Jump to content

Messenger


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Δε γνωρίζω αν υπήρχε στην προηγούμενη μορφή του forum, αν και νομίζω πως όχι.

Είναι μία λειτουργία που μόλις διαπίστωσα πως μπορεί να "εκθέσει" κάποια μέλη αν δεν γνωρίζουν να την χρησιμοποιούν.

Δεν είναι το ίδιο με τα προσωπικά μηνύματα.

Στο messenger μπορεί να εμφανιστούν μηνύματα μελών που ποτέ δεν έχεις έρθει σε επαφή μαζί τους, το ίδιο φαντάζομαι ισχύει και με δικά σας μηνύματα τα οποία μπορεί να εμφανιστούν σε μέλη που ποτέ δεν έχετε συνομιλήσει.

Καλά θα ήταν να σβήνονται οι διάλογοι αμέσως, αν και αυτό φοβάμαι πως δημιουργεί πρόβλημα με τη συνέχεια της συνομιλίας με το μέλος που έχετε τη συζήτηση.

Κάποιος διαχειριστής ας μας ενημερώσει αν είναι εύκολο.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ήσουν ο μόνος που δεν έσβησες τις συνομιλίες μας, αλλά ευτυχώς δεν υπήρξε τρίτο άτομο στις συζητήσεις ώστε να μάθω αν με κατηγορείς :D

κάποιο άλλο μέλος όμως που μου έστειλε μήνυμα στο messenger και δεν έσβησε το μήνυμα συνομίλησε με κάποιο άλλο μέλος και έλαβα και το μήνυμα του άλλου μέλους που ήταν άσχετο με τη συζήτηση

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ..... :huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ήσουν ο μόνος που δεν έσβησες τις συνομιλίες μας, αλλά ευτυχώς δεν υπήρξε τρίτο άτομο στις συζητήσεις ώστε να μάθω αν με κατηγορείς :D

κάποιο άλλο μέλος όμως που μου έστειλε μήνυμα στο messenger και δεν έσβησε το μήνυμα συνομίλησε με κάποιο άλλο μέλος και έλαβα και το μήνυμα του άλλου μέλους που ήταν άσχετο με τη συζήτηση

ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ..... :huh:

Δεν μπορώ να καταλάβω το πώς έγινε. Μάλλον "μπέρδεμα" κάποιας βάσης δεδομένων.

Έλεγξα όλα τα αποθηκευμένα p.m. και στο μόνο μήνυμα που υπάρχουν και άλλοι 2 "συμμετέχοντες" είναι στο τελευταίο (που μου έστειλες πριν 10 μέρες = μετά την τελευταία αναβάθμιση του GM). Το περίεργο είναι ότι στο δικό σου μήνυμα "μπλέκεται" και μήνυμα ενός από τους άλλους που έχει σταλεί το Πάσχα του 2002. Το πιθανότερο είναι ότι πρόκειται για "μπέρδεμα" κάποιας βάσης δεδομένων και όχι ότι κάποιοι έχουν "ελεύθερη" πρόσβαση σε συζητήσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το περίεργο είναι ότι στο δικό σου μήνυμα "μπλέκεται" και μήνυμα ενός από τους άλλους που έχει σταλεί το Πάσχα του 2002. Το πιθανότερο είναι ότι πρόκειται για "μπέρδεμα" κάποιας βάσης δεδομένων και όχι ότι κάποιοι έχουν "ελεύθερη" πρόσβαση σε συζητήσεις.

Sent 22 April 2002 - 09:49 PM

μήπως λάβαμε όλοι το ίδιο μήνυμα; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.