Jump to content

ΝΕΤ μηνυματάκια...


Mariza

Recommended Posts

Και εγώ emgreece ...παμε μία κόντρα ποίος θα φτάσει πρώτος? Εσύ με το αεροπλάνο emnysta και εγώ με το αυτοκίνητο :cool11:

Τροποποιήθηκε από Citizen
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια απο τα ιδια με Citizen & Cartoonin emgreece Εσεις ξεκινατε απο αλλου.....ποιος θα φτασει ειπαμε πρωτος emcolgate ;

Εγώ ξεκινάω σε 1 ώρα το μακρινό μου ταξίδι. Περνάω από 5 διαφορετικές χώρες, θα περάσω τις μεγαλύτερες πεδιάδες και τα υψηλότερα βουνά της Ευρώπης...Πιστεύω ότι θα φτάσω πρώτος...αλλα και πρώτος να μην φτάσω..."Δεν είναι η δόξα, δεν είναι τα λεφτά, είναι του δρόμου η χαρά"....Είναι ο δρόμος για την Ιθάκη που είναι γλυκός. ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια απο τα ιδια με Citizen & Cartoonin emgreece Εσεις ξεκινατε απο αλλου.....ποιος θα φτασει ειπαμε πρωτος emcolgate ;

Εγώ ξεκινάω σε 1 ώρα το μακρινό μου ταξίδι. Περνάω από 5 διαφορετικές χώρες, θα περάσω τις μεγαλύτερες πεδιάδες και τα υψηλότερα βουνά της Ευρώπης...Πιστεύω ότι θα φτάσω πρώτος...αλλα και πρώτος να μην φτάσω..."Δεν είναι η δόξα, δεν είναι τα λεφτά, είναι του δρόμου η χαρά"....Είναι ο δρόμος για την Ιθάκη που είναι γλυκός. ;)

καλή επιστροφή σωκράτη... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αννα ζεις???? σε απηγαγαν εξωγηινοι???

παρε με τηλ οποτε θες...

αν δεν το σηκωνω.....ξαναπαρε :P

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αντε να ξεκινησω κι εγω σιγα σιγα την καθοδο.......Ναι ναι ξερω....να μην ειμαι παλι γαιδουρα....να παρω κανα τηλεφωνο......

Αχαχαχα να δω ποσα ρεπορτ θα μου μαζευτουνε.....ποσα ποστ και τοπικ για σκουπισμα.

Καλη δουλεια στους αλλους μοντς......και μην ντρεπεστε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έφυγες Sof-Sof μου.. :(embyebye Ένα μικρό κενό.. Μακάρι να κρατούσε λίγο παραπάνω (βασικά πολύ παραπάνω) η κουβέντα..

Θα σου έρθω.. emdate Promise. emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κλεμενς, θενξ για τις ευχές. Ανταποδίδω και καλά να περάσουμε όλοι.

emarright Αν δεν ξαναμπώ ως το Πάσχα -στη χορωδία μπορεί να έχω πλέον γραφείο με νετ κλπ, αλλά τρέχω απίστευτα όλες τις μέρες των γιορτών- καλή ξεκούραση everyone, καλές διακοπές, και be good. Μη βρω όπως λέει κι η Γουιν 800 ρεπορτς με παρακλήσεις να τους κάνω ντα :rolleyes:

emarright Γουιν, τσακίσ' και πάρε τηλ!!! :P Σπίτι κατυθείαν και ό,τι ώρα να'ναι. Αν δεν το σηκώνω πα να πει ότι θα πήζω σε συναυλία. Αλλά στείλε μνμ και θα σε πάρω από τη δουλειά emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν πηλες τηλεφωνο....θα σε δειρω.... :bloodomen: (εκτος κι αν αυτος ειναι ο σκοπος σου παλιομαζοχα :P ) emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έφτασα χτές το μεσημέρι :cool05: ...μετά από 2 μέρες διαδρομή, 2340 χιλίομετρα, και δύο φωτογραφίες από speed cameras emdevil2 ...στο καράβι παρέα με φορτηγατζίδες όλα τα λεφτά :cool10:

Τροποποιήθηκε από Citizen
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είπα σε σένα που ήσουν ξένος

πως όλα στέρεψαν σε μένα

πως με στοιχειώσαν οι αγάπες

μες το μυαλό γίναν ένα...

