Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

Απορώ βερ Φώτη με κάτι.

Εχθές γιατί δεν απαίτησες να εμηνερωθεί το τμήμα προσωπικού από το υπουργείο έτσι ώστε να μην υπάρξει η όλη συζήτηση;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Created
  • Last Reply

και χτες και σημερα το απαιτησα λες να με υπολογιζουν τασο?

τελικα το θεμα λυθηκε το ξεκαθαρισε το υυκα μας ειπε ο υποδικας σημερα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν υπαρχει κανενα θεμα ετσι μας ειπαν στο νοσοκομειο λαρισας ο υποδιοικητης ενημερωθηκε απο το υυκα μας ειπε , ολοι θα μπουν κανονικα.

με τηλεφωνική ενημέρωση από το νοσοκομείο που ήταν να παρουσιαστώ Φωτάρα μου είπαν ότι η φίλα μας η Π.τα έδωσε εντολή σε όλα τα νοσοκομεία να μην μας δεχτούν.Καλά που με πρόλαβαν στην Αθήνα.Όμως δεν ξέρω τι θα γίνει με τον ιατρικό σύλλογο αφού χθες ζήτησα μεταφορά των χαρτιών μου από την Αθήνα στις Κυκλάδες και δεν ξέρω αν μπορώ να τα ξαναφέρω Αθήνα μέχρι τελικά να διοριστούμε.Η συμβουλή της υπαλλήλου που μου τηλεφώνησε από το νοσοκομείο που θα παρουσιαζόμουν είναι να πάμε αύριο όλοι στο υπουργείο να διαμαρτυρηθούμε και να μας δηλώσουν εγγράφως τι θα γίνει με το δεκαήμερο.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8:30

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πρόβλημά σου εσένα είναι ο σύλλογος; Ρε, δεν πάτε καλά.

Ρε τράβα στο υπουργείο και ρώτα που κάθεσαι και ποστάρεις εσύ και ο καθένας που νομίζει πως με τα post θα διοριστεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν υπαρχει κανενα θεμα ετσι μας ειπαν στο νοσοκομειο λαρισας ο υποδιοικητης ενημερωθηκε απο το υυκα μας ειπε , ολοι θα μπουν κανονικα.

με τηλεφωνική ενημέρωση από το νοσοκομείο που ήταν να παρουσιαστώ Φωτάρα μου είπαν ότι η φίλα μας η Π.τα έδωσε εντολή σε όλα τα νοσοκομεία να μην μας δεχτούν.Καλά που με πρόλαβαν στην Αθήνα.Όμως δεν ξέρω τι θα γίνει με τον ιατρικό σύλλογο αφού χθες ζήτησα μεταφορά των χαρτιών μου από την Αθήνα στις Κυκλάδες και δεν ξέρω αν μπορώ να τα ξαναφέρω Αθήνα μέχρι τελικά να διοριστούμε.Η συμβουλή της υπαλλήλου που μου τηλεφώνησε από το νοσοκομείο που θα παρουσιαζόμουν είναι να πάμε αύριο όλοι στο υπουργείο να διαμαρτυρηθούμε και να μας δηλώσουν εγγράφως τι θα γίνει με το δεκαήμερο.ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 8:30

εμενα παλι μου το ειπαν σημερα προσωπο με προσωπο τοσο δουλεμα?ειπανε οτι με το υυκα το ξεκαθαρισαν.ολα αυτα γυρω στις 12-1 το μεσημερι σημερα

τοσο φτυσιμο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και χτες και σημερα το απαιτησα λες να με υπολογιζουν τασο?

τελικα το θεμα λυθηκε το ξεκαθαρισε το υυκα μας ειπε ο υποδικας σημερα.

εάν δεν σε υπολογίζουν Φώτη κι εσύ δεν κάνεις τίποτα, τότε καλά κάνουν!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και χτες και σημερα το απαιτησα λες να με υπολογιζουν τασο?

τελικα το θεμα λυθηκε το ξεκαθαρισε το υυκα μας ειπε ο υποδικας σημερα.

εάν δεν σε υπολογίζουν Φώτη κι εσύ δεν κάνεις τίποτα, τότε καλά κάνουν!

το θεμα ειναι οτι εγω το ζητησα , τι αλλο να κανω μπορω να πιεσω την υπαλληλο να κανει οτι τις λεω απο το τηλ?

τι να πω σημερα το μεσημερι αυτο μας ειπανε στο νοσοκομειο.

αυριο υπογραφουν ολοι τελος.

