Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

και ποτε με το καλο η καινουργια προκυρηξη?εχουμε να καλυψουμε και αλλο αγονο εκτος απο το δικο μας.

Τασο σβησε τα μυνηματα σου,μου εχει σπασει τα νευρα να ειναι συνεχεια γεματο το inbox τις τελευταιες μερες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 512
  • Created
  • Last Reply
και ποτε με το καλο η καινουργια προκυρηξη?εχουμε να καλυψουμε και αλλο αγονο εκτος απο το δικο μας.

Τασο σβησε τα μυνηματα σου,μου εχει σπασει τα νευρα να ειναι συνεχεια γεματο το inbox τις τελευταιες μερες

Η καινούρια προ προκΉρΥξη στα τέλη του άλλου μήνα με αρχές Νοεμβρίου το αργότερο.

Τα μΗνΎματά μου εγώ τα σβήνω, αλλά πρώτα πρέπει και να τα διαβάσω, οπότε....αργώ. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρει κανείς κύριοι πως γίνεται η κλήρωση? Τραβάς σπίρτο? Τραπουλόχαρτο? Russian roulette?
Χαρτάκια με ονοματεπώνυμα, κουτάκι....γκλουπ μέσα, κούνημα, κι άλλο κούνημα.....μέχρι να πιαστούν τα χέρια της κα Παπανότη και ένας από τους συμμετέχοντες στην κλήρωση βάζει το χεράκι του μέσα στο κουτάκι και τραβάει το χαρτάκι.

Σε περίπτωση απουσίας κάποιου από τους ενδιαφερόμενους.......συμμετέχει ως μάρτυρας κάποιος άλλος συνάδελφος (παρόντες είναι και άλλοι υπάλληλοι του υπουργείου).

Καλή επιτυχία.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2899093584_f01e320e75_o.jpg

για το "Λία Θεσπρωτίας" θα κατατεθεί ένσταση αύριο από συνάδελφο

Από το παιδί με τα ελλειπή δικαιολογητικά να υποθέσω;

Καλά υποθέτεις. Ο συνάδελφος έκανε δεύτερη αίτηση μετά την απόφαση για αλλαγή της καταληκτικής ημερομηνίας κατάθεσης των δικαιολογητικών. Δεν ξανά υπέβαλε τα δικαιολογητικά, κάτι πολύ λογικό και νόμιμο.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω καιρό να παρακολουθήσω το forum όμως είχα υποσχεθεί στο παρελθόν ότι θα ποστάρω αν έχω σίγουρες π[ληροφορίες. Έτσι λοιπόν μια φίλη μου Γενική Ιατρός θα δηλώσει σίγουρα το ΠΙ ιατρείο Αισύμης το οποίο ανήκει στο ΠΓΝ Αλεξανδρούπολης. Αυτό είναι το σίγουρο. Είναι και άλλη μια Γενική ιατρός με την οποία μόλις μίλησα και μου είπε ότι και αυτή θα δηλώσει το ίδιο αν και τελείωσε λίγο αργότερα. Στην περιοχή γύρω από την Αλεξανδρούπολη όπου και μένουν οι εν λόγω συνάδερφοι το μόνο που προκηρύχθηκε εκτός από την Αισύμη(το οποίο θα πιαστεί σίγουρα) είναι το ΠΙ Ν. Σάντας το οποίο ανήκει στην Ροδόπη, βρίσκεται όμως σχετικά κοντά. Αυτό λοιπόν μάλλον θα αποτελέσει την 2ή επιλογή τους.

Από ότι γνωρίζω είναι άγονο και θα προτιμηθεί από τους υπηρετούντες θητεία οπότε κρατώ κάποιες επιφυλάξεις και υπόσχομαι ότι θα ποστάρω αύριο, ίσως και μεθαύριο ακόμη, για να σας πω αν ΣΙΓΟΥΡΑ το έχουν δηλώσει! Σε συζήτηση που είχα με την μια από τις 2 όπως είπα και παραπάνω μου είπε ότι σαν 2η επιλογή θα δηλώσει τη Ν. Σάντα, δεν είμαι όμως και πολύ σίγουρος οπότε καλύτερα να περιμένουμε!

Συμπέρασμα:μην δηλώνετε την Αισύμη Έβρου και περιμένετε λίγο για τη Νέα Σάντα Ροδόπης!

2899423722_677fdb4b36_o.jpg

απλά είσαι καταπληκτικός και η βοήθειά σου πολύ σημαντική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξέρει κανείς κύριοι πως γίνεται η κλήρωση? Τραβάς σπίρτο? Τραπουλόχαρτο? Russian roulette?
Χαρτάκια με ονοματεπώνυμα, κουτάκι....γκλουπ μέσα, κούνημα, κι άλλο κούνημα.....μέχρι να πιαστούν τα χέρια της κα Παπανότη και ένας από τους συμμετέχοντες στην κλήρωση βάζει το χεράκι του μέσα στο κουτάκι και τραβάει το χαρτάκι.

