Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

[ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΔΙΚΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΙΟΡΙΣΤΗΚΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΣΕ ΑΓΟΝΑ ΙΑΤΡΕΙΑ, ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ 2οΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ???????????? ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ! ΒΓΑΛΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΑΣΠΙΡΙΝΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΝΟΜΑΤΑ!!!! ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΔΙΟΡΙΣΕΙ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζωάρα οι γιατροί!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δε θα έχει πλάκα να πάνε οι αγροικοί του Μαρτίου και να ξανάλλαξουν γνώμη?

Θελω αγροτικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

emdocemmatrix1

Από πάνω είναι η Πάτα με το γυαλί και πυροβολεί τους αγροτικούς..

:withstupid:

Από πάνω είναι η Πάτα με το γυαλί και πυροβολεί τους αγροτικούς..

:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

19 μαιου 1914,300.000 ποντιοι σφαγιαστηκαν,πολλοι περισσοτεροι εκδιωχθηκαν.εχασαν σπιτια,περιουσιες,επιτελους ας αναγνωριστει αυτη η γενοκτονια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανάγκη από χορηγίες δεν έχω εγώ. Το να βάλω στην υπογραφή μου το site του συγκεκριμένου καταστήματος σημαίνει απλά πως μου άρεσε και το προτείνω.

Ανάγκη όμως να μην διαβάζω βλακείες πραγματικά την έχω.

Sorry,δε ξερω πως το πηρες,αλλα αστειευομουν..

Το ξερω οτι το προτεινεις γιατι σου αρεσει,δεν ειμαι τοσο χαζη

Δεν εχουμε ολοι το ιδιο χιουμορ,μην αρπαζεσαι..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!
Το θέμα θα τεθεί προς συζήτηση αύριο το πρωί στον αρμόδιο υφυπουργό.gathering2.gif

19 μαιου 1914,300.000 ποντιοι σφαγιαστηκαν,πολλοι περισσοτεροι εκδιωχθηκαν.εχασαν σπιτια,περιουσιες,επιτελους ας αναγνωριστει αυτη η γενοκτονια.

ΕΔΩ είναι το ανάλογο topic!tt2.gif

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=20584

Ανάγκη από χορηγίες δεν έχω εγώ. Το να βάλω στην υπογραφή μου το site του συγκεκριμένου καταστήματος σημαίνει απλά πως μου άρεσε και το προτείνω.

Ανάγκη όμως να μην διαβάζω βλακείες πραγματικά την έχω.

Sorry,δε ξερω πως το πηρες,αλλα αστειευομουν..

Το ξερω οτι το προτεινεις γιατι σου αρεσει,δεν ειμαι τοσο χαζη

Δεν εχουμε ολοι το ιδιο χιουμορ,μην αρπαζεσαι..

oops1.gifsigns14.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

'Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!'

Το θέμα θα τεθεί προς συζήτηση αύριο το πρωί στον αρμόδιο υφυπουργό

Δεν είναι μόνο οι παράνομοι που δήλωσαν αλλα και οι νόμιμοι που δε δήλωσαν όταν έπρεπε περιμένοντας διευκρινήσεις του υπουργείου.Και οι παράνομοι πώς θα βρεθούν σε όλες τις νομαρχίες της ελλάδας όταν οι νομαρχίες δε ξέρουν πότε ανοίγουν τα αγροτικά τους και το υπουργείο δε μπορεί να εντοπίσει τους παράνομους σε όλη την ελλάδα με την έλλειψη λιστών σε ίντερνετ και δυσκολία συνεργασίας υπουργείου-νομαρχιών και εντόπιση της παρανομίας σε κάθε άκρη της ελλάδας?Το σωστό είναι να στείλει ο υφυπουργός εγκύκλιο σε νομαρχίες όλης της ελλάδας να διαγραφτούν όλοι οι νόμιμοι -παράνομοι απο 29/4 ως 16/5 και να οριστεί μια νέα μέρα να δηλώνουν όλοι σε νομαρχίες κατόπιν κληρώσεως.Είναι μεγάλο το μέγεθος των ατόμων που θίγονται απο τον άνισο τρόπο δηλώσεων των άγονων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σωστό είναι να στείλει ο υφυπουργός εγκύκλιο σε νομαρχίες όλης της ελλάδας να διαγραφτούν όλοι οι νόμιμοι -παράνομοι απο 29/4 ως 16/5 και να οριστεί μια νέα μέρα να δηλώνουν όλοι σε νομαρχίες κατόπιν κληρώσεως.Είναι μεγάλο το μέγεθος των ατόμων που θίγονται απο τον άνισο τρόπο δηλώσεων των άγονων.
Βλέπεις πως υπάρχουν λύσεις;

Πόσοι είναι οι επιτυχόντες της προηγούμενης προκήρυξης που έλαβαν άγονο; 100; Περισσότεροι; Δεν είμαι αρμόδιος να το γνωρίζω. Οφείλει το τμήμα των αγροτικών να δώσει μια λίστα στο τμήμα των ειδικοτήτων και αυτό με τη σειρά του να την κοινοποιήσει στις αρμόδιες διευθύνσεις υγείας των νομαρχιών.

Να βγάλει μια εγκύκλιο που να αναφέρει πως όσοι δήλωσαν ειδικότητα το διάστημα 29/4/08 μέχρι και 19/5/08 με βεβαίωση άγονου αγροτικού να αποσύρουν οι διευθύνσεις υγείας τις αιτήσεις και να τους ενημερώσει για την ημερομηνία υποβολής νέας αίτησης.

Είναι τόσο απλά τα πράγματα. Θέληση να υπάρχει.

Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!

Με το να ποστάρεις σίγουρα δεν βγαίνει αποτέλεσμα. Πες μας την πρότασή σου, αν θες, η οποία θα βοηθούσε να λυθεί το πρόβλημα.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!
ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΑ? ΓΡΑΨΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΕΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ 9ΜΗΝΙΤΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΗΣ ΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ 15ΜΗΝΙΤΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ! ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΓΙΑ3ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΘΗΤΕΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ3ΜΗΝΟ Ο ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ.-

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γεια!!ακομα καλυτερα θα ηταν να ειχαν προβλεψει το προβλημα που θα δημιουργηθει πριν στειλουν τους διορισκους...
Ξεχνάς πως προϊσταμένη του τμήματος είναι η Πάτα. Οπότε κάθε ηλιθιώδες κίνηση δεκτή από την εν λόγω κυρία.

Άλλωστε ο ίδιος ο υφυπουργός το ανέφερε στη Βουλή ως ένα λαθάκι.

Aν ψάξεις θα βρεις πολλούς που δήλωσαν παράνομα δεύτερο μέρος στις 2-5!Το θέμα είναι ότι δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα από ό,τι βλέπω!
ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΕΙΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΑΝ ΠΑΡΑΝΟΜΑ? ΓΡΑΨΤΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΚΑΘΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΝΕΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΟΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ! ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ 9ΜΗΝΙΤΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΩΤΙΚΗΣ ΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ 15ΜΗΝΙΤΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΧΟΥΝ ΣΥΜΒΑΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ! ΕΠΙΣΗΣ Ο ΠΑΛΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΓΙΑ3ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΘΗΤΕΙΑΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ3ΜΗΝΟ Ο ΝΕΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ.-

ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΔΟΞΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΝΤΙΟΥΣ ΑΔΕΡΦΟΥΣ ΜΑΣ

είναι ανύκουστο να κάθεται ο κάθε συνάδελφος να ψάχνει ποιος παρανόμησε. Υπάρχει αρμόδιο υπουργείο που οφείλει να πράξει τα δέοντα για να μπορεί να μιλάει για "σεμνά και ταπεινά".

Αλήθεια πως μπορεί καθένας μας να ελέξει τις λίστες στις νομαρχίες που δεν είναι τα ονόματα στο internet;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε χρειάζεται ούτε λίστα άγονων-ονομάτων ατόμων να στείλει το υπουργείο σε νομαρχίες γιατί είναι δύσκολη η απόλυτη συνεργασία και να μη γίνουν λάθη.Η λύση είναι απλή και γρήγορη.Μια απλή εγκύκλιο του υφυπουργού σε νομαρχίες όλης της ελλάδας που να λέει οτι διαγράφονται όλοι απο τις λίστες ειδικοτήτων με βεβαίωση άγονου απο 29/4 ως 19/5 και να οριστεί πανελλαδικά σε όλες νομαρχίες μια μέρα να δηλώσουν όλοι των άγονων μαζί κατόπιν κλήρωσης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

common076.gif

Να σου πω......

Αφού σε καίει τόσο πολύ το θέμα και φαντάζομαι πως έχει δηλώσει κάποιος από αυτούς πριν από σένα εκεί που θα δηλώσεις εσύ, γιατί δεν πας στο υπουργείο να θέσεις το πρόβλημα ως θιγόμενη από την παρανομία;

Εκτός από new10.gif χρειάζονται και έργα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΤΑ-ΞΑΝΑ-ΠΑΡΟΥΝ?

ΣΤΟ ΥΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΧΑΡΤΙ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΤΑ-ΞΑΝΑ-ΠΑΡΟΥΝ?

ΣΤΟ ΥΥΚΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΠΙΕΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΠΙΣΗΜΟ ΧΑΡΤΙ.

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ?

σε μια φιλη μου ειπαν σημερα στη λαρισα οτι θα ορκιστει για να ξεκινησει.οπως κ στην καρδιτσα.θα σας παρουν φωτη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα, δηλωνω επισημα οτι εχω φιλη η οποια διοριστηκε νομιμοτατα απο το Νοσοκομειο για το αγροτικο της,

1.ΤΗΣ ΗΡΘΕ Ο ΔΙΟΡΙΣΜΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΥΥΚΑ

2.ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΟΡΙΣΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ (ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥΣ!!!)

(ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΟΡΙΖΑΝ ΤΟΥΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ 3ΜΗΝΟ, ΠΡΙΝ ΕΚΚΕΝΩΘΕΙ Η ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ!)

3.ΚΑΤΕΘΕΣΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ 2ο ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ (ΚΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ!!!)

4.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΗ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ???!!!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα , τωρα θα πρεπει να εξηγουμε τι σημαινει παρανομια...

Neurodiab

Αν γινεται μια ενεργεια που ειναι κοντρα στην νομοθεσια τοτε ειναι παρανομια .... Και δεν νομιζω να αλλαξε ο τυπος συμβασης στο τριμηνο , αλλιως δεν θα με απολυανε ...

Μπορειτε επισης να μην πειραζετε την γραμματοσειρα? τα ματακια μου οεο ,τα ματακια μου......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τοτε βρε xnouts μπορεις να βρεις τον νομο που αναφερεται στο συγκεκριμενο θεμα.

και αφου υπαρχει ο νομος, γιατι το νοσοκομειο δεν τον γνωριζε και δεν τον εφαρμοσε?

και τι φταιει η κοπελα που εκανε ακριβως ο,τι της ειπαν οι αρμοδιοι απο Υπουργειο, Διοικηση Νοσοκομειου κλπ, κλπ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφορικη εντολη δηλαδη?Εγω ενα πραγμα ξερω... αν θελει καποιος να κινηθει νομικα , μπορει να χαρακτηρισει παρανομους τους διορισμους (γι αυτους που διοριστηκαν , ενω δεν εχει τελειωσει η συμβαση των προηγουμενων.) αφου οι συμβασεις δεν αλλαξαν ακομα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ. ΤΕΛΟΣ.

Τωρα ποσοι εχουν την ορεξη να κινηθουν νομικα δεν ξερω.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προφορικη εντολη δηλαδη?Εγω ενα πραγμα ξερω... αν θελει καποιος να κινηθει νομικα , μπορει να χαρακτηρισει παρανομους τους διορισμους (γι αυτους που διοριστηκαν , ενω δεν εχει τελειωσει η συμβαση των προηγουμενων.) αφου οι συμβασεις δεν αλλαξαν ακομα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΥΟ ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ. ΤΕΛΟΣ.

Τωρα ποσοι εχουν την ορεξη να κινηθουν νομικα δεν ξερω.....

δηλαδη να κινηθουν νομικα εναντια στους Διοικητες των νοσοκομειων που καλεσαν, ορκισαν και διορισαν παρανομα τους συναδελφους μας?

ή εναντια στην υπαλληλο του ΥΥΚΑ που εστειλε τους διορισμους πριν την ωρα τους?

αυτο εννοεις?ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΩ...ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΡΗΜΑΔΟ-ΝΟΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ?

ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΔΙΟΡΙΖΑΝ ΓΙΑ ΤΟ 3ΜΗΝΟ ΠΡΙΝ ΛΗΞΕΙ Η ΘΗΤΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ?

Εχω τυπωσει διαφορα ΦΕΚ των αγροτικων και προσπαθω να βγαλω ακρη... αν καποιος γνωριζει ή εχει τα αντιστοιχα ΦΕΚ, παρακαλω ας μου πει με πμ τουλαχιστον.

Ευχαριστω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.