μην αγχωνεστε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο ένας λέει ότι η Πάτα ενημέρωσε τηλεφωνικά όλα τα νοσοκομεία της χώρας (όλο σπατάλες είναι αυτή η γυναίακα, πριν οι φωτοτυπίες, τώρα τα τηλέφωνα) να μην διοριστεί κανείς.

Ο άλλος λέει τέλος μην αγχώνεστε.

Μετά θέλετε να συνεννοηθείτε μέσα από forum.

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο ένας λέει ότι η Πάτα ενημέρωσε τηλεφωνικά όλα τα νοσοκομεία της χώρας (όλο σπατάλες είναι αυτή η γυναίακα, πριν οι φωτοτυπίες, τώρα τα τηλέφωνα) να μην διοριστεί κανείς.

Ο άλλος λέει τέλος μην αγχώνεστε.

Μετά θέλετε να συνεννοηθείτε μέσα από forum.

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!

σημερα υπογραψαν συμβασεις τασο αυτους τι θα τους κανει?

θα τους απολυσει?

εμενα μου ειπαν ελα αυριο και κανε τα χαρτια σου μιλησα σημερα με το υυκα και το ξεκαθαρισα ολα αυτα εγιναν το μεσημερι ο αλλος μπορει να λεει ριπαπες ρε τασο λες και δεν ξερεις τι γινεται εδω μεσα.

πηρε η πατα τηλ και να μην πηρε ο πατος λεω εγω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φώτη γιατί να μην πιστέψω πως λες εσύ "ριπάπες";

Εγώ ξέρω πολύ καλά το τι γίνεται εδώ μέσα. Όπως και ποιος είναι αυτός που εσύ λες πως λέει "ριπάπες". Αυτός πήγε και στο υπουργείο καθώς επίσης πήρε και τηλέφωνο στο νοσοκομείο που θα διοριστεί για το τρίμηνο.

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!

Μόνο σου εύχομαι να μην αρχίσεις αύριο να λες.......άλλα! Και να βρίζεις..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φώτη γιατί να μην πιστέψω πως λες εσύ "ριπάπες";

Εγώ ξέρω πολύ καλά το τι γίνεται εδώ μέσα. Όπως και ποιος είναι αυτός που εσύ λες πως λέει "ριπάπες". Αυτός πήγε και στο υπουργείο καθώς επίσης πήρε και τηλέφωνο στο νοσοκομείο που θα διοριστεί για το τρίμηνο.

ΚΑΛΑ ΞΕΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ!

Μόνο σου εύχομαι να μην αρχίσεις αύριο να λες.......άλλα! Και να βρίζεις..........

Αν και είμαι λίγο εκτός θέματος.ρε Τάσο γιατί τόσο άχτι μ αυτή την πάτα??????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως ενώ σε τηλεφωνική επικοινωνία με το νοσοκομείο Σύρου δυο μέρες νωρίτερα, διαβεβαίωναν ότι εφόσον έχει σταλεί ο διορισμός, θα γίνει η πρόσληψη κανονικά (όπως χαρακτηριστικά είπαν : "το υπουργείο ξέρει τί κάνει"!!!!!), σήμερα πήραν τηλέφωνο από το νοσοκομείο και είπαν ότι κανείς δεν θα διοριστεί εφόσον το αγροτικό ανοίγει αργότερα. Ήρθε διευκρίνηση από το υπουργείο!!! (... που κατά τ' άλλα ξέρει τί κάνει!!!)

Το αποτέλεσμα παραμένει το ίδιο. Άλλοι έχουν διοριστεί (παράνομα) και άλλοι ... δεν πρόλαβαν!!! Και τα χρήματά τους για ενοίκιο χαμένα... και τα νεύρα τους τσατάλια! Όπως τα δικά μου...

Μία πρόταση: Όσοι έχουν πάρει άγονο, και σκόπευαν να κάνουν δήλωση για το δεύτερο μέρος της ειδικότητας, ας τσεκάρουν στις λίστες της νομαρχίας για την ειδικότητά τους, να δουν αν υπάρχουν άτομα που έκαναν αίτηση αυτές τις μέρες και αν τα άτομα αυτά έχουν άγονο που ανοίγει αργότερα και άρα κακώς έγινε η πρόσληψή τους. Και μετά ... στο υπουργείο για διευκρινήσεις!

Δεν γίνεται για άλλους να ισχύσει ο νόμος και για άλλους όχι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την γνωρίζεις την εν λόγω κυρία;

οχι καθόλου.μόνο ότι έχω διαβάσει στο greekmeds

Λοιπόν κολοκυθάκι.....διάβασε για να μαθαίνεις....