Σε περίπτωση απουσίας κάποιου από τους ενδιαφερόμενους.......συμμετέχει ως μάρτυρας κάποιος άλλος συνάδελφος (παρόντες είναι και άλλοι υπάλληλοι του υπουργείου).

Καλή επιτυχία.....

θερμα συγχαρητηρια σε οσους πηραν αγροτικο!καλη αρχη!οι υπολοιποι υπομονη!εχει ο Θεος!

αληθεια για ποιο λογο γινονται οι κληρωσεις που λετε?δεν εχω ιδεα για τις κληρωσεις γενικα! emfish α!και ως ασχετο ψαρακι που ειμαι τι ειναι η θητεια διπλα απο καποια ονοματα?αυτοι που εχουν κανει ηδη μια φορα αγροτικο?σας επρηξα!σορρυ και ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΙΔΕΡΟΚΕΦΑΛΟΙ ΠΑΙΔΕΣ!!

Θητεια ειναι οσοι εχουν ηδη κανει αγροτικο και δηλωνουν 2η φορα (πριν ρωτησεις γιατι το κανουν αυτο=υπαρχει πολλη ανεργια λεμε)

Εγω για τους τυπους, να δηλωσω οτι δεν πηρα ουτε αγροτικο ουτε αστικο.

Δεν κατηγορω κανενα... το ξερο μου το κεφαλι!!

Κισσιζ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχει πολλη ανεργια λεμε

πάρα πολλλλλλληηηηηηηηηηηή :splats: ανεργία γαμώτο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θερμα συγχαρητηρια σε οσους πηραν αγροτικο!καλη αρχη!οι υπολοιποι υπομονη!εχει ο Θεος!

αληθεια για ποιο λογο γινονται οι κληρωσεις που λετε?δεν εχω ιδεα για τις κληρωσεις γενικα! emfish α!και ως ασχετο ψαρακι που ειμαι τι ειναι η θητεια διπλα απο καποια ονοματα?αυτοι που εχουν κανει ηδη μια φορα αγροτικο?σας επρηξα!σορρυ και ευχαριστω!

προτείνεις κάτι καλύτερο να φανταστώ από την κλήρωση;

όπως λ.χ. να πλακώνονται και ο λιγότερο γδαρμένος να επιλέγεται;duel.gifboxing_smiley.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θερμα συγχαρητηρια σε οσους πηραν αγροτικο!καλη αρχη!οι υπολοιποι υπομονη!εχει ο Θεος!

αληθεια για ποιο λογο γινονται οι κληρωσεις που λετε?δεν εχω ιδεα για τις κληρωσεις γενικα! emfish α!και ως ασχετο ψαρακι που ειμαι τι ειναι η θητεια διπλα απο καποια ονοματα?αυτοι που εχουν κανει ηδη μια φορα αγροτικο?σας επρηξα!σορρυ και ευχαριστω!

προτείνεις κάτι καλύτερο να φανταστώ από την κλήρωση;

όπως λ.χ. να πλακώνονται και ο λιγότερο γδαρμένος να επιλέγεται;duel.gifboxing_smiley.gif

συνεχιζοντας το πρηξιμο και ριχνοντας το βαρος αυτου σε εσενα τασο..σοβαρα δεν γνωριζω τιποτα!δηλαδη ποιοι συμμετεχουν στις κληρωσεις?αυτοι που ειχαν ακριβως τα ιδια μορια ας πουμε?να ξερω αν με πιανει τιποτα να παρω το γιαταγανι μου,τα γαντια του μποξ κατι τελοσπαντων!να παλεψω και γω! emstarwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσύ βλέπω χρειάζεσαι μαθήματα για τα βασικά.....μην σε αγχώνει τα ίδια ρωτούσε ένα χρόνο και η πρώην προϊσταμένη των αγροτικών, η οποία πληρώνονταν.

Λοιπόν, στην κλήρωση συμμετέχουν όσοι έχουν τα ίδια μόρια, αλλά έχουν και την ίδια ημερομηνία πτυχίου ή αναγνώρισης ΔΟΑΤΑΠ ή αναγνώρισης επαγγελματικών δικαιωμάτων.

υ.γ. δε νομίζω να μην ξέρεις τι εστί ΔΟΑΤΑΠ; :o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το λοιπον, η κατασταση εχει ως εξης:

Φιλη μου βρηκε μολις δουλεια που την περιμενε απο καιρο και δε θελει να χασει.

Πηρε ομως και το αγροτικο που εβαλε τα χαρτια της, ετσι...απο συνηθεια, αφου ειναι 1 χρονος και, που προσπαθει η κοπελα...

Τωρα σκεφτεται πως να μην δεχτει το αγροτικο και παραλληλα να μην εχει κυρωσεις οπως μηδενισμο μοριων???

