Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Να κάνω μία ερώτηση και όποιος πραγματικά ξέρει ας απαντήσει. Τι ακριβώς είναι η πολυπλοκότητα raiving?

Προσπαθώ να το βρω, εάν υπάρχει. Ερώτηση ενός παιδιού για έναν συγγενή του.

Έτσι περιέγραψε την κατάστασή του ο γιατρος.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προχθές Κυριακή ο αγαπημένος μου Υπουργός Υγείας έγινε...55 Μαΐων.....

Με την ευκαιρία των γενεθλίων του θα ήθελα να του ευχηθώ μακροζωία.....ευτυχία....υγεία.....και όσο το δυνατό λιγότερες ημέρες στην Αριστοτέλους. Λόγω της συγκέντρωσης των συναδέλφων του ΚΙ.Ν.Ι. στη Θεσσαλονίκη δεν κατάφερα να πεταχτώ στη Γενεύη να του πω τα Χρόνια Πολλά....εύχομαι να με συγχωρέσει :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Όχι μπούρκα μόνο. Φίμωτρο σ'έχω ικανό να βάλεις...

Οκ, παραδέχομαι ότι είχες δίκιο για την μπούρκα.

Αλλά κάνει ζέστη να πάρει :P .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οξεία κατσικίαση πάλι...! :rolleyes:

Πάντως πες μου πότε θέλεις να κανονίσουμε εκείνη την προγραμματισμένη σκωληκοειδεκτομή...! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ποιο να είναι άραγεΣ το μεγαλύτερο χειρουργείο (σε διάρκεια) που να χρειάζεται μόνο τοπική αναισθησία;

Ε, μη χάσουμε και το θέαμα :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από pas moi
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σου έχω καλύτερη λύση...! Ζήτα να είσαι μέσα σε κάποιο μεγάλο χειρουργείο...! Έτσι...! Καθαρά από επιστημονικό ενδιαφέρον...!

Και το θέαμα δε θα χάσεις και, επίσης, θα έχεις τη δυνατότητα να... συζητήσεις περί επιστημονικών θεμάτων...! emcolgate

Τροποποιήθηκε από Dr Irol
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια εικόνα χίλιες λέξεις. :rolleyes:

Τα υπόλοιπα είναι περιττά. Μάλλον θα είσαι φοιτήτρια ακόμα. Με τον καιρό θα καταλάβεις αν περιμένεις τους χειρουργούς να σε διδάξουν θα περιμένεις πολύ καιρό...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ποτέ, μα ποτέ, δεν πρέπει να ξεχνάμε πού αφήνουμε τα πράγματά μας...! Ειδικά τέτοιες ώρες...! Τρελή...! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία...? Είμαι σίγουρη ότι θα την έχεις...

Να ευχηθώ καλή τύχη...? Είμαι σίγουρη ότι είναι στο χέρι σου να την έχεις...

Μια ευχή κρατώ κρυμμένη, με την ελπίδα ότι το Σύμπαν θα συνομωτήσει για να εκπληρωθεί... Γιατί σου αξίζει...

Σ' αγαπώ... Ό,τι κι αν γίνει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Πάλι θα λες ότι παίρνω αυτοδίκαια τον ρόλο του τραγικού ήρωα...Πάλι θα σου πω ότι δεν φταίω αλλά εσύ αρνείσαι ν' ακούσεις...Στο ίδιο μπλαζέ μοτίβο...

Τροποποιήθηκε από Vrasidas
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Παράλογο να προτιμάς ένα διάλογο από το να με φιλάς.... Γυναίκες....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχει γεμισει η Σουηδια απο τιγκιταγκες που κανουν ειδικοτητα ψυχιατρικης και καλα...Καλα ρε εσυ δεν ντρεπεσαι την επεφτες στον Mohannad??!! Ξεφωνημενη λουλου

Τροποποιήθηκε από filpolis
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!!

Παίδες μια βοήθεια!! Τι είναι η φοιτητική ταυτότητα (τρίπτυχο??)?

Έχοντας ψάξει το site του ΕΚΠΑ δε βρήκα ακριβώς σε τι χρησιμεύει η φοιτητική ταυτότητα.

ΠΑΣΟ δεν είναι. Κάρτα σίτισης δεν είναι.

Μία ακόμα ερώτηση!! Αναφέρει μέσα στο site ότι φοιτητική ταυτότητα αποκτάς μόλις εγγραφείς στο τμήμα ή τη σχολή.

Σήμερα που γράφτηκα γιατί δε μου έδωσαν τίποτα από τη γραμματεία?

Τι έγινε ρε γ@μωτο? 3 χρόνια πριν ένα ΠΑΣΟ και μια κάρτα σίτισης είχαμε και όλα οκ. (ΑΤΕΙ) Πότε έγινε αυτό με τη φοιτητική ταυτότητα?

Για κάρτα σίτισης μπορείς την αίτηση από τη γραμματεία να την υποβάλλεις και ηλεκτρονικά χωρίς να χρειάζεται να κατέβεις για θεώρηση στη γραμματεία?

Άιντε ρε παιδιά βοηθήστε....θα έχει δωράκι!! (Για όσους έχουν NOD32 ή θέλουν να βάλουν).

Τροποποιήθηκε από dikaios
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελάτε βρε παιδιά...απαντήστε μου. Υπόσχομαι να σας δώσω δωράκι...σε πμ φυσικά γιατί καραδοκεί ο Λευτέρης!!

Δε λέω ψέματα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα αν εγώ πω πως η πλειοψηφία των αντρών αδυνατούν να αποδεχτούν τον απογαλακτισμό από το βυζί της μάνας, θα είμαι αιρετικός?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εσύ κοπελιά μην σουφρώνεις τα χείλια...Αναδεικνύεις ένα προτέρημα για το οποίο μααααααααλλον δεν πρέπει να είσαι περήφανη....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά είναι δυνατόν να μην έχεις αφήσει νησί για νησί όλο το καλοκαίρι, μπαράκι για μπαράκι και με το που επιστρέφεις να κλαίγεσαι για τα χάλια της Ελλάδας;

Δηλαδή 3 μήνες τώρα η Ελλάδα ήταν καλή, χαραμοφάη; Αϊ σιχτήρ, αχάριστοι, γκρινιάρηδες καλοπερασάκηδες, παρτάκηδες, μαμόθρεφτοι, μπουρτζόβλαχοι Ελληνάρες!

Και όχι, σιγά μη σας αφήσω το χώρο για να αλωνίσετε!

Τροποποιήθηκε από pas moi
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.