Η εν λόγω κυρία ανέλαβε καθήκοντα προϊσταμένης στα τέλη Ιουλίου αρχές Αυγούστου του 2007. 9 μήνες τώρα κατέχει την θέση αυτή έχοντας μισθό προϊσταμένης και υπευθυνότητα μηδέν.

Ότι και να την ρωτήσεις (έχει και ένα κομματάκι δίκαιο, με τις τόσες λαμογιές στο θέμα των αγροτικών τόσο καιρό) σου απαντάει...."ρωτήστε τους ανωτέρους μου, εγώ δεν ξέρω".

Την ρωτάς πότε θα βγει η επόμενη προκήρυξη, πως θα γίνει η μοριοδότηση πως το ένα πως το άλλο "ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ" η συνηθισμένη απάντηση.

Όταν την ρώτησα αν θα καταργηθεί η μοριοδότηση της εντοπιότητας και του γάμου-τέκνων, αν και η ίδια έγραψε το κείμενο "κριτήρια μοριοδότησης" μου απάντησε δεν ξέρω. Όταν της είπα πως έχω το κείμενο μου είπε ...τι άλλο; "ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ"

Όταν έλαβα μια απάντηση από το άλλο λαμόγιο τον Κοκκινάκη για την μοριοδότηση, την οποία η ίδια έγραψε, σε ερώτημα συναδέλφων αν υπάρχει τέτοιο έγγραφο απάντησε πως είναι πλαστό. Αναγκάστηκα να κάνω 1200 χιλιόμετρα να δω τα μούτρα της και όταν πήγα στο υπουργείο της είπα πως αν είναι πλαστό θα κάνω μήνυση τον Θεοδωρίδη για πλαστό έγγραφο και μου είπε καλά θα κάνω. Όταν της έδειξα την ταυτότητα άλλαξε δέκα χρώματα.

Όταν κατέθεσα επιστολή για τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν στις προηγούμενες προκηρύξεις στον υπουργό υγείας ζητώντας να απαντηθεί πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, από τα 10 ερωτήματα που αφορούσαν τα αγροτικά δεν μου απάντησε κανένα, αντιθέτως πήρα μια απάντηση "η ένστασή σας για τα αποτελέσματα των αγροτικών.....κτλ...κτλ". Σημειώνω πως εγώ ούτε αίτηση έκανα για αγροτικό οπότε ούτε ένσταση.

Την ημέρα που πήγα να πάρω την απάντηση δεν μπορούσε να την βρει (40 ημέρες μετά την κατάθεση της επιστολής) και επειδή επέμενα να μου δώσει την απάντηση αμέσως φώναξε τον μπάτσο να με κάνει νταντά.

Καταλαβαίνεις κολοκυθάκι πως η κυρά Πάτα καλά θα έκανε εφόσον όπως έχει παραδεχθεί δεν την αρέσει το τμήμα να ζητήσει να την αλλάξουν τμήμα.

Αλλά είπαμε....είναι πολλά τα λεφτά της προϊσταμένης.

Αυτό είναι το άχτι μου με την κυρά Πάτα και όσους άσχετους-αδιάφορους-ανίκανους καταλαμβάνουν τέτοιες θέσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την γνωρίζεις την εν λόγω κυρία;

οχι καθόλου.μόνο ότι έχω διαβάσει στο greekmeds

Λοιπόν κολοκυθάκι.....διάβασε για να μαθαίνεις....

Η εν λόγω κυρία ανέλαβε καθήκοντα προϊσταμένης στα τέλη Ιουλίου αρχές Αυγούστου του 2007. 9 μήνες τώρα κατέχει την θέση αυτή έχοντας μισθό προϊσταμένης και υπευθυνότητα μηδέν.

Ότι και να την ρωτήσεις (έχει και ένα κομματάκι δίκαιο, με τις τόσες λαμογιές στο θέμα των αγροτικών τόσο καιρό) σου απαντάει...."ρωτήστε τους ανωτέρους μου, εγώ δεν ξέρω".

Την ρωτάς πότε θα βγει η επόμενη προκήρυξη, πως θα γίνει η μοριοδότηση πως το ένα πως το άλλο "ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ" η συνηθισμένη απάντηση.