...

Εν ολιγοις, "Τασο των Αγροτικων", τι επιπτωσεις θα εχει η αρνηση του αγροτικου? Θα μηδενιστει απο θεμα μοριων?

ΥΓ: δικη μου ερωτηση αλλα οχι λιγοτερο χαζη απ'την παραπανω, τελικα μπορουμε να δηλωσουμε ΑΖΗΤΗΤΟ ή οχι? Κι αν θα μπορουσαμε να δηλωσουμε Αζητητο-ΑΓΟΝΟ???ε?ε?

ΥΓ: μας διαβαζει και περιμενει την απαντηση σου, Τασο!... κι οπως ειναι αναμενομενο, τα εχει κανει πανω της!! :lol:emfear

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

11η εντολή: ου μπλέξεις

απάντηση....

Σε περίπτωση μη αποδοχής του διορισμού ή διακοπής της υποχρεωτικής εκπαίδευσης και υπηρεσίας υπαίθρου, σε επόμενη διεκδίκηση θέσεων σε Κ.Υ. και Π.Ι. οι υποψήφιοι δεν έχουν δικαίωμα επιλογής αλλά διορίζονται ή τοποθετούνται εκ νέου για εκπλήρωση ή συμπλήρωση των σχετικών υποχρεώσεών τους σε κενά Κ.Υ. και Π. Ι. που η Υπηρεσία κρίνει ότι πρέπει να καλυφθούν

είδες την ΔΡΗ που πήρε αζήτητο και είπες να ρωτήσεις ε;

Δεν μπορείς να ζητήσεις να σε τοποθετήσουν σε αζήτητο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το λοιπον, η κατασταση εχει ως εξης:

Φιλη μου βρηκε μολις δουλεια που την περιμενε απο καιρο και δε θελει να χασει.

Πηρε ομως και το αγροτικο που εβαλε τα χαρτια της, ετσι...απο συνηθεια, αφου ειναι 1 χρονος και, που προσπαθει η κοπελα...

Τωρα σκεφτεται πως να μην δεχτει το αγροτικο και παραλληλα να μην εχει κυρωσεις οπως μηδενισμο μοριων???

...

Εν ολιγοις, "Τασο των Αγροτικων", τι επιπτωσεις θα εχει η αρνηση του αγροτικου? Θα μηδενιστει απο θεμα μοριων?

ΥΓ: δικη μου ερωτηση αλλα οχι λιγοτερο χαζη απ'την παραπανω, τελικα μπορουμε να δηλωσουμε ΑΖΗΤΗΤΟ ή οχι? Κι αν θα μπορουσαμε να δηλωσουμε Αζητητο-ΑΓΟΝΟ???ε?ε?

ΑΧΑΧΑΧΑ ΡΕ ΘΕΡΙΟ ΣΕΡΟΤΟΝΙΝΗ ΕΣΥ ΜΕ ΞΕΠΕΡΑΣΕΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΚΕΤΟ "ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ " ΕΣΥ ΤΟ ΕΠΙΑΣΕΣ ΣΑΝ ΤΟ "ΙΩΑΝΝΑ ΤΗΣ ΛΩΡΑΙΝΗΣ" ΑΧΑΧΑΧΑ Ο ΤΑΣΟΣ ΤΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΛΟΙΠΟΝ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

11η εντολή: ου μπλέξεις

απάντηση....

Σε περίπτωση μη αποδοχής του διορισμού ή διακοπής της υποχρεωτικής εκπαίδευσης και υπηρεσίας υπαίθρου, σε επόμενη διεκδίκηση θέσεων σε Κ.Υ. και Π.Ι. οι υποψήφιοι δεν έχουν δικαίωμα επιλογής αλλά διορίζονται ή τοποθετούνται εκ νέου για εκπλήρωση ή συμπλήρωση των σχετικών υποχρεώσεών τους σε κενά Κ.Υ. και Π. Ι. που η Υπηρεσία κρίνει ότι πρέπει να καλυφθούν Τελειο, αρα στην επομενη προκηρυξη εχουν εξασφαλισει αγροτικο!!

είδες την ΔΡΗ που πήρε αζήτητο και είπες να ρωτήσεις ε; Ειδα το ΑΖΗΤΗΤΟ και ειπα να ρωτησω, αν ηθελα να ρωτησω για την κοπελα θα την ρωτουσα απευθειας αφου την γνωριζω κιολας!

Δεν μπορείς να ζητήσεις να σε τοποθετήσουν σε αζήτητο! Μηπως ειναι για εκεινους που εχουν μηδενιστει σε προηγουμενες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ααααα δεν με παει!!! :P

ετσι κι αλλιως δεν ειναι για μενα το αγροτικο.....οποτε σιγα μην θυσιασω τα μανολο μου!!! :lol:

χοχοχοχοχο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.