Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Αυγούστος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 512
  • Created
  • Last Reply

:unsure:

...ΠΙΟ...ΛΙΑΝΑ.....

ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ

δε μας τίμησες με σχόλιο όμως :rolleyes:

πολύ βουβό το πρώτο σου post

εύχομαι στα υπόλοιπα να γράψεις και κάτι παραπάνω :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...ΠΙΟ...ΛΙΑΝΑ.....

ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ

εστειλα ενα ποστ αλλα δεν το ειδα!μαλλον κανα λαθος θα εκανα!εσυ Τασο που εισαι παλιος και επειδη σε εσενα εκανα reply σε παρακαλω πες μου τι εκανα λαθος!εκτος topic ειμαι!σορρυ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα το βλέπεις φαντάζομαι

για τεχνικά θέματα μπορείς να απευθύνεσαι στη shlia και τα φιλαράκια της......είναι η τεχνική υποστήριξη του forum :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:unsure:
...ΠΙΟ...ΛΙΑΝΑ.....

ΜΟΙΡΑΖΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ

δε μας τίμησες με σχόλιο όμως :rolleyes:

πολύ βουβό το πρώτο σου post

εύχομαι στα υπόλοιπα να γράψεις και κάτι παραπάνω :rolleyes:

το δευτερο ποστ το ειδα!αιντε!πηρα μπρος!τι σχολιο εννοεις τασο?τι παραπανω θα επρεπε να γραψω?περιμενω οδηγιες αν ειναι! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδάκια, είχα μέρες να μπω στο forum... αλλά έτυχε να διαβάσω τώρα τα τελευταία post μαζί με μια φίλη μου ανθρωπολόγο και το ανθρωπολογικό της σχόλιο είναι ότι είμαστε "απόλαυση" και άξιοι ανθρωπολογικής μελέτης!! BTW, επειδή είναι κι αυτή άνεργη, ρωτά μήπως παίζει να μαζέψουμε λεφτά (από τους αγώνες ...χιχι...) και να την πληρώσουμε για να κάνει η ίδια την επιτόπια μελέτη!... εεε! τι να γίνει! η ανεργία θέλει χιούμορ και καλοπέραση! Να στε καλά πάντως! Κάθε που μπαινω στο forum θα σκάσει το χειλάκι μου με τα χάλια μας...χεχε!!

ΥΓ Τάσο και MEDPEAD, αλήθεια δεν είστε ζευγάρι?? Με τόσο πάθος που βγάζετε στο φόρουμ, φανταστείτε τι θα κάνατε σε άλλο πιο ενδιαφέρον τομέα!!

Αντε, καλά μας αποτελέσματα...

Φιλάαααακια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα. Δυστυχώς ξεκινώ για τη δουλειά μου (που δεν έχει σχέση με την ιατρική). Περιμένω πώς και πώς τα αποτελέσματα. Παρακαλώ ενημερώστε στο site όποιος έχει έγκυρες πληροφορίες ή αν δείτε στο site του υπουργείου τα αποτελέσματα αναρτημένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΕΕΕΕ εσείς οι φωστήρες του υπουργείου θα βγάλετε τα γ@μημέν@ τα αγροτικά επιτελούς?Τόσες μέρες μαγείρεμα δεν προλάβατε να τα ετοιμάσετε ακόμα..????Fuck medicine i want to be a ninza!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα αποτελέσματα της προκήρυξης Αυγούστου 2008 θα δημοσιευθούν στην ιστοσελίδα του ΥΥΚΚΑ μέχρι το μεσημέρι.

Ενημέρωση από το γραφείο αγροτικών στο οποίο πλέον προϊσταμένη είναι η κα Τσιακατούρα.

Δυο ευχάριστα νέα σε μία μέρα, δεν μας έχει μάθει το υπουργείο.

Τα αποτελέσματα σε 18 εργάσιμες ημέρες δεν είναι και πάρα πολύ μεγάλο διάστημα πιστεύω.

Και επιτέλους η Πάτα πήρε αυτό που ήθελε, την απομάκρυνσή της από το αρμόδιο γραφείο.

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 18 καλά θα ήταν, έλα όμως που εδώ θα έχουν κάνει 28 μέρες από την τελευταία μέρα της παράτασης... emsuperman

ΥΓ : Ρε συ Τάσος, σβήσε και κάνα πμ βρε παλικάρι μου, ήθελα να σε ευχαριστήσω για τα χρόνια πολλά αλλά λέει πως είναι γεμάτο το inbox σου.

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι πραγματικότητα! Τα αποτελέσματα έχουν αναρτηθεί στο υπουργείο (τα είδα με τα μάτια μου!!!) και μου είπαν και εμένα πως μέχρι το μεσημέρι θα υπάρχουν και στην ιστοσελίδα.

Καλά αποτελέσματα σε όλους!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούτε να γεννιόταν το παιδί μου τόσα τσιγάρα που χω κάνει από το πρωί!!!ΡΕ μπας κ μας δουλεύετε ότι βγήκαν στο υπουργείο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύετε θα αναρτηθούν σήμερα ή αύριο; Δεν τους έχω και πολύ σόι να σας πω την αλήθεια.. Ποιός άραγε θα φιλοτιμηθεί να καθίσει πέραν του ωραρίου του να κάνει το PDF; Ελπίζω να με διαψεύσουν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πιστεύετε θα αναρτηθούν σήμερα ή αύριο; Δεν τους έχω και πολύ σόι να σας πω την αλήθεια.. Ποιός άραγε θα φιλοτιμηθεί να καθίσει πέραν του ωραρίου του να κάνει το PDF; Ελπίζω να με διαψεύσουν..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω δεν θα παρω με τα λιγα μορια που εχω,τουλαχιστο να παρει η φιλη μου απο πανω. emarup Καλα αποτελεσματα κριστ μου!! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε 18 καλά θα ήταν, έλα όμως που εδώ θα έχουν κάνει 28 μέρες από την τελευταία μέρα της παράτασης... emsuperman

ΥΓ : Ρε συ Τάσος, σβήσε και κάνα πμ βρε παλικάρι μου, ήθελα να σε ευχαριστήσω για τα χρόνια πολλά αλλά λέει πως είναι γεμάτο το inbox σου.

emthanx

18 εργάσιμες έγραψα.... :rolleyes:

και πάλι Χρόνια Πολλά και καλά αποτελέσματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.