Όταν την ρώτησα αν θα καταργηθεί η μοριοδότηση της εντοπιότητας και του γάμου-τέκνων, αν και η ίδια έγραψε το κείμενο "κριτήρια μοριοδότησης" μου απάντησε δεν ξέρω. Όταν της είπα πως έχω το κείμενο μου είπε ...τι άλλο; "ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ"

Όταν έλαβα μια απάντηση από το άλλο λαμόγιο τον Κοκκινάκη για την μοριοδότηση, την οποία η ίδια έγραψε, σε ερώτημα συναδέλφων αν υπάρχει τέτοιο έγγραφο απάντησε πως είναι πλαστό. Αναγκάστηκα να κάνω 1200 χιλιόμετρα να δω τα μούτρα της και όταν πήγα στο υπουργείο της είπα πως αν είναι πλαστό θα κάνω μήνυση τον Θεοδωρίδη για πλαστό έγγραφο και μου είπε καλά θα κάνω. Όταν της έδειξα την ταυτότητα άλλαξε δέκα χρώματα.

Όταν κατέθεσα επιστολή για τα προβλήματα που δημιουργήθηκαν στις προηγούμενες προκηρύξεις στον υπουργό υγείας ζητώντας να απαντηθεί πριν την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων, από τα 10 ερωτήματα που αφορούσαν τα αγροτικά δεν μου απάντησε κανένα, αντιθέτως πήρα μια απάντηση "η ένστασή σας για τα αποτελέσματα των αγροτικών.....κτλ...κτλ". Σημειώνω πως εγώ ούτε αίτηση έκανα για αγροτικό οπότε ούτε ένσταση.

Την ημέρα που πήγα να πάρω την απάντηση δεν μπορούσε να την βρει (40 ημέρες μετά την κατάθεση της επιστολής) και επειδή επέμενα να μου δώσει την απάντηση αμέσως φώναξε τον μπάτσο να με κάνει νταντά.

Καταλαβαίνεις κολοκυθάκι πως η κυρά Πάτα καλά θα έκανε εφόσον όπως έχει παραδεχθεί δεν την αρέσει το τμήμα να ζητήσει να την αλλάξουν τμήμα.

Αλλά είπαμε....είναι πολλά τα λεφτά της προϊσταμένης.

Αυτό είναι το άχτι μου με την κυρά Πάτα και όσους άσχετους-αδιάφορους-ανίκανους καταλαμβάνουν τέτοιες θέσεις.

Σωστός!!!λοιπόν διαβάζοντας την περιγραφή μου ήρθαν στο μυαλό πολλές κυρίες πάτες του δημοσίου τομέα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν βλέπω όμως κανένα ανώτερο της κυρά Πάτας να με ενοχλεί πλέον με τηλεφωνήματα. Είπα την λέξη "κωλοπροκήρυξη" και θίχτηκαν οι ανώτεροι.

Όταν όμως βλέπουν τα χάλια στο συγκεκριμένο τομέα δεν έχουν πλέον λόγο να μιλούν για μηνύσεις.

Παρακαλώ αν η λογική του υπουργείου είναι να τρέχει στα δικαστήρια τους πολίτες που χρησιμοποιούν την λέξη μπουρδέλο και κωλοπροκήρυξη θα ήθελα να ήξερα τι θα πρέπει να κάνει ο πολίτης όταν βλέπει το υπουργείο να μην είναι ικανό να εφαρμόσει ένα νόμο, να μην είναι ικανό να βγάλει σωστά αποτελέσματα και να περιμένει τον πολίτη που τους βρίζει να τους επισημάνει τα λάθη για να μην γίνουν σούργελο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν βλέπω όμως κανένα ανώτερο της κυρά Πάτας να με ενοχλεί πλέον με τηλεφωνήματα. Είπα την λέξη "κωλοπροκήρυξη" και θίχτηκαν οι ανώτεροι.

Όταν όμως βλέπουν τα χάλια στο συγκεκριμένο τομέα δεν έχουν πλέον λόγο να μιλούν για μηνύσεις.

Παρακαλώ αν η λογική του υπουργείου είναι να τρέχει στα δικαστήρια τους πολίτες που χρησιμοποιούν την λέξη μπουρδέλο και κωλοπροκήρυξη θα ήθελα να ήξερα τι θα πρέπει να κάνει ο πολίτης όταν βλέπει το υπουργείο να μην είναι ικανό να εφαρμόσει ένα νόμο, να μην είναι ικανό να βγάλει σωστά αποτελέσματα και να περιμένει τον πολίτη που τους βρίζει να τους επισημάνει τα λάθη για να μην γίνουν σούργελο.

Μήπως πρέπει να ακολουθήσει την ίδια "λογική" και ο πολίτης; Να τρέξει στα δικαστήρια το υπουργείο και τους άχρηστους υπαλλήλους του; Ή προτιμούν τα ΜΜΕ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτιμούν τα δικαστήρια. Τι έχουν να χάσουν; Μήπως θα ακουστεί ποτέ το όνομά τους; Μήπως θα πληρώσουν από τον μισθό τους;

Τα Μ.Μ.Ε. έχουν μια στάση ανακωχής με το εν λόγω υπουργείο. Σαν να εκτελούν εντολές........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν βλέπω όμως κανένα ανώτερο της κυρά Πάτας να με ενοχλεί πλέον με τηλεφωνήματα. Είπα την λέξη "κωλοπροκήρυξη" και θίχτηκαν οι ανώτεροι.

Όταν όμως βλέπουν τα χάλια στο συγκεκριμένο τομέα δεν έχουν πλέον λόγο να μιλούν για μηνύσεις.

Παρακαλώ αν η λογική του υπουργείου είναι να τρέχει στα δικαστήρια τους πολίτες που χρησιμοποιούν την λέξη μπουρδέλο και κωλοπροκήρυξη θα ήθελα να ήξερα τι θα πρέπει να κάνει ο πολίτης όταν βλέπει το υπουργείο να μην είναι ικανό να εφαρμόσει ένα νόμο, να μην είναι ικανό να βγάλει σωστά αποτελέσματα και να περιμένει τον πολίτη που τους βρίζει να τους επισημάνει τα λάθη για να μην γίνουν σούργελο.

Αν κατι μου αρεσει πολυ σ'αυτο το φορουμ και γι'αυτο πιστευω οτι εχει και τοση απηχηση, αυτο ειναι η ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΟΓΟΥ!!!! emclapping

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαράκι μου κάνεις μεγάλο λάθος, γιατί αν υπήρχε ελευθερία λόγου (δηλαδή μιλούσα και δεν δεχόμουν απειλές) να είσαι σίγουρη πως κάποιοι θα έχαναν τον ύπνο τους (αυτό τον βαθύ που κοιμούνται μερικοί εκεί μέσα).

Λιγότερο από ένα χρόνο ασχολήθηκα με τα αγροτικά και τις ειδικότητες.......

Το ένα πιο μπάχαλο από το άλλο.....

Ένα υπουργείο που αμφιβάλλω κατά πόσο αυτοί που το διοικούν γνωρίζουν τι θα πει σύστημα υγείας.

Προϊστάμενοι που διαψεύδουν τους υπαλλήλους τους και υπάλληλοι που κατηγορούν τους προϊσταμένους τους. Οι μεν να μην μιλάνε με τους δε.

Λίστες αποτελεσμάτων αγροτικών που δεν ανακοινώνονται αν δεν ειδοποιηθούν οι ημέτεροι.

Λίστες με νέες θέσεις που δεν ανακοινώνονται αν δεν ειδοποιηθούν οι ημέτεροι.

Αλλαγές σε Φ.Ε.Κ. που πριν δημοσιευτούν πρέπει να ενημερωθούν οι ημέτεροι.

Ανακοινώσεις- εγκύκλιοι-ενημερωτικά σημειώματα που ερμηνεύονται από τον καθένα διαφορετικά.

Δεν πιστεύω να υπάρχει υπουργείο (εκτός το οικονομικών για ευνόητους λόγους) που μετά από κάθε Φ.Ε.Κ. και ανακοίνωση δημοσιεύει τροπολογίες και ερμηνευτικές εγκυκλίους.

Η λέξη ΣΙΧΑΣΙΑ και ΑΠΑΞΙΩΣΗ είναι τα μόνα που μπορείς να νιώσεις περνώντας το κατώφλι του κτηρίου της Αριστοτέλους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πρόβλημά σου εσένα είναι ο σύλλογος; Ρε, δεν πάτε καλά.

Ρε τράβα στο υπουργείο και ρώτα που κάθεσαι και ποστάρεις εσύ και ο καθένας που νομίζει πως με τα post θα διοριστεί.

Tάσο το νοσοκομείο της Σύρου με ενημέρωσε στις 4 το απόγευμα γι αυτό δεν πήγα στο υπουργείο.ξέρεις ότι αυτή θα είναι η πρώτη μου κίνηση αύριο το πρωί.Ωστόσο μπόρεσα να ενημερώσω κάποιους αρμόδιους μέσω τηλεφώνου και μετά από απογευματινές επισκέψεις στα γραφεία τους.Ευτυχώς που δεν έφυγα γιατί δεν πρόλαβα με το σημερινό τρέξιμο να σε αποχαιρετήσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.