Μα εσυ μου είπες δε τρομάζεις

οτι στο μαύρο βλέπεις χρώμα

και εγω που είδα ν'ανασταίνεις

το ταραγμένο μου το σώμα.

Ούτε που ξέρω τ΄ονομά σου

πως ταξιδεύεις τις αισθήσεις.........

Μην ξεχνάς όσα ειπώθηκαν...είχαν κι αυτά μια κάποια αξία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έφτασα χτές το μεσημέρι :cool05: ...μετά από 2 μέρες διαδρομή, 2340 χιλίομετρα, και δύο φωτογραφίες από speed cameras emdevil2 ...στο καράβι παρέα με φορτηγατζίδες όλα τα λεφτά :cool10:

με ποιο και από που επέστρεψες ...?

από ανκόνα?

ή από βενετία?

με μπλου σταρ φέρρι?

επέστρεψε και ο μπαμπάς και ίσως ήταν ανάμεσα στους φορτηγατζήδες.... emdots

πως σου φάνηκε η διαδρομή?

Τροποποιήθηκε από ania
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έφυγες..

Να σε βλέπω να ξεμακραίνεις και να μη μπορώ να τρέξω πίσω σου..να σ'αγκαλιάσω για ακόμη μια φορά..

Έφυγες και δε γύρισες καν το κεφάλι σου να κοιτάξεις πίσω.. Εάν αυτό που λένε, ότι κοιτώντας πίσω είναι σαν να δίνεις την υπόσχεση ότι θα ξαναγυρίσεις..δεν ξέρω..μπορεί κάτι παραπάνω από μένα να ξέρεις και δεν το έκανες..

Να σε βλέπω να ξεμακραίνεις και να παραλύουν τα πόδια μου..να νιώθω να βουλιάζουν όλα γύρω μου..

Να σε βλέπω να ξεμακραίνεις και να με πιάνει ένας πανικός και μια απελπισία..

Να τρέχουν ήρεμα τα δάκρυα από τα μάτια μου και να μη μπορώ να ανασάνω..

Να βγαίνω από την κεντρική πύλη σα χαμένη, να φοράω τα μαύρα μου γυαλιά για να κρύψω τα μάτια μου και να προσπαθώ να κρατηθώ όρθια..

Εννοείται ότι ήρθαν και οι λυγμοί μετά.. Πολύ μετά..μέσα στο λεωφορείο που με έπαιρνε κι αυτό μακριά σου..το καταραμένο.. Να έχω κολλήσει την παλάμη μου στο τζάμι του λεωφορείου σε όλη την διαδρομή.. Ένας διαρκής χαιρετισμός.. Δε σήκωσα το κεφάλι μου στον ουρανό..δε μπόρεσα..

Άδειασε ο κόσμος ξαφνικά..

Δεν είναι ότι δεν τα έχω ξαναζήσει αυτά....Άπειρες φορές. Άπειρες. Μια ζωή τον εαυτό μου σε λιμάνια, σταθμούς τρένων και αεροδρόμια τον θυμάμαι.. Αυτό που με ρημάζει είναι το πόσες φορές μου μέλλει ακόμα να τα ζήσω..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην ξεχνάς όσα ειπώθηκαν...είχαν κι αυτά μια κάποια αξία...

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με ποιο και από που επέστρεψες ...?

από ανκόνα?

ή από βενετία?

με μπλου σταρ φέρρι?

