκω κάτι φοβερά κακό και σε αυτό ακόμα :P -Θεέ μου, τι στρίτζω που είμαι... emblush ) αλλά για εσένα πάνω απ'όλα. Για να βάλεις μια μεγάλη τελεία σε όλο αυτό, κάτι που θα γίνει μόνο με την παρουσία σου εκε; ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Amelie είσαι φοβερή...Έλα να πάμε μαζί :) (εγώ τ'αυγά, εσύ τις ντομάτες LOL)

Καλή μου, δεν σου κρύβω πως έκανα κάτι παρόμοιο πριν μια βδομάδα περίπου και μάλιστα χωρίς να αποθέσω φόρο τιμής στον θεό Lexotanil ;) Δεν σου κρύβω επίσης, πως παραλίγο τα νεύρα μου να κλατάρουνε, αλλά τελικά το αποτέλεσμα (για εμένα πάντα) ήταν πέρα για πέρα καλό. Πίστεψέ με, μπάινουν πολλά πράγματα στη θέση τους (σκέψεις και συναισθήματα), κάτι που δεν ξέρω αν θα μπορούσε να γίνει στον ίδιο βαθμό κάτω από άλλες συνθήκες. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηρεμήστε γιατί και γώ χάλια τα νεύρα μου χάλια..!!! <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αχ και να ΄ταν καλοκαίρι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντα!! αμήν και use the force emstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί θα κάνω με όλες αυτές τις τούρτες;

(Μα γιατί δεν έχει μπει ακόμη; :unsure:

Τροποποιήθηκε από M@N1I<
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να σου πώ ρε παιδάκι μου..Με αυτό που έκανες είσαι και γω δεν ξέρω τι να πώ.. <_<:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια αγκαλιά σου ζήτησα...μια αγκαλιά τη στιγμή που την είχα περισσότερο ανάγκη από έναν δικό μου άνθρωπο...και το μόνο που βρήκες να πεις είναι ότι μένουμε μόνο στις αγκαλιές. Πόσο βλάκας είσαι τελικά, αυτή η αγκαλιά would have made all the difference...Κομμάτια με έκανες ρε και υποτίθεται ότι είσαι από τους λίγους που "ξέρουν"...

Τροποποιήθηκε από marion
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εεεε..μην στεναχωριέσαι..Βλάκες υπάρχουν πολλοί..Και στην τελική αυτός χάνει.. ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.