Jump to content

ΙΑΤΡΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΣΟΣ


XOULIGKANI

Recommended Posts

Μηπως μπορει καποιος να με διαφωτισει για την ιατρική φυσικη?τι να προσεξω περισσοτερο.τι μπαινει συνηθως?δινεται την παρασκευη...ααααααα.......οποια συμβουλη καλοδεχουμενη!!!ευχαριστω προκαταβολικα...http://www.greekmeds.gr/forum/public/style_images/master/rte_icons/emoticons.png

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΒΑΡΥΤΗΤΑ ΔΩΣΕ ΣΤΑ 3 ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΗ ΟΠΤΙΚΗ Κ ΒΙΟΗΛΕΚΤΡΙΖΜΟ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ Κ ΟΙ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΑΚΤΙΝΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΤΝ ΚΑΛΕΦ ΕΖΡΑ.ΑΝ ΔΝ ΤΣ ΕΧΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΠΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΚΗΣ.ΑΠΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΕΓΩ ΔΝ ΘΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΠΤ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ Τ ΕΔΩΣΑ Κ ΖΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΔΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ Σ ΠΩ ΘΕΜΑΤΑ ΤΩΡΑ.ΑΚΤΙΝΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΣ.ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ .....ΑΝΤΕ Κ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ emgoalemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Μήπως ξέρεις που μπορώ να βρω σημειώσεις ή παλιά θέματα Ιατρική Φυσική; Ίσως σε κάποιο βιβλιοπωλείο;

Σημειώσεις και θέματα ιατρικής φυσικής υπάρχουν στον Πάπυρο.Προτίμησε τα θέματα αν θες την άποψή μου.Πάντως έχω την εντύπωση οτι θα μοιραστούν δωρεάν στη σχολή (αν δεν έχουν μοιραστεί ήδη) θέματα ιατρικής φυσικής στους δευτεροετής!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

1)Ποια είναι η ύλη φέτος;

2)Κάτι ακούστηκε ότι θα βάλουν και πολλαπλής επιλογής εκτός από την οπτικη που θα έχει ανάπτυξης.Ισχύει;;;;

3)Ποια φυλλάδια έχετε οι δευτεροετείς;Μου είπαν ότι φέτος δε σας έκανε ο Καλέφ-Εζρά και δεν πήρατε το φυλλάδιό του της ακτινοπροστασίας.

Ευχαριστώ εν των προτέρων!!

emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.