επέστρεψε και ο μπαμπάς και ίσως ήταν ανάμεσα στους φορτηγατζήδες.... emdots

Επέστεψα από Ancona me ANEK. Την διαδρομη την έχω ξανακάνει 4 φορές στο παρελθόν οπότε δεν περίμενα κάτι διαφορετικό. Λές να γνώρισα και τον πατέρας σου? Γέλιο θα είχε...

emarup καλώς ήρθες ... για πες εμπειρίες από τους φορτηγατζήδες...

Πέρασε πολύ ευχάριστα η ωρα μαζί τους. Μας είπαν πολλά περιστατικά, τους ρώτησα και πραγματάκια για την δουλεία τους που με ενδιέφεραν...έπαθα πλάκα όταν ο ένας μου είπε ότι έχει κάνει μία φορά Ancona-Αγγλία-Ancona in one go :anavwfwties: ...και εγώ δυσκολεύτικα να μόνο την μια διαδρομή με την μία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

από ανκόνα επέστρεψε αλλά με μπλου σταρ... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποιός?

emblush emblush emblush emblush τι αδιάκριτη που είμαι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καλώς ήρθες ... για πες εμπειρίες από τους φορτηγατζήδες...

Πέρασε πολύ ευχάριστα η ωρα μαζί τους. Μας είπαν πολλά περιστατικά, τους ρώτησα και πραγματάκια για την δουλεία τους που με ενδιέφεραν...έπαθα πλάκα όταν ο ένας μου είπε ότι έχει κάνει μία φορά Ancona-Αγγλία-Ancona in one go :anavwfwties: ...και εγώ δυσκολεύτικα να μόνο την μια διαδρομή με την μία

Ναι έχουν πολύ ενδιαφέρον... το ότι είναι στο δρόμο όλη μέρα τους κάνει να συλλέγουν νέες εμπειρίες συνέχεια... και μπορούν να σου διηγούνται ιστορίες με τις ώρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε έπαιρνα και το χες κλειστό!!Άσε,χρειάζομαι τις ψυχαναλυτικές σου ικανότητες,εμπειρίες κι επιθυμίες!!

1ον:Καψουρεύτηκα.2ον:Έχει μαζευτεί όλο μου το παρελθόν συμπυκνωμένο σε ένα μήνα..Εσύ που έχεις χαθεί και δν μπαίνεις καθόλου?3ον:Τελείωσες????Θέλω να τελειώσω κι εγώ!!!!

Μπες καθόλου..Θα επιμείνω σθεναρά again.Φιλάκια στο Νικολό,χαιρετίσματα σε όλα τα οιστρογόνα του Βορρά και πολλά φιλάκια κι αγκαλίτσες(εκ του μακρόθεν,i know-θυμησέ μου να σε πω)!!

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μπαινω γιαβριμ...αλλα κοιμαμαι σχετικα νωρις... οποτε κ βγαινω σχετικα νωρις :P

οποτε εισαι μσν κανε μου αναπ....!!!!!!!

δεν το χα κλειστο....αλλα το κουνητο μου εχει προσωπικοτητα..... emcensored

η μια στη Βοννη την κοβει κ σκεφτεται να γυρισει, η αλλη με τον ερωτα της που ηρθε απο μακρια γυρνοβολανε στα greek islands, οι αλλες κοπελες εδω...ο Νικ ειναι μες στην τρελη χαρα (με το αμορε κι αυτος)..... :)

εγω διορθωνω το σπιραλ...κατα τ αλλα ησυχα... :wacko:

περιμενω νεα ρε!!!!!

emkissemkissemkiss

Τροποποιήθηκε από nerdanel
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1ον:Καψουρεύτηκα.

Αχάαααααα , πιάσαμε λαυράκι! emgoal Αννιώ μου σόρυ για χτες που δεν απήντησα, αλλά το κατηραμένο μσν κολλάει κι επιπλέον παιδεύομαι με την πλαστική χειρουργική. emsexwars

Κανονίζω καφεδάκι από την άλλη εβδομάδα με το που επιστρέφω! B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.