Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Θα τα καταργήσει διότι πλεόν θα είναι γόνιμα! embye

Τελικά ειδικότητα θα κάνεις ή αγροτικό βρε;

Στην αρχή του τριμήνου η στο τέλος θα γίνεται η αίτηση για ειδικότητα στα άγονα με ιδιωτικού δικαίου σύμβαση?Απο τώρα θα ισχύει? Αγονο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

ληγμένα χάπια πήρε ο παπατζόρτζ και δεν ξέρει τι λέει.Το κακό είναι ότι πρέπει να τα αρχίσουμε και εμείς για να ηρεμήσουμε με αυτά που ακούμε.

Τάσο έχουν τέτοια πλιά εκεί που ανεβοκατεβαίνουν τα νερά και οι βάρκες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ερχονται αλλαγες ακουσα.

ακουσα καλα εσεις απο την πρωτευουσα τι ακουτε?

και εμείς για αλλαγές ακούμε φίλε αλλά περιμένουμε στο ακουστικό μας για την επιβεβαίωση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να δω την Πάτα στη Διεύθυνση Πολιτικής Σχεδίασης Εκτάκτων Αναγκών μαζί με τον Κοκκινάκη. Θα παρακαλάμε να μην γίνει ποτέ πόλεμος στη χώρα αυτή γιατί θα ακούμε εν καιρό πολέμου "δεν ξέρω, ρωτήστε τους ανωτέρους μας".

Εγώ δεν άκουσα και δεν είδα τίποτα. emwhistling emwhistling emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα τα καταργήσει διότι πλεόν θα είναι γόνιμα! embye

Τελικά ειδικότητα θα κάνεις ή αγροτικό βρε;

Στην αρχή του τριμήνου η στο τέλος θα γίνεται η αίτηση για ειδικότητα στα άγονα με ιδιωτικού δικαίου σύμβαση?Απο τώρα θα ισχύει? Αγονο.

Αν η απάντησή σου στην ερώτησή μου είναι το "ΑΓΟΝΟ" τότε με απογοητεύεις. Μας παραμύθιασες με το πρώτο σου post για να θολώσεις τα νερά.

Έλα όμως που δυστυχώς για σένα υπάρχουν και κάποιοι που δύσκολα μπορούν να θολωθούν και ας είναι και καλά παιδιά..... :P

Κανονικό αγροτικό που γύρισε σε άγονο στη πορεία το ξέρετε? Γίνονται αυτά στην Ελλάδα? Ειδικευόμενος που ταυτόχρονο κάνει αγροτικό το ξέρετε?Γίνεται αυτο στην Ελλάδα? Τάσο αν σε λένε έτσι δεν έχω κάτι μαζί σου αρκεί να μην υπερβάλεις για κάτι που έχεις άδικο.
Ακόμα περιμένω απάντηση για το που έχω άδικο. Αναμένω....δεν κοιμήθηκα Τρίτη και Τετάρτη βράδυ, δεν θα αντέξω τρίτη μέρα. emnysta Πε με emplease
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλω να δω την Πάτα στη Διεύθυνση Πολιτικής Σχεδίασης Εκτάκτων Αναγκών μαζί με τον Κοκκινάκη. Θα παρακαλάμε να μην γίνει ποτέ πόλεμος στη χώρα αυτή γιατί θα ακούμε εν καιρό πολέμου "δεν ξέρω, ρωτήστε τους ανωτέρους μας".

Εγώ δεν άκουσα και δεν είδα τίποτα. emwhistling emwhistling emwhistling

την κάτσαμε την βάρκα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο νοσοκομειο της Κέρκυρας παρουσιάστηκε σήμερα υποψηφιος αγροτικος που του ηρθε ο διορισμος, προκειμενου να ξεκινησει το τριμηνο για Π.Ι. που αδειαζει τον Αυγουστο. Ε, του ειπαν οτι θα διοριστει Αυγουστο, μολις αδειασει η θεση. Υπ' οψιν οτι η Κερκυρα ειναι τουριστικό μερος και ειναι πλεον ορατος ο κινδυνος πολλα Π.Ι. και Κ.Υ. να μεινουν χωρις γιατρους τους καλοκαιρινους μηνες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτος ο κινδυνος υπαρχει σε ολη την ελλαδα συναδελφε.

αυτον τον χαζο νομο θελουμε ν αλλαξουμε τοσες μερες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΔΕΝ ΔΙΟΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΝΕΟ ΙΑΤΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΙΝΟΥΝ ΧΑΛΑΡΑ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ Ω ΕΚ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΝΟΜΙΜΕΣ , ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΥΥΚΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ 2 ΙΑΤΡΟΙ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτος ο κινδυνος υπαρχει σε ολη την ελλαδα συναδελφε.

αυτον τον χαζο νομο θελουμε ν αλλαξουμε τοσες μερες.

Εχεις δικιο, απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να αγωνιζομαστε για τα αυτονοητα. Αυτοι που κυβερνουν και διοικουν, αυτοι που υπογραφουν προτασεις και αποφασεις δεν το βλεπουν, τοσο μυαλο θελει πια να δεις τις συνεπειες?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτος ο κινδυνος υπαρχει σε ολη την ελλαδα συναδελφε.

αυτον τον χαζο νομο θελουμε ν αλλαξουμε τοσες μερες.

Εχεις δικιο, απλα δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να αγωνιζομαστε για τα αυτονοητα. Αυτοι που κυβερνουν και διοικουν, αυτοι που υπογραφουν προτασεις και αποφασεις δεν το βλεπουν, τοσο μυαλο θελει πια να δεις τις συνεπειες?

ΑΓΟΝΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΠΟΛΛΕΣ.ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΙΣ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λόγια, λόγια λόγια.....

Δώσε στοιχεία ασπιρίνη, με το να λες ιστορίες δεν λύνεται το πρόβλημα.

Ποιοι είναι που πήραν άγονο το οποίο ανοίγει αργότερα και δήλωσαν ήδη το δεύτερο μέρος της ειδικότητας;

Αν πρόσεξες κάποιος συνάδελφος ανέφερε περιστατικό βάσει στοιχείων και όχι βάσει ........μπλα...μπλα...μπλα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ψαχνει για εντατικη το περιστατικο...δεν θα την παλεψει.

Τίποτα δε θα γίνει πάλι γιατί έτσι είναι στην Ελλάδα.Ολα είναι νόμιμα και όλα είναι παράνομα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και τι έγινε με αυτό το περιστατικό?
έχω παρατηρήσει ασπιρίνη πως ποτέ δεν απαντάς σε ότι σε ρωτάνε

γράφεις κάτι, κατηγορείς χωρίς στοιχεία και μετά συνεχίζεις σα να μην έγινε τίποτα

λοιπόν σε ρωτάω για τελευταία φορά (μετά θα σιγουρευτώ για τα περί αερολογίες και λασπολογίες)

1. σε τι έχω άδικο που ανέφερες

2. γιατί στο πρώτο σου post ανέφερες πως είσαι "υπο διορισμό" για ειδικότητα, ενώ τώρα μας μιλάς για άγονο αγροτικό;

3. ποια είναι τα στοιχεία σου για παράνομες εγγραφές στις λίστες ειδικοτήτων; Στοιχεία (ονοματεπώνυμα), όχι λόγια.

Όταν με το καλό απαντήσεις θα καταλάβω το πόσο σοβαρά είναι τα όσα γράφεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο δικο μου νοσοκομείο στην πελοπόννησο δεν άλλαξε τίποτα.καινούριοι και παλιοί δουλεύουν και πληρώνονται κανονικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στο δικο μου νοσοκομείο στην πελοπόννησο δεν άλλαξε τίποτα.καινούριοι και παλιοί δουλεύουν και πληρώνονται κανονικά.

αυτά συμβαίνουν στο Ε.Σ.Υ. και θα καταρρεύσει. :o Άκου εκεί να πληρώνονται και οι